برنامه ها، موسیقی، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و کتاب ها را از اپ استور، آیتونز و کتابخانه اپل بارگیری مجدد کنید

شما می توانید آهنگ های خریداری شده، آلبوم ها، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی، برنامه ها، کتاب ها یا کتاب های صوتی خود را دوباره بارگیری کنید.

قبل از اینکه بتوانید مواردی را که از اپ استور، آیتونز و کتابخانه اپل خریداری کرده اید، بارگزاری کنید، این مراحل را انجام دهید:

اگر سوالی درمورد صورتحساب و اشتراک دارید، کمک بگیرید شما همچنین می توانید سابقه خرید خود را مشاهده کنید تا اطلاعات بیشتری درباره خریدهای گذشته کسب کنید.


برنامه های بارگیری مجدد

شما می توانید برنامه ها را بر روی iPhone، iPad، iPod touch، Mac یا Apple TV بارگیری۱۲ (مجدد کنید .) همچنین می توانید برخی از خرید های درون برنامه را بار دیگر بارگیری کنید .

در آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ

۱. برنامه اپ استور را باز کنید و سپس در پایین صفحه ضربه بزنید.

۲. روی ضربه بزنید   یا عکس خود را در گوشه سمت راست بالا و سپس روی خرید خرید ضربه بزنید; اگر از اشتراک خانوادگی استفاده می کنید; خرید من را ضربه بزنید یا نام یک عضو خانواده را برای دیدن محتوی که خریداری کرده اید انتخاب کنید.


دانلود مجدد از آیتونز

۳. روی “این [دستگاه]” ضربه بزنید.

۴. برنامه مورد نظر خود را برای دانلود انتخاب کنید; سپس روی  ضربه بزنید; دانلود برنامه به دستگاه شما برنامه ای که خریداری کردید را نمیبینید؟

بر روی مک

۱. اپ اسنور را بر روی مک خود باز کنید.

۲. بر روی  کلیک کنید و یا عکس خود را در گوشه پایین سمت چپ پنجره; از شما خواسته می شود که با شناسه اپل خود وارد شوید; اگر از اشتراک خانواده استفاده می کنید; می توانید نام یک عضو خانواده را در کنار «خرید توسط» انتخاب کنید تا خرید آن را مشاهده کنید.

۳. برنامه مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس روی  آن کلیک کنید; دانلود برنامه به کامپیوتر شما. برنامه ای که خریداری کردید را نمیبینید؟)

دانلود مجدد از اپ استور

برای نصب مجدد Safari، Mail، App Store، iTunes و یا سایر برنامه هایی که در سیستم عامل Mac قرار دارند; MacOS را مجددا نصب کنید ; macOS Sierra یا بعدا در خرید شما ظاهر نمی شود; برای نصب مجدد macOS، به منوی Apple> Preferences سیستم بروید; سپس نرم افزار به روز رسانی را کلیک کنید.

در تلویزیون اپل

۱. از صفحه اصلی، اپ استور را انتخاب کنید.

۲. خرید را انتخاب کنید اگر از اشتراک خانوادگی استفاده می کنید; می توانید نام یک عضو خانواده را برای دیدن خرید خود انتخاب کنید.

۳. برنامه ای را که میخواهید دوباره بارگیری کنید; پیدا کنید و آن را انتخاب کنید. †

۴.  را انتخاب کنید; دانلود برنامه به دستگاه شمابرنامه ای که خریداری کردید را نمیبینید؟
 
* اگر یک نسخه برای دستگاه های مختلف وجود نداشته باشد; ممکن است برنامه دیگری را بر روی یک دستگاه متفاوت از آن که آن را خریداری کرده اید دوباره بارگیری کنید; به عنوان مثال، ممکن است شما مجبور نباشید برنامه دیگری را که برای مک خود در دستگاه iOS خود خریداری کرده اید بارگیری کنید.

† شما نمی توانید برنامه ها را بر روی یک تلویزیون اپل (نسل ۳ یا قبل از آن) بارگزاری مجدد کنید.


بارگیری مجدد فیلمها، نمایشهای تلویزیونی یا موسیقی

شما می توانید فیلم ها; برنامه های تلویزیونی و موسیقی ‡ را روی آیفون، آیپد، آیپاد تاچ ، مک یا رایانه شخصی بارگیری کنید.

در آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ

۱. برنامه آیتونز استور را باز کنید.
۲. در آیفون یا آیپاد خود را لمس کنید،   در منو در پایین صفحه روی  ضربه بزنید، سپس روی «  خرید»  ضربه بزنید. در آیپد، فقط روی   Purchased کلیک کنید. 
۳. بسته به آنچه شما می خواهید به بارگزاری مجدد، روی موسیقی، فیلم ها یا تلویزیون ها ضربه بزنید. اگر از اشتراک خانوادگی استفاده می کنید، خرید من را ضربه بزنید یا نام یک عضو خانواده را برای دیدن محتوی که خریداری کرده اید انتخاب کنید.
۴. فیلم، نمایش تلویزیونی یا موسیقی را که میخواهید دوباره بارگیری کنید پیدا کنید، سپس روی آن ضربه بزنید. 
۵.  بر روی  سمت راست عنوان ضربه بزنید. فیلم، تلویزیون نمایش یا دانلود موسیقی به دستگاه شما. شما می توانید فیلم پیدا و تلویزیون را نشان می دهد که شما در برنامه تلویزیون redownload به § یا فیلم ها نرم افزار و موسیقی در برنامه موسیقی، آیتم خریدی را نمی بینید؟)

دانلود دوباره برنامه های خریداری شده از ایتونز

در Mac یا PC

۱. آیتونز را باز کنید اگر وارد سیستم نشده باشید، با شناسه اپل آیدی خود وارد شوید .
۲. از نوار منو در بالای صفحه رایانه خود یا در بالای پنجره آیتونز، Account> Purchased را انتخاب کنید. اگر از اشتراک خانواده استفاده می کنید، به جای Purchased Family Purchases را مشاهده خواهید کرد.


 

دانلود دوباره برنامه های خریداری شده از اپ استور

۳. بسته به آنچه شما می خواهید برای بارگزاری مجدد، روی فیلم ها، نمایش های تلویزیونی یا موسیقی در گوشه سمت راست بالای پنجره آیتونز کلیک کنید. اگر از اشتراک خانوادگی استفاده می کنید، می توانید یک نام خانوادگی اعضای خانواده در کنار Purchased را انتخاب کنید تا خرید خود را ببینید.


 

۴. پیدا کردن فیلم، نمایش تلویزیونی یا موسیقی که میخواهید دوباره بارگیری کنید، سپس بر روی  در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید  . فیلم، نمایش تلویزیونی یا دانلود موسیقی به کتابخانه iTunes شما، آیتم خریدی را نمی بینید؟

آیتونز کتابهای دیجیتال را با هر موسیقی که با آنها آمده است دانلود کنید. برای پیدا کردن آنها، آیتونز را باز کنید، روی Library کلیک کنید و روی آهنگ ها کلیک کنید.

در تلویزیون اپل

هنگامی که یک فیلم یا تلویزیون را تماشا می کنید یا زمانی که به موسیقی در یک تلویزیون اپل گوش می دهید، آن را به دستگاه دانلود نکنید. یافتن فیلم ها و برنامه های تلویزیونی که قبلا خریداری شده در برنامه تلویزیون، § برنامه iTunes Movies یا برنامه های تلویزیونی را نشان می دهد و موسیقی را در برنامه موسیقی پیدا کنید.
 
‡ ببینید چه نوع رسانه ای برای دانلود در کشور یا منطقه شما در دسترس است .

§ برنامه تلویزیونی فقط در برخی کشورها و مناطق موجود است. ببینید اگر برنامه تلویزیون در کشور یا منطقه شما در دسترس باشد .


 

بارگیری مجدد کتاب یا کتاب های صوتی

شما می توانید کتاب ها را در کتابخانه اپل بر روی آیفون، آیپد، آیپاد تاچ یا مک بارگیری مجدد کنید. شما می توانید کتاب های صوتی را درکتابخانه اپل بر روی آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ بارگزاری مجدد کنید؛ یا در آیتونز روی مک یا رایانه شخصی. ¶

اگر پیامی دریافت کنید که می گوید یک کتاب صوتی دیگر در کتابخانه اپل خریداری نمی شود، دو چیز وجود دارد که می توانید آن را امتحان کنید. اگر قبلا این مورد را خریداری کرده اید، مراحل زیر را دنبال کنید تا آن را دوباره بارگیری کنید بدون پرداخت هزینه دوم. اگر شما هرگز مورد خریداری نکردید، یک نسخه به روز شده از همان کتاب صوتی را در فروشگاه کتاب جستجو کنید.

¶ ببینید چه نوع رسانه ای برای دانلود در کشور یا منطقه شما در دسترس است .

در آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ

۱. برنامه کتابخانه اپل را باز کنید و سپس در پایین صفحه روی Reading Now ضربه بزنید.
۲. در گوشه سمت راست بالای صفحه روی  عکس خود ضربه بزنید  . 
۳. بسته به آنچه میخواهید مجددا بارگزاری کنید، روی کتابها یا کتابهای صوتی در زیر خرید من ضربه بزنید. اگر از اشتراک خانوادگی استفاده می کنید، می توانید نام اعضای خانواده را برای دیدن خرید خود اعمال کنید.
۴. روی «بر روی این [دستگاه]» ضربه بزنید، سپس همه کتابها یا همه کتابهای صوتی را ضربه بزنید.
۵. کتاب یا کتاب صوتی را که میخواهید دانلود کنید پیدا کنید، سپس روی  ضربه بزنید. این مورد به دستگاه شما ارسال می شود آیتم خریدی را نمی بینید؟

بر روی مک

شما می توانید کتاب ها را در کتابخانه اپل بر روی مک بارگیری مجدد کنید. برای بارگیری( مجدد) کتابهای صوتی، همان مراحل iTunes را دنبال کنید، به طوری که مجددا فیلم ها، برنامه های تلویزیونی یا موسیقی را بر روی مک یا رایانه بارگیری مجدد کنید.

۱. کتابهای اپل را باز کنید اگر وارد سیستم نشده باشید;  با شناسه Apple ID خود وارد شوید .
۲. در گوشه بالا سمت چپ; روی Book Store کلیک کنید.
۳. در قسمت Quick Links در سمت راست پنجره Book Shop کلیک Purchased کلیک کنید; اگر از اشتراک خانوادگی استفاده می کنید; می توانید یک نام خانوادگی اعضای خانواده در کنار Purchased را انتخاب کنید تا خرید خود را ببینید.


۴. روی “Not in My Library” کلیک کنید تا محتوای خریداری شده را که در رایانه شما نیست مشاهده کنید.


۵. کتاب را که میخواهید دانلود کنید پیدا کنید و سپس بر روی   در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید; این کتاب به کتابخانه کتاب شما می رسد.

فهرست