قوانین سیبانه

قوانین استفاده از سرویس سیبانه

اطلاعات حقوقی و نکات ضروری

مالکیت نرم افزار، برند تجاری؛ قوانین و شرایط

. این نرم افزار توسط گروه سیبانه طراحی و توسعه داده شده است، هر گونه کپی برداری و سو استفاده از آن این حق را به سیبانه می دهد تا از طریق مراجع ذی صلاح نسبت به اعاده حق خود اقدام نماید.

. سیبانه در تلاش برای ارائه خدمات پایدار به کاربران ایرانی است اما چنانچه بنابر دلایلی از قبیل تغییر قوانین و اعمال محدودیت ها توسط شرکت اپل و یا موارد مشابه امکان ارائه خدمات میسر نباشد مسئولیتی متوجه سیبانه نخواهد بود.

. برند تجاری سیبانه در سازمان ثبت علائم جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است.هرگونه کپی برداری این حق را به سیبانه می دهد تا از طریق مراجع ذی صلاح نسبت به اعاده حق خود اقدام نماید.

. ممکن است بر اساس تغییرات قوانین شرکت اپل ، بروزرسانی نرم‌افزاری و موارد مشابه شرایط و قوانین استفاده از سیبانه دستخوش تغییرات گردد. این تغییرها بلافاصله از طریق وبسایت رسمی سیبانه به اطلاع کاربران خواهد رسید.

 

قوانین و شرایط نصب اپلیکیشن سیبانه

. قوانین و نحوه نصب اپلیکیشن سیبانه تابع قوانین و شرایط شرکت اپل است.

. قوانین و نحوه نصب اپلیکیشن سیبانه تابع محدودیت های احتمالی اعمال شده شرکت اپل برای کاربران کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

. قوانین و نحوه نصب اپلیکیشن سیبانه ممکن است به دلیل تغییرات قوانین شرکت اپل تغییر کند.

. نصب اپلیکیشن سیبانه با استفاده از اپل آیدی اختصاصی سیبانه که در اختیار کاربر قرار می گیرد انجام می شود.

. اپل آیدی سیبانه تنها به منظور دانلود اپلیکیشن سیبانه در اختیار کاربر قرار می گیرد و کاربر حق استفاده از آن در سایر سرویس های شرکت اپل را ندارد.

. اپل آیدی سیبانه انحصارا به منظور استفاده در بخش iTunes & AppStore جهت دانلود اپلیکیشن سیبانه بوده و کاربر حق فعاسازی آن در سایر سرویس های اپل را ندارد.

. کاربران سیبانه موظف هستند قبل از خارج شدن از اپل آیدی خود در بخش iTunes & AppStore دیوایس و استفاده از اپل آیدی سیبانه به منظور نصب اپلیکیشن ، نسبت به در دست داشتن اطلاعات اپل آیدی خود از قبیل شناسه ، رمز عبور، ایمیل بازیابی ، تاریخ تولد ثبت شده و سوالات امنیتی مطمئن باشند.

.لاینسن خریداری شده تنها برای استفاده از یک دستگاه می باشد.

. در صورت ریستور و یا نیاز مجدد به نصب سیبانه امکان دریافت مجدد اطلاعات اپل آیدی جهت نصب سیبانه تنها برای یکبار میسر است.

. برای نصب اپلیکیشن سیبانه نیاز به استفاده از نسخه ۱۲ و بالاتر سیستم عامل iOS می باشد.

 

 

محتوا

. مسئولیت محتوای نرم افزارهای موجود در سیبانه با توسعه دهنده گان آن نرم افزار می‌باشد و سیبانه مسئولیتی در قبال محتوای نرم افزارها ندارد.

. محتوای تولید شده برای بخش آموزشی توسط واحد تولید محتوای سیبانه تولید شده است و سیبانه مسئول محتوای آنها می باشد.

. دسترسی به محتوای سیبانه تابع قوانین شرکت اپل می باشد. تمام تلاش سیبانه بر حفظ پایداری این سیستم است. چنانچه این شرکت تغییراتی در قوانین خود ایجاد کند و بر این اساس سیبانه قادر به ارائه خدمات به کاربران خود نباشد مسئولیتی متوجه سیبانه نخواهد بود.

. محتوای تولید شده برای بخش آموزشی توسط واحد تولید محتوای سیبانه تولید شده است و سیبانه مسئول محتوای آنها می باشد.

 

 

استفاده شما از سایت

. استفاده شما از سایت ملزم به ورود با حساب کاربری شما است.

. استفاده از خدمات سایت سیبانه محدود به ساکنان کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

. سیبانه متعهد به حفظ حقوق کاربران برای استفاده از وبسایت است اما چنانچه منشا اختلال از کنترل سیبانه خارج باشد مانند اختلال اینترنت و موارد مشابه مسئولیتی متوجه سیبانه نخواهد بود.

. نرم افزارهای معرفی شده در وبسایت سیبانه دلیل بر عرضه و انتشار آن در اپ استور سیبانه نیست و معیار وجود اپلیکیشن خاص در اپ استور سیبانه استفاده از دمو رایگان اپ استور سیبانه است که از طریق وبسایت سیبانه قابل دسترسی است.

 

 

خرید ها؛ شرایط و ضوابط دیگر

. قیمت و در دسترس بودن نرم­ افزارها تابع سیاست های تجاری سیبانه است.

. خرید کاربران از طریق حساب کاربری آنان ثبت و پردازش می گردد. از این رو حفظ اطلاعات حساب کاربری برای کاربران الزامی است.

. خریدهای انجام گرفته از سیبانه با واحد پولی کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

. خرید و استفاده از خدمات سیبانه تنها محدود به ساکنان کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 

 

حساب، رمز عبور و امنیت

. کاربران مسئول حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود می باشند .

. حساب کاربری کاربران تنها از طریق شماره تلفن همراه آنها فعال می گردد.

. رمز عبور کاربران به صورت یکبار مصرف و از طریق شماره تلفن همراه آنها در اختیار آنان قرار می گیرد.

. در صورت عدم دسترسی به شماره تلفن همراه خود و یا تعویض آن از طریق ایمیلی که هنگام ثبت نام استفاده کرده اید می توانید نسبت به دریافت رمز عبور خود اقدام نمایید.

. در صورت عدم دسترسی به شماره تلفن همراه و ایمیل خود سیبانه به هیچ وجه قادر به بازیابی اطلاعات حساب کاربری شما نخواهد بود.

. ممکن است برخی نرم افزارهای بانکی موجود در سیبانه در فروشگاه رسمی اپل (App Store ) عرضه نشده و توسط بانک ها توسعه داده و تایید شده باشند.

. امنیت و محتوای نرم افزارهای بانکی خارج از اپ استور توسط بانک ها تضمین و تعیین می شود و سیبانه مسئولیتی در قبال این نرم افزارها ندارد.

. ممکن است برخی نرم افزارهای ایرانی موجود در سیبانه در فروشگاه رسمی اپل  (App Store ) عرضه نشده و توسط توسعه دهندگان و شرکن های ایرانی توسعه داده و تایید شده باشند.

. امنیت و محتوای نرم افزارهای ایرانی خارج از اپ استور توسط شرکت ها و توسعه دهندگان تضمین و تعیین می شود و سیبانه مسئولیتی در قبال این نرم افزارها ندارد.

 

 

استفاده شما از اپلیکیشن سیبانه

. استفاده شما از اپلیکیشن سیبانه ملزم به ورود با حساب کاربری شما است.

. استفاده از خدمات اپلیکیشن سیبانه محدود به ساکنان کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

. سیبانه متعهد به حفظ حقوق کاربران برای استفاده از وبسایت است اما چنانچه منشا اختلال از کنترل سیبانه خارج باشد مانند اختلال اینترنت و موارد مشابه مسئولیتی متوجه سیبانه نخواهد بود.

. سیبانه متعهد به انتشار نرم افزار خاصی در اپ استور خود نیست از این رو ممکن است نرم افزار خاصی به دلیل تخلف از قوانین از اپ استور سیبانه حذف شود.

. سیبانه متعهد به انتشار نرم افزار خاصی در اپ استور خود نیست از این رو ممکن است معرفی نرم افزار خاصی از طریق وبسایت سیبانه موجود باشد که آن نرم افزار از اپلیکیشن حذف شده باشد.

 

 

لایسنس

. لایسنس خریداری شده از سیبانه دارای تاریخ انقضا می باشد و این به معنی مدت زمان مجاز استفاده کاربر از خدمات اپ استور سیبانه است. اما چنانچه بنا به دلایلی از قبیل تغییرات قوانین شرکت اپل و یا اعمال محدودیت ها توسط این شرکت و یا موارد مشابه که امکان ارائه خدمات ا از سیبانه سلب کند، مسئولیتی متوجه سیبانه نبوده و لایسنس کاربر منقصی خواهد شد.

. لاینسن خریداری شده از سیبانه تنها برای استفاده ۱ دیوایس می باشد.

. در صورت مشاهده برای تخلف و سو استفاده از لایسنس سیبانه مجاز است کاربر را از استفاده خدمات سیبانه محدود کند.

. امکان انتقال لایسنس از یک دیوایس به دیوایس دیگری میسر نیست.

 

 

تضمین پایداری سیبانه

. از اپلیکیشن های موجود در سیبانه تنها اپلیکیشن هایی دارای تضمین پایداری هستند که داری نشان تضمین پایداری سیبانه باشند.

. تضمین پایداری سیبانه به معنی امکان استفاده از اپلیکیشن و از کار نیافتادن آن مادامی که اپلیکیشن در دیواس کاربر نصب بوده و همچنین سیستم عامل کاربر نیز آپدیت نشده باشد است.

. تضمین پایداری سیبانه به معنی امکان استفاده از اپلیکیشن و از کار نیافتادن آن تا زمانیکه اپلیکیشن در دیواس کاربر نصب است و پاک نشده و همچنین سیستم عامل کاربر نیز آپدیت نشده است و در همان نسخه جاری می باشد.

 

 

انتشار اپلیکیشن در سیبانه

. انتشار اپ در اپ استور سیبانه منوط به قانونی بودن کسب و کار و محتوای اپلیکیشن بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

. انتشار اپلیکیشن هایی که قانون کپی رایت سایر توسعه دهندگان و اپ های ایرانی را نقض کند ممکن نیست.

. انتشار اپلیکیشن هایی که کپی برداری از رابط کاربری سایر اپ های توسعه دهندگان و شرکت ایرانی را باشد ممکن نیست.

. انتشار اپلیکیشن در سیبانه منوط به امضای قرارداد انتشار اپ در سیبانه است.

 

 

عودت وجه

. به دلیل انحصاری بودن اطلاعات لایسنس و امکان مشاهده دمو رایگان اپلیکیشن سیبانه و اپ های موجود در آن قبل از خرید لایسنس، امکان عودت وجه هزینه لایسنس تحت هیج شرایطی میسر نیست.

. سیبانه متعهد به انتشار نرم افزار خاصی در اپ استور سیبانه نیست از این رو ممکن است نرم افزار خاصی به دلیل تخلف از قوانین سیبانه از اپ استور سیبانه حذف شود، بر این اساس چنانچه کاربر به نرم افزار خاصی دسترسی نداشته باشد عودت وجهی برای آن نرم افزار انجام نخواهد پذیرفت.

. در صورت وجود مشکل در کارکرد نرم افزاری خاصی و عدم امکان رفع مشکل آن هزینه پرداختی آن نرم افزار به صورت کامل به حساب کاربری شخص بازگردانده می شود.

. در صورت عدم رضایت از ویژگی ها و کارکرد نرم افزاری خاص در اپ استور سیبانه مبلغ پرداختی به آن اپ به حساب کاربری عودت داده خواهد شد.

 

 

اپلیکیشن های ایرانی و بانکی

. تنها اپلیکیشن های اورجینال و تایید شده توسط بانک ها و شرکت های ایرانی امکان انتشار و عرضه در سیبانه را دارند.

. امکان انتشار اپ های غیر رسمی و ثالث که با نام اپلیکیشن های بانکی و ایرانی عرضه می شوند در سیبانه میسر نیست.

. سیبانه هیچ دخالتی در محتوای اپ های ایرانی و بانکی ندارد و مسئولیت امنیت و محتوای آنها بر عهده شرکت سازنده می باشد.

. سیبانه هیچگونه تعهدی در قبال انتشار و عرضه اپ های ایرانی و بانکی ندارد.

. سیبانه استور دانلود اپلیکیشن های اورجینال و مورد تایید اپل می باشد ما در سیبانه امکان دانلود اپ های اورجینال اپل رو بدون کرک و دستکاری و با نرح دلار ۱۰۰۰ تومانی و با امکان آپدیت رایگان را در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهیم. در کنار موارد ذکر شده سعی کرده ایم همراه بانک ها و اپ های ایرانی تایید شده توسط شرکت ها را نیز به منظور راحتی کاربران در اختیار آنها قرار دهیم هر چند در این قبال تعهدی از سمت سیبانه وجود ندارد اما بخش فنی ما همه روزه در تلاش است تا دامنه این اپ ها افزایش پیدا کنه. توجه داشته باشید ما هرگز اپ های ثالث را که توسط برنامه نویسان با نام برنامه های بانکی و یا سایر برنامه ها عرضه میشوند به منظور حفظ امنیت اطلاعات کاربران ایرانی در سیبانه عرضه نمی کنیم.

. ممکن است برخی اپ های ایرانی به دلیل اختلال و یا نقض قوانین سیبانه از اپ استور سیبانه حذف شوند و سیبانه تعهدی در قبال پایداری عرضه این اپ ها در اپ استور سیبانه ندارد.

 

 

محدودیت مسئولیت

. سیبانه همواره سعی در ارائه بهترین خدمات دارد. اما در مواقعی مثل اختلال در اینترنت و مواردی مشابه که از کنترل کارشناسان سیبانه خارج است مسئولیتی متوجه سیبانه نخواهد بود.

. سیبانه تابع قوانین سیستم فروشگاه نرم افزاری شرکت اپل می باشد، از این رو چنانچه این قوانین شامل تغییراتی گردد که امکان ارائه خدمات توسط سیبانه مقدور نباشد مسئولیتی متوجه سیبانه نخواهد بود.

. برنامه ­های موجود در سیبانه از نظر فنی و امنیتی توسط اپل بررسی و تایید شده هستند و در صورت وجود مشکل در برنامه‌ای نسخه‌ی موجود در App Store نیز همان ایراد را دارد.

. مسئولیت محتوای موجود در نرم افزارها به عهده‌ی صاحب امتیاز آن نرم افزار می‌باشد و سیبانه هیچ مسئولیتی در قبال محتوای نرم افزارها ندارد.

 

 

تخلف از شرایط استفاده

. هر گونه سو­ء استفاده و کپی برداری از سیبانه و خدمات مرتبط با آن ممنوع بوده و در صورت مشاهده، سیبانه حق دارد فرد خاطی را از دسترسی به خدمات خود محروم نماید، و در صورت نیاز از طریق مراجع ذی ­صلاح موضوع را پیگیری کند.

. در صورت مشاهده هرگونه اقدام کاربران برای دسترسی و خرابکاری در اطلاعات لایسنس ، سیبانه مختار است تا کاربر خاطی را از دسترسی به خدمات سیبانه محروم نماید.

. در صورت مشاهده اقدام کاربران برای دسترسی به حساب iCloud ، iMessage و FaceTime سیبانه، تمامی عواقب این اقدام متوجه کاربر خواهد بود و سیبانه مختار است کاربر خاطی را از دسترسی به خدمات سیبانه محروم نماید.

 

 

غرامت

. در صورت مشاهده اقدام کاربران برای دسترسی به iCloud سیبانه، آیفون و یا آیپد کاربر متخلف به علت همگام سازی با حساب iCloud سیبانه به آن حساب کاربری محدود خواهد شد و سیبانه اطلاعات لایسنس را مجددا در اختیار فرد متخلف قرار نخواهد داد.

 

 

سفارش نرم افزار

. نرم افزارهای سفارش داده شده نباید مغایر با قوانین جمهوری اسلامی باشد. ثبت سفارش نرم افزار به منزله تایید و اضافه شدن آن به مجموع نرم افزارهای سیبانه نمی باشد.

 

 

متفرقه

. ضوابط آمده در این توافقنامه ممکن است هر زمان بنا به شرایط تغییر کند.

. سیبانه کارت و کدهای تخفیف ارایه شده در سیبانه به صورت انحصاری جهت استفاده در وبسایت و نرم افزار سیبانه می‌باشد

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۹۹.۴.۱۴

فهرست