هنگامی که شما نمی توانید رمز عبور خود را بازنشانی کنید، اپل آیدی خود را بازیابی کنید.

اگر از احراز هویت دو عامل استفاده می کنید و نمیتوانید وارد سیستم شوید یا گذرواژه خود را بازنشانی کنید; پس از بازبینی دوره بازخورد حساب; میتوانید دسترسی را دوباره دریافت کنید.

در اینجا این چگونه کار می کند

بازیابی حساب کاربری یک فرایند است که شما را به عقب برمی گرداند در صورتی که اطلاعات کافی برای بازنشانی رمز عبور خود ندارید; به دلایل امنیتی، ممکن است چندین روز یا بیشتر طول بکشد تا بتوانید دوباره از حساب خود استفاده کنید. 

سریعترین و ساده ترین راه برای بازنشانی گذرواژه شما از یک دستگاه اپل است; قبل از شروع دوره انتظار بازده حساب، سعی کنید گذرواژه فراموش شده خود را بر روی یک دستگاه معتبر بازنشانی کنید . یا آیفون، آیپد ، یا آیپاد لمسی یک دوست یا عضو خانواده را قرض بگیرید و از برنامه Find My iPhone برای بازنشانی گذرواژه خود استفاده کنید; شما حتی می توانید یک فروشگاه اپل را مشاهده کنید و از استفاده از دستگاه در سایت بخواهید.

اگر با استفاده از هر یک از این روش ها ناموفق بودید ، به  appleid.apple.com بروید و ثبت نام اپل آیدی یا رمز عبور را فراموش کنید; اطلاعات را به همان اندازه که می توانید ارائه دهید، سپس دوره انتظار بازده حساب را شروع کنید; ما می دانیم که این تاخیر ناخوشایند است; اما مهم است تا بتوانیم ایمنی حساب و اطلاعات شما را حفظ کنیم.

بعدش چه چیزی پیش می آید؟

پس از درخواست بازخورد حساب; یک ایمیل با تایید درخواست خود دریافت خواهید کرد و تاریخ و زمان زمانی که می توانید انتظار دسترسی مجدد را داشته باشید.

هنگام دوره صبر کردن; اپل به شما یک متنی یا تماس تلفنی خودکار را با دستورالعمل هایی برای بازگرداندن و دسترسی به حساب شما ارسال می کند; دستورالعمل ها را دنبال کنید تا بلافاصله دسترسی به اپل آیدی خود را دوباره به دست آورید.

وضعیت را بررسی کنید یا درخواست خود را لغو کنید

  • در هر زمان، می توانید ببینید چه مدت زمان لازم است تا زمانی که حساب شما برای بازیابی آماده باشد یا زمانی که اطلاعات بیشتری در دسترس قرار گیرد; فقط به  iforgot.apple.com بروید و اپل آیدی خود را وارد کنید.
  • در برخی موارد ممکن است بتوانید جزئیات کارت اعتباری را ارائه دهید و زمان انتظار را کوتاه کنید. اگر شما گزینه ای برای تایید جزئیات کارت اعتباری خود را ارائه می دهید; یک درخواست مجوز به کارت صادر کننده ارسال می شود; 
اگر اطلاعات صحیح را وارد کنید اما از شما خواسته می شود اطلاعات امنیتی خود را دوباره وارد کنید; با صادر کننده کارت خود تماس بگیرید. ممکن است صادرکننده تلاشهای مجوز شما را کاهش دهد.
  • اگر شما اطلاعات خود را به یاد داشته باشید و می توانید با موفقیت وارد سیستم شوید; زمان انتظار شما به طور خودکار لغو می شود و شما می توانید بلافاصله از اپل آیدی خود استفاده کنید.

کمک بگیر

  • اگر نیاز به کمک بیشتری دارید، با پشتیبانی اپل تماس بگیرید ; در حالی که ما می توانیم به سؤالات شما در مورد روند بازگرداندن حسابتان پاسخ دهیم; نمی توانیم هویت شما را تأیید کنیم یا هرگونه فرآیند را سریعتر کنیم.
  • آیا گذرواژه اپل آیدی خود را فراموش کرده اید; اما شما از احراز هویت دو عامل استفاده نمی کنید؟ بدانید چه باید بکنید .