اگر شما ایمیل تایید یا بازنشانی ایمیل خود را دریافت نکردید

مطمئن نیستید که کدام ایمیل ارسال شد در اینجا چند نکته برای کمک به شما در پیدا کردن آن وجود دارد.

هنگامی که شما به روز رسانی های خاصی را به شناسه آیدی خود اضافه می کنید; به شما یک ایمیل ارسال می کنیم تا به شما در به روز رسانی کامل کمک کنید; به عنوان مثال، ممکن است گذرواژه شما را بازنشانی کنید ; سوالات امنیتی خود را بازنشانی کنید، یا یک آدرس ایمیل جدید برای حسابتان اضافه کنید; اگر بعد از ارسال آن ایمیل را پیدا نکنید، این مراحل می تواند کمک کند.

۱ جستجو برای ایمیل

ما ایمیل از “اپل” را ارسال می کنیم، بنابراین شما می توانید به سرعت آن را جستجو کنید; اگر آن را در صندوق پستی خود نیست; پوشه های خود را بررسی کنید. اگر یک فیلتر هرزنامه یا قانون ایمیل به ایمیل منتقل شد; ممکن است در پوشه هرزنامه، جرعه، سطل زباله، حذف شده یا پوشه بایگانی باشد.

۲ اطمینان حاصل کنید که حساب ایمیل درست را بررسی می کنید

اگر شما به دنبال یک ایمیل بازنشانی رمز عبور هستید; مطمئن شوید که صندوق ورودی صحیح را بررسی کرده اید; این آدرس ایمیل اصلی اپل شما یا آدرس ایمیل نجات یا اعلان جداگانه ای است که به حساب کاربری خود اضافه کرده اید. 


اگر شما به دنبال یک ایمیل تأیید هستید; می توانید به صفحه حساب اپل آیدی خود وارد شوید و همه آدرسهای ایمیل را که در فایل دارید; از جمله مواردی که میخواهید تأیید کنید، بررسی کنید; اگر آدرس ایمیل نادرست باشد، می توانید آن را به روز کنید و یک ایمیل تأیید دیگر ارسال کنید.

۳ ایمیل را دوباره ارسال کنید

برای ارسال ایمیل مجدد تنظیم مجدد، مراحل را برای بازنشانی گذرواژه  یا سوالات امنیتی تکرار کنید  ، و ما یک ایمیل به کمک  شما یا آدرس ایمیل اصلی اپل ارسال می کنیم .

برای ارسال مجدد ایمیل تأیید صحت، به صفحه حساب اپل آیدی خود وارد شوید . روی مجدد در کنار آدرس ایمیل کلیک کنید که میخواهید تأیید کنید، و ما یک ایمیل به آن آدرس خواهیم فرستاد.

۴ اطمینان حاصل کنید که ایمیل دریافت می کنید

اگر ایمیل دریافت نکنید، ممکن است لازم باشد برای کمک به ارائه دهنده سرویس ایمیل خود با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید از این مراحل برای دریافت کمک در دریافت ایمیل در OS X Mail  یا یک آدرس ایمیل iCloud استفاده کنید.

۵ تماس با ما

به  سیستم بروید و ببینید آیا اپل آیدی موجود است. اگر هنوز نمیتوانید ایمیل بازنشانی یا ایمیل تأیید را پیدا کنید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید .