استفاده از ایر دراپ در آیفون ،آیپد وآیپاد لمسی

ایردراپ چیست؟ شما با ایردراپ آیفون میتوانید عکسها،فیلمها،اسناد هایتان با سایر دستگاه های اپل که در نزدیکی شما هستند با سرعت بالا به اشتراک بزارید.

قبل از اینکه شروع کنید، موارد زیر را بررسی کنید:

اطمینان حاصل کنید که به فردی که ارسال میکنید دراین نزدیکی و در محدوده بلوتوث و Wi-Fi قرار دارد.

بررسی کنید که Wi-Fiو بلوتوث شما و فردی که ارسال میکنید روشن است; اگردر نزدیکی شما نقطه اتصال دیگری روشن است آن را خاموش کنید.

بررسی کنید که آیا فردی که شما ارسال می کنید، AirDrop خود را فقط از مخاطبین دریافت می کند; اگر آنها انجام می دهند و شما در مخاطبین آن هستید; آنها باید ادرس ایمیل یا شماره تلفن در مخاطبین خود برای کارکردن ایر دراپ ذخیره کند.

اگر آنها در مخاطبین شما نیستند; (تنظیمات دریافتی AirDrop خود را به هر کس) برای دریافت فایل تنظیم کنید.

شما می توانید تنظیمات دریافتی AirDrop فقط به مخاطبین خود; تنظیم کنید یا دریافت را در هر لحظه ای خاموش کنید و هرزمانی بخواهید کنترل کنید چه زمانی چه کسی دستگاه شما را در ایر دراپ برای ارسال محتوا ببیند.

اشتراک گذاری محتوا با ایردراپ

از ایر دراپ برای اشتراک گذاری محتوا از برنامه هایی مانند عکس ها، سافاری، مخاطبین و موارد دیگر استفاده کنید.  آموزش ایر دراپ :

۱- یک برنامه را باز کنید، به اشتراک بگذارید یا ضربه بزنید  . اگر یک عکس از برنامه Photos بگیرید، می توانید به چپ یا راست ضربه بزنید و چندین عکس را انتخاب کنید.

۲- کاربر ایردراپ یا کسی که میخواهید محتوای را با آن به اشتراک بگذارید، روی آن ضربه بزنید. یا شما می توانید محتوای ایردراپ بین دستگاه های اپل خود به اشتراک بگذارید. آیا کاربر ایردراپ یا دستگاه دیگر خودتان را نمی بیند؟ بدانید چه باید بکنید .

ایردراپ آیفون

دریافت محتوای با ایردراپ

هنگامی که شخصی با شما از ایردراپ به اشتراک می گذارد; هشدار را با پیش نمایش محتوا مشاهده می کنید و می توانید قبول را رد را بزنید.

اگر روی Accept ضربه بزنید، محتوا را در برنامه ای که از آن فرستاده شده است دریافت می کنید; به عنوان مثال، به نظر می رسد عکس ها درگالری و وب سایت ها در Safari باز می شوند; لینک برنامه در اپ استور باز است; بنابراین شما می توانید برنامه را دانلود یا خریداری کنید.

اگر محتوای خودرا با ایردراپ بین دستگاه های خود به اشتراک بزارید; مانند به اشتراک گذاشتن یک عکس از آیفون خود را به Mac، گزینه ای برای پذیرش یا رد شدن را نمی بینید; محتوای به طور خودکار به آن دستگاه ارسال می شو; فقط مطمئن شوید که هر دو دستگاه با یک اپل ID وارد سیستم شده اند .

آموزش ایردراپ آیفون

انتخاب کنید که چه کسی می تواند دستگاه شما را ببیند و محتوای را با شما به اشتراک بگذارد.

انتخاب کنید که چه کسی می تواند دستگاه شما را ببیند و محتوای شما را در AirDrop ارسال کند.

به تنظیمات > عمومی> ایردراپ بروید. 

ایردراپ چیست

شما همچنین می توانید گزینه های ایردراپ خود را در مرکز کنترل تنظیم کنید. تنظیم ایردراپ:

۱- در آیفون ایکس یا بعد از آن، از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین بروید تا مرکز کنترل باز شود . در iPhone 8 و یا قبل از آن، از پایین صفحه به بالا بکشید.

۲- روی تنظیمات اینترنت بالای صفحه سمت چپ فشار دهید یا ضربه بزنید ونگه دارید .

فعال کردن ایردراپ

۳- به ایردراپ .ضربه بزنید airdrop آیفون .

۴- سپس یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید:

. دریافت خاموش: شما درخواست ایردراپ دریافت نخواهید کرد. 
. فقط مخاطبین: فقط مخاطبین شما می توانند دستگاه شما را ببینند
. همه: همه دستگاه های iOS نزدیک دستگاه ایردراپ می توانند دستگاه شما را ببینند.

اگر دیدید دریافت کردن غیرفعال است و نمی توانید آن را تغییر دهید; به تنظیمات> زمان صفحه نمایش> محدودیت های محتوا و حریم خصوصی> برنامه های مجاز بروید و مطمئن شوید که ایردراپ روشن است.

فهرست
×