آیکلود بکاپ چه کاری انجام میدهد؟

استفاده از iCloud Backup را به طوری که شما یک کپی از اطلاعات در آیفون، آیپد، و آی پاد لمسی خود داشته باشید.

چگونه کار می کند

iCloud Backup یک کپی از اطلاعات موجود در آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ را ایجاد می کند. هنگامی که دستگاه شما در آیکلود پشتیبان گیری می شود، می توانید به راحتی یک دستگاه جدید را راه اندازی کرده یا اطلاعاتی را که قبلا داشته اید بازیابی کنید. برای اجازه دادن به آیکلود که به صورت خودکار هر روز دستگاه شما پشتیبان بگیرید، در اینجا چیزی است که باید انجام دهید:

۱. اطمینان حاصل کنید که iCloud Backup در تنظیمات>] اسم خودتان [> iCloud> iCloud Backup فعال شده است. اگر از iOS 10.2 یا بالاتر استفاده میکنید، به تنظیمات Backup< iCloud< بروید.

۲. دستگاه خود را به یک منبع برق وصل کنید.

۳. دستگاه خود را به یک شبکه Wi-Fi وصل کنید.

۴. اطمینان حاصل کنید که صفحه دستگاه شما قفل شده است.

۵. بررسی کنید که فضای کافی در iCloud برای پشتیبان گیری وجود دارد .

وقتی iCloud را تنظیم میکنید ، به صورت خودکار ۵ گیگابایت حافظه را دریافت میکنید. شما می توانید از فضای ذخیره سازی برای پشتیبان گیری آیکلود خود استفاده کنید تا عکس ها و ویدیوهای خود را در iCloud Photos ذخیره کنید و اسناد خود را به روز کنید در iCloud Drive. بسته به حجم پشتیبان شما و مقدار محتوایی که در آیکلود ذخیره می کنید دارد، ممکن است از فضای آزاد پر شود . شما می توانید ذخیره سازی آیکلود بیشتر خریداری کنید یا اکانت را حذف کنید .
 

بکاپ icloud

در اینجا چیزی است که iCloud Backup شامل می شود

  • اطلاعات برنامه
  • پشتیبان گیری اپل واچ
  • تنظیمات دستگاه
  • پیکربندی HomeKit
  • صفحه اصلی و سازمان برنامه
  • iMessage، متن (SMS) و پیام های MMS ۱
  • عکس ها و فیلم ها بر روی آیفون ،آیپد ،آیپاد تاچ
  • تاریخچه خرید از خدمات اپل، مانند موزیک، فیلم، نمایش تلویزیونی، برنامه و کتاب ۲
  • زنگ ها
  • رمز عبور ویژوال صوتی (نیاز به سیم کارت که در هنگام پشتیبان گیری استفاده شد)

پشتیبان گیری آیفون، اپل و آیپاد لمسی تنها شامل اطلاعات و تنظیمات ذخیره شده در دستگاه شما می شود. این اطلاعات شامل اطلاعاتی که قبلا در آیکلود ذخیره شده اند مانند Contacts، Calendars، Bookmarks، Mail، Notes، Voice Memos ۳ ،  ۴، عکس های به اشتراک گذاشته شده ، عکس های iCloud ، داده های بهداشتی، تاریخچه تماس ۴ و فایل هایی که در iCloud Drive ذخیره می کنید .

 

۱. هنگامی که از پیام ها در iCloud استفاده می کنید یا iCloud Photos را روشن می کنید، محتوای شما به طور خودکار در iCloud ذخیره می شود. این بدان معناست که آنها در iCloud Backup شما موجود نیستند.

۲. پشتیبان گیری iCloud شما شامل اطلاعاتی درباره محتوای شما می شود، اما نه محتوای خود. هنگامی که از یک پشتیبان iCloud بازگردانی می کنید، محتوای خریداری شده شما به صورت خودکار از فروشگاه iTunes Store، App Store یا Books Store بارگیری مجدد می شود. بعضی از انواع محتوا به طور خودکار در همه کشورها یا مناطق دانلود نمی شوند. خرید قبلی ممکن است در دسترس نیست، اگر آنها بازپرداخت شده یا در فروشگاه موجود نباشد. پیدا کردن آنچه که شما می توانید از iTunes در کشور یا منطقه خود بارگیری کنید)  و آنچه که می توانید از فروشگاه iTunes در کشور یا منطقه خود خریداری کنید .


۳. اگر از iOS 11 یا بیشتر استفاده می کنید، یادداشت های صوتی در iCloud Backup گنجانده شده است. 


۴. اگر از iOS 10 یا قبل از آن استفاده می کنید، تاریخ تماس در iCloud Backup گنجانده شده است.

فهرست
×