دانلود iCloud برای ویندوز

با iCloud برای ویندوز، شما عکس ها، فیلم ها، ایمیل ها، تقویم، فایل ها و سایر اطلاعات مهم خود را بر روی کامپیوتر و ویندوز خود خواهید داشت.

دانلود iCloud برای ویندوز

هر چیز را که دوست دارید بر روی هر وسیله ای که استفاده می کنید دریافت کنید.

هنگام دانلود و راه اندازی iCloud بر روی سیستم عامل ویندوز خود، عکس ها، فیلم ها، پست ها، فایل ها و بوک مارک های شما در همه دستگاه های شما قابل دسترسی است. اگر به کمک نیاز دارید، می توانید راه حلی برای مسائل رایج پیدا کنید و یا درباره iCloud برای ویندوز بیشتر بدانید .

یکی از خانه های مناسب برای همه عکس های شما

از iCloud Photos بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید تا تمام عکس ها و ویدیوهای خود را از iCloud به کامپیوتر خود دانلود کنید یا کتابخانه ویندوز تصاویر خود را به iCloud آپلود کنید. و هنگامی که آلبومهای به اشتراک گذاشته شده را روشن می کنید، می توانید خاطرات گرفته شده خود را تنها با افرادی که انتخاب می کنید به اشتراک بگذارید.

دانلود آیکلود برای ویندوز

با iCloud Photos شروع کنید:

iCloud ۱  را برای ویندوز باز کنید.
۲. در کنار عکس، گزینه ها را کلیک کنید.
iCloud Photos ۳ را انتخاب کنید.
۴. روی دکمه انجام شد، سپس روی اعمال کلیک کنید.

شما می توانید عکس ها و فیلم های خود را از برنامه عکس های آیفون خود را ، آیپد ، آیپاد تاچ همچنین Cloud.com مدیریت و حذف کنید .

ذخیره سازی iCloud خود را افزایش دهید

شما فقط برای ثبت نام به صورت خودکار ۵ گیگابایت ذخیره سازی iCloud را دریافت خواهید کرد. هنگامی که برنامه ذخیره سازی خود را افزایش می دهید، با شروع از ۵۰ دلار برای $ ۰٫۹۹ (دلار) در ماه، شما حتی بیشتر فضای بیشتری را برای ذخیره ایمن آنچه که برای شما در iCloud مهم است ذخیره می کنید. این به معنای اتاق اضافی برای همه عکسها، ویدیوها، اسناد، برنامهها و موارد دیگر شما است. شما می توانید به طور مستقیم از آیفون ، آیپد ، آیپاد تاچ یا راینه شحصی ارتقا دهید .


دانلود iCloud برای کامپیوتر

ذخیره سازی بیشتر iCloud از کامپیوتر شما:

iCloud .۱ را برای ویندوز باز کنید.

۲. روی ذخیره> مشاهده حساب کلیک کنید.

۳. رمز عبور خود را در Apple ID وارد کنید.

۴. روی View Account کلیک کنید، سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید.

درباره قیمت ذخیره سازی iCloud در کشور یا منطقه بیشتر بدانید .

بیشتر از iCloud را استفاده کنید

در مورد استفاده از iCloud برای ویندوز برای دسترسی به فایلهای خود در iCloud Drive بیشتر بدانید، با Mail در Outlook ارتباط برقرار کنید و به راحتی عکس ها، تقویم ها و بوک مارک ها را در دستگاه های خود به اشتراک بگذارید. اگر به محدودیت ذخیره سازی iCloud خود برسید، ما به شما در مدیریت ذخیره سازی آیکلودتان کمک خواهیم کرد تا آخرین نسخه های مهم ترین اطلاعات خود را داشته باشید.

آیا می خواهید برای دسترسی به آخرین ویژگی های iCloud؟ را مشاهده کنید۲۱(  سیستم مورد نیاز برای iCloud) . شما همچنین می توانید در مورد۲۲( محتوای امنیتی این بروز رسانی)* یاد بگیرید  . اگر از یک۲۳ ( آیدی مدیریت شده اپل)  استفاده کنید ، iCloud برای ویندوز پشتیبانی نمی شود.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نمی شوند یا وب سایت های مستقل که توسط اپل کنترل نشده یا آزمایش نشده اند، بدون توصیه یا تایید ارائه می شود. اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب، عملکرد و یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد. اپل هیچ دلیلی درباره دقت و صحت وب سایت ثالث ندارد. خطر استفاده از اینترنت ذاتی است. برای اطلاعات بیشتر۲۴( با فروشنده تماس بگیرید .) نامهای شرکت و محصولات دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

فهرست