آنلاک قفل آیکلود

سرویس آنلاک آیکلود سیبانه

چنانچه به واسطه فعالسازی Find My iPhone و فراموش کردن اپل آیدی و رمز عبور آن امکان استفاده از آیفون خود را ندارید، ما راه حل هایی را برای شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید به کمک آنها مشکل قفل iCloud آیفون خود را حل کنید.

آنلاک آیکلود

حذف آیکلود از دیوایس مبتنی بر سیستم عامل iOS

قفل آیکلود

عبور از مرحله  iCloud Activation در صورت فراموشی رمز اپل ایدی.

حذف iCloud Activation

سازگار با تمام مدل‌های آیفون‌، آیپد و اپل واچ.

آیا تجربه‌ی مشاهده همچین تصاویری را دارید ؟

قفل icloud

 ما می‌توانیم مشکل قفل آیکلود را رفع کنیم

 در ۷۲ ساعت کاری – شروع قیمت از ۲۹۹ هزار تومان

از سرویس آنلاک قفل آیکلود سیبانه استفاده کنید.

چنانچه با فعالسازی Find My iPhone و فراموش کردن اپل آیدی و رمز عبور آن امکان استفاده از آیفون خود را ندارید سرویس آنلاک قفل آیکلود سیبانه به شما کمک خواهد کرد تا تاییدیه iCloud Activation را با موفقیت ثبت کرده و بتوانید مجددا از آیفون خود استفاده کنید.

iCloud Activation

ضمانت بازگشت وجه

در صورت آنلاک نشدن قفل آیکلود آیفون شما‌، مبلغ پرداختی بدون هیچ قید و شرطی به مشتری عودت داده خواهد شد.

آنلاک آیکلود توسط اپ استور ایرانی

آیفون شما در امنیت است

ما برای آنلاک قفل آیکلود آیفون به دیوایس شما نیاز نداریم. تنها IMEI آیفون شما برای استفاده از سرویس آنلاک قفل ایکلود سیبانه نیاز است.

آنلاک قفل ایکلود توسط سیبانه

حفظ حریم مالک آیفون

برای استفاده از سرویس آنلاک قفل آیکلود سیبانه حتما باید مالک دیوایس باشید.

قفل آیکلود یا همان iCloud Lock چیست؟

قفل آیکلود یا iCloud Lock یک ویژگی امنیتی است که به کاربران دیوایس‌های اپل این امکان را می‌دهد که با استفاده از سرویس آیکلود و Find My iPhone، اجازه استفاده از دیوایس خود را برای اشخاص ثالث ندهند.البته باید توجه داشته باشید برای استفاده از iCloud و Find My iPhone حتما باید از اپل آیدی خود استفاده نمایید. 

آموزش ساخت اپل آیدی‌ >

چنانچه شما قابلیت Find My iPhone را در آیفون خود فعال کنید، درصورت گم و یا دزدیده شدن آیفونتان امکان استفاده از آن برای هیچ شخصی و تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت. این ویژگی امنیتی به دلیل وجود iCloud Activation ایجاد شده و دیوایسی که در این شرایط قرار گرفته در وضعیت iCloud Lock است.

در این وضعیت شما می‌توانید به عنوان صاحب دیوایس، آیفون خود را در وضعیت Lost قرار داده و یک پیغام با موضوع مورد نظر برای آیفون خود تعیین کنید تا برای سارق ارسال شود.

اما گاهی ویژگی iCloud Activation برای کاربران مشکلاتی ایجاد می‌کند.‌گاهی ممکن است هیچ سرقت و یا گم شدنی اتفاق نیافتاده باشد و کاربر، اپل آیدی و رمز آن را فراموش کرده باشد. گاهی هم ممکن است شما یک آیفون دست دوم را خریداری کرده باشید که در حالت iCloud Lock قرار بگیرد و شما به صاحب اولیه گوشی دسترسی نداشته باشید. در این شرایط اگر نتوانید نسبت به آنلاک آیکلود یا باز کردن iCloud Lock اقدام کنید، دستگاهی که خریداری کرده‌اید بلا استفاده خواهد بود.

از این رو ما در سیبانه سرویس آنلاک قفل آیکلود و تاییدیه iCloud Activation را جهت باز کردن و حذف قفل iCloud در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قبل از فروش آیفون خود چه اقداماتی انجام دهیم؟ >

سرویس آنلاک قفل آیکلود آیفون یا حذف قفل iCloud

باید توجه داشته باشید که سرویس آنلاک قفل آیکلود سیبانه تنها برای دیوایس‌هایی پاسخگو خواهد بود که در حالت Lost Mode قرار نگرفته باشند.

چگونه آیفون خود را در حالت Lost Mode و یا گم شدن قرار دهیم >