آیتونز

آیتونز چیست؟

آیتونز محصولی نرم افزاری بوده و از طرف شرکت اپل برای مدیریت دستگاه های مبتنی بر سیستم‌عامل آی‌او‌اس توسعه داده شده است. با توجه به نیاز کاربران آیفون، آیپد و آیپاد به این نرم افزار آشنایی با شیوه استفاده از این نرم افزار جزو نیازهای کاربران خواهد بود.

در این آموزش شما را با نحوه اضافه کردن نرم افزار، موزیک، عکس و فایل به آیفون ،آیپد و آیپاد آشنا خواهیم کرد.برای استفاده از آیتونز ( itunes ) باید یک حساب کاربری اپل و یا به عبارت دیگر یک اپل آیدی داشته باشید. برای آموزش ساخت اپل آیدی به این مقاله مراجعه نمایید.

آیتونز چیست
کاربرد آیتونز

کاربرد ایتونز :

ایتونز را می‌توان نرم‌افزار مدیریت دیوایس‌های آی او اس نامید.
آیفون ، آیپد و آیپاد برای همگام شدن با اطلاعات مورد نظر شما به آیتونز نیاز دارند.
ایتونز ( itunes ) قابلیت نصب بر روی سیستم عامل مک و ویندوز را دارد.
باید توجه داشته باشید که شرکت اپل از نسخه ۱۲.۷ این نرم افزار امکان نصب اپلیکیشن را با محدودیت مواجه ساخته است. از این رو چنانچه قصد انتقال و نصب اپلیکیشن از کامپیوتر خود به آیفون و یا آیپد خود دارید از نسخه  ۱۲.۶.۳ ایتونز استفاده کنید.برای دریافت ایتونز اینجا کلیک کنید.

آیتونز موزیک

مدیریت موزیک در آیتونز :

ساخت PlayList

آموزش ساخت PlayList در آیتونر

از منوی File گزینه‌ی New را انتخاب و New PlayList nا انتخاب کنید.
سپس نامی برای لیست آهنگ‌هایی که ساخته‌اید انتخاب کنید و روی Done کلیک کنید .
حال به بخش Playlists مراجعه کرده و لیست ساخته شده را مشاهده نمایید.

اضافه کردن موزیک

آموزش اضافه کردن موزیک به PlayList مورد نظر در ایتونز

از منوی File روی گزینه Add file to Library کلیک کرده و موزیک‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید
حال موزیک مورد نظر به PlayList مورد نظر ما انتفال داده نشده است. بدین منظور در بخش Music PlayLists روی PlasyList  مورد نظر خود کلیک کرده و گزینه  Add To را انتخاب می‌کنیم.از آهنگ‌هایی که به Library ایتونز اضافه کردیم می‌توانیم به PlayList خود اضافه کنیم.

از اپل موزیک بیشتر بدانید >

دانلود موزیک

آموزش دانلود موزیک از طریق آیتونز ( itunes )

برای دسترسی به موزیک و فروشگاه موزیک آیتونز کافیست از منوهای موجود گزینه Music وسپس Store را انتخاب کنید.حال به فروشگاه موزیک آیتونز ( itunes ) دسترسی پیدا کرده‌اید.می‌توانید از طریق جست و جو به موزیک مورد نظر خود و یا به موزیک‌های عرضه شده توسط خواننده مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.با انتخاب موزیک مورد نظر میتوانید به بخشی از آهنگ گوش دهید و در صورت علاقه نسبت به خریداری آن اقدام نمایید. باید توجخ داشته باشید برای خرید و دانلود آهنگ حتما باید به حساب کاربری خود یا به عبارت دیگر اپل آیدی خود دسترسی داشته باشید. میتوانید موزیک خریداری شده را دانلود کرده و به دیوایس آی او اس خود از قبیل آیفون انتقال دهید. آموزش انتقال آهنگ به آیفون را در بخش مدیریت دیوایس می‌توانید مشاهده کنید.

آهنگ‌های خریداری شده

دسترسی به آهنگ‌های خریداری شده در آیتونز

ابتدا از بخش Account گزینه‌ی Sign in را انتخاب کرده و با اطلاعات اپل آیدی خود sign in شوید.گزینه Purchase  را انتخاب کرده و در صفحه باز شده Music را انتخاب نمایید و لیست آهنگ‌های خریداری شده در ایتونز ( itunes ) را مشاهده نمایید.

انتفال آهنگ

آموزش انتفال آهنگ به آیفون، آیپد و ایپاد

ابتدا نرم افزار آیتونز را اجرا کرده و آیفون خود را به کامپیوتر وصل کنید حال با پیغامی در آیفون خود مواجه خواهید شد که به معنای دسترسی به اطلاعات آیفون شماست، گزینه‌ی Trust را انتخاب نمایید.سپس آیکون آیفون را در نرم افزار آیتونز کلیک کنید تا وارد بخش مدیریت دیوایس خود وارد شوید.
حال از بخش مدیریت دیوایس گزینه‌ی Music را انتخاب نمایید.
در بخش Music تیک گزینه Sync Music را انتخاب کنید.بعد ازانتخاب این تیک با دو انتخاب مواجه خواهید بود گزینه اول یا به عبارت دیگر Entire music library تمام آهنگ موجود در نرم افزار آیتونز را به دیوایس شما منتقل خواهد کرد.

اما با انتخاب کردن گزینه دوم یا به عبارت دیگر Selected playlist, artists , … می توانید به لیست آهنگ ها و هنرمندان مورد نظر خود دسترسی یابید و با انتخاب هرکدام از آنها به اختیار آهنگ مورد نظر را به آیفون خود انتقال دهید.
در انتها گزینه‌ی ‌Apply و سپس Sync را انتخاب نمایید.

تذکر: عبارت Sync در آیتونز مخفف Synchronize می‌باشد.اپل و به طبع آن آیتونز تمرکز شدیدی بر روی کپی رایت محصولات عرضه شده بر روی پلتفرم‌های خود را دارند از این رو با انتخاب گزینه Sync آیتونز تمام آهنگ‌های قبلی موجود در دیوایس شما پاک و آهنگ‌های جدید به آن اضافه خواهند شد.

آموزش آیتونز

ساخت اپل آیدی به کمک آیتونز

1

۱- ایجاد یک ایمیل شخصی و معتبر

چنانچه یک ایمیل شخصی و معتبر ندارید به کمک وبسایت یاهو و یا گوگل که امکان ایجاد ایمیل به کاربران ایرانی را نیز فراهم کرده اند وارد شده و یک ایمیل ایجاد کنید.

 

ایتونز

2

۲- انتخاب دیوایس و یا سرویس

اپل آیدی به کمک یکی از محصولات سخت افزاری و یا سرویس‌های نرم افزاری اپل ایجاد می گردد.
از این رو برای برای ایجاد اپل آیدی به یکی از موارد زیر نیازمندیم.
آیفون ، آیپد ، آیپاد ، مک بوک و یا نرم افزار آینوتر نصب شده بر روی سیستم عامل مک و یا ویندوز
در این مرحله ما نرم افزار ایتونز را انتخاب کرده ایم.

itunes

3

۳- ایجاد اپل آیدی بدون نیاز به مشخصات کارت بانکی


باید توجه داشته باشید اپل برای ایجاد اپل ایدی اطلاعات کارت بانکی معتبری را از شما درخواست خواهد کرد. اما ترفندی وجود دارد که شما میتوانید بدون وارد کردن اطلاعات کارت بانکی نسبت به ایجاد اپل آیدی اقدام نمایید. بدین منظورچنانچه برای ایجاد اپل آیدی یکی از محصولات سخت افزاری موجود در مرحله ۲  که شامل آیفون ، آیپد ، آیپاد، مک بوک است را انتخاب کرده اید وارد نرم افزار AppStore شده و یک نرم افزار رایگان مانند Gmail را انتخاب کنید.


اما چنانچه سرویس نرم افزاری آیتونز را برای ایجاد اپل آیدی انتخاب کرده اید وارد بخش Application و یا  music در نرم‌افزار آیتونز ( itunes ) شده و یک نرم افزار و یا یک موزیک رایگان را انتخاب نمایید.
تذکر : اپل امکان دسترسی به بخش Apps را در نسخه ۱۲.۷ آیتونز ( itunes ) غیرفعال کرده است. از این رو برای ایجاد اپل به کمک نرم افزار آیتونز از نسخه‌ی ۱۲.۶ و یا پایین‌تر آیتونز استفاده کنید.

دانلود ایتونز

4

۴-تکمیل فرم ایجاد اپل آیدی

با انتخاب نرم افزار Gmail در بخش Apps یک پیغام برای شما نمایش داده خواهد شد که دارای ۲ گزینه است. گزینه‌ی Create New Apple ID را انتخاب نمایید.
صفحه ای جدید در ایتونز ( itunes ) برای شما باز خواهد شد که در آن ایمیل ، رمز عبور و کشور  محل سکونت از شما درخواست خواهد شد.
ایمیلی که در مرحله ۱ ساخته اید را در بخش ایمیل و یک پسوورد با شرایط  حداقل ۸ کاراکتر شامل حرف لاتین بزرگ و کوچک و عدد  برای اپل ایدی خود تخصیص دهید.


در بخش کشور نام کشور را ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده و گزینه Coninue را بزنید.
حال در این مرحله اطلاعات شخصی خود را باید وارد کنید. این اطلاعات شامل مرد و یا زن بودن ، نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد شماست. بعد از وارد کردن تاریخ تولد شما باید ۳ سوال امنیتی انتخاب و به صورت دقیق به آنها پاسخ دهید.

تذکر مهم : در وارد کردن تاریخ تولد و پاسخ دادن به سوالات امنیتی نهایت دقت را به عمل بیاورید زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل برای اپل ایدی، اپل اطلاعات فوق را از شما درخواست خواهد کرد و در صورت مغایر بودن اطلاعات داده شده به اپل با اطلاعات وارد شده هنگام ایجاد اپل آیدی دچار ضررهای جبران ناپذیری از قبیل عدم امکان استفاده از محصول خود مانند آیفون و آیپد خواهید شد.
بعد از وارد کردن اطلاعات تیک گزینه آخر را نیز فعال کرده و گزینه Continue را کلیک کنید.

دانلود آخرین نسخه آیتونز

5

۵- وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و اطلاعات محل سکونت

با توجه به ترفندی که در مرحله ۳ ذکر گردید شما  میتوانید بدون نیاز به اطلاعات کارت بانکی نسبت به ایجاد اپل آیدی اقدام نمایید. از این رو در باکس ظاهر شده برای انتخاب کارت بانکی گزینه None برای شما به نمایش درآمده است.آنرا انتخاب کنید. در قسمت بعدی که مرتبط با محل سکونت شماست می توانید از این سایت برای پیدا کردن یک آدرس در کشور ایالات متحده آمریکا استفاده نمایید.

توجه کنید در این وبسایت اطلاعاتی زیادی از قبیل شماره کارت و نام اشخاص ذکر شده است، از استفاده این بخش‌ها جدا خودداری نمایید زیرا استفاده از آنها مطمئنا منجر به بسته شدن اپل ایدی شما خواهد شد و تنها از آدرس‌های موجود در این سایت برای وارد کردن اطلاعات محل سکونت برای ایجاد اپل ایدی استفاده نمایید. برای بخش شماره تماس نیز می‌توانید به راحتی شماره تماس منزل خود را به همراه پیش شماره وارد نمایید.
بعد از وارد کردن تمامی اطلاعات گزینه‌ continue را کلیلک کنید.
تذکر مهم : برای عبور از این مرحله شما حتما باید از آی پی کشور ایالات متحده امریکا استفاده نمایید و در صورت استفاده از آی پی کشوری به غیر از ایالات متحده آمریکا امکان تایید اطلاعات این بخش میسر نخواهد بود.

دانلود نسخه قدیمی آیتونز

6

۶- تایید آدرس ایمیل


چنانچه تمامی مراحل را طبق دستورالعمل‌های ذکر شده طی کرده باشید با موفقیت وارد بخش تایید آدرس ایمیل خواهید شد. یک کد از طرف اپل به ایمیل شما ارسال شده است آنرا در قسمت تایید ایمیل وارد کرده و گزینه Verify را کلیک کنید.
تبریک شما موفق به ساخت اپل آیدی به کمک itunes شدید.

نصب آیتونز

آموزش آیتونز برای آیفون

آموزش ساخت رینگتون برای آیفون به کمک آیتونز

اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد دارید زنگ دلخواه و مورد علاقه خود را بر روی آیفون خود داشته باشید آموزش این بخش برای شما بسیار کاربردی خواهد بود.پس با سیبانه همراه باشید.
برای ساخت زنگ دلخواه تماس ابتدا روی آهنگ مورد نظر خود که به آیتونز ( itunes ) انتقال داده‌اید ( آموزش انتقال آهنگ به آیتونز ) کلیک راست کنید و سپس در منوی باز شده روی گزینه‌ی Get info کلیلک کنید. سپس وارد بخش Option شده و در قسمت Start Time زمان شروع آهنگ رینگتون را انتخاب کنید. همین اقدام را برای Stop Time نیز انجام دهید .سعی کنید این بازه کمتر از ۲۵ و بیشتر از ۵۰ ثانیه نباشد.روی Ok کلیک کرده و منتظر پخش آهنگ شوید.حال روی این آهنگ جدیدی که ساخته‌اید راست کلیلک کرده و گزینه Create MP3 version انتخاب کنید.

آهنگ جدید را که با فرمت MP3 ساخته شده را انتخاب کرده و به کمک ویژگی Drag کردن آنرا بکشید و در محیط Desktop رها کنید.آنرا مجددا انتخاب کرده و فرمت آنرا از MP3 به M4r تبدیل کنید.فرایند ساخت رینگتون با موفقیت پایان یافته است و تنها یک قدم تا انتقال آن به آیفون باقی مانده است.حال مجددا فایل جدید را به کمک آموزش انتقال موزیک به آیتونز به Library آیتونز انتقال دهید.آیفون خود را به کامپیوتر و آیتونز وصل کنید. در بخش مدیریت دیوایس گزینه‌ی Tones را انتخاب کرده و Sync Tones را انتخاب کنید.
تذکر : چنانچه بخش Tonesدر قسمت مدیریت دیوایس موجود نبود از بخش تنظیمات وارد Perference شده وتب General را انتخاب کنید. از بخش Source تیک گزینه‌ی Tones را انتخاب کنید.

تنظیمات آیتونز ( itunes )

برای اعمال تنظیمات از قبیل تغییر محل ذخیره سازی اطلاعات و به عبارت دیگر Library آیتونز  وارد بخش Perfrences می‌شویم. ۸ تب مختلف برای ما به نمایش درمی‌آیند.

1

تب General

نام Library مورد نظر را می‌توان از این بخش تعیین کرد.اندازه نوشته‌ها و برخی تنظیمات عمومی از این بخش قابل اعمال است.

آیتونز برای کامپیوتر

2

تب Playback

کیفیت و محدودیت حجم صدا را که از طریق نرم افزار آیتونز اجرا می‌شود را می‌توان از این بخش تعیین کرد.

آیتونز برای ویندوز

3

تب Sharing

امکان اشتراک گذاری آهنگ ها ،فیلم‌ها و سایر اشتراک ها را با سایر دیوایس‌های آی‌او‌اس که با یک شبکه اینترنت کار می‌کنند را فراهم می‌سازد.

 آیتونز برای اندروید

4

تب Downloads

کیفیت فایل‌های دانلودی در کنار فرمت مدنظر آنها را این بخش می‌توان تعیین کرد.

دانلود آیتونز برای ویندوز ۱۰

5

تب Store

اپل آیدی sign in شده به همراه مدیریت رمز آنرا برای شما فراهم می‌کند.

دانلود آیتونز برای ویندوز ۸

6

تب Restrictions

امکان محدودسازی برای کودکان و محتوای قابل دانلود را برای شما میسر می‌کند.

دانلود برنامه itunes برای ویندوز ۱۰

7

تب Devices

بک آپ هایی که تاکنون به وسیله این کامپیوتر و ایتونز ایجاد شده را برای شما نمایش می‌دهد.

دانلود itunes

8

تب Advanced

امکان تعیین مسیر ذخیره سازی اطلاعات آیتونز ( itunes ) در کامپیوتر شما را نشان می‌دهد.

نصب آیتونز

دانلود آیتونز

دانلود آیتونز

نرم افزار  آیتونز برای سیستم عامل مک و ویندوز عرضه شده و قابل استفاده است.

آموزش دسترسی به AppStore از طریق آیتونز
اپل امکان دسترسی به اپ استور را در نسخه ۱۲.۷ و بالاتر آیتونز محدود کرده است. از این رو چنانچه تمایل دارید هم‌چنان به فروشگاه اپ استور اپل از طریق آیتونز ( itunes ) دسترسی داشته باشید از نسخه زیر برای سیستم عامل مک و ویندوز استفاده کنید.
توجه داشته باشید این نسخه از آیتونز با نسخه Mojave سیستم عامل مک سازگاری ندارد.

دانلود آیتونز >

انجمن آیتونز در اپل استور ایرانی

شرکت در انجمن آیتونز سیبانه

اطلاعات و تجربیات خود در زمینه آیتونز را باسایر کاربران اپل ایرانی سیبانه به اشتراک بگذارید.

ورود به انجمن ایتونز >

ارورهای آیتونز و راه حل رفع آن‌ها

نرم افزار آیتونز بیشتر از هر نرم افزار دیگری با زبان کامپیوتر با شما سخن می‌گوید و معمولا مشکلات ایجاد شده به وسیله‌ی کدهایی به کاربر اطلاع رسانی می‌شود. گاهی این کدها باعث سردرگمی کاربران می‌شوند.برای رفع ارورهای ایتونز ( itunes ) کاربران باید ابتدا با پیغام این ارور آشنا شوند سپس بتوانند نسبت به رفع آنها اقدام کنند.
در این آموزش به تشریح معنا و مفهوم هریک از این کدها و ارورهای ایتونز می‌پردازیم و راه حل جامع رفع آنها را برای شما بازگو می‌کنیم. با سیبانه همراه باشید.

لازم به ذکر است که این رورها به ترتیب کدها دسته بندی و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ارور ۱ آیتونز
ارور ۶ ایتونز
ارور ۹ آیتونز
ارور ۱۰ ایتونز
ارور ۱۱ آیتونز
ارور ۱۳ ایتونز
ارور ۱۴ آیتونز
ارور ۱۷ ایتونز
ارور ۱۸ آیتونز
ارور ۲۱ ایتونز
ارور ۲۰ آیتونز
ارور ۲۳ ایتونز
ارور ۲۶ آیتونز
ارور ۲۸ ایتونز
ارور ۲۹ آیتونز
ارور ۳۴ ایتونز
ارور ۳۵ آیتونز
ارور ۳۷ ایتونز
ارور ۵۰ آیتونز
ارور ۱۰۰۲ ایتونز
ارور ۱۰۰۴ آیتونز
ارور ۱۰۰۹ ایتونز
ارور ۱۰۱۱ آیتونز
ارور ۱۰۱۳ ایتونز
ارور ۱۰۱۴ آیتونز
ارور ۱۴۱۳ ایتونز
ارور ۱۴۱۵ آیتونز
ارور ۱۴۱۷ ایتونز
ارور ۱۴۱۸ آیتونز
ارور ۱۴۲۸ ایتونز
ارور ۱۶۰۱ آیتونز
ارور ۱۶۰۲ ایتونز

ارور ۱ آیتونز

این ارور هنگام دانگرید کردن آیفون رخ می‌دهد.گاهی این ارور از بروز نبودن آیتونز ( itunes ) و گاهی بسته شدن امکان دانگرید به نسخه مورد نظر ایجاد می‌گرد.

راه حل: برای رفع این ارور باید به آخرین نسخه آیتونز و سیستم عامل آپدیت کنید.

ارور ۶ ایتونز

همانند ارور ۱، اغلب به هنگام دانگرید و گاهی حین ریستور آیفون رخ می‌دهد.

راه حل: آیفون خود را به پورت USB دیگری در کامپیوترتان متصل کنید و چندین مرتبه فرایند را تکرار کنید.

ارور ۹ آیتونز

این ارور مانند ارور ۶ است.

راه حل: برای رفع این ارور کامپیوترتان را ریستارت کنید.

ارور ۱۰ ایتونز

این پیغام به دلیل بوت نشدن آیفون شما حین ریستور به وجود آمده است.


راه حل:مجددا تلاش کنید.در صورت تداوم مشکل امکان وجود مشکل سخت افزاری در آیفون شما وجود دارد.

ارور ۱۱ آیتونز

فایل IPWS شما یا همان فریمور دانلودی شما مشکل دارد

راه حل : فایل IPWS مجددا دانلود فایل را دانلود کنید.

ارور ۱۳ ایتونز

معمولا حین ریستور و یا آپدیت آیفون رخ می‌دهد.


راه حل: از پورت دیگر USB کامپیوتر استفاده کنید.

ارور ۱۴ آیتونز

گاهی اوقات هم مانند ارور ۶ است.و گاهی با ماندن آیفون روی لوگو اپل هنگان ریستور و یا آپدیت ایجاد می‌شود.


راه حل : از برنامه TinyUmbrella  برای خارج کردن آیفون از این حالت استفاده کنید.

ارور ۱۷ ایتونز

مانند ارور ۱۱ است.

ارور ۱۸ آیتونز

مشکل از آیتونز ( itunes ) شماست.


راه حل : به آخرین نسخه آی‌تیونز آپدیت کنید.

ارور ۲۱ ایتونز

این ارور حین آپدیت و یا ریستور رخ می‌دهد.

راه حل :آیفون خود را دوباره ریستور کنید.

ارور ۲۰ آیتونز

مشکلی در ریستور و یا آپدیت آیفون ایجاد شده است.


راه حل : آیفون را مجددا ریستور کنید.

ارور ۲۳ ایتونز

احتمالا آیفون شما مشکل سخت افزاری دارد.

راه حل : با کامپیوتر دیگری آیفون خود را ریستور کنید در صورت عدم رفع مشکلاحتمالا آیفون شما مشکل سخت افزاری دارد

ارور ۲۶ آیتونز

فایل دانلود شده IPWS مشکل دارد

راه حل : فایل  IPWS را از اول دانلود کنید.

ارور ۲۸ ایتونز

احتمالا آیفون شما مشکل سخت افزاری دارد.

راه حل : با کامپیوتر دیگری آیفون خود را ریستور کنید در صورت عدم رفع مشکلاحتمالا آیفون شما مشکل سخت افزاری دارد.

ارور ۲۹ آیتونز

مانند ارور ۱۳ است

ارور ۳۴ ایتونز

مشکل از آیتونز است

راه حل :در سیستم عامل ویندوز  Drive C را خالی تر کنید

ارور ۳۵ آیتونز

فایل دانلودی از آیتونز تکمیل نمی‌شود.

راه حل :از آی پی دیگری برای دانلود از آیتونز استفاده کنید.

ارور ۳۷ ایتونز

ارورهای متداول

راه حل : مجددا تلاش کنید و در صورت عدم رفع آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

ارور ۵۰ آیتونز

آیتونز ( itunes ) شما مشکل دارد.

راه حل :برنامه آی‌تیونز را به طور کامل پاک کنید و آخرین نسخه منتشرشده را دریافت و نصب کنید.

ارور ۱۰۰۲ ایتونز

این ارور حین ریستور پدیدار می‌شود.

راه حل: آیفون خود را مجددا ریستور کنید.

ارور ۱۰۰۴ آیتونز

در بوت شدن آیفون مشکلی ایجاد شده است.

راه حل : با برنامه Tiny Umberalla می‌توانید دستگاهتان را از این حالت خارج کنید.

ارور ۱۰۰۹ ایتونز

دسترسی به خدمات اپل برای آی پی شما محدود شده است.

راه حل: برای برطرف کردن این ارور باید آی‌پی خود را به کشور دیگری تغییر دهید.

از ارور ۱۰۰۹ بیشتر بدانید >

ارور ۱۰۱۱ آیتونز

این ارور مانند ارور ۱۰۰۴ است .

 

ارور ۱۰۱۳ ایتونز

جزء ارورهای متدارل

راه حل :کامپیوترتان را ریستارت کنید و آیفون خود را دوباره ریستور کنید.

ارور ۱۰۱۴ آیتونز

دسترسی به نسخه مورد نظر سیستم عامل توسط اپل محدود شده است.

راه حل : به نسخه بالاتر آی او اس مهاجرت کنید.

ارور ۱۴۱۳ ایتونز

جزء ارورهای متداول آیتونز ( itunes )

کامپیوتر خود را ریستارت کرده و پورت یو‌اس‌بی را عوض کنید.

ارور ۱۴۱۵ آیتونز

این ارور مانند ارور ۱۴۱۳ است.

 

ارور ۱۴۱۷ ایتونز

این ارور مانند ارور ۱۴۱۳ است.

 

ارور ۱۴۱۸ آیتونز

این ارور مانند ارور ۱۴۱۳ آیتونز است.

 

ارور ۱۴۲۸ ایتونز

این ارور مانند ارور ۱۴۱۳ ایتونز است.

 

ارور ۱۶۰۱ آیتونز

آیتونز شما قدیمی است.

راه حل : آخرین نسخه آیتونز ( itunes ) را دانلود و نصب کنید.

ارور ۱۶۰۲ ایتونز

این ارور مانند ارور ۱۴۱۳ ایتونز است.

 

ارور ۱۶۰۳ آیتونز
ارور ۱۶۰۴ ایتونز
ارور ۱۶۰۵ ایتونز
ارور ۱۶۱۸ ایتونز
ارور ۱۶۱۹ آیتونز
ارور ۱۶۴۴ ایتونز
ارور ۲۰۰۰ آیتونز
ارور ۲۰۰۱ ایتونز
ارور ۲۰۰۲ ایتونز
ارور ۲۰۰۳ ایتونز
ارور ۲۰۰۴ آیتونز
ارور ۲۰۰۵ ایتونز
ارور ۲۰۰۶ ایتونز
ارور ۲۰۰۷ ایتونز
ارور ۲۰۰۸ ایتونز
ارور ۲۰۰۹ آیتونز
ارور ۳۰۰۲ ایتونز
ارور ۳۰۰۴ ایتونز
ارور ۳۰۱۴ ایتونز
ارور ۳۱۹۱ ایتونز
ارور ۳۱۹۴ آیتونز
ارور ۳۱۹۵ ایتونز
ارور ۳۱۹۸ ایتونز
ارور ۳۲۵۹ ایتونز
ارور ۹۸۰۰ آیتونز
ارور ۹۸۰۸ ایتونز
ارور ۹۸۱۲ ایتونز
ارور ۹۸۱۴ ایتونز
ارور ۹۸۱۵ آیتونز
ارور ۹۸۴۳ ایتونز
ارور ۰x80090318 ایتونز
ارور ۱۶۰۳ آیتونز

این ارور مانند ارور ۱۴۱۳ ایتونز است.

 

ارور ۱۶۰۴ ایتونز

این ارور مانند ارور ۱۴۱۳ است

ارور ۱۶۰۵ ایتونز

این ارور به معنای آسیب دیدن فایل فریمور است.

راه حل: باید مجددا فریمور را دانلود کنید.

ارور ۱۶۱۸ ایتونز

این ارور مانند ارور ۱۶۰۱ است.

 

ارور ۱۶۱۹ آیتونز

جزء ارورهای متداول ایتونز ( itunes ) است.

آیتوینز خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

ارور ۱۶۴۴ ایتونز

فایل IPSW به درستی خوانده نشده است.

راه حل : مجددا اقدام به ریستور و یا آپدیت آیفون خود نمایید.

ارور ۲۰۰۰ آیتونز

جزء ارورهای متداول ایتونز ( itunes ) است.

کامپیوتر خود را ریستارت کرده و مجددا اقدام به ریستور و یا آپدیت نمایید.

ارور ۲۰۰۱ ایتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز است.

 

ارور ۲۰۰۲ ایتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز ( itunes ) است.

 

ارور ۲۰۰۳ ایتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز ( itunes ) است.

 

ارور ۲۰۰۴ آیتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز است.

 

ارور ۲۰۰۵ ایتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز است.

 

ارور ۲۰۰۶ ایتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز است.

 

ارور ۲۰۰۷ ایتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز است.

 

ارور ۲۰۰۸ ایتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز ( itunes ) است.

 

ارور ۲۰۰۹ آیتونز

این ارور مانند ارور  ۲۰۰۰ آیتونز است.

 

ارور ۳۰۰۲ ایتونز

این ارور حین دانگرید یا ریستور آیفون رخ می‌دهد.

راه حل: برای رفع آن باید مجددا آیفون خود را ریستور کنید.

ارور ۳۰۰۴ ایتونز

این ارور از عدم دسترسی به اینترنت پایدار پدیدار می‌شود.

راه حل : آی‌پی کامپیوتر خود را به کشوری غیر از ایران تغییر دهید.

ارور ۳۰۱۴ ایتونز

این ارور حین ری‌استور یا آپدیت رخ می‌دهد.

راه حل : از آی پی غیر از ایران استفاده کنید.

ارور ۳۱۹۱ ایتونز

جزء ارورهای متداول ایتونز است.

راه حل : برنامه Quick Time را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

ارور ۳۱۹۴ آیتونز

این ارور مانند ارور ۳۰۱۴ است.

 

ارور ۳۱۹۵ ایتونز

این ارور هنگام ریستور یا آپدیت به ورژنی پدیدار می‌شود که اپل آن را امضا نمی‌کند و دسترسی به آن را محدود کرده است.

راه حل : به نسخه بروز سیستم عامل ریستور و یا آپدیت کنید.

ارور ۳۱۹۸ ایتونز

جزء ارورهای متداول ایتونز است.

راه حل : وضعیت اینترنت کامپیوترتان را بررسی کنید.

ارور ۳۲۵۹ ایتونز

این ارور مانند ارور ۳۱۹۸ است.

ارور ۹۸۰۰ آیتونز

تاریخ و ساعت کامپیوترتان نادرست است.

راه حل : ساعت و تاریخ را دقیقا تنظیم کنید و سپس کامپیوترتان را ریستارت کنید.

ارور ۹۸۰۸ ایتونز

این ارور مانند ارور ۹۸۰۰ است.

 

ارور ۹۸۱۲ ایتونز

این ارور مانند ارور ۹۸۰۰ است.

 

ارور ۹۸۱۴ ایتونز

این ارور مانند ارور ۹۸۰۰ است.

 

ارور ۹۸۱۵ آیتونز

این ارور مانند ارور ۹۸۰۰ است.

 

ارور ۹۸۴۳ ایتونز

مجددا با اپل آیدی خود Sign in شوید.

 

ارور ۰x80090318 ایتونز

این ارور مانند ارور ۹۸۰۰ آیتونز است.

 

فهرست