اگر آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ شما به یک شبکه Wi-Fi متصل نباشد

آن را به یک شبکه وای فای وصل کنید.

 

اتصال آیفون به وای فای

۱ اطمینان حاصل کنید که روتر شما روشن است و شما در محدوده هستید

اگر از روترتان خیلی دور هستید، نمیتوانید یک سیگنال دریافت کنید; بنابراین اطمینان حاصل کنید که شما در محدوده هستید. 

اتصال آیفون به wifi

۲ اطمینان حاصل کنید که Wi-Fi روشن است و می توانید شبکه خود را مشاهده کنید

روی تنظیمات Wi-Fi ضربه بزنید و مطمئن شوید Wi-Fi روشن است. برای پیوستن به نام شبکه Wi-Fi خود; روی نام شیر کلیک کنید. علامت آبی در کنار نام شبکه به این معنی است که شما متصل هستید.

اگر در زیر نام شبکه شبکه Wi-Fi خود به صورت خودکار وضع نامعتبر است; به آن ضربه بزنید Auto-Join را روشن کنید.

۳ در صورت درخواست، رمز عبور Wi-Fi خود را وارد کنید

در صورت درخواست; رمز عبور خود را برای شبکه Wi-Fi خود وارد کنید. دریافت کمک اگر شما رمز عبور خود را نمی دانید .

اگر رمز ورود را صحیح وارد کنید، و با پیام “قادر به پیوستن به شبکه” یا پیام “رمز نادرست” را ببینید. تمام دستگاه های خود را راه اندازی مجدد کنید ; سپس سعی کنید گذرواژه خود را دوباره وارد کنید.

وصل نشدن آیفون به اینترنت

۴ مسائل مربوط به شبکه Wi-Fi خود را بررسی کنید

اگر iOS در ارتباط با اتصال Wi-Fi شما یک مشکل را شناسایی کند; ممکن است توصیه Wi-Fi را به نام شبکه Wi-Fi که به آن متصل هستید را مشاهده کنید. به عنوان مثال; شما ممکن است هشدار “بدون اتصال به اینترنت” را ببینید. برای دریافت اطلاعات بیشتر; روی شبکه Wi-Fi ضربه بزنید.

۵ کابل ها و اتصالات خود را بررسی کنید

اگر هنوز نمیتوانید به شبکه خود وصل یا آنلاین شوید، مطمئن شوید که روتر شما به مودم وصل شده است و روشن است.

۶ راه اندازی مجدد

سعی کنید دستگاه های iOS خود را ، روتر، و کابل یا مودم DSL. مجدد راه اندازی کنید .برای راه اندازی مجدد روتر یا مودم خود،اول آن را جدا کنید، سپس آن را دوباره وصل کنید.

پس از راه اندازی مجدد هر دستگاه ، ببینید مسئله حل گردیده است.

وصل نشدن اینترنت آیفون

۷ هنوز نمیتوانم وصل کنم؟

تنظیمات شبکه خود را بازنشانی کنید. تنظیمات> عمومی> تنظیم مجدد> تنظیم مجدد تنظیمات ضربه بزنید. این همچنین شبکهای Wi-Fi و گذرواژهها، تنظیمات تلفن همراه و تنظیمات VPN و APN را که قبلا استفاده کردهاید، تنظیم میکند.

کمک بیشتری دریافت کنید

. اگر به یک شبکه Wi-Fi متصل هستید اما نمیتوانید آنلاین شوید، سعی کنید از شبکه Wi-Fi خود در دستگاههای دیگر استفاده کنید. اگر شما بازهم نمی توانید با استفاده از دستگاه های دیگر خود آنلاین شوید ، ممکن است یک قطع خدمات وجود داشته باشد. برای کمک به شرکت کابلی خود و یا ارائه دهنده اینترنت خود تماس بگیرید.

. سعی کنید به یک شبکه Wi-Fi را در یک مکان دیگر.متصل شوید اگر دستگاه شما می تواند متصل شود، شما باید با ارائه دهنده شبکه Wi-Fi خود تماس بگیرید. اگر دستگاه شما نمی تواند به هیچ شبکه Wi-Fi متصل شود، با Apple تماس بگیرید.

. روتر Wi-Fi خود را با آخرین سیستم عامل به روز کنید و اطمینان حاصل کنید که روتر از محصول Apple شما پشتیبانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با سازنده روتر تماس بگیرید.

فهرست