آپدیت آیفون، آیپد وآیپاد لمسی

آموزش آپدیت آیفون; یاد بگیرید که چگونه آیفون، آیپد و آیپاد لمسی
خود را به آخرین نسخه iOS بطور بی سیم یا با استفاده از آیتونز به روز کنید.

شما می توانید آیفون، اپل، و یا آی پاد لمسی خود را به آخرین نسخه سیستم عامل iOS به صورت بی سیم به روز کنید; اگر شما نمی توانید به روز رسانی در دستگاه خود را ببینید; شما می توانید بروزرسانی خود را دستی و با استفاده از آیتونز بروزرسانی کنید.

قبل از به روز رسانی

یک نسخه پشتیبان از دستگاه خود را با استفاده از آیکلود یا آیتونز تهیه کنید.


به صورت بی سیم دستگاه خود را به روز کنید.

اگر پیام مبتنی بر به روز رسانی در دسترس است دریافت کردید; روی install now ضربه بزنید. همچنین می توانید برای آپدیت آیفون مراحل زیررا دنبال کنید:

۱- دستگاه خود را به اینترنت Wi-Fi متصل شوید .

۲-روی تنظیمات> عمومی> به روز رسانی نرم افزار ضربه بزنید.

آپدیت آیفون

۳- روی دانلود و نصب ضربه بزنید. اگر یک پیام از برنامه های موقت را حذف کند زیرا iOS نیاز به فضای بیشتری برای به روز رسانی دارد; روی ادامه یا لغو ضربه بزنید. بعدها، iOS برنامه هایی را که برداشته اند نصب مجدد میکنند. اگر روی لغو ضربه بزنید، ۳(یاد بگیرید که بعدا چه کار کنید .)

۴- برای به روز رسانی در حال حاضر، روی نصب کلیک کنید; یا بعدا می توانید شیر بزنید و بعدا نصب کنید یا بعدا به یاد بیاورید; اگر روی ضربه بزنید Install Tonight را بزنید; قبل از اینکه به خواب بروید، دستگاه iOS خود را به برق وصل کنید; دستگاه شما به طور خودکار در طول شب به روز رسانی می شود.

۵- در صورت درخواست; رمز عبور خود را وارد کنید. اگر کد عبور خود را نمی دانید یاد بگیرید چه کاری انجام دهید.

 


اگر هنگام بروزرسانی به صورت بی سیم خطایی را مشاهده کردید یا نیاز به فضای بیشتری دارید

اگر هنگام تلاش برای به روزرسانی دستگاه خود به صورت بی سیم، پیام خطایی را مشاهده می کنید، یاد بگیرید که چه کاری انجام دهید. اگر به فضای بیشتری برای به روز رسانی بی سیم نیاز دارید، می توانید با استفاده از iTunes به روز رسانی  و یا حذف محتویات دستی  از دستگاه خود. این که آیا شما از آیتونز یا به صورت بی سیم به روزرسانی میکنید، پس از به روزرسانی، همان مقدار فضای رایگان را در دستگاهتان خواهید داشت.
برخی از به روز رسانی های نرم افزاری iOS به صورت بی سیم در دسترس نیستند. اتصال VPN یا پروکسی ممکن است مانع از ارتباط دستگاهتان با سرورهای به روزرسانی iOS شود.


به صورت خودکاربه روز رسانی کنید.

با استفاده از iOS 12، می توانید به روز رسانی دستگاه iOS خود را به طور خودکار داشته باشید. برای روشن کردن به روز رسانی خودکار، به تنظیمات> عمومی> نرم افزار به روز رسانی> به روز رسانی خودکار بروید. دستگاه iOS شما به طور خودکار به آخرین نسخه سیستم عامل iOS ارتقا خواهد یافت. برخی از به روز رسانی ها ممکن است نیاز به نصب دستی داشته باشند.


دستگاه خود را با استفاده از iTunesبه روز رسانی کنید.

اگر نمی توانید به صورت بی سیم بر روی دستگاه iOS خود به روز رسانی کنید، می توانید به صورت دستی با استفاده از iTunes بر روی رایانه ای که به آن اعتماد دارید، به روزرسانی کنید. اگر رایانه شما با استفاده از نقطهشخصی در دستگاه iOS که به روزرسانی می کنید، قبل از به روز رسانی، کامپیوتر خود را به یک شبکه Wi-Fi یا شبکه اینترنت وصل کنید.

۱- آخرین نسخه iTunes را بر روی رایانه خود نصب کنید.

۲- دستگاه خود را به کامپیوتر خود وصل کنید.

iTunes- ۳ را باز کنید و  دستگاه خود را انتخاب کنید.

۴- روی خلاصه کلیک کنید و سپس برای بررسی به روزرسانی کلیک کنید. 

 

آموزش آپدیت آیفون

۵- روی دانلود و بروزرسانی کلیک کنید.

۶- در صورت درخواست، رمز عبور خود را وارد کنید. اگر کد عبور خود را نمی دانید، یاد بگیرید چه کاری انجام دهید .

 

اگر پیغام خطای نیاز به فضای بیشتری برای به روز رسانی دارید را در iTunes مشاهده می کنید.

در هنگام به روز رسانی دستگاه خود با iTunes، در صورت مشاهده پیام خطا، به شما کمک کنید . یا اگر به فضای بیشتری برای به روز رسانی نیاز دارید، می توانید محتوا را از دستگاه خود به صورت دستی حذف کنید .