با iCloud Photos کمک بگیرید

هنگامی که شما iCloud Photos را روشن می کنید; تمام عکس ها و ویدیو های شما به صورت ایمن در آیکلود ذخیره می شوند. یاد بگیرید چگونه به مدیریت عکس های آیکلود، پیدا کردن عکس و فیلم های از دست رفته و حذف مواردی که دیگر نمی خواهید.

چه اتفاقی برای آلبوم Camera Roll در دستگاه iOS من افتاد؟

پس از فعال سازی iCloud Photos ، آلبوم Camera Roll با آلبوم همه عکسها جایگزین می شود; آلبوم همه عکسها به شما یک نمایشگر جمع و جور را در اختیار شما می گذارد، در حال حاضر با تمام عکس ها و ویدیوهای خود که توسط تاریخی که آنها را اضافه می کنید مرتب شده اند.

چه اتفاقی برای آلبوم عکس Stream من افتاد؟

هنگامی که شما iCloud Photos را روشن می کنید; عکس هایی از رول دوربین شما به آلبوم عکسهایتان اضافه می شود; و عکس هایی از Stream شما که در آلبوم عکس شما هستند اما به کتابخانه شما ذخیره نشده اند حذف می شوند; پس از فعال سازی iCloud Photos، آلبوم عکس  Stream را نخواهید دید.

اگر یک دستگاه اضافی داشته باشید که عکس Stream روشن است و iCloud Photos خاموش است; فعلا آلبوم عکس Stream خود را در آن دستگاه مشاهده خواهید کرد; هر عکس جدیدی که می خواهید به کتابخانه خود اضافه کنید; در آن آلبوم در از دستگاه نشان داده می شود.

چرا بعد از اینکه من iCloud Photos را روشن میکنم، برخی از عکسها و ویدیوهای من از بین رفته است؟

به دنبال عکسها و ویدیوهای از دست رفته خود در آلبوم به تازگی حذف شده برنامه عکس خود بروید و مطمئن شوید که با آیکلود واپل آیدی صحیح وارد سیستم شدید;
هر عکس یا ویدئو که به دستگاهتان از طریق iTunes کپی می کنید در iCloud Photos کپی نمی شود; برای اضافه کردن نسخه اصلی; نسخه با وضوح کامل، این مراحل را دنبال کنید:

در مک خود با نسخه OS X Yosemite 10.10.3 یا بالاتر

برای آپلود نسخه اصلی کتابخانه مک خود; روی عکس> تنظیمات کلیک کنید و iCloud Photos را فعال کنید. 

شما همچنین می توانید از AirDrop برای کپی کردن عکس ها از رایانه خود به iPhone، iPad یا iPod touch استفاده کنید:

۱. اطمینان حاصل کنید که شما با همان اپل آیدی در رایانه و دستگاه iOS خود وارد سیستم شده اید.

۲. دستگاه iOS خود را باز کنید و  AirDrop را فعال کنید .

۳. یک پنجره Finder جدید را روی Mac خود باز کنید و AirDrop را در نوار کناری انتخاب کنید.

۴. عکس ها را به آیکون دستگاه iOS در پنجره Finder بکشید.

در کامپیوتر شما با ویندوز ۸ یا بالاتر

اگر شما در حال استفاده از کامپیوتر; این مراحل را برای آپلود عکس ها و فیلم ها به آیکلود عکس را دنبال کنید: *

۱. به صفحه شروع بروید.

۲. روی همه برنامه ها کلیک کنید.

۳. به iCloud> iCloud Photos بروید.

۴. آپلود عکس ها و ویدیوها را انتخاب کنید.

۵. عکس هایی را که می خواهید آپلود کنید را انتخاب کنید.

کمک بگیرید با iCloud Photos برای ویندوز کامپیوتر شما .

چگونه عکس ها و فیلم ها را از یک دستگاه با استفاده از iCloud Photos حذف کنم؟

اگر می خواهید عکس ها و فیلم ها را از همه دستگاه های iOS، Mac و iCloud.com خود حذف کنید; می توانید آنها را در برنامه Photos حذف کنید .

هنگامی که یک عکس یا ویدیو را از برنامه عکس خود حذف می کنید; از ذخیره سازی iCloud Photos و iCloud شما حذف می شود; شما می توانید عکس ها و ویدیو های خود را از آلبوم به تازگی حذف شده به مدت ۳۰ روز بازیابی کنید.

آیا می توانم تمام عکس ها و فیلم ها رابا مک خودم در iCloud.com ببینم؟

iCloud Photos عکس ها و فیلم ها را از کتابخانه سیستم مک شما آپلود می کند; عکسها و ویدیوهایی که خارج از کتابخانه سیستم شما وجود دارند; در دستگاه های خود بارگیری و به روز نخواهند شد.

چگونه پیشرفت آپلود خود را در iCloud Photos مشاهده کنم؟

شما می توانید ببینید که یک عکس یا ویدئو به برنامه آیکلود آپلود شده است و در چند ثانیه کتابخانه خود را مشاهده کنید; وضعیت آپلود شما در پایین منو قرار دارد; شما همچنین می توانید عکس ها و فیلم ها را از کتابخانه عکس های خود پیدا کنید که در یک آلبوم هوشمند در مک شما آپلود نشده اند.

چه اتفاقی می افتد وقتی که من بیش از حد ذخیره سازی آیکلود خود را مصرف کنم؟

اگر از محدودیت ذخیره سازیآیکلود خود تجاوز کنید; عکس ها و فیلم ها به آیکلود آپلود نمی شوند و کتابخانه شما در تمام دستگاه های شما به روز نخواهد شد; برای ادامه استفاده از iCloud Photos،۸ برنامه ذخیره سازی خود را ارتقا دهید یا میزان ذخیره سازی مورد استفاده را کاهش دهید .

ذخیره سازی برای iCloud Photos را با حذف عکس ها و فیلم هایی که نمی خواهید از دستگاه های iOS یا۱۰  iCloud.com خود نگهداری کنید، کاهش دهید; دستگاه شما بلافاصله هر عکس و ویدیو را که حذف کرده اید حذف خواهد کرد و برای بازیابی آلبوم به تازگی حذف شده در دسترس نخواهد بود.

اگر از حافظه خارج هستید; دستگاه های شما به آیکلود بازگردانده نمی شوند و عکس ها، فیلم ها، اسناد و اطلاعات جدید شما به روز نخواهند شد.

چگونه می توانم iCloud Photos را فقط در یک دستگاه خاموش کنم؟

هنگامی که این مراحل را دنبال می کنید، می توانید iCloud Photos را بر روی یک دستگاه خاموش کنید:

  • در آیفون، آیپد ،آیپاد لمسی خود، به تنظیمات>] نام شما[> iCloud> عکس بروید، سپس iCloud Photos را خاموش کنید. 
  • در مک خود، به تنظیمات سیستم بروید> iCloud. در کنار عکس، روی گزینه ها کلیک کنید، سپس iCloud Photos را انتخاب کنید. *
  • در Apple TV 4K یا Apple TV (نسل ۴)، به Settings> Accounts> iCloud بروید. در قسمت عکس، انتخاب کنید و iCloud Photos را خاموش کنید. *

اگر بهینه سازی ذخیره شده را روشن کرده اید، ممکن است تمام عکس ها و ویدیوهای اصلی خود را در دستگاه خود نداشته باشید. برای دانلود عکس های اصلی و فیلم ها بر روی دستگاه iOS خود، به تنظیمات> [نام شما]> iCloud> عکس بروید و Download and Keep Originals را انتخاب کنید. در مک خود، عکسها را باز کنید، Photos> Preferences را انتخاب کنید، سپس Download Originals را برای این مک انتخاب کنید. سپس میتوانید iCloud Photos را خاموش کنید. شما همچنین می توانید عکس ها و فیلم هایی که می خواهید از iCloud.com دانلود کنید را انتخاب کنید  .

قبل از اینکه iCloud Photos را خاموش کنید، ممکن است بخواهید یک نسخه از عکس ها و ویدیوهای خود را ایجاد کنید.

چگونه تمام محتوای iCloud Photos را از آیکلود و دستگاه های خودم حذف کنم؟

برای خاموش کردن iCloud Photos در همه جا، این مراحل را دنبال کنید:

  • بر روی آیفون، آیپد یا آیپاد لمسی خود، به تنظیمات> ]نام شما[> iCloud> مدیریت ذخیره سازی> عکس بروید، سپس روی غیر فعال کردن و حذف ضربه بزنید. 
  • در Mac خود، به منوی اپل> تنظیمات سیستم> iCloud بروید. در گوشه پایین سمت راست، کلیک مدیریت، را انتخاب کنید آیکلاد عکس،سپس Disable را انتخاب و حذف کنید.

عکس ها و ویدیوها در ۳۰ روز به حساب شما ذخیره می شوند; برای دانلود عکس ها و فیلم های خود بر روی دستگاه iOS خود، به تنظیمات>] نام شما[> iCloud> عکس بروید و دانلود و نگه داشتن اصلی را انتخاب کنید; در مک خود، عکسها را باز کنید، Photos> Preferences را انتخاب کنید; سپس Download Originals را برای این مک انتخاب کنید; شما همچنین می توانید عکس ها و فیلم هایی که می خواهید از iCloud.com دانلود کنید را انتخاب کنید  .

بیشتر بدانید

* در نسخه های قبلی iOS، macOS، tvOS، و iCloud برای ویندوز، iCloud Photos کتابخانه عکس iCloud نامگذاری شد.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نمی شوند یا وب سایت های مستقل که توسط اپل کنترل نشده یا آزمایش نشده اند; بدون توصیه یا تایید ارائه می شود; اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب، عملکرد و یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد; اپل هیچ دلیلی درباره دقت و صحت وب سایت ثالث ندارد; خطر استفاده از اینترنت ذاتی است; برای اطلاعات بیشتر۱۵ (با فروشنده تماس بگیرید) ; نامهای شرکت و محصولات دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

فهرست
×