ریستور آیفون ، آیپد و آیپاد از بک آپ

یادگیری چگونگی ریستور دیوایس از بک آپ آیتونز و یا بک آپ آیکلود

ریستور بک آپ از آیکلود

ریستور بک آپ از iCloud

ریستور بک آپ از آیتونز

ریستور بک آپ از iTunes

ریستور کردن آیفون با بک آپ iCloud

۱- آیفون خود را روشن کنید.شما باید به صفحه Hello Screen در آیفون خود دسترسی داشته باشید; اگر قبلا آیفون خود را راه‌اندازی کرده‌اید و اطلاعاتی در آیفون خود دارید، باید اطلاعات آیفون خود را پاک کنید تا بتوانید اطلاعات بک آپ خود از طریق آیکلود را ریستور کنید.

۲- مراحل راه‌اندازی آیفون خود را انجام دهید تا به مرحله Apps & Data برسید; در این مرحله گزینه Restore from iCloud Backup را انتخاب کنید.

 

ریستور آیفون

۳- به کمک اپل آیدی خود وارد حساب آیکلود خود شوید.

۴- بک آپ مورد نظر خود را انتخاب برای ریستور انتخاب کنید; چنانچه برای ریستور با بک آپ مورد نظر شما با پیغام newer version of iOS is required مواجه شدید به کمک مراحل موجود نسبت به بروزرسانی و آپدیت iOS آیفون خود اقدام کنید; اگر مراحل آپدیت iOS برای شما به نمایش درنیامد از این روش استفاده کنید.

۵- به کمک اپل آیدی خود وارد حساب آیکلود خود شوید.

۶- اتصال خود به اینترنت را حفظ کرده و منتظر بمانید فرایند ریستور تکمیل شود; زمان این فرایند بسته به حجم بک آپ و سرعت اینترنت ممکن است متغیر باشد.

 

ریستور آیفون بدون پاک کردن اطلاعات

 

۷- بعد از تکمیل مرحله فوق از استفاده‌ی آیفون خود لذت ببرید. اطلاعات شما از قبیل اپلیکیشن‌ها ، آهنگ‌ها ، عکس‌ها با اتصال شما به اینترنت در پشت زمینه در حال ریستور شدن به آیفون شما هستند; در واقع در حالی که شما از آیفون خود استفاده می‌کنید و به اینترنت متصل هستید اطلاعات آیفون شما در حال ریستور شدن به آیفون شما هستند.

دریافت آموزش بیشتر در مورد ریستور کردن بک آپ از آیکلود

ریستور کردن آیفون با بک آپ iTunes

۱- نرم افزار آیتونز در سیستم عامل macOS و یا سیستم عامل ویندوز را اجرا کنید.

۲- آیفون خود را به کمک کابل USB به کامپیوتر متصل کنید; اگر آیفونتان برای کانکت شدن به آیتونز درخواست رمز عبور کرد، رمز آیفون خود را وارد کرده و گزینه Trust This Computer را انتخاب کنید; اگر رمز آیفون خود را فراموش کرده‌اید دریافت کمک را انتخاب کنید.

۳- آیفون ، آیپد و یا آیپاد لمسی خود را در نرم افزار آیتونز انتخاب کنید; اگردیوایس خود را در آیتونز مشاهده نمی‌کنید آموزش چه اقداماتی انجام دهیم را انتخاب کنید.

 

ریستور آیفون در حالت ریکاوری

 

۴- گزینه‌ی Restore Backup را در آیتونز انتخاب کنید. اگر با پیغام your iOS device’s software is too old مواجه شدید، چه اقداماتی باید انجام دهم .

۵- به سایز و زمان بک آپ دقت کرده و بک آپ مورد نظر خود را انتحاب نمایید.

۶- گزینه‌ی Restore را در انتخاب کنید و منتظر بمانید; تا فرایند ریستور کردن تکمیل شود اگر در این مرحله از شما درخواست رمز شود باید رمز بک آپ خود را که با فعال کردن گزینه‌ی encrypted backup ایجاد کرده‌اید وارد کنید.

 

ریستور بک آپ آیفون

 

۷- منتظر بمانید تا فراینذ رستور بک آپ تکمیل شود; بعد تکمیل و Sync مجدد آیفون با آیتونز می‌توانید اتصال USB را قطع و آیفون خود را از کامپیوتر جدا کنید.

۸- دریافت آموزش بیشتر در مورد ریستور کردن بک آپ از آیکلود