نحوه بک آپ گیری از آیفون ، آیپد، آیپاد لمسی خود


اگر شما آی فون، اپل، یا آی پاد لمسی خود را آپدیت کنید، شما یک کپی از اطلاعات خود را برای استفاده در مواردی که دستگاه شما جایگزین، از دست رفته یا آسیب دیده است، استفاده کنید.
“بک آپ برداری از آیفون و بک آپ آیفون در کجا ذخیره میشوند”

یک روش پشتیبان را انتخاب کنید

قبل از اینکه شروع کنید، تفاوت بین پشتیبان گیری iCloud و iTunes را  بیاموزید ، سپس روش مورد نظر را برای شما انتخاب کنید. اگر شما نیاز به پشتیبان دیگری دارید، می توانید یکی را در iCloud و دیگری در iTunes ایجاد کنید.

نحوه پشتیبان گیری با iCloud

۱. دستگاه خود را به یک شبکه Wi-Fi وصل کنید .
۲. به تنظیمات> [نام خود] بروید و روی iCloud ضربه بزنید.

بک آپ آیفون

۳ روی iCloud Backup ضربه بزنید.

بکاپ ایفون

۴ روی Back Now بزنید تا زمانی که روند کامل نباشد، به شبکه Wi-Fi خود متصل شوید.

شما می توانید پیشرفت را بررسی کنید و پشتیبان گیری را تکمیل کنید. به تنظیمات> [نام شما]> iCloud> iCloud Backup بروید. در زیر Back Up Now، تاریخ و زمان آخرین پشتیبان خود را مشاهده خواهید کرد.
کمک به ایجاد پشتیبان یا مدیریت فضای موجود در iCloud .

 

به صورت خودکار با iCloud Backup پشتیبان گیری کنید

برای اجازه دادن به iCloud به صورت خودکار هر روز از دستگاه خود پشتیبان بگیرید، مراحل زیر را انجام دهید:
اطمینان حاصل کنید که iCloud Backup در تنظیمات> [نام شما]> iCloud> iCloud Backup فعال شده است.
دستگاه خود را به یک منبع برق وصل کنید.
دستگاه خود را به یک شبکه Wi-Fi وصل کنید .
اطمینان حاصل کنید که صفحه دستگاه شما قفل شده است.
بررسی کنید که فضای کافی در iCloud برای پشتیبان گیری وجود دارد. هنگام ورود به iCloud، ۵ گیگابایت فضای ذخیرهسازی iCloud را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. اگر به ذخیره سازی بیشتر iCloud نیاز دارید، می توانید بیشتر از iPhone، iPad، iPod touch یا Mac خریداری کنید. برنامه ها با قیمت ۵۰ دلار برای $ ۰٫۹۹ (USD) در ماه شروع می شوند درباره قیمتها  در منطقه بیشتر بدانید .

چگونه با iTunes پشتیبان گیری کنیم

۱. بروز رسانی به آخرین نسخه iTunes .

iTunes .۲ را باز کنید و دستگاه خود را به کامپیوتر خود وصل کنید.

۳. اگر یک پیام برای کد گذرواژه دستگاه شما یا برای اعتماد به این رایانه درخواست شود، مراحل روی صفحه را دنبال کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، کمک بگیرید

۴. آیفون، اپل یا آیپاد خود را هنگامی که آن را در iTunes ظاهر می شود را انتخاب کنید . اگر دستگاه شما در iTunes ظاهر نشود  یاد بگیرید چه کاری انجام دهید .

۵ اگر می خواهید اطلاعات سلامتی و فعالیت را از دستگاه iOS یا اپل دیده خود ذخیره کنید ، باید پشتیبان خود را رمزگذاری کنید : جعبه ای با نام Encrypt [device] backup را انتخاب کنید و یک رمز عبور به یاد ماندنی ایجاد کنید. اگر شما نیازی به ذخیره اطلاعات بهداشت و فعالیت خود ندارید، می توانید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید که رمزگذاری نشده است. فقط کافیست Back Now را کلیک کنید. 

 

بک آپ آیفون کجا ذخیره می شود

رمز عبور خود را بنویسید و آن را در جایی امن ذخیره کنید، زیرا هیچ راهی برای بازیابی پشتیبان گیری iTunes خود بدون این رمز عبور وجود ندارد.

۶ 
هنگامی که فرآیند به پایان می رسد، می توانید ببینید که آیا نسخه پشتیبان به طور کامل بر روی صفحه خلاصه در iTunes به طور کامل به پایان رسید. فقط در آخرین نسخه پشتیبان گیری برای پیدا کردن تاریخ و زمان نگاه کنید.

بک آپ گیری از ایفون

* بدانید که چگونه برای اتصال کامپیوتر iPad Pro (11 اینچی) یا iPad Pro 12.9 اینچی (نسل سوم) به کامپیوتر خود داشته باشید .