اپل موزیک ( apple music ) را روشن کنید

اگر شما یک مشترک اپل موزیک هستید، کتابخانه موسیقی آیکلود را برای دسترسی به تمام کتابخانه آیتونز و هر موسیقی که از فروشگاه موسیقی اپل بر روی تمام دستگاه هایتان اضافه می کنید، روشن کنید.

iCloud Music Library را فعال کنید

قبل از اینکه بتوانید کتابخانه موسیقی آیکلود را روشن کنید; مطمئن شوید که با اپل آیدی که با اپل موزیک مورد استفاده قرار می دهید; به تمام دستگاه های خود وارد می شوید; سپس مراحل را برای دستگاه خود دنبال کنید.

ویژگی های و محتوای موسیفی اپل بر اساس کشور و منطقه متفاوت است.

بر روی آیفون، آیپد یا آیپاد لمسی خود

۱. به تنظیمات> موسیقی بروید و روی iCloud Music Library ضربه بزنید تا آن را روشن کنید; شما گزینه ای را برای روشن کردن کتابخانه موسیقی آیکلود نخواهید دید تا زمانی که شما برای اپل موزیک یا iTunes Match ثبت نام نکنید.

اپل موزیک

۲٫ اگر قبلا موسیقی خود را بر روی دستگاه خود دارید; از شما خواسته می شود که آیا می خواهید موسیقی موجود در دستگاه خود را حفظ کنید.


اگر بخواهید Keep Music را انتخاب کنید; موسیقی از دستگاه شما به کتابخانه موسیقی iCloud شما اضافه می شود; 
اگر انتخاب Delete & Replace را انتخاب کنید; موسیقی در دستگاه شما با محتوای کتابخانه موسیقی iCloud شما جایگزین شده است.

 

* هنگامی که شما Merge را انتخاب می کنید; آهنگ های موجود در دستگاه شما که در فروشگاه اپل موزیک قرار دارند; برای دسترسی به سایر دستگاه های خود; بلافاصله در دسترس می باشند; در آیفون، آیپد و آی پاد لمسی; آهنگهایی که ما نمیتوانیم آنها را در دستگاههای دیگر نمایش دهیم; اما شما نمیتوانید آنها را در دستگاههای دیگر خود بازی کنید تا زمانی که در آیتونز وارد کتابخانه موسیقی آیکلود شوید.

در مک یا رایانه شخصی شما

۱. مک: از نوار منو در بالای صفحه رایانه خود; iTunes> Preferences را انتخاب کنید. apple music

 

ویندوز: از نوار منو در بالای پنجره آیتونز; گزینه Edit> Preferences را انتخاب کنید.


اکانت رایگان اپل موزیک

۲. در برگه عمومی، iCloud Music Library را انتخاب کنید تا آن را روشن کنید; شما گزینه ای را برای روشن کردن کتابخانه موسیقی iCloud نخواهید دید تا زمانی که شما برای اپل موزیک یا iTunes Match ثبت نام نکنید  .


iCloud Music Library

۳. روی OK کلیک کنید.

 


درباره iCloud Music Library در دستگاه های دیگر

تلویزیون اپل ، اندروید و برخی از دستگاه های دیگر به کتابخانه موسیقی آیکلود دسترسی پیدا می کنند تا زمانی که شما در همه دستگاه های دارای همان اپل آیدی که برای اپل موزیک استفاده می کنید وارد سیستم شوید; در این دستگاهها گزینه ای برای روشن یا خاموش کردن کتابخانه موسیقی آیکلود وجود ندارد.

 


اگر محتوای شما را در تمام دستگاه های خود مشاهده نکنید

اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه سیستم عامل iOS بر روی آیفون ، آیپد یا آیپاد تاچ خود دارید. macOS  و  iTunes بر روی کامپیوتر شما؛ یا برنامه اپل موزیک بر روی دستگاه اندروید خود.

پس از آن در رایانه ای که دارای کتابخانه موسیقی اصلی است; مطمئن شوید که شما با اپل آیدی که با اپل موزیک مورد استفاده قرار می دهید به آیتونز وارد شده اید و کتابخانه موسیقی آیکلود را روشن کرده اید; سپس از نوار منو در بالای صفحه رایانه خود یا بالای پنجره آیتونز، File> Library> Update iCloud Music Library را انتخاب کنید.

 


 

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نمی شوند یا وب سایت های مستقل که توسط اپل کنترل نشده یا آزمایش نشده اند; بدون توصیه یا تایید ارائه می شود; اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب; عملکرد و یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد; اپل هیچ دلیلی درباره دقت و صحت وب سایت ثالث ندارد; خطر استفاده از اینترنت ذاتی است; برای اطلاعات بیشتر۱۳( با فروشنده تماس بگیرید); نامهای شرکت و محصولات دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

فهرست