اخبار آیفوندسته‌بندی نشده

وجود ناچ در آیفون XS عامل شکایت یک کاربر از اپل شد

بدون دیدگاه

طی شکایتی یک شخص از اپل به دلیل وجود ناچ یا همان بریدگی در صفحه نمایش آیفون XS شکایت کرد. با اپ استور ایرانی سیبانه همراه باشید.

بر اساس این شکایت که به دادگاه ارائه شده; شخص شاکی اعلام کرده اپل هیچگونه اشاره ای به وجود ناچ در صفحه نمایش آیفون XS نکرده است.

این شخص مدعی شده تصاویر موجود در سایت اپل او را قانع کرده; که آیفون جدید اپل فاقد بریدگی صفحه نمایش است; و او را مجاب به خرید کرده است.

این ادعا در حالی مطرح شده است که اپل بارها از وجود ناچ و ویژگی‌های آن در معرفی محصول خود سخن گفته است.

 

 

وکیل این شخص طی دادخواستی ۵۵ صفحه ای با تمرکز بر روی این موضوع که تصاویر موجود در سایت اپل هیج اشاره ای به وحود بریدگی صفحه نمایش و  ندارند;  اعلام کرده تعداد پیکسل‌های ذکر شده با اعداد واقعی متناسب نیست و قصد دریافت غرامت سنگینی از شرکت اپل را دارد.

مقاله‌های مرتبط:

 

شاکی اعلام کرده; که به علت وجود ناچ در نمایشگر آیفون XS رزولوشن صفحه نمایش این محصول کاهش پیدا کرده; و تعداد پیکسل‌های ذکر شده توسط اپل صحیح نیست.

البته شایان ذکر است که اپل در وبسایت رسمی خود از والپیپرهایی برای آیفون جدید خود بهره برده; که به دلیل سیاهی صفحه نمایش وجود بریدگی در صفحه نمایش و ناچ را نشان نمی دهد.
اپل هنگام معرفی نسخه ۱۰ آیفون خود یعنی آیفون X با هجمه ای از انتقادها برای استفاده از ناچ مواجه شد; اما تفکر قدرتمندی که اپل در پشت این اقدام قرار داده بود; باعث شد تا تمام شرکت ها مجددا راه تقلید از اپل را پیش بگبرند.
                        
فهرست
×