iCloud برای ویندوز چیست؟

با iCloud برای ویندوز، شما می توانید از هر یک از دستگاه های خود عکس ها، مخاطبین، تقویم ها، فایل ها و موارد دیگر خود دسترسی پیدا کنید. iCloud محتوای شما را ذخیره می کند و به طور خودکار آن را در همه دستگاه ها برای شما به دسترس می دارد.

icloud برای ویندوز

آنچه شما می توانید با آیکلود برای ویندوز انجام دهید

  • ایمن عکس ها و ویدیوهای خود را در iCloud ذخیره کنید; با iCloud Photos ، هر عکس و ویدیو جدیدی که شما بر روی آیفون، آیپد ،آیپاد تاچ خود گرفته اید; به طور خودکار به کامپیوتر شما دانلود می شود; و شما می توانید عکس های جدید و فیلم ها را از کامپیوتر خود آپلود کنید تا بتوانید از دستگاه های دیگر خود نیز از آنها استفاده کنید.
  • از اشتراکهای آلبوم استفاده کنید تا عکسها و ویدیوها را تنها با افرادی که انتخاب میکنید به اشتراک بگذارید; سپس دوستان را دعوت کنید تا عکسها، ویدیوها و نظرات خود را اضافه کنید.
  • اسناد خود را بر روی هر وسیله ای که با iCloud Drive استفاده می کنید دریافت کنید; به سادگی اسناد خود را در پوشه iCloud Drive روی کامپیوتر خود بکشید و در هر زمان و هر دستگاهی به آنها دسترسی پیدا کنید. 
  • ی iCloud ایمیل، مخاطبین، تقویم ها و یادآوری های خود را به طور خودکار بین آیفون، اپل، آیپاد لمسی، مک و کامپیوتر خود به روز نگه دارید.
  • بوک مارک های اینترنت اکسپلورر; فایرفاکس و یا گوگل کروم خود را در ویندوز مشابه بوک مارک های Safari خود نگه دارید.
  • به روز رسانی تنظیمات آیکلود خود را; ببینید که چقدر از ذخیره سازی iCloud خود استفاده می کنید; موارد را برای آزاد سازی ذخیره سازی بررسی کنید; و هر زمان که بخواهید، برنامه ذخیره سازی خود را به روز کنید.

 

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید از iCloud برای ویندوز استفاده کنید

قبل از شروع به کار، iCloud را بر روی دستگاه های اپل خود نصب کنید; فقط دستورالعمل های آیفون ،آیپد ،آیپاد تاچ خود با نسخه iOS 5 یا بالاتر یا مک را با نسخه با OS X Lion 10.7.4 یا بالاتر دنبال کنید . سپس شما می توانید iCloud را بر روی کامپیوتر خود راه اندازی کنید .

بسته به نوع اطلاعاتی که می خواهید در iCloud نگه دارید; ممکن است به چند چیز دیگر نیاز داشته باشید: 

  • ایمیل، مخاطبین، تقویم ها و یادآوری ها: Outlook 2007 از طریق Outlook 2016 و مرورگر وب به روز برای دسترسی به iCloud.com .
  • نشانکها: اینترنت اکسپلورر ۱۱ یا بالاتر، فایرفاکس ۴۵ یا بالاتر، یا Google Chrome 50 یا بالاتر (فقط حالت دسکتاپ).
  • اسناد:  iCloud Drive در هر دستگاه شما تنظیم شده است.

iCloud نیاز به یک اتصال به اینترنت دارد و برخی از ویژگی های iCloud  مورد نیاز سیستم را توصیه می کنند . iCloud ممکن است در همه مناطق موجود نباشد و ویژگی های متفاوت باشد.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نمی شوند یا وب سایت های مستقل که توسط اپل کنترل نشده یا آزمایش نشده اند; بدون توصیه یا تایید ارائه می شود; اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب; عملکرد و یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد; اپل هیچ دلیلی درباره دقت و صحت وب سایت ثالث ندارد; خطر استفاده از اینترنت ذاتی است; برای اطلاعات بیشتر ۱۰(با فروشنده تماس بگیرید ). نامهای شرکت و محصولات دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

فهرست
×