دریافت کمک با استفاده از آیکلود برای ویندوز

اگر به کمک به دانلود، نصب، راه اندازی و یا به روز رسانی آیکلود برای ویندوز نیاز دارید، مراحل زیر را امتحان کنید. 

ابتدا این مراحل را امتحان کنید

۱. هر بروز رسانی را در رایانه خود نصب کنید و بروز رسانی های موجود برای آیکلود ویندوز چک کنید .

۲. اطمینان حاصل کنید که سیستم مورد نیاز برای آیکلود ویندوز را دارید .

۳. ارتباط اینترنت خود را بررسی کنید. سعی کنید به www.apple.com یا یک صفحه وب دیگر بروید.

 ۴. صفحه وضعیت سیستم را بررسی کنید تا با مسائل ومشکلات شناخته شده آشنا شوید .

سپس مراحل زیر را برای مسئله خود امتحان کنید.

 

نصب و راه اندازی iCloud برای ویندوز

قبل از نصب یا راه اندازی iCloud برای ویندوز، به عنوان یک ادمین وارد شوید. شما می توانید از این مراحل برای دانلود iCloud برای ویندوز بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید، سپس آن را تنظیم کنید تا به طور خودکار اسناد، عکس ها، بوک مارک ها و موارد دیگر را به روز نگه دارید.

اگرنمیخواهید آیکلود را برای ویندوز دانلود کنید ؟

اگر شما نمیتوانیدiCloud را برای ویندوز دانلود کنید، یک مرورگر دیگر را امتحان کنید; ممکن است لازم باشد تأیید کنید که میخواهید نصب کنید یا دخیره کنید. 

اگر نمی توانید آیکلاد برای ویندوز را پس از بارگیری آن پیدا کنید; پوشه ی دانلود خود را بررسی کنید; شما می توانید کمک مرورگر خود را برای چگونگی دیدن فایل های به تازگی دریافت شده بررسی کنید; به عنوان مثال، اگر شما از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید; این مقاله مایکروسافت را ببینید تا ببینید چگونه فایل ها را دانلود کنید .

اگر پنجره ی دانلود فایل را مشاهده نکردید، ممکن است لازم باشد تنظیمات یوزر مسدود کننده مرورگر خود را تغییر دهید; برای کمک به برنامه ها مراحل را بررسی کنید. 

من پیامی می بینم که کامپیوتر من از ویژگی های رسانه های گم شده ای برخوردار نیست

ویندوز مدیا پلیر فایل های ویدیویی و صوتی را بر روی کامپیوتر شما پخش می کند; شما نیاز به Media Player برای نصب iCloud برای ویندوز دارید; اگر ویژگی های ویندوز مدیا را خاموش کرده اید یا اگر رایانه شما با ویندوز مدیا پلیر نباشد; iCloud برای ویندوز نصب نخواهد شد.

نصب و راه اندازی iCloud برای ویندوز

برای فعال کردن ویندوز مدیا پلیر، این مراحل را دنبال کنید:

اگر ویژگی های Windows Media را از کنترل پنل خود خاموش کرده اید

۱. به کنترل پنل> همه گزینه های کنترل پنل> برنامه ها و امکانات بروید.

۲. با کلیک بر روی ویژگی های ویندوز را روشن یا خاموش کنید.

۳. کادر را برای ویژگی های رسانه باز کنید تا آن را دوباره روشن کنید.

۴. روی OK کلیک کنید.

اگر پیامی برای راه اندازی مجدد کامپیوتر خود مشاهده کنید، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و سپس آن را برای ویندوز نصب کنید.

اگر شما در اروپا یا کره جنوبی هستید و کامپیوتر شما با Windows Media Player عرضه نشده است، می توانید آن را در microsoft.com ( که در Package Feature Media موجود است ) دانلود کنید.

چگونه می توانم iCloud را برای ویندوز به روز کنم؟

برای بررسی به روز رسانی های iCloud برای ویندوز، Apple Software Update را روی رایانه خود باز کنید; آپدیت نرم افزار برای به روز رسانی ها به طور خودکار پس از باز کردن آن را چک می کند و می توانید انتخاب کنید کدام یک از به روز رسانی ها که می خواهید نصب شود.

شما همچنین می توانید آخرین نسخه iCloud برای ویندوز را دانلود کنید .

اگر iCloud برای ویندوز در ویندوز ایکس پی نرم افزار به روز رسانی ۲٫۳ به روز رسانی، به کنترل پنل ویندوز> شبکه و اینترنت> تنظیمات اینترنت بروید. در گفتگوی Properties Properties، بر روی زبانه پیشرفته کلیک کنید. در قسمت تنظیمات، در زیر Security، مطمئن شوید که علامت کادر «ذخیره صفحات رمزگذاری شده به دیسک را نجات ندهید» را انتخاب کنید. سعی کنید دوباره iCloud برای ویندوز را به روز کنید.

من پیام “نمی تواند به سرور وصل شود” رادریافت میکنم

۱. ارتباط اینترنت خود را بررسی کنید; سعی کنید به  آدرس۱۱(www.apple.com ) .بروید اگر شما نمیتوانید به اینترنت متصل شوید; ممکن است لازم باشد برای کمک به ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود تماس بگیرید.

۲. صفحه وضعیت سیستم را بررسی کنید شاید از مشکلات شناخته شده باشد; اگر مشکلتان حل نشد، بعدا دوباره امتحان کنید. 

اگر نمیتوانم به iCloud وارد شوم چه؟

اگر رمز ID اپل خود را فراموش کرده اید، از این مراحل استفاده کنید . شما همچنین می توانید از این مراحل برای پیدا کردن نام کاربری اپل ID خود استفاده کنید .

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نمی شوند یا وب سایت های مستقل که توسط اپل کنترل نشده یا آزمایش نشده اند; بدون توصیه یا تایید ارائه می شود; اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب; عملکرد و یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد; اپل هیچ دلیلی درباره دقت و صحت وب سایت ثالث ندارد; خطر استفاده از اینترنت ذاتی است; برای اطلاعات بیشتر۱۵( با فروشنده تماس بگیرید .) نامهای شرکت و محصولات دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

فهرست
×