ذخیره عکس و ویدئو  در آیفون خود را مدیریت کنید

یاد بگیرید چگونه عکس ها و فیلم ها از ذخیره سازی آیفون، آیپد و آیپاد خود استفاده کنید، راه هایی برای صرفه جویی در فضا، و چگونگی ارتقاء ذخیره سازی iCloud خود را اگر شما در حال اجرا است.

ذخیره عکس در آیفون

عکس ها، موسیقی، برنامه ها و سایر محتویاتی که شما استفاده می کنید و در آیفون، iPad و آی پاد لمسی خود لذت ببرید، ظرفیت ذخیره سازی دستگاه شما را افزایش می دهد. و دستگاه شما می تواند بسته به سرعت اندازه ظرفیت ذخیره سازی آن و مقدار محتوای شما را به سرعت پر کنید . اگر پیامی دریافت کنید که ذخیره سازی شما پر است، می توانید با مدیریت عکس و ذخیره سازی ویدئو خود، فضای آزاد را آزاد کنید.


بررسی کنید که چقدر ذخیره سازی داشته باشید

ببینید چه مقدار ذخیره سازی را در دستگاه خود و در iCloud گذاشته اید و برنامه هایی که از فضای بیشتر استفاده می کنند.

محل ذخیره عکس در ایفون

ذخیره سازی دستگاه

۱. به تنظیمات بروید.

۲. روی عمومی ضربه بزنید

۳. روی iPhone Storage کلیک کنید.

شما ممکن است توصیه هایی برای بهینه سازی ذخیره سازی خود، یک لیست از برنامه های خود و مقدار فضای مورد استفاده هر یک را ببینید.

ذخیره سازی iCloud

۱. به تنظیمات بروید.

۲. [نام شما] را لمس کنید.

۳. روی iCloud ضربه بزنید.

شما خواهید دید که چقدر فضای شما در iCloud باقی مانده است، برنامه ها با استفاده از ذخیره سازی خود، و اگر شما نیاز به ارتقا طرح ذخیره سازی خود دارید  .
 

محل ذخیره عکس در ایفون

اگر از iOS 10 یا بیشتر استفاده می کنید، ذخیره دستگاه و iCloud خود را در همان مکان خواهید دید. به تنظیمات> عمومی> ذخیره سازی و استفاده از iCloud بروید.

ذخیره فیلم در آیفون

عکس ها و ویدیوهای خود را در iCloud ذخیره کنید

عکسها و ویدیوهای شما در نسخه اصلی و نسخه با وضوح بالا بر روی دستگاه شما ذخیره می شوند. این به این معنی است که آنها از فضای زیادی در iPhone، iPad و iPod Touch استفاده می کنند. با استفاده از کتابخانه عکس iCloud ، شما می توانید فضای بیشتری را در دستگاه خود داشته باشید و کل مجموعه خود را در همه جا داشته باشید.
با کتابخانه عکس iCloud شروع کنید:

۱. روی تنظیمات> روی نام خود > icloud <عکس ها ضربه بزنید. اگر از iOS 10.2 یا قدیمی استفاده می کنید، روی تنظیمات> iCloud< عکس ها ضربه بزنید.

iCloud Photo Library ۲ را فعال کنید.

۳. بهینه سازی ذخیره سازی آیفون را انتخاب کنید تا فضای بیشتری بر روی دستگاه شما ایجاد شود.

با بهینه سازی ذخیره سازی، عکس ها و فیلم های کوچک تر، صرفه جویی در فضا دستگاه شما، در حالی که تمام نسخه های اصلی خود را در iCloud ذخیره می شود٫  و تا زمانی که شما در فضای کافی در iCloud دارید، می توانید به همان اندازه که عکس ها و فیلم ها را می خواهید ذخیره کنید.

 

اگر برای ذخیره عکس به فضای بیشتر نیاز دارید

هنگامی که شما برای iCloud ثبت نام می کنید، به طور خودکار ۵ گیگابایت حافظه آزاد را دریافت می کنید. اگر شما نیاز به ذخیره سازی بیشتر iCloudدارید ، می توانید   اشتراک بیشتر  از یک ماه $ ۰٫۹۹ (USD) را خرید کنید. اگر یک طرح ۲۰۰ گیگابایتی یا ۲ گیگابایت را انتخاب کنید، می توانید ذخیره سازی خود را با خانواده به اشتراک بگذارید . درباره قیمت ذخیره سازی iCloud در کشور یا منطقه بیشتر بدانید .

اگر شما نیاز به ذخیره سازی بیشتری در دستگاه خود دارید، می توانید عکس ها و فیلم هایی را که نمی خواهید در iCloud ذخیره کنید،  به رایانه خود انتقال دهید.

برای مثال اگر بخواهید با برنامه ذخیره سازی خود به کمک بیشتری دست پیدا کنید، اگر ذخیره بیشتری داشته باشید اما در حسابتان آن را مشاهده نکنید، با پشتیبانی اپل تماس بگیرید .

در مورد ذخیره عکس در آیفون بیشتر بدانید

. شما می توانید برنامه ذخیره سازی iCloud خود را سریع از تنظیمات دستگاه یا تنظیمات سیستم خود ارتقا دهید .

. با حذف عکسها، یا چگونگی ایجاد فضای روی دستگاهتان را بیاموزید .

. (تمام مجموعه عکس و ویدئو خود را) بر روی تمام دستگاه های خود( سازماندهی کنید ).

فهرست
×