پس از اینکه اپل آیدی یا رمز عبور خود را عوض کردید، چه کاری انجام دهید

پس از تغییر اپل آیدی یا رمز عبور خود; ممکن است لازم باشد اطلاعات ورود به سیستم را با هر سرویس اپل که استفاده می کنید به روز کنید.

از لیست زیر استفاده کنید تا مطمئن شوید که هر فروشگاه یا سرویس از اطلاعات ورود به سیستم به روزرسانی شده شما استفاده میکند; شما می توانید از این مراحل برای ورود به سیستم در آیفون، ،آیپد، آیپاد تاچ ، مک، رایانه شخصی و تلویزیون اپل استفاده کنید.

در بعضی موارد، نیازی نیست که آیدی یا رمزعبور اپل خود را در دستگاه خود به روز کنید تا زمان خواسته شده از طریق فروشگاه یا سرویس وارد سیستم شوید; اما اگر از خدمات برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات یا ارتباط با دیگران استفاده می کنید; باید بلافاصله اپل آیدی یا رمز عبور خود را به روز کنید.

برنامه های توسعه شده ی اپل

هیچ چیز لازم نیست انجام شود ظرف ۲۴ ساعت پس از تغییر نام اپل یا رمز عبور خود، تغییر به طور خودکار برای برنامه های توسعه اپل به روز رسانی می شود .

فروشگاه اینترنتی اپل

اپل آیدی و رمز عبور خود را بر روی آیفون ، آیپد ، آیپاد تاچ ، مک و رایانه شخصی به روز کنید.

آیفون، آیپد، و آیپاد لمسی

اگر از iOS 10.3 یا بالاتر استفاده میکنید; به تنظیمات> [نام شما]> آیتونز و اپ استور بروید. اگر از iOS 10.2 یا بالاتر استفاده میکنید; به تنظیمات> آیتونز و اپ استور بروید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید; آیدی و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید.
 • اگر شما با آیدی قبلی خود اپل وارد شده اید; به اپل آیدی خود ضربه بزنید، سپس روی Sign out کلیک کنید; سپس شناسه و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید.

 

با مکOS X Mountain Lion یا به بعد، یا رایانه شخصی

۱. به  وب سایت اپل بروید .

۲. روی  کلیک کنید  و سپس   حساب را کلیک کنید.

۳. در قسمت تنظیمات حساب، روی اپل آیدی و رمز عبور کلیک کنید.

۴. اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

خدمات فروشگاه اپل خرده فروشی

هنگامی که شما یک  Genius Bar ; کارگاه، کسب و کار یا مشترک سرمایه گذاری ایجاد می کنید ; از شما خواسته می شود که با آیدی و رمز عبور اپل خود وارد شوید.

وب سایت پشتیبانی اپل و انجمن های پشتیبانی اپل

به وب سایت پشتیبانی اپل مراجعه کنید .

 • اگر از سیستم خارج شده اید اپل آیدی به روز شده خود را وارد کنید و دفعه بعد که از یک ویژگی از سایت استفاده می کنید که نیاز به ورود به سیستم دارید، از شما خواسته می شود وارد شوید تا یک مورد باز را مشاهده کنید.
 • اگر قبلا با اپل آیدی قبلی خود وارد سیستم شده اید، روی خروج از سیستم کلیک کنید، سپس برای تأیید دوباره روی خروج از سیستم کلیک کنید. دفعه بعد که شما از یک

 

ویژگی از سایت استفاده می کنید که نیاز به ورود به سیستم دارد، شناسه و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید.
به انجمن های پشتیبانی اپل بروید  .

 

 • اگر از سیستم خارج شده اید، روی ورود به سیستم کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.
 • اگر شما با اپل آیدی قبلی خود وارد شده اید، روی خروج از سیستم کلیک کنید، سپس روی ورود به سیستم کلیک کنید و اپل شناسه و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

Face Time

اپل آیدی و رمز عبور خود را بر روی آی فون، آیپد ، آیپاد لمسی، و مک خود را.به روز رسانی کنید

آیفون، آیپد، و آیپاد لمسی

به تنظیمات> FaceTime بروید

 • اگر از آیفون یا آیپاد لمسی خود خارج شده اید، «استفاده از اپل آیدی خود را برای FaceTime» ضربه بزنید و نام کاربری و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید. درآیپد خود، فقط اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.
 • اگر شما با اپل آیدی قبلی خود وارد شده اید، به اپل آیدی خود ضربه بزنید، سپس روی Sign out کلیک کنید. بر روی آیفون یا آیپاد لمسی خود، روی «استفاده از اپل آیدی خود را برای FaceTime» ضربه بزنید و وارد سیستم اپل شناسه و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید. در iPad خود، فقط اپل شناسه و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

 

مک با OS X Mountain Lion یا بعدا

۱. برنامه FaceTime را باز کنید.
FaceTime> Preferences ۲ را انتخاب کنید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، شناسه و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید.
 • اگر با اپل قبلی خود وارد سیستم شده اید، شناسه اپل خود را انتخاب کنید، روی خروج از سیستم کلیک کنید. سپس پس از تایید خواسته شده، مجددا کلیک کنید و شناسه و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید.

پیدا کردن آیفون من ( Find My iPhone )

برنامه Find My iPhone را آیفون ، آیپد ، آیپاد تاچ باز کنید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.
 • اگر با اپل آیدی قبلی خود وارد سیستم شده اید، روی Sign Out کلیک کنید. پس از تایید مجددا با خروج از سیستم خارج شوید و اپل شناسه و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

iCloud

اپل آیدی و رمز عبور خود را بر روی آیفون، ،آیپد، آیپاد تاچ ، مک، رایانه شخصی و تلویزیون اپل به روز کنید.

آیفون، آیپد، و آیپاد لمسی

اگر از iOS 10.3 یا بالاتر استفاده میکنید، به تنظیمات> ]نام خود] بروید. اگر از iOS 10.2 یا بالاتر استفاده میکنید، به تنظیمات iCloud< بروید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، آیدی و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید. داده ها در iCloud به صورت خودکار پس از ورود به سیستم بر روی دستگاه شما نشان داده می شوند.
 • اگر قبلا با اپل آیدی قبلی خود وارد شده اید:

  ۱. به پایین بروید و روی Sign Out کلیک کنید، سپس مراحل روی صفحه را دنبال کنید. ممکن است لازم باشد گذرواژه خود را وارد کنید. داده های شما در آیکلوذ باقی خواهند ماند و هنگامی که دوباره به آیکلود وارد می شوید بر روی دستگاه شما به روز می شود.

  ۲. اپل شناسه و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید. 

اگر قبل از خروج از iCloud آدرس اپل آیدی خود را به روز رسانی کردید و دستگاه شما بارها و بارها از گذرواژه خود به اپل آیدی قبلی خود درخواست می کند، می توانید اپل آیدی خود را به صورت موقت برای ورود به سیستم تغییر دهید .

مک با OS X Mountain Lion یا بعدا

منوی اپل> تنظیمات سیستم را انتخاب کنید، سپس روی iCloud کلیک کنید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، آیدی و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید تا وارد شوید. داده ها در iCloud به صورت خودکار پس از ورود به سیستم شما نمایش داده می شوند.
 • اگر با اپل قبلی خود وارد سیستم شده اید:

  ۱. روی خروج کلیک کنید بسته به اینکه چه گزینه های iCloud روشن است، شما از شما خواسته می شود که  از کپی کردن یا حذف اطلاعات iCloud مخاطبین، تقویم، یادآوری ها، نشانک ها، جریان عکس از مک خود استفاده کنید. داده های شما در iCloud باقی خواهند ماند و هنگامی که دوباره به iCloud وارد می شوید بر روی دستگاه شما به روز می شود.

  ۲. برای ورود به سیستم، نام کاربری و گذرواژه اپل به روزرسانی خود را وارد کنید. 

رایانه شخصی ویندوز

iCloud را روی ویندوز باز کنید و روی خروج کلیک کنید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، با اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود وارد شوید. داده ها در iCloud به صورت خودکار پس از ورود به سیستم بر روی دستگاه شما نشان داده می شوند. 
 • اگر با اپل قبلی خود وارد سیستم شده اید:

  ۱. روی خروج کلیک کنید بسته به اینکه چه گزینه های iCloud روشن است، از شما خواسته می  شود از رایانه خود کپی یا حذف داده های iCloud مخاطبین، تقویم، یادآوری ها، نشانک ها، جریان عکس را انجام دهید. روی حذف کلیک کنید. داده های شما در iCloud باقی خواهند ماند و هنگامی که دوباره به iCloud وارد می شوید بر روی دستگاه شما به روز می شود.

  ۲. با اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود وارد شوید.

تلویزیون اپل

برای پخش محتویات از مک یا رایانه خود در Apple TV (نسل ۴)، به تنظیمات> حسابها> iCloud بروید. در تلویزیون اپل (نسل ۳ یا قبل از آن) به تنظیمات> iCloud بروید.

 • اگر از سیستم خارج شدید، Sign In را انتخاب کنید از شما خواسته خواهد شد با شناسه اپل که برای فروشگاه iTunes وارد کرده اید وارد سیستم شوید. اگر از همان Apple ID برای iCloud و iTunes Store استفاده کنید، Yes را انتخاب کنید.
 • اگر با اپل ایدی قبلی خود وارد شده اید، Sign Out را انتخاب کنید و سپس Sign In را انتخاب کنید. از شما خواسته خواهد شد با اپل آیدی که برای فروشگاه آیتونز وارد کرده اید وارد سیستم شوید. اگر از همان اپل آیدی برای آیکلود وفروشگاه آیتونز استفاده کنید، Yes را انتخاب کنید.

آیتونز استور، فروشگاه کتاب و اپ استور

اپل آیدی و رمز عبور خود را بر روی آیفون، اپل، آی پاد لمسی، مک، تلویزیون اپل ; یا ویندوز رایانه شخصی به روز کنید;  iTunes شامل iTunes Genius، iTunes Home Sharing، iTunes Match، iTunes Store و iTunes U.

آیفون، آیپد، و آیپاد لمسی

اگر از iOS 10.3 یا بالاتر استفاده میکنید; به تنظیمات> ]نام شما[> iTunes و App Store بروید. اگر از iOS 10.2 یا بالاتر استفاده میکنید; به تنظیمات< iTunes و App Store بروید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.
 • اگر شما با اپل آیدی قبلی خود وارد شده اید; به اپل آیدی خود ضربه بزنید، سپس روی Sign out کلیک کنید; سپس شناسه و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید.

مک با OS X Mountain Lion یا بعدا

iTunes را باز کنید

 • اگر از سیستم خارج شده اید; حساب کاربری> ورود به سیستم را انتخاب کنید و اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.
 • اگر با اپل قبلی خود وارد سیستم شده اید; حساب کاربری> خروج از سیستم را انتخاب کنید، سپس حساب را انتخاب کنید> ورود به سیستم و شناسه و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید. 

اپل بوک را باز کنید

 • اگر از سیستم خارج شده اید; فروشگاه>ورود به سیستم را انتخاب کنید و اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

 • اگر با اپل آیدی قبلی اپل وارد شده اید، فروشگاه> ورود به سیستم را انتخاب کنید; سپس فروشگاه> ورود به سیستم را انتخاب کنید و شناسه و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید.

اپ استور را باز کنید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید; روی ورود به سیستم کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.
 • اگر با اپل آیدی قبلی خود وارد سیستم شوید، Store> Sign Out را انتخاب کنید، سپس روی ورود به سیستم کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

تلویزیون اپل

در Apple TV (نسل ۴)، به تنظیمات> حسابها> آیتونز و اپ استور بروید; در Apple TV (نسل ۳ یا قبل از آن)، به تنظیمات> iTunes Store بروید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، ورود به سیستم را انتخاب کنید و نام کاربری و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

 • اگر شما با اپل آیدی خود اپل وارد شده اید; Sign Out را انتخاب کنید، سپس Sign In را انتخاب کنید و نام کاربری اپل و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

برای به اشتراک گذاری خانه در Apple TV (نسل ۴); به تنظیمات> حسابها > اشتراک خانه بروید. در Apple TV (نسل ۳ یا قبل از آن)، به تنظیمات> کامپیوترها بروید. سپس خاموش کردن اشتراک خانه را انتخاب کنید; هنگامی که از شما خواسته می شود تا تایید کنید; خاموش را انتخاب کنید. سپس Turn On Home Sharing را انتخاب کنید، و نام کاربری و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

رایانه شخصی ویندوز

iTunes را باز کنید

 • اگر از سیستم خارج شده اید; حساب کاربری > ورود به سیستم را انتخاب کنید و اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.
 • اگر با اپل آیدی قبلی خود وارد سیستم شده اید، حساب کاربری> خروج از سیستم را انتخاب کنید; سپس حساب را انتخاب کنید > ورود به سیستم و اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

مشاغل در اپل

به مشاغل در Apple بروید و روی نمایه من کلیک کنید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، روی ورود به سیستم کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.
 • اگر با اپل آیدی قبلی خود وارد سیستم شده اید، روی خروج از سیستم کلیک کنید، سپس روی ورود به سیستم کلیک کنید و اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

پیام ها

پس از اینکه اپل آیدی خود را به روزرسانی کردید، دوستانتان پیام های جدید خود را از اپل آیدی به روزرسانی دریافت می کنند. پیام های قدیمی حذف شده اند

آیفون، آیپد، و آیپاد لمسی

به تنظیمات> پیام ها بروید، سپس روی ارسال و دریافت ضربه بزنید.

 • اگر از آیفون یا آیپاد لمسی خود خارج شده اید، روی “استفاده از اپل آیدی خود برای iMessage” ضربه بزنید و سپس آیدی و رمز عبور به روز شده اپل خود را وارد کنید. در آیپد خود، فقط اپل آیدی یا رمز عبور بهروزرسانی خود را وارد کنید.
 • اگر شما با اپل آیدی خود اپل وارد شده اید، به اپل آیدی خود ضربه بزنید، سپس روی Sign out کلیک کنید. بر روی آی فون یا آی پاد لمسی خود، روی «استفاده از اپل آیدی خود را برای iMessage» ضربه بزنید و اپل آیدی یا رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید. در آیپد خود، فقط اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود را وارد کنید.

 

مک با OS X Mountain Lion یا بعدا

برنامه پیام ها را باز کنید، Messages> Preferences را انتخاب کنید، روی تب Accounts کلیک کنید، سپس اپل آیدی خود را از لیست حساب ها انتخاب کنید.

 • اگر از سیستم خارج شده اید، بااپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود وارد شوید.
 • اگر با اپل آیدی قبلی خود وارد سیستم شده اید، روی خروج از سیستم کلیک کنید، سپس هنگام تأیید درخواست برای خروج از سیستم، مجددا کلیک کنید. با اپل آیدی و رمز عبور به روز شده خود وارد شوید.

دوره خرید برنامه

اگر شما اپل آیدی یا رمز عبور خود را عوض کردید و در برنامه Purchase Volume هستید، با پشتیبانی اپل برای کمک تماس بگیرید. تغییر اپل آیدی یا رمزعبور شما باعث جلوگیری از ورود به حساب خرید خود، خرید و دسترسی به خرید قبلی خواهد شد.

FaceTime در همه کشورها یا مناطق موجود نیست

* در چین و هند، شما می توانید شماره تلفن خود را به عنوان اپل آیدی خود استفاده کنید .
اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نمی شوند یا وب سایت های مستقل که توسط اپل کنترل نشده یا آزمایش نشده اند، بدون توصیه یا تایید ارائه می شود. اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب، عملکرد و یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد. اپل هیچ دلیلی درباره دقت و صحت وب سایت ثالث ندارد. خطر استفاده از اینترنت ذاتی است. برای اطلاعات بیشتر با۱۲ (فروشنده تماس بگیرید .) نامهای شرکت و محصولات دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.