نحوه شارژ بی سیم در آیفون ۸ و به بعد

یاد بگیرید چگونه به صورت بی سیم آیفون ۸ یا بالاتر خود را با شارژر و تجهیزات جانبی استاندارد تأیید شده شارژ کنید

نحوه شارژ آیفون ۸

آنچه شما نیاز دارید
آیفون خود را ۸ و به بعد از ویژگی های شارژ بی سیم که اجازه می دهد تا تجربه شارژ آسان را حس کنید; آیفون شما شیشه ای پشتی دارد که با شارژرهای Qi-certified که در لوازم جانبی و در اتومبیل ها، کافه ها، هتل ها، فرودگاه ها و مبلمان استفاده می شود; کار می کند. Qi یک شارژر استاندارد جهانی است که توسط شرکت کنسرسیوم بی سیم انرژی (WPC) ایجاد شده است. 

شارژرهای Qi-certified زیادی در بازار موجود است که; از جمله دو مادربورد جدید شارژ بی سیم از Mophie و Belkin، که آیفون با  آخرین نسخه iOS را تا سرعت ۷٫۵ وات افزایش می دهد; این تشک های شارژ در Apple.com و فروشگاه های خرده فروشی اپل در دسترس هستند .

پایه شارژ بی سیم Mophie
. پد شارژر بی سیم Belkin BOOST ↑ UP 

مشاهده لیستی از  شارژرهای تایید شده توسط Qi  و تولید کنندگان خودرو که شارژرهای ساخته شده در Qi را تایید می کنند .

سایر شارژرهای Qi-certified ممکن است در عملکرد و عملکرد متفاوت باشند; اگر سوالی دارید، با سازنده تماس بگیرید.

شارژ بی سیم

۱. شارژر خود را به برق وصل کنید; با استفاده از آداپتور برق همراه با لوازم جانبی یا آداپتور برق توصیه شده توسط سازنده، از آن استفاده کنید.

۲. شارژر را روی سطح صاف سطح یا محل دیگری که توسط سازنده توصیه شده است قرار دهید.

۳. آیفون خود را بر روی شارژر با صفحه نمایش رو به بالا قرار دهید; برای بهترین عملکرد، آن را در مرکز شارژر قرار دهید یا در محل توصیه شده توسط سازنده.

۴. آیفون شما باید شارژ چند ثانیه پس از قرار دادن آن در شارژر بی سیم خود را آغاز کند.

شارژ بی سیم آیفون

 

شما باید شارژ بی سیم اپل  در نوار وضعیت ببینید.

در مورد شارژ بی سیم بیشتر بدانید

. شارژ وایرلس با استفاده از القای مغناطیس آیفون شما را شارژ میکند; پس  بین آیفون خود و شارژر هیچ چیز قرار ندهید; پایه های مغناطیسی، موارد مغناطیسی یا سایر موارد بین آیفون و شارژر شما ممکن است عملکرد یا آسیب های مغناطیسی یا تراشه های RFID مانند آنچه در برخی از کارت های اعتباری; نشان های امنیتی، گذرنامه ها و کلید های اصلی پیدا کرده اند، کاهش دهد; اگر هر یک از این موارد حساس در بین انها قرار دارد ، قبل از شارژ آن را بردارید و اطمینان حاصل کنید که بین پشت آیفون و شارژر شما چیزی وجود ندارد.

. اگر آیفون شما شارژ نمیشود یا به آرامی شارژ می کند و آیفون شما دارای موارد ضخیم، مورد فلزی یا مورد باتری است; سعی کنید موارد را پاک کنید.

. اگر آیفون شما هنگام شارژ ویبره بزند هنگامی که آن را اطلاع رسانی میکند; برای مثال – آی فون شما را ممکن است موقعیتش را تغییر دهد. این باعث میشود که شارژر متوقف شود تا قدرت را به آیفون خود منتقل کند; اگر این اتفاق می افتد شما میتوانید ،  لرزش را غیرفعال کنید ، مزاحم نشوید را فعال کنید ; یا استفاده از روش های دیگر برای جلوگیری از حرکت.

. بسته به نوع شارژر خود شاید هنگام شارژ آیفون خود صداهای نازکی را بشنوید.

. ممکن است آیفون شما کمی داغ کند; برای افزایش طول عمر باتری خود، اگر باتری خیلی گرم شود; ممکن است نرم افزار شارژ بیش از ۸۰ درصد را محدود کند. هنگامی که درجه حرارت کاهش می یابد، آیفون شما دوباره شارژ می شود; سعی کنید آیفون و شارژر خود را در مکان خنک تر قرار دهید.

. هنگامی که شما آیفون خودرا با سیم شارژ میکنید آیفون شما بصورت بی سیم شارژ نمی شود; اگر آیفون شما از طریق USBبه کامپیوتر شما وصل شده باشد; یا اگر به یک آداپتور برق USB متصل باشد، آیفون شما با استفاده از اتصال USB شارژ خواهد کرد.


اطلاعاتی درباره محصولاتی که توسط اپل یا وبسایتی مستقل که تحت کنترل یا آزمایش اپل نیستند; بدون توصیه یا تأیید ارائه می شود. اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب; عملکرد یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد. اپل هیچ دلیلی در مورد دقت و صحت وب سایت شخص ثالث ندارد; خطر استفاده از اینترنت ذاتی است; برای اطلاعات بیشتر۹( بافروشنده تماس بگیرید .) نام های دیگر شرکت ها و محصولات ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

فهرست