از اوایل سال ۱۳۹۲ ایده‌ی خلق مجموعه سیبانه با اهدافی کاملا متمایز در زمینه خدمات نرم افزاری و آموزش قدم به قدم محصولات اپل کلید خورد و با توجه به نیاز روز کاربران ما تکمیل گردید.

هم اکنون با طراحی و توسعه ی نرم افزار Sibaneh سعی برآن داریم تا بیش از پیش پاسخگوی نیازهای شما باشیم.

سیبانه چیست؟

سیبانه نرم افزاری هست که توسط گروه سیبانه طراحی و توسعه داده شده است، این نرم افزار به عنوان فروشگاه بومی نرم افزارهای اورجینال iOS و مرجع تخصصی آموزش محصولات اپل به شیوه ی نوینی هست.

ویژگی های سیبانه

امکان خرید نرم افزارهای App Store با ریال.

سیستم فروش نرم افزارها در sibaneh مطابق با قوانین فروشگاه نرم افزاری اپل ( App Store ) و در چارچوب سیستم امنیتی اپل می باشد.

نرم افزارهای موجود در این مارکت نرم افزارهای موجود در App Store هستند و تمام نرم افزارهایی که از این مارکت خریداری‌‌ می‌شوند دارای لایسنس و تاییدیه اپل‌‌ می‌باشند (به استثنای نرم افزارهای بانکی و ایرانی).

برای نصب نرم افزارهای این مارکت نیازی به جیلبریک یا پروفایل خاصی در آیفون یا آیپدتان نیست.

برنامه های و ویدئوهای خریداری شده از نرم افزار sibaneh در حساب کاربری شما ثبت‌‌ می‌شود و در صورت نیاز مجدد به آن‌‌ می‌توانید آنرا مجددا به صورت رایگان دریافت کنید.

ارور ۱۰۰۹

مشکل کاربران ایرانی
در مقاطع مختلف زمانی

این مارکت مشکلات موجود برای خرید اپلیکیشن از App Store را برای شما حل کرده است از جمله ارور ۱۰۰۹

بیشتر بدانید>

ارور ۱۰۰۹

به دلیل اورجینال بودن و وجود تاییدیه اپل در نرم افزارها، امکان خرابی و کرش در آن‌ها نزدیک به صفر‌‌ می‌باشد و در صورت وجود مشکلی در نرم افزار، نسخه‌ی App Store آن نرم افزار دارای مشکل است که با ارئه‌ آپدیت و رفع عیب آن، مشکل نرم افزار شما نیز حل خواهد شد.

امکان سفارش نرم افزار موجود در App Store

بخش آموزش شامل ویدئو و مطالب آموزشی مرتبط با محصولات اپل می باشد، از این بخش می توانید آخرین آموزش ها و ترفندهای موتبط با محصولات اپل را مشاهده نمایید.

بخش آموزش سیبانه>

آموزش اپل در سیبانه

سیبانه در راستای اهداف خود سعی بر آن داشته تا مجموعه ای قدرتمند از آموزش های مرتبط با محصولات اپل را تولید و عرضه کند، با توجه به راحتی آموزش از طریق ویدئوهای آموزشی تمرکز خود را بر این حیطه معطوف ساختیم تا نیاز کاربران خود را تامین کنیم.