انتقال (جابجایی ) از اندروید به آیفون، آیپد و آیپاد لمسی

انتقال از اندروید به آیفون

آماده برای انتقال به iOS ، برنامه Move to iOS را دانلود کنید کمک گرفتن از دستگاه اندرویدی خود را به آیفون، آیپد یا آیپاد جدیدتان تغییر دهید.

انتقال مخاطبین از اندروید به آیفون

جهت انتقال اطلاعا ت خود از اندروید به آیفون مراحل زیر را طی کنید.


قبل از اینکه شروع کنید

در دستگاه Android خود; مطمئن شوید که Wi-Fi روشن است. 

دستگاه iOS جدید و دستگاه اندرویدی خود را به شارژ وصل کنید.

اطمینان حاصل کنید که محتویاتی که در حال انتقال هستید; از جمله مواردی که در کارت میکرو SD خارجی شما وجود دارد; بر روی دستگاه iOS جدید شما مناسب است.

اگر می خواهید بوک مارک های Chrome خود را منتقل کنید; به آخرین نسخه Chrome در دستگاه Android خود بهروزرسانی کنید.

انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون

۱ روی انتقال اطلاعات از Android ضربه بزنید

در حالی که دستگاه جدید iOS خود را راه اندازی کرده اید ; روی صفحه برنامه ها و داده ها کلیک کنید; سپس انتقال داده ها را از Android ضربه بزنید; اگر قبلا تنظیمات را انجام داده اید، باید دستگاه iOS خود را پاک کنید  و از آن شروع کنید; اگر نمی خواهید پاک کنید، فقط  مطالب خود را به صورت دستی انتقال دهید

۲ برنامه انتقال به iOS را باز کنید

در دستگاه Android خود; برنامه «انتقال به iOS» را باز کنید و روی «ادامه» ضربه بزنید. شرایط و ضوابط ظاهر شده را بخوانید. برای ادامه; روی “موافقت” ضربه بزنید، سپس در گوشه سمت راست بالای صفحه “یافتن کد” ضربه بزنید.

انتقال از اندروید به ios

۳ منتظر یک کد باشید

در دستگاه iOS خود، روی «انتقال از Android» روی صفحه ادامه دهید; سپس یک کد ۱۰ رقمی یا شش رقمی برای ظاهر شدن منتظر بمانید; اگر دستگاه Android شما یک هشدار را نشان می دهد که پیام یک اتصال اینترنتی ضعیف دارید; را نمایش میدهد می توانید هشدار را نادیده بگیرید.

۴ از کد استفاده کنید

کد را در دستگاه Android خود وارد کنید سپس منتظر بمانید تا صفحه نمایش انتقال اطلاعات ظاهر شود.

۵ محتوای خود را انتخاب کنید و منتظر بمانید

در دستگاه Android خود، محتوایی را که میخواهید انتقال دهید انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنید. سپس – حتی اگر اندروید خود را نشان می دهد که فرایند کامل است – هر دو دستگاه را تنها بگذارید تا نوار بارگذاری که در دستگاه iOS شما ظاهر می شود، پایان یابد. کل انتقال ممکن است بسته به میزان محتوا که در حال انتقال است، طول بکشد.

در اینجا چیزی است که انتقال می یابد:انتقال مخاطبیناز اندروید به آیفون ، تاریخچه پیام، عکس ها و ویدیوهای دوربین، بوک مارک های وب، حساب های ایمیل و تقویم ها. اگر در Google Play و App Store در دسترس باشند، بعضی از برنامه های رایگان نیز منتقل خواهند شد. پس از اتمام انتقال، می توانید هر برنامه رایگان را که از فروشگاه App همسان شده است دانلود کنید.

۶ دستگاه iOS خود را تنظیم کنید

پس از بارگیری بار بر روی دستگاه iOS خود، روی دستگاه Android خود روی انجام شد. سپس روی دستگاه iOS خود ضربه بزنید و مراحل روی صفحه را برای پایان دادن به تنظیم دستگاه iOS خود دنبال کنید .

۷ پایان

اطمینان حاصل کنید که تمام محتوای شما منتقل شده است. موسیقی، کتابها و فایلهای PDF باید به صورت دستی منتقل شود .
نیاز به دریافت برنامه هایی که در دستگاه اندرویدی شما بودند؟ برای بارگیری آنها به اپ استور بر روی دستگاه iOS خود بروید.

اگر به انتقال کمک نیاز دارید

اگر مسائل مربوط به انتقال محتوای خود را داشته باشید، چندین چیز وجود دارد که میتوانید بررسی کنید:

. هر دو دستگاه را تا زمانی که انتقال انجام شوداستفاده نکنید . به عنوان مثال، در دستگاه Android خود، برنامه حانتقال به iOS باید تمام وقت روی صفحه باشد. اگر از برنامه دیگری استفاده کنید یا قبل از اتمام انتقال، یک تماس تلفنی داشته باشید، محتوای شما انتقال نخواهد یافت.

. در دستگاه Android خود، برنامه ها یا تنظیماتی را که ممکن است روی اتصال Wi-Fi شما تاثیر می گذارند مانند برنامه Sprint Connections Optimizer یا سوئیچ هوشمند شبکه خاموش کنید. سپس Wi-Fi را در تنظیمات پیدا کنید، هر شبکه معروف را لمس کرده و نگهدارید و شبکه را فراموش کنید. سپس انتقال را دوباره امتحان کنید.

. هر دو دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید و دوباره امتحان کنید.

. در دستگاه Android خود، اتصال داده تلفن همراه خود را خاموش کنید. سپس انتقال را دوباره امتحان کنید.

 

اگر پس از انتقال به کمک نیاز دارید

اگر پیام ها پس از انتقال محتوای شما به عنوان پیام کار نمی کنند، به کمک کمک کنید .

. اگر برنامه ها را از دستگاه اندرویدی خود در دستگاه iOS جدید خود مشاهده نکنید، آنها را در اپ استور خود در دستگاه جدید خود پیدا کنید و آنها را دانلود کنید.

. شما ممکن است متوجه شوید که فقط برخی از محتویات منتقل شده و دستگاه iOS شما از فضای خالی است یا دستگاه iOS شما ممکن است ظاهر شود حتی اگر انتقال انجام نشده باشد. اگر چنین است، دستگاه iOS خود را پاک کنید و دوباره انتقال را شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که محتوای Android شما از فضای موجود در دستگاه iOS شما تجاوز نمی کند.

اطلاعاتی درباره محصولاتی که توسط اپل یا وبسایتی مستقل که تحت کنترل یا آزمایش اپل نیستند، بدون توصیه یا تأیید ارائه می شود. اپل هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب، عملکرد یا استفاده از وب سایت یا محصولات شخص ثالث ندارد. اپل هیچ دلیلی در مورد دقت و صحت وب سایت شخص ثالث ندارد. خطر استفاده از اینترنت ذاتی است. برای اطلاعات بیشتر۱۳( با فروشنده تماس بگیرید .) نام های دیگر شرکت ها و محصولات ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

فهرست