همگام سازی آیفون، آیپد و آیپاد خود را با استفاده از آیتونز بر روی کامپیوتر خود

با نحوه همگام سازی موسیقی، فیلم ها و موارد دیگر با استفاده از آیتونز در مک یا رایانه خود بیاموزید.

قبل از استفاده از آیتونز برای همگام سازی محتوا با دستگاه iOS خود، از آیکلود، موسیقی اپل یا خدمات مشابه استفاده کنید تا از مک خود یا رایانه در ابر محافظت کنید. به این ترتیب، هنگامی که نزدیک کامپیوتر خود نیستید، می توانید به موسیقی، عکس ها و موارد دیگر خود در دستگاه های iOS دسترسی داشته باشید. در مورد استفاده از اپل موزیک  یا iCloud Photos  به جای آیتونز بیشتر بیاموزید .

اگر با استفاده از آیکلود یا سایر خدمات مانند موسیقی اپل برای حفظ محتوای خود در تمام دستگاه های خود به روز باشید، همگام سازی در آیتونز ممکن است خاموش شود.


آنچه شما می توانید با آیتونز همگام سازی کنید

  • آلبوم ها، آهنگ ها; لیست های پخش، فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، پادکست ها، کتاب ها و کتاب های صوتی.
  • عکس ها و فیلم ها
  • تماس ها و تقویم ها.
  • پشتیبان گیری دستگاه که توسط آیتونز ساخته شده است.

ویژگی های آیتونز ممکن است بر اساس کشور یا منطقه متفاوت باشد.


همگام سازی یا حذف محتویات با استفاده از آیتونز

۱. آیتونز را باز کنید و دستگاه خود را با یک کابل USB به کامپیوتر وصل کنید.
۲. نماد دستگاه را در گوشه بالا سمت چپ پنجره آیتونز کلیک کنید  اگر این آیکون را نمی بینید، تا بدانید چه کاری انجام دهید .

نحوه اتصال iphone به کامپیوتر با itunes

۳. از لیست زیر تنظیمات در سمت چپ پنجره آیتونز; بر روی نوع محتوایی که می خواهید همگام سازی یا حذف کنید کلیک کنید; ۱ برای فعال کردن همگام سازی برای نوع محتوا; کادر انتخاب کنار همگام سازی را انتخاب کنید.

اتصال iphone به کامپیوتر با itunes

۴. کادر انتخاب کنار هر مورد که میخواهید همگام سازی کنید را انتخاب کنید.

۵. روی دکمه اعمال در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید; اگر همگام سازی به طور خودکار شروع نمی شود; روی دکمه همگام سازی کلیک کنید.

۱. شما فقط می توانید یک دستگاه iOS خود را با یک کتابخانه آیتونز همگام کنید; اگر پیامی دریافت کنید که دستگاه iOS شما با دیگر کتابخانه آیتونز همگام سازی شده است; دستگاه iOS شما قبلا به رایانه دیگری وصل شده است; اگر بر روی “پاک کردن و همگام سازی” در آن پیام کلیک کنید; تمام محتوای نوع انتخاب شده در دستگاه iOS شما پاک می شود و با محتوا از این رایانه جایگزین می شود.

 

محتوای خود را با استفاده از Wi-Fi همگام سازی کنید

پس از اتمام همگام سازی با آیتونز با استفاده از USB; می توانید آیتونز را برای همگام سازی با دستگاه خود با Wi-Fi به جای USB تنظیم کنید; در اینجا این است که چگونه این کار را انجام دهید:

۱. دستگاه iOS خود را با یک کابل USB به کامپیوتر خود وصل کنید; سپس آیتونز را باز کنید و دستگاه خود را انتخاب کنید. 
۲. روی خلاصه در سمت چپ پنجره آیتونز کلیک کنید. 
۳. “همگام سازی با این [دستگاه] از طریق Wi-Fi” را انتخاب کنید. 
۴. روی اعمال کلیک کنید.

هنگامی که رایانه و دستگاه iOS در یک شبکه Wi-Fi مشابه هستند; دستگاه iOS در آیتونز ظاهر می شود; دستگاه iOS به طور خودکار هر زمان که به برق وصل شده است; همگام سازی شده و آیتونز در کامپیوتر باز است.


کمک بگیر

فهرست