تنظیم iCloud Keychain

با استفاده از iCloud Keychain، می توانید رمزهای عبور و سایر اطلاعات ایمن خود را در دستگاه های خود به روز نگه دارید.

تنظیم iCloud Keychain

iCloud Keychain همه چیز را به خاطر میسپارد ، این سیستم اطلاعات شما مانند نام کاربری و گذرواژه های Safari خود، کارتهای اعتباری، شبکه های Wi-Fi و ورود به سیستم های اجتماعی بر روی هر دستگاهی که تأیید میکند خودکار در صورت نیاز پر می کند.و شما مجبور نیستید این اطلاعات را همیشه در نردیک خود نگهداری کنید.

شروع کنید

برای استفاده از iCloud Keychain، شما نیاز به iOS 7.0.3 یا بالاتر در آیفون، اپل، آی پاد لمسی و OS X Mavericks 10.9 یا بالاتر در Mac خود دارید. در مورد دسترسی به کشور یا منطقه را یاد بگیرید.

هنگامی که آیفون ،آیپاد لمسی ،آیپد خود را به آخرین نسخه iOS آپدیت می کنید ، دستیار تنظیمات از شما می خواهد تنظیمات iCloud Keychain را تنظیم کنید. دستورالعمل ها بر اساس این که آیا شما از احراز هویت دو عامل یا نوع دیگری از امنیت استفاده می کنید، مانند ایمیل، رمز عبور یا سوالات امنیتی متفاوت است.

اگر از تأییدیه دو عامل استفاده می کنید

با احراز هویت دو عامل، هنگامی که با اپل آیدی خود وارد سیستم شوید، دستگاه شما اعتماد می کند، بنابراین در اکثر موارد نیازی به تأیید مجدد آن نیست.بر روی آیفون، آیپد ،آیپاد لمسی:

۱. تنظیمات> ]نام شما[> iCloud را ضربه بزنید. برای ۱۰٫۲ یا قبل از آن، روی تنظیمات> iCloud ضربه بزنید. 

Keychain ۲ ضربه بزنید.

۳ برای فعال کردن iCloud Keychain.اسلاید را بکشید.

تنظیمات iCloud Keychain

 
در Mac شما:

۱. منوی اپل  > تنظیمات سیستم را انتخاب کنید> iCloud را انتخاب کنید. 
Keychain ۲ انتخاب کنید.

فعال کردن iCloud Keychain 
اگر از تأیید دو مرحله ای یا ایمیل، گذرواژه یا سوالات امنیتی استفاده می کنید

بر روی آیفون ، آیپد ،آیپاد لمسی

۱. تنظیمات> ]نام شما[> iCloud را انتخاب کنید. برای ۱۰٫۲ یا قبل از آن، روی تنظیمات> iCloud ضربه بزنید.

۲. روی Keychain ضربه بزنید و اسلاید آن را روشن کنید.

۳. اپل آیدی خود را وارد کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

در Mac شما:

۱. منوی اپل iCloud Keychain چیست > تنظیمات سیستم را انتخاب کنید> iCloud را انتخاب کنید. 
۲. اپل آیدی و رمز خود را وارد کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

شما می توانید یک کد امنیتی آیکلود را شش رقمی، عددی پیچیده و یا به صورت تصادفی ایجاد کنید تا مجوز دستگاه های اضافی و هویت خود را تأیید کنید. اگراز دستگاه دارای اس ام اس را برای تنظیم keychain استفاده می کنید، شما می توانید از آن استفاده کنید، یا اگر می توانید از کد خود فراموش کرده یا SMS دریافت کنید ، می توانید از آن کمک بگیرید. شما همچنین می توانید شماره تلفن مورد اعتماد خود را در تنظیمات یا تنظیمات سیستم تغییر دهید.

سوالات متداول

پاسخ به برخی از سؤالات رایج در مورد iCloud Keychain را دریافت کنید.

فروشگاه iCloud Keychain چه اطلاعاتی دارد؟

فروشگاه iCloud Keychain فروشگاه شماره های کارت اعتباری و تاریخ انقضا – بدون ذخیره و یا تکمیل کد امنیتی – و رمزهای عبور و نام کاربری، شبکه های Wi-Fi، حساب های اینترنتی و غیره. توسعه دهندگان همچنین می توانند برنامه های خود را برای استفاده از keychain به روز رسانی کنند، اگر برنامه بر روی دستگاهی است که از iOS 7.0.3 یا بالاتر استفاده می کند، یا OS X Mavericks 10.9 و بالاتر.

آیا می توانم گذرواژه های ذخیره شده در iCloud Keychain را مشاهده و ویرایش کنم؟

بله شما می توانید با استفاده از برنامه خاص خود; کلمه عبور خود را به وب سایت ها; شبکه های Wi-Fi و حساب های اینترنتی دسترسی پیدا کنید. برای مثال، از Safari برای دسترسی و ویرایش کلمات عبور Safari خود استفاده کنید.

چگونه iCloud Keychain از اطلاعات من محافظت می کند؟

آیکلود از اطلاعات شما با رمزنگاری کامل استفاده می کند که بالاترین سطح امنیت داده ها را فراهم می کند; داده های شما با یک کلید که از اطلاعات منحصر به فرد دستگاه شما ساخته شده است محافظت می شود و همراه با کد عبور دستگاه شما; که فقط شما می دانید; هیچ کس دیگر نمی تواند این اطلاعات را در حمل و نقل یا ذخیره سازی به آنها دسترسی پیدا کند یا آنها را بخواند. بیشتر بدانید .

چه اتفاقی می افتد وقتی iCloud Keychain را بر روی دستگاه خاموش می کنم؟

وقتی iCloud Keychain را برای یک دستگاه خاموش می کنید; از شما خواسته می شود که اطلاعات ذخیره شده در گذرواژه و اطلاعات کارت اعتباری را حفظ یا حذف کنید; اگر شما تصمیم به نگه داشتن اطلاعات دارید; زمانی که تغییرات را در سایر دستگاه ها انجام می دهید حذف یا بروز نمی شوند .

آیا می توانم اطمینان حاصل کنم که اطلاعات من در آیکلود پشتیبانی نمی شود؟

بله وقتی iCloud Keychain را تنظیم میکنید; مرحله ای را برای ایجاد یک کد امنیتی آیکلود انجام دهید; داده های Keychain شما به صورت محلی بر روی دستگاه ذخیره می شود و فقط در مورد دستگاه های مورد تایید شما به روز می شود; اگر کد امنیتی آیکلود را ایجاد نکنید; اپل نمی تواند به شما کمک کند که iCloud Keychain را بازیابی کنید.

آیا اپل میتواند کد امنیتی آیکلود را باز کند؟

نه. اگر کد امنیتی آیکلود را به اشتباه چند بار وارد کنید; نمی توانید از این iCloud Keychain استفاده کنید; شما می توانید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید به منظور بررسی هویت خود دوباره امتحان کنید; پس از چندین تلاش نادرست; keychain شما از سرورهای اپل حذف می شود و شما مجددا باید آن را تنظیم کنید.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نمی شوند یا وب سایت های مستقل که توسط اپل کنترل نشده یا آزمایش نشده اند; بدون توصیه یا تایید ارائه می شود; اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب; عملکرد و یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد; اپل هیچ دلیلی درباره دقت و صحت وب سایت ثالث ندارد; خطر استفاده از اینترنت ذاتی است; برای اطلاعات بیشتر با ۸(فروشنده تماس بگیرید) . نامهای شرکت و محصولات دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

فهرست