فعالسازی Find My iPhone در آیفون و سایر دیوایس‌های اپل

فراگیری نحوه فعالسازی فایند مای آیفون در iPhone، iPad، iPod touch، Mac، Apple Watch و AirPods. اگر دیوایس خود را گم کرده اید و یا دیوایس اپل شما شامل آیفون ، اپل واچ ، آیپد ، آیپاد ، مک و ایرپاد شما به سرقت رفته است می‌توانید به کمک فایندمای آیفون نسبت به پیدا کردن آن اقدام کنید.

ویژگی Find My iPhone به شما در پیدا کردن و محافظت از دیوایس اپل خود در زمان گم شدن و یا به سرقت رفتن کمک می‌کند. به کمک iCloud.com یا اپلیکیشن Find My iPhone و اپل آیدی خود sign in شوید تا آیفون گم شده خود را بر روی نقشه مشاهده کنید، یک آلرت برای پیدا کردن آیفون خود ایجاد کنید، از حالت Lost Mode برای قفل کردن و ردیابی آیفون، و یا از بین بردن تمام اطلاعات شخصی خود از راه دور و به صورت ریموت استفاده کنید.

نحوه فعالسازی Find My iPhone بر روی آیفون ، آیپد ، آیپاد ، اپل واچ و ایرپاد

• وارد نرم افزار Settings شوید.

• اگر از نسخه ۱۰.۳ و بالاتر آی او اس استفاده می‌کنید
روی آیکون نام خود در بالای صفحه تپ کنید. و
وارد تنظیمات آیکلود شوید.

اگر از نسخه ۱۰.۲ و پایین ترآی او اس استفاده
می‌کنید وارد بخش آیکلود شده و به تنظیمات
آیکلود ذسترسی یابید.

• وارد بخش Find My iPhone شده و آنرا فعال
کنید.

فعالسازی Find My iPhone

اگر هنگام فعال کردن فایند مای آیفون از شما رمز اپل آیدی را در خواست کرد آنرا وارد کنید. چنانچه اپل آیدی ندارید در مورد ساخت اپل آیدی بیشتر بدانید.

زمانی که شما فایند مای آیفون را در آیفون و یا سایر دیوایس‌های اپل خود که از سیستم عامل آی او اس استفاده می‌کنند فعال می‌کنید ویژگی فایند مای یفون در اپل واچ و ایرپاد شما نیز فعال می‌شود.

نحوه فعالسازی Find My Mac

• وارد نرم افزار System Prferences شوید.

• وارد بخش iCloud شوید.

• گزینه Find My Mac را روشن کنید.

 

فعالسازی فایند مای آیفون