درباره آدرس های ایمیل اپل آیدی شما

با نحوه اضافه کردن، تغییر یا حذف انواع مختلف آدرس های ایمیل که می توانید با حساب کاربری اپل خود استفاده کنید، یاد بگیرید.

آدرس های ایمیل شما با شناسه آیدی شما استفاده می شود

اپل آیدی شما از آدرس های ایمیل برای ورود شما به حساب کاربری خود دراپل استفاده می کند. با اپل ایدی شما می توانید به خدمات مانند اپ استور ، اپل موسیقی، iCloud، iMessage، FaceTime و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. ما از آدرس های ایمیل شما برای ارسال اطلاعات در مورد حساب کاربری خود استفاده می کنیم و برای کمک به دوستان و خانواده در برقراری ارتباط و اشتراک گذاری با شما استفاده می کنیم.

ایمیل اپل آیدی

آدرس ایمیل اپل شناسه

این( آدرس) ایمیل شما با استفاده از رمز عبور خود را هنگام ورود به هر سرویس اپل همچنین این آدرس ایمیل اصلی در حساب شماست.

پیدا کردن ایمیل اپل آیدی

آدرس ایمیل اضافی


آدرس ایمیل اضافی اضافه کردن به حساب کاربری خود را برای کمک به مردم شما را در خدمات اپل مانند فیس تایم، iMessage و، و یافتن دوستان من کمک میکند.

ایمیل اپل آیدی اضافه

آدرس ایمیل نجات


شما گزینه ای برای اضافه کردن یک آدرس ایمیل نجات به حساب خود برای امنیت بیشتر دارید. شما می توانید آن را هنگامی که وارد صفحه حساب کاربری اپل خود  شوید وارد شوید .

قبل از اینکه بتوانید از یک شناسه جدید یا به روز شده اپل استفاده کنید، ما یک ایمیل تأیید برای اطمینان از اینکه آدرس ایمیل متعلق به شما است، برای شما ارسال می کنیم.

آدرس ایمیل اپل آیدی

هنگامی که یک اپل آیدی ایجاد میکنید; یک آدرس ایمیل از شما میخواهد. این آدرس ایمیل شما اپل آیدی و نام کاربری است که شما برای ورود به سرویس های اپل مانند iTunes و iCloud استفاده می کنید; این همچنین آدرس ایمیل تماس برای حساب شما است; مطمئن شوید که آدرس ایمیل خود را به طور منظم بررسی کنید; ما به شما ایمیل های اعلان ارسال می کنیم تا به شما در مدیریت حساب خود و استفاده بیشتر از اپل آیدی خود کمک کنید.
برای تغییر نام اپل خود، این مراحل را دنبال کنید .

آدرس ایمیل اضافی

بسیاری از ما دارای بیش از یک آدرس ایمیل که دوستان و خانواده برای رسیدن به ما استفاده می کنند. یک آدرس ایمیل که معمولا به حساب اپل ایدی خود استفاده می کنید را اضافه کنید، به طوری که مردم به راحتی می توانند با سرویس های اپل مانند FaceTime، iMessage و Find My Friends به شما در پیدا کردن و برقراری ارتباط با شما بپردازند.
برای افزودن آدرس ایمیل اضافی، این مراحل را دنبال کنید:

۱. ورود به خود صفحه حساب اپل آیدی .

۲. روی ویرایش در بخش حساب کلیک کنید.

Under Reachable at ۳، افزودن بیشتر را انتخاب کنید.

۴. آدرس ایمیل اضافی خود را وارد کنید و یک تایید برای آن آدرس ارسال خواهیم کرد ایمیل دریافت نکردید؟

۵. کد تأیید را وارد کنید و تأیید را کلیک کنید.

اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیلی را که قبلا به عنوان یک آپل آیدی شناسایی کرده اید وارد کنید. اگر می خواهید یکی از آدرسهای ایمیل اضافی خود را حذف کنید، در کنار آدرس بر روی آموزش اضافه کردن ایمیل نجات ( ایمیل پشتیبان ) در اپل ایدی کلیک کنید.

آدرس ایمیل نجات

داشتن یک آدرس ایمیل نجات دهنده اختیاری است اما توصیه می شود; اگر تا به حال سوالات امنیتی خود را فراموش کرده اید; می توانید از آدرس ایمیل نجات خود برای بازنشانی آنها استفاده کنید; اگر نشانی ایمیل نجات نداشته باشید، باید با  کمک اپل تماس بگیرید . ما همچنین هر گونه اطلاعیه مربوط به امنیت حساب را به آدرس ایمیل نجات ما ارسال می کنیم. 

برای افزودن یا ویرایش آدرس ایمیل نجات، این مراحل را دنبال کنید:

۱. ورود به خود صفحه حساب اپل آیدی

۲. روی بخش ویرایش در بخش امنیتی کلیک کنید; از شما خواسته می شود تا  قبل از ادامه دادن به یک یا چند سوال امنیتی پاسخ دهید.

۳. اگر می خواهید یک آدرس ایمیل نجات اضافه کنید:

  • در زیر ایمیل نجات، روی افزودن یک آدرس ایمیل کلیک کنید; سپس آدرس ایمیل نجات خود را وارد کنید. ما یک تایید برای این آدرس ارسال می کنیم ایمیل دریافت نکردید؟
  • کد تأیید را وارد کنید و تأیید را کلیک کنید.

۴. اگر می خواهید آدرس ایمیل نجات را ویرایش کنید:

  • زیر آدرس مورد نظر برای ویرایش; را انتخاب کنید آدرس ایمیل را تغییر دهید سپس آدرس جدید را وارد کنید; ما یک تایید برای این آدرس ارسال می کنیم ایمیل دریافت نکردید؟
  • کد تأیید را وارد کنید و تأیید را کلیک کنید.

۵. اگر می خواهید یک آدرس ایمیل نجات را حذف کنید; در  کنار آدرس بعدی کلیک  کنید.

اگر از  تایید دو مرحله ای یا  احراز هویت دو عامل استفاده میکنید; یک آدرس ایمیل اعلان دارید، نه یک آدرس ایمیل نجات. با تأیید صحت دو مرحله ای و تأیید دو مرحله ای; به آدرس نجات نیاز ندارید. همچنین می توانید از این مراحل برای افزودن یا ویرایش آدرس ایمیل نوتیفیکیشن خود استفاده کنید.

در مورد ایمیل اپل آیدی بیشتر بدانید

ایمیل اپل مربوط به حساب کاربریاپل آیدی شما همیشه از appleid@id.apple.com می آید. در صورت دریافت ایمیل مشکوک; یاد بگیرید چگونه ایمیل های جعلی را شناسایی کنید

در مورد چگونگی به روز رسانی سایر اطلاعات حساب اپل آیدی خود بیشتر بدانید .

FaceTime در همه کشورها یا مناطق موجود نیست