با اپل آیدی خود وارد شوید

اپل آیدی شما حساب کاربری شماست که به شما اجازه دسترسی به تمام خدمات اپل را میدهد و تمام دستگاه های شما به صورت یکپارچه کار می کنند.

وارد کردن اپل آیدی

از همان ID اپل در هر زمان و هر جا که وارد می کنید استفاده کنید; اگر از سرویس های اپل مانند فروشگاه iTunes و App Store، Apple Music، iCloud، iMessage و FaceTime استفاده می کنید،; شما قبلا اپل آیدی دارید و نیازی به ایجاد یک دانه جدید.

ورود به اپل ایدی

هنگام راه اندازی دستگاه جدید خود وارد سیستم شوید

هنگامی که شما آیفون، اپل، آیپاد لمسی یا مک خود را روشن و راه اندازی می کنید; یک پیام برای ورود به سیستم با اپل آیدی خود خواهید دید. پس از ورود به سیستم; تمام خدمات اپل در دستگاه شما به طور خودکار تنظیم خواهد شد.

اگر می خواهید تنظیمات ورود به سیستم خود را بعدا تغییر دهید; برای مثال، ازاپل آیدی دیگر برای آیکلود و آیتونز ستفاده کنید – می توانید به تنظیمات یا تنظیمات سیستم خود بر روی دستگاه خود بروید.

اگر قبلا دستگاهتان را تنظیم کرده باشید; از ورود به سیستم از تنظیمات در آیفون ،آیپد ، آیپاد تاچ و یا از هر سرویس جداگانه در مک خود استفاده کنید.

هنگامی که برای اولین بار وارد فروشگاه آیتونز و اپ استور می شوید; ممکن است لازم باشد کارت اعتباری یا سایر اطلاعات پرداخت را برای کمک به حفاظت از حساب کاربری خود اضافه کنید; شما نمیتوانید همزمان با بیش از یک شناسه اپل آیدی به فروشگاه آیتونز و اپ استور وارد شوید یا محتوایی را که با یک اپل آیدی متفاوت خریداری میکنید به روز کنید.

فعالسازی اپل آیدی

به آیفون ، آیپد یا آیپاد تاچ خود وارد شوید

قبل از شروع; دستگاه خود را به آخرین سیستم عامل iOS ارتقا دهید .

هنگامی که از iOS 10.3 یا بالاتر استفاده می کنید; به iCloud، iTunes و App Store، iMessage، FaceTime و دیگر سرویس های اپل خود در یک مکان وارد می شوید.

۱. به تنظیمات بروید.

۲. روی [دستگاه] وارد شوید.

۳. اپل ID و رمز عبور خود را وارد کنید.

۴. اگر حساب خود را با  احراز هویت دو عامل محافظت کنید; کد تأیید شش رقمی را وارد کنید و ورود را کامل کنید.

اگر شما در حال استفاده از iOS 10.2 یا قبل از آن; این مراحل را برای ورود به خدمات اپل به طور جداگانه دنبال کنید.

iCloud

به تنظیمات iCloud >. اپل آیدی و رمز عبور خود را وارد کنید.

iTunes & App Store

برو به تنظیمات> آیتونز واپ استور اپل آیدی و رمز عبور خود را وارد کنید.

iMessage


به تنظیمات> پیام ها بروید، سپس iMessage را روشن کنید. برای افزودن آدرس های دیگر، روی «ارسال و دریافت» ضربه بزنید.

FaceTime


برو به تنظیمات > FaceTime > از Apple ID خود برای FaceTime استفاده کنید. اپل آیدی و رمز عبور خود را وارد کنید. 

وارد سیستم مک خود شوید

اطمینان حاصل کنید که شما به آخرین MacOS به روز رسانی سپس به کلیه خدمات اپل خود به طور جداگانه با همان اپل آیدی وارد شوید.

 

استفاده از اپل آیدی

iCloud


برو به تنظیمات سیستم> iCloud> اپل آیدی و رمز عبور خود را وارد کنید; روی ورود به سیستم کلیک کنید

استفاده از اپل آیدی

iTunes


برو به iTunes> حساب کاربری> ورود به سیستم اپل آیدی و رمز عبور خود را وارد کنید. روی ورود به سیستم کلیک کنید

وارد کردن اپل آیدی

iMessage


به پیام ها> تنظیمات> حساب ها بروید. اپل آیدی و رمز عبور خود را وارد کنید.

ورود به اپل ایدی

FaceTime


 FaceTime را باز کرده روی ورود به سیستم کلیک کنید و وارد اپل آیدی و رمز عبور خود شوید.

از آیتم های مختلف اپل برای آیکلود و آیتونز استفاده کنید

توصیه می کنیم از همان اپل آی دی برای تمام سرویس های اپل در دستگاه خود از جمله آیتونز و اپ استور و آیکلود استفاده کنید; با استفاده از چندین اپل آیدی ممکن است گیج کننده باشد و باعث دسترسی به محتوای خریداری شده یا استفاده از بعضی از خدمات نشود.

اما اگر قبلا اپل آی دی های مختلفی دارید که می خواهید با جمله آیتونز و اپ استور و آیکلود ها استفاده کنید; این مراحل را دنبال کنید.

بر روی آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ

  • اگر از iOS 10.3 یا بالاتر استفاده می کنید، به تنظیمات بروید و روی [دستگاه] وارد شوید; اپل آیدی را که می خواهید با آیکلود استفاده کنید را وارد کنید. به تنظیمات بروید; به پایین بروید و روی آیتونز و فروشگاه برنامه ها ضربه بزنید. روی اپل ایدی ضربه بزنید: [نام شما]> خروج از سیستم. سپس با اپل آیدی که میخواهید با آیتونز آن را استفاده کنید، وارد شوید.
  • اگر از iOS 10.2 یا قبل از آن استفاده می کنید; به تنظیمات> iCloud بروید و با اپل آیدی که می خواهید با iCloud استفاده کنید وارد سیستم شوید. به تنظیمات> آیتونز و اپ استور بروید و با اپل آیدی که میخواهید با آیتونز آن را استفاده کنید وارد سیستم شوید.

در Mac خود، به تنظیمات سیستم> iCloud بروید و با اپل آیدی که میخواهید iCloud را استفاده کنید وارد سیستم شوید; به iTunes بروید> حساب کاربری> ورود به سیستم اپل آیدی را که می خواهید با آیتونز استفاده کنید را وارد کنید.

اگر از چند اپل آیدی استفاده می کنید و می خواهید دستگاه خود را از یک پشتیبان بازگردانید; می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پشتیبان گیری iCloud یا iTunes کسب کنید .
اگر شما چند ID اپل دارید; نمی توانید آنها را ادغام کنید.

بیشتر بدانید

اگر می خواهید با خرید یکی از اعضای خانواده خود; خرید و یا خدمات اپل را به اشتراک بگذارید، می توانید  اشتراک خانواده را تنظیم کنید . به اشتراک گذاری خانواده برای شش نفر برای به اشتراک گذاشتن آیتونز; کتابهای اپل و خرید اپ استور; اشتراک اپل موزیک و یک برنامه ذخیره سازی iCloud بدون اشتراک گذاری حساب ها آسان می شود.

اگر شما نیاز به تغییر اطلاعات حساب اپل آیدی خود دارید; می توانیم به شما کمک کنیم نام کاربری، رمز عبور، اطلاعات پرداخت، تاریخ تولد و غیره را به روز کنید .

اگر شما  اپل آیدی یا رمز عبور خود را فراموش کردید میتونید کمک بگیرید  .

فهرست
×