از iCloud Drive کمک بگیرید.

iCloud Drive تمام فایل هایتان را در تمام دستگاه های شما به روز نگه می دارد. از نحوه پیدا کردن و ویرایش اسناد خود، باز کردن و ذخیره فایل های خود ، و با حداکثر استفاده از آیکلود درایو آشنا شوید.

چگونه می توانم فایل های خود را در آیفون ، آیپاد و آیپاد تاچ ببینم؟

در آیفون، اپل، و آیپاد لمسی خود را با iOS 11 و بعد از آن میتوانید به فایلهای iCloud Drive خود از برنامه Files دسترسی پیدا کنید; با برنامه فایل براحتی اسناد خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید; همکاری در زمان واقعی در صفحات، اعداد و پروژه های Keynote ; و مدیریت همه چیز که شما در iCloud Drive ذخیره کنید.

اگر برنامه فایل را در دستگاه خود ندارید; دستگاه خود را  به iOS 11 یا بالاتر بروزرسانی کنید . اگر از iOS 9 یا iOS 10 استفاده می کنید; می توانید از برنامه iCloud Drive استفاده کنید.

چرا من تمام فایل های خود را نمی بینم ؟

هنگامیکه آیکلود درایو را روشن میکنید، هر اسنادی که شما در آیکلود ذخیره میکنید به طور خودکار به iCloud Drive منتقل میشود; شما می توانید فایل های خود را در iCloud.com ; در برنامه فایل ها در iOS 11 و بعدا، در برنامه های صفحات، شماره ها، و Keynote ; یا در برنامه iCloud Drive در iOS 10 و iOS 9 مشاهده کنید.
اگر فایل های خود را در یکی از این مکان ها مشاهده نکنید; مطمئن شوید که iCloud Drive را بر روی تمام دستگاه های خود نصب کرده اید . اگر فایل ها را از پوشه Mac Desktop و Documents خود در iCloud.com مشاهده نکنید ; به System Preferences> iCloud بروید و سپس روی گزینه های بعدی در iCloud Drive کلیک کنید و مطمئن شوید که روشن است.

اگر شما نیاز به دسترسی فایل هایی که در ۳۰ روز گذشته حذف کرده اید دارید; می توانید آن را از پوشه به تازگی حذف شده در برنامه Files یا iCloud.com بازگردانید . توجه داشته باشید که بعد از ۳۰ روز; فایل های شما از آخرین حذف شده حذف می شوند.

بر روی آیفون، آیپد یا آیپاد لمسی خود

۱. برنامه Files را در آیفون ، آیپد یا آیپاد تاچ باز کنید.

۲. به مکانها بروید> به تازگی حذف شده. 

۳. فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۴. بازیابی ضربه بزنید

در iCloud.com

۱. از مک یا رایانه شخصی خود به iCloud.com وارد شوید.

۲. به iCloud Drive بروید و موارد اخطار حذف شده را در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

۳. فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۴. بازیابی ضربه بزنید

در مک خودتان

۱. برو به سطل زباله.

۲. فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۳. روی Control کلیک کنید، سپس گزینه Back را انتخاب کنید; یا شما می توانید فایل را به دسکتاپ یا iCloud Drive خود بکشید.

 

چرا فایل های من به iCloud به روز رسانی نمی شوند ؟

ابتدا بررسی کنید:

اگر این مراحل را انجام دادید و فایل های شما هنوز به iCloud آپلود نشده اند; به iCloud وارد شوید و فایل های به روز شده خود را به پوشه های مختلف بر روی Mac یا PC خود ذخیره کنید; سپس  برای کمک بیشتر با پشتیبانی اپل تماس بگیرید .

آیا می توانم صفحات، شماره ها و فایل های Keynote را از رایانه خود به روز رسانی کنم؟

وقتی این فایلها را باز می کنید، مرورگر شما iCloud.com را باز می کند  . شما می توانید در فایل ها در Pages، Numbers و Keynote وارد شوید و کار کنید.

من اکنون یک سند را ویرایش میکنم چه زمانی تغییرات من به iCloud آپلود خواهد شد؟

هنگامی که تغییرات خود را ببینید; بستگی به برنامه ای که استفاده می کنید بستگی دارد; صفحات، شماره ها و Keynote به طور مرتب به فایل iCloud آپلود می کنند تا مطمئن شوید تغییرات را از دست ندهید; برنامه های دیگر فایل های خود را فقط به iCloud آپلود می کنند پس از ذخیره آنها در پوشه iCloud Drive ; برای دیدن فایل های ذخیره شده خود در Mac، به Finder> iCloud Drive بروید. در آیفون ، آیپد یا آیپاد تاچ خود، به برنامه Files بروید. در کامپیوتر با آیکلود برای ویندوز; به File Explorer> iCloud Drive بروید.

اگر هنوز آخرین تغییرات را نمی بینید یا آیکون “در حال پیشرفت” یا آیکون iCloud Drive در ناحیه اطلاع رسانی (سینی سیستم) را مشاهده می کنید; سعی کنید یک سند جدید را به پوشه iCloud Drive ذخیره کنید; سپس پوشه iCloud Drive را بررسی کنید تا ببینید آیا تغییرات ظاهر می شود.

چگونه می توانم اسناد خود را به صورت خودکار در iCloud Drive ذخیره کنم؟

شما می توانید تنظیمات خود را بر روی آیفون ، آیپد یا آیپاد تاچ به روز کنید تا اسناد شما به طور خودکار به آیکلود درایو ، روی دستگاه ، سرویس آیکلود شخص ثالث ذخیره شود.

۱. به تنظیمات بروید.

۲. تنظیمات برای صفحات، اعداد یا کلیدی را انتخاب کنید.

۳. ذخیره سند روی ضربه بزنید.

۴. انتخاب کنید که در آن شما می خواهید به طور خودکار اسناد خود را ذخیره کنید.

من وقتی یک فایل را باز میکنم با یک پیام روبه رو میشوم ؟

نسخه ای از سند را که میخواهید ذخیره کنید انتخاب کنید و سپس بر روی نگهداشتن کلیک کنید تا آن را در آیکلود به روز کنید; این پیام به این معنی است که پرونده در دستگاه دیگری یا از iCloud.com از آخرین بار که به iCloud وارد شد به روز شد.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نمی شوند یا وب سایت های مستقل که توسط اپل کنترل نشده یا آزمایش نشده اند; بدون توصیه یا تایید ارائه می شود; اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب; عملکرد و یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد; اپل هیچ دلیلی درباره دقت و صحت وب سایت ثالث ندارد; خطر استفاده از اینترنت ذاتی است; برای اطلاعات بیشتر۱۴ (با فروشنده تماس بگیرید); نامهای شرکت و محصولات دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.