درباره ذخیره سازی در دستگاه و آیکلود شما

تفاوت بین دستگاه خود و ذخیره سازی آیکلود، راه های مدیریت فضای خود و جایی برای خرید فضای ذخیره سازی بیشتر اگر شما به فضای دخیره سازی بیشتری نیاز داشتید.

ذخیره سازی دستگاه

هنگامی که شما آیفون، آیپد ، و یا آیپاد لمسی خود را خریداری، آن را با ظرفیت ذخیره سازی مجموعه ای از ۱۶GB تا ۲۵۶ رای آیفون ، ۱۶ تا ۵۱۲ گیگابایت برای آیپد ، و ۸ تا ۱۲۸گیگابایت برای آیپاد لمسی می آید . موسیقی که خریداری می کنید، برنامه هایی که دانلود کرده اید، عکس هایی که می گیرید و تمام محتوای دیگر که در دستگاه خود لذت می برید از ذخیره سازی آن استفاده می کند. و بسته به اندازه ظرفیت شما و میزان محتوای شما، دستگاه شما می تواند از ذخیره سازی کم شود و پر شود. هنگامی که دستگاه شما پر است، نمی توانید ذخیره آن را افزایش دهید. اما شما می توانید فضا را آزاد کنید .

ذخیره سازی icloud

ببینید چقدر ذخیره سازی دارید

۱. به تنظیمات بروید.

۲. روی عمومی ضربه بزنید.

۳. روی [دستگاه] ذخیره یا ذخیره سازی و استفاده از iCloud ضربه بزنید.

شما ممکن است یک لیست از توصیه ها را برای بهینه سازی ذخیره سازی دستگاه خود را ببینید; و پس از آن یک لیست از برنامه های نصب شده و مقدار ذخیره سازی هر یک از آنها استفاده می شود; برای اطلاعات بیشتر درباره ذخیره سازی آن یک نام برنامه را ضربه بزنید.

اگر از iOS 10 یا قبل از آن استفاده می کنید; در زیر ذخیره سازی، روی مدیریت ذخیره سازی ضربه بزنید تا ببینید کدام برنامه بیشترین فضای را دارد.

فضای بر روی دستگاه خود را آزاد کنید

هنگامی که از iCloud Photos استفاده می کنید و در Optimize Storage می توانید فضای ذخیره سازی را در آیفون، اپل، و یا آیپاد لمسی بگذارید . یا شما می توانید محتوا را از عکس ها، موزیک و پادکست ها مانند برنامه های خود حذف کنید یا برنامه هایی را که استفاده نمی کنید حذف کنید.

ذخیره سازی iCloud

وقتی iCloud را تنظیم میکنید; به طور خودکار ۵ گیگابایت حافظه آزاد و رایگان را دریافت میکنید; شما می توانید این فضای ذخیره سازی را برای پشتیبان گیری از دستگاه خود استفاده کنید و تمام عکس ها، ویدیو ها، اسناد و پیام های متنی خود را به صورت ایمن ذخیره کرده و در همه جا به روز نگه دارید; بسته به حجم پشتیبان شما و مقدار محتوایی که در آیکلود ذخیره می کنید; ممکن است از فضای آزاد پر شود; شما می توانید بعضی از محتوای آیکلود حود را حذف و یا فضای بیشتری را خریداری کنید.

خرید بیشتر ذخیره سازی آیکلود

اگر شما از تمام ذخیره سازی آیکلود خود استفاده می کنید،می توانید فضای بیشتری را با قیمت ۵۰ گیگابایتی برای $ ۰٫۹۹ در ماه خریداری کنید; اگر شما یک برنامه ۲۰۰ گیگابایتی یا ۲ گیگابایت را انتخاب کنید; می توانید ذخیره سازی آیکلود را با خانواده خود به اشتراک بگذاریددرباره قیمتها در کشور یا منطقه بیشتر بدانید .

مقداری از فضای مصرف شده را در iCloud آزاد کنید

شما می توانید فضای ذخیره سازی آیکلود را در هنگام بارگیری پشتیبان گیری ها، عکس ها و فایل ها مانند محتوای را حذف کنید که دیگر نیازی به آن ندارید. قبل از اینکه چیزی را حذف کنید، ممکن است بخواهید از محتوای آیکلود خود کپی تهیه کنید .

آیکلود در آیفون ، اپل، آیپاد لمسی، مک، تلویزیون اپل ، و  آیکلود برای ویندوز کار میکند فقط کافیست با اپل آیدی خودوارد شوید .

فهرست
×