اخبار آیپداخبار آیفوننرم افزار

افزایش میزان دانلود اپلیکیشن از اپ استور اپل

بدون دیدگاه

با توجه به آماری که از شرکت Annie در مورد دانلود اپلیکیشن و نصب آنها در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است; تعداد دانلود اپلیکیشن‌های آیفون و آیپد در سال میلادی جاری افزایش یافته است. با سیبانه همراه باشید.

این آمار نشان می‌دهد میزان افزایش دانلود اپلیکیشن‌ها ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

همچنین این آمار نشان می‌دهد افراد برای اپلیکیشن‌های غیر رایگان یا اپلیکیشن‌هایی با پرداخت درون برنامه‌ای; نزدیک به ۷۶ میلیارد دلار خرج کرده‌اند که ۲۰ درصد بیشتر از سال ۲۰۱۷ است.

این اعداد با توجه به جمع تعداد دانلود اپلیکیشن و میزان فروش اپلیکیشن‌ها در پلی استور گوگل و اپ استور اپل به دست آمده است.

دانلود اپلیکیشن‌های بخش بازی‌ بیشترین درآمد را نصیب اپل;  گوگل و توسعه‌دهندگان کرده است.

پیش‌بینی‌های این شرکت نشان می‌دهد میزان حاشیه سود ناشی از دانلود اپلیکیشن‌ها در سال جاری افزایش خواهد یافت.

 

مقاله‌های مرتبط:

طبق گزارشات، در سال ۲۰۱۸ به طور میانگین هر نفر ۳ ساعت از شبانه روز را مشغول استفاده از اپلیکیشن‌ها در تلفن‌های هوشمند خود بوده; که نسبت به سال گذشته افزایش ۱۰ درصدی و نسبت به سال ۲۰۱۶ افزایش ۲۰ درصدی را تجربه کرده است.

فیسبوک مسنجر، فیسبوک و واتس اپ اپلیکیشن‌هایی بودند که در دسته بازی قرار نمی‌گیرند; اما آمار دانلود بالایی را به خود اختصاص داده‌اند. بعد از واتس‌آپ، اینستاگرام رتبه ۵ را به خود اختصاص داده است.

بهترین بازی‌های آیفون و دیوایس‌های اندرویدی سال ۲۰۱۸ از لحاظ دانلود; به ترتیب هلیکس جامپ، ساب وی سرفرز، پابجی موبایل، فری فایر و لاو بالز بودند.

اپل هرساله آمار جامعی از تعداد دانلود اپلیکیشن‌ها و حاشیه سود ایجاد شده; در اپ استور را در کنفرانس توسعه‌دهندگان خود مبنی بر WWDC در اختیار عموم قرار می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی اینستاگرام سیبانه و کانال تلگرام سیبانه مراجعه نمایید.

 

          

فهرست
×