اپل آیدی

اپل آیدی چیست؟

اپل آیدی، حساب کاربری شما برای استفاده از محصولات و خدمات ارائه شده توسط اپل می باشد; که این خدمات شامل دانلود اپلیکیشن از AppStore ، استفاده از سرویس iCloud ، استفاده از سرویس Apple Music و خرید از وب سایت اپل می شود. در واقع می‌توان گفت اپل هویت شما را به کمک اپل آیدی ( apple id ) شما شناسایی کرده و نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌کند.

اپل ایدی یک اکانت شخصی بوده که به کمک یک آدرس ایمیل معتبر و شخصی ایجاد می‌شود. شما برای ساخت اپل آیدی می توانید از سرویس‌های ارائه دهنده ایمیل مانند یاهو و گوگل استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که به دلیل اهمیت امنیت اپل آیدی حتما باید از ایمیل شخصی خودتان برای ساخت اپل آیدی استفاده کنید. استفاده از ایمیل شخصی و معتبر از آن جهت اهمیت پیدا خواهد کرد که فراموشی apple id شما می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را متوجه شما و آیفون ، آیپد ، آیپاد ، مک بوک ، اپل واچ و سایر دیوایس‌های اپلی شما سازد.

اپل آیدی چیست
کاربرد اپل آیدی

کاربرد اپل ایدی

برای استفاده امکانات و ویژگی‌های محصولات و خدمات ارائه شده توسط اپل نیاز مبرمی به اپل ایدی خواهید داشت.

محصولات سخت افزاری اپل را می‌توان در دسته‌های زیر دسته بندی کرد.

آیفون – iPhone
آیپد – iPad
آیپاد – iPad
اپل واچ – Apple Watch
iMac – آیمک
MacPro – مک پرو
MaBook – مک بوک
MacBook Air – مک بوک ایر
MacMini – مک مینی
AppleTV – اپل تی وی
AirPort TimeCapsule – ایرپورت تایم کپسول

سرویس‌های ارائه شده توسط اپل نیز همگی برای انکه قابل استفاده باشند به داشتن اپل ایدی نیازمند هستند. این سرویس‌ها را می‌توان در دسته‌های زیر دسته بندی کرد.

اپ استور آی او اس – iOS App Store
مک اپ استور – Mac App store
AppleMusic – اپل موزیک
آیکلود – iCloud
آیتیونز – iTunes
iBook – آی بوک
فیس تایم – Face time
iMessage آی مسیج-
Find My iPhone – فایند مای آیفون
Find My iPad فایند مای آیپد –
Find My Mac – فایند مای مک
Find My Friend – فایند مای فرند

برای استفاده از هریک از خدمات ذکر شده و خدماتی که اپل در آینده برای کاربران خود ایجاد خواهد کرد نیازمند داشتن اپل ایدی شخصی هستید.
لازم به ذکر است که اپل ایدی ( apple id ) شناسه کاربری شما برای احراز هویت شما می باشد; از این رو در صورت فراموش کردن اطلاعات مربوط به اپل آیدی امکان بازیابی اطلاعات خود را نخواهید داشت; و حتی گاهی خسارت وارده به شما فراتر از از دست دادن اطلاعات خواهد بود و شما امکان استفاده از دیوایس خود که می‌تواند شامل آیفون ، آیپد ، مک و … باشد را نخواهید داشت; از این رو علاوه بر ذحیره اطلاعات اپل ایدی خود در محلی امن حتما از یک ایمیل شخصی و معتبر برای ساخت اپل آیدی استفاده کنید.

مراحل ساخت اپل آیدی

۱- ایجاد یک ایمیل شخصی و معتبر

چنانچه یک ایمیل شخصی و معتبر ندارید به کمک وبسایت یاهو و یا گوگل که امکان ایجاد ایمیل به کاربران ایرانی را نیز فراهم کرده اند وارد شده و یک ایمیل ایجاد کنید.

 

apple id

۲- انتخاب دیوایس و یا سرویس

اپل آیدی به کمک یکی از محصولات سخت افزاری و یا سرویس‌های نرم افزاری اپل ایجاد می گردد.
از این رو برای برای ساخت اپل آیدی ( apple id ) به یکی از موارد زیر نیازمندیم.
آیفون ، آیپد ، آیپاد ، مک بوک و یا نرم افزار آینوتر نصب شده بر روی سیستم عامل مک و یا ویندوز

 

ساخت اپل آیدی

۳- ساخت اپل آیدی بدون نیاز به مشخصات کارت بانکی

باید توجه داشته باشید اپل برای ساخت اپل آیدی اطلاعات کارت بانکی معتبری را از شما درخواست خواهد کرد. اما ترفندی وجود دارد که شما میتوانید بدون وارد کردن اطلاعات کارت بانکی نسبت به ساخت اپل آیدی اقدام نمایید. بدین منظورچنانچه برای ساخت اپل آیدی یکی از محصولات سخت افزاری موجود در مرحله ۲  که شامل آیفون ، آیپد ، آیپاد، مک بوک است را انتخاب کرده اید وارد نرم افزار AppStore شده و یک نرم افزار رایگان مانند Gmail را انتخاب کنید.

اما چنانچه سرویس نرم افزاری آیتونز را برای ساخت اپل آیدی ( apple id ) انتخاب کرده اید وارد بخش Application و یا  music در نرم‌افزار آیتونز شده و یک نرم افزار و یا یک موزیک رایگان را انتخاب نمایید.
تذکر : اپل امکان دسترسی به بخش Application را در نسخه ۱۲.۷ آیتونز غیرفعال کرده است از این رو بهتر است برای ساخت اپل ایدی از دیوایس‌های سخت افزاری مانند آیفون و یا آیپد برای استفاده نمایید و یا از نسخه‌ی ۱۲.۶ و یا پایین‌تر آیتونز استفاده کنید.

ساخت اپل ایدی

۴-تکمیل فرم ساخت اپل آیدی

با انتخاب نرم افزار Gmail یک پیغام برای شما نمایش داده خواهد شد که دارای ۲ گزینه است. گزینه‌ی Create New Apple ID را انتخاب نمایید.

صفحه ای جدید برای  شما باز خواهد شد که در آن ایمیل ، رمز عبور و کشور  محل سکونت از شما درخواست خواهد شد.
ایمیلی که در مرحله ۱ ساخته اید را در بخش ایمیل و یک پسوورد با شرایط  حداقل ۸ کاراکتر شامل حرف لاتین بزرگ و کوچک و عدد  برای اپل ایدی خود تخصیص دهید.
در بخش کشور نان کشور را ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده و گزینه Coninue را بزنید.

حال در این مرحله اطلاعات شخصی خود را باید وارد کنید. این اطلاعات شامل مرد و یا زن بودن ، نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد شماست. بعد از وارد کردن تاریخ تولد شما باید ۳ سوال امنیتی انتخاب و به صورت دقیق به آنها پاسخ دهید.
تذکر مهم : در وارد کردن تاریخ تولد و پاسخ دادن به سوالات امنیتی نهایت دقت را به عمل بیاورید زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل برای اپل ایدی، اپل اطلاعات فوق را از شما درخواست خواهد کرد و در صورت مغایر بودن اطلاعات داده شده به اپل با اطلاعات وارد شده هنگام ساخت اپل آیدی دچار ضررهای جبران ناپذیری از قبیل عدم امکان استفاده از محصول خود مانند آیفون و آیپد خواهید شد.

بعد از وارد کردن اطلاعات تیک گزینه آخر را نیز فعال کرده و گزینه Continue را کلیک کنید.

خرید اپل آیدی

۵- وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و اطلاعات محل سکونت

با توجه به ترفندی که در مرحله ۳ ذکر گردید شما  میتوانید بدون نیاز به اطلاعات کارت بانکی نسبت به ساخت اپل آیدی اقدام نمایید. از این رو در باکس ظاهر شده برای انتخاب کارت بانکی گزینه None برای شما به نمایش درآمده است.آنرا انتخاب کنید. در قسمت بعدی که مرتبط با محل سکونت شماست می توانید از این سایت برای پیدا کردن یک آدرس در کشور ایالات متحده آمریکا استفاده نمایید.

توجه کنید در این وبسایت اطلاعاتی زیادی از قبیل شماره کارت و نام اشخاص ذکر شده است، از استفاده این بخش‌ها جدا خودداری نمایید زیرا استفاده از آنها مطمئنا منجر به بسته شدن اپل ایدی شما خواهد شد و تنها از آدرس‌های موجود در این سایت برای وارد کردن اطلاعات محل سکونت برای ساخت اپل ایدی استفاده نمایید. برای بخش شماره تماس نیز می‌توانید به راحتی شماره تماس منزل خود را به همراه پیش شماره وارد نمایید.
بعد از وارد کردن تمامی اطلاعات گزینه‌ continue را کلیلک کنید.

تذکر مهم : برای عبور از این مرحله شما حتما باید از آی پی کشور ایالات متحده امریکا استفاده نمایید و در صورت استفاده از آی پی کشوری به غیر از ایالات متحده آمریکا امکان تایید اطلاعات این بخش میسر نخواهد بود.

اپل آیدی در اپ استور ایرانی سیبانه

۶- تایید آدرس ایمیل

چنانچه تمامی مراحل را طبق دستورالعمل‌های ذکر شده طی کرده باشید با موفقیت وارد بخش تایید آدرس ایمیل خواهید شد. یک کد از طرف اپل به ایمیل شما ارسال شده است آنرا در قسمت تایید ایمیل وارد کرده و گزینه Verify را کلیک کنید.

تبریک شما موفق به ساخت اپل آیدی ( apple id ) شدید.

فراموش کردن سوال امنیتی اپل ایدی

ترفندهای اپل ایدی ( apple id )

اپل ایدی در بخش‌ها و سرویس‌های متعدد اپل مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این سرویس‌ها میتوان به سرویس iTunes & AppStore و سرویس iCloud اشاره کرد.

برای استفاده از اپل ایدی در سرویس iTunes & AppStore و در سیستم عامل iOS وارد نرم افزار Settings در آیفون و یا آیپد خود شوید. سپس گزینه‌ی iTunes & AppStore را انتخاب و  اپل آیدی خود به همراه رمز عبور آنرا وارد نمایید. حال می‌توانید وارد نرم افزار AppStore شوید و نسبت به دانلود نرم افزار مورد علاقه خود اقدام نمایید.

برای استفاده از سرویس iCloud در سیستم عامل iOS وارد نرم افزار Settings شوید و قسمت iCloud را انتخاب کرده و اطلاعات اپل ایدی ( apple id ) خود را به همراه رمزعبور خود وارد کنید.

سرویس اپ استور نرم افزاری است که توسط اپل برای دسترسی کاربران سیستم عامل iOS به نرم افزارهای توسعه داده شده برای این سیستم عامل تولید شده است. کاربران به کمک اپل آیدی ( apple id ) خود وارد این نرم افزار شده و نسبت به دانلود اپلیکیشن‌های مورد نظر خود اقدام می کنند.

سرویس آیکلود در سال ۲۰۱۱ به همراه معرفی آیفون ۴S معرفی شد. استیوجابز این سرویس را یک سرویس انقلابی برای کاربران اپل دانست. این سرویس تمام اطلاعات شما را در بخش عکس ، فیلم ، موسیقی ، تقویم ،مدارک ، پیغام ، موقعیت مکانی دریافت و ذخیره و در بین تمام دیوایس‌های اپلی شما به اشتراک می‌گذارد.

البته باید توجه کنید تمام این اقدامات با تایید کاربر میسر خواهد بود و اپل هیچگونه دسترسی به این اطلاعات نخواهد داشت. سرویس آیکلود به صورت رایگان با حجم ۵ گیگابایت برای هر اپل آیدی قابل دسترسی است و برای دسترسی به حجم بیشتر نیازمند پرداخت هزینه خواهید بود این سرویس می‌تواند تمام اطلاعات مورد نیاز شما را ذخیره و در هر موقعیت زمانی دلخواه در اختیار شما قرار دهد.

برای شارژ حساب اپل آیدی ( apple id ) به منظور خرید و دانلود نرم‌افزارهای پولی به ۲ طریق می‌توان اقدام کرد.روش اول استفاده از کارت بانکی بین المللی مانند کارت‌های بانکی ویزا و مسترکارت و روش دوم استفاده از گیفت کارت‌های آیتونز که توسط اپل تولید و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.برای شارژ حساب کاربری به کمک گیفت کارت ابتدا اسکرچ موجود در گیفت کارت را خراش داده و کد موجود در آن را  در بخش Redeem اپل ایدی که از طریق نرم افزار آیتونر موجود در کامپیوتر شما قابل دسترسی است وارد نمایید.

خطاهای اپل ایدی را می‌توان به ۲ دسته کلی تقسیم کرد:

۱- خطاهای موجود هنگام ساخت اپل ایدی

۲- ارور و خطاهای موجود در هنگام ساخت اپل ایدی

 

خطاهای موجود هنگام ساخت اپل آیدی

ارور ۵۱۰۷ :  چنانچه هنگام ساخت اپل آیدی بر اساس مراحل ۶ گانه که در فوق به آنها اشاره شده است تاخیر زمانی ایجاد گردد با ارور ۵۱۰۷ آیتونز مواجه خواهید شد. به طور مثال اگر هنگام تکمیل فرم مربوط به نام و نام خانوادگی و سوالات امنیتی بیش از اندازه وقفه ایجاد کنید هنگام وارد شدن به مرحله بعدی ارور ۵۱۰۷ مانع از ادامه کار شما خواهد شد.

ارور ۱۰۰۹ : این ارور را می‌توان کابوس کاربران ایرانی آیفون و آیپد دانست. اگر هنگام ساخت اپل آیدی با گوشی آیفون و یا آیپد خود و یا به کمک سرویس آیتونز با این ارور مواجه شدید اولین قدم بررسی آی پی مورد استفاده شما خواهد بود. بهترین راه حل برای رفع ارور ۱۰۰۹ استفاده از نرم‌افزارهای تغییر آی پی می‌باشد.هماگونه که در مرحله ۵ ساخت اپل آیدی ذکر گردید برای ساخت اپل آیدی با مشخصات کشور ایالات متحده آمریکا حتما باید از آی پی کشور آمریکا استفاده نمایید.
در مورد ارور ۱۰۰۹ بیشتر بدانید.

 

ارور For assistance, Contact iTunes Support : این ارور به هنگام وارد کردن اطلاعات محل سکونت و به دو دلیل رخ می‌دهد.یکی به دلیل عدم اتصال به آی پی کشور ایالات متحده آمریکا و دیگری به دلیل عدم وارد کردن اطلاعات صحیح برای محل سکونت. چنانچه از ای پی کشور آمریکا استفاده می‌کنید و با این ارور مواجه هستید نسبت به وارد کردن اطلاعات جدید برای محل سکونت خود اقدام نمایید.
تذکر : برای وارد کردن اطلاعات محل سکونت هنگام ساخت اپل آیدی می‌توانید از وبسایت ذکرشده در گام ۵ استفاده نمایید.

 

خطاهای موجود هنگام استفاده از اپل ایدی

ارور ۱۰۰۹ :  همانطور که در بخش ارورهای موجود هنگام ساخت اپل آیدی ذکر شد این ارور جزو شایع‌ترین مشکلات کاربران ایرانی با دیوایس‌های اپلی است. کاربران ایرانی آیفون و آیپد به خوبی با این ارور آشنا هستند و با آن خو گرفته‌اند. اگر هنگام استفاده اپل ایدی با گوشی آیفون و یا آیپد خود و یا به کمک سرویس آیتونز با این ارور مواجه می‌شوید اولین قدم بررسی آی پی مورد استفاده شما خواهد بود. برای حل ارور ۱۰۰۹ از نرم‌افزارهای تغییر آی پی استفاده کنیدو به احتمال ۹۹ درصد این مشکل برای شما رفع خواهد شد.
در مورد ارور ۱۰۰۹ بیشتر بدانید.

اپل ایدی

پاسخ به سوالات متداول در مورد استفاده از اپل آیدی

بله، برای استفاده از تمامی سرویس‌های اپل از قبیل آیتونز ، اپ استور ، آیکلود ، اپل موزیک و … می‌توان از یک اپل آیدی استفاده کرد. درواقع می‌توان گفت بهتر است برای استفاده از تمامی سرویس‌های اپل از یک اپل آیدی استفاده کرد.

بله شما می‌توانید اپل آیدی ‌های متفاوتی داشته باشید و برای سرویس‌های مختلف اپل از اپل ایدی متفاوت استفاده کنید.

بدین منظور وارد وبسایت اپل شده و به قسمت Support و سپس Apple ID برورید. برای ورود به این بخش می‌توانید از لینک Appleid.apple.com استفاده کنید.
اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کرده و لاگین شوید.در صفحه باز شده می توانید از بخش Password نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایید.

بیشتر بدانید >

دین منظور وارد وبسایت اپل شده و به قسمت Support و سپس Apple ID برورید. برای ورود به این بخش می‌توانید از لینک http://Appleid.apple.com استفاده کنید.
اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کرده و لاگین شوید.در صفحه باز شده می توانید از بخش Security Questions نسبت به تغییر سوالات امنیتی خود اقدام نمایید

دین منظور وارد وبسایت اپل شده و به قسمت Support و سپس Apple ID برورید. برای ورود به این بخش می‌توانید از لینک http://Appleid.apple.com استفاده کنید.
گزینه‌ی Forgot Password را انتخاب و اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کنید.در صفحه باز شده می توانید ازطریق ارسال لینک تغییر رمز به ایمیل و یا از طریق پاسخگویی به سوالات امنیتی رمز اپل آیدی خود را بازیابی و تغییر دهید.

بیشتر بدانید >

بدین منظور وارد وبسایت اپل شده و به قسمت Support و سپس Apple ID برورید. برای ورود به این بخش می‌توانید از لینک http://Appleid.apple.com استفاده کنید.
گزینه‌ی Forgot Password را انتخاب و اطلاعات اپل ایدی خود را وارد کنید.در صفحه باز شده از طریق پاسخگویی به سوالات امنیتی رمز اپل ایدی خود را بازیابی و  فورا تغییر دهید.

تذکر مهم ۱ :  تذکرات را به ترتیب شماره گذاری اجرا کنید.

تذکر مهم ۲ : پس از تغییر رمز عبور اپل ایدی و تخصیص رمز عبور جدید  از بخش Settings وارد iCloud شده و از اکانت  آیکلود خود خارج شوید.

تذکر مهم ۳:  با توجه به اینکه به ایمیل خود دسترسی ندارید فورا یک ایمیل جدید ایجاد کرده و با لاگین شدن اپل آیدی خود در وبسایت اپل به آدرس appleid.apple.com نسبت به تغییر آدرس اپل آیدی خود به آدرس ایمیل جدید اقدام نمایید.

بیشتر بدانید >

بدین منظور وارد وبسایت اپل شده و به قسمت Support و سپس Apple ID برورید. برای ورود به این بخش می‌توانید از لینک http://Appleid.apple.com استفاده کنید.
گزینه‌ی Forgot Password را انتخاب و اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کنید.در صفحه باز شده از طریق گزینه‌ی بازیابی به کمک ایمیل رمز اپل آیدی خود را بازیابی و فورا تغییر دهید.

تذکر مهم ۱ :  تذکرات را به ترتیب شماره گذاری اجرا کنید.

تذکر مهم ۲ : پس از تغییر رمز عبور اپل آیدی و تخصیص رمز عبور جدید  از بخش Settings وارد iCloud شده و از اکانت  آیکلود خود خارج شوید.

تذکر مهم ۳:  با توجه به اینکه به ایمیل خود دسترسی ندارید فورا یک ایمیل جدید ایجاد کرده ; و با لاگین شدن اپل آیدی خود در وبسایت اپل به آدرس http://appleid.apple.com نسبت به تغییر آدرس اپل آیدی خود به آدرس ایمیل جدید اقدام نمایید.

امیدواریم که اپل ایدی ( apple id ) شما در بخش آیکلود فعال نباشد زیرا خسارت جبران ناپذیری می‌تواند متوجه حال شما شود. ویژگی Find My iPhone را در بخش آیکلود بررسی کنید اگر این ویژگی غیر فعال است فورا از اپل ایدی خود در بخش آیکلود خارج شده و اپل ایدی جدیدی برای خود بسازید. اما چنانچه ویژگی Find My iPhone  فعال است مراقب ریستور و آپدیت شدن آیفون خود باشید زیرا در صورت وقوع هر کدام از این موارد آیفون و آیپد شما اطلاعات اپل آیدی تنظیم شده بر روی آیکلود را از شما درخواست خواهد کرد.چنانچه اطلاعات اپل ایدی شامل خود اپل آیدی و رمز عبور آنرا به صورت صحیح وارد نکنیدامکان استفاده از آیفون و آیپد خود را نخواهید داشت.

قبل از هرکاری از قبیل  تلاش برای بازیابی رمز و سایر اقدامات سعی کنید از طریق سرویسی که اقدام به باز کردن ایمیل کرده اید به ایمیل خود دستیابی داشته باشید.این بهترین و تنها راه عملی شما برای ذستیابی به اطلاعات مجدد اپل آیدی شما خواهد بود.

اپل آیدی ایجاد شده برای کشورهای مختلف هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و ساز و کار تمام آنها یکسان است. اما باید توجه داشته باشید اپل ایدی ( apple id ) کشور آمریکا با واحد پولی دلار، اپل آیدی کشور ترکیه با واحد پولی لیر شارژ می شوند. از این رو با توجه به اینکه اکثر گیفت کارت‌های موجود در بازار ایران برای اپل آیدی کشور آمریکا و واحد پولی دلار هستند بهتر است از اپل آیدی این کشور استفاده کنید.

خیر، این سخن از پایه اشتباه است .

خیر این سخن از پایه اشتباه است.

بله این اقدام ممکن است.بدین منظور وارد بخش view My Apple ID در قسمت iTunes & AppStore شوید و Region اپل آیدی خود را به کشور مورد نظر تغییر دهید.

اگر بنا به مسائل امنیتی اپل ایدی شما توسط اپل مسدود گردد با ورود به بخش پشتیبانی در وبسایت رسمی اپل با کارشناسان پشتیبانی اپل ارتباط برقرار کنید تا برای رفع محدودیت اپل آیدی شما اقدام گردد.

بدین منظور به وسیله تلفن و یا نرم افزار Skype با بخش پشتیبانی اپل به شماره  ۱۸۰۰۶۷۶۲۷۷۵ تماس برقرار نمایید.

خیر هرگز نسبت به این کار اقدام نکنید.

اپ استور ایرانی سیبانه

خرید اپل آیدی

چنانچه قادر به ساخت اپل آیدی توسط خود نیستید و یا وقت کافی ندارید، گروه پشتیبانی سیبانه آماده است تا با کمترین قیمت و با ایمیل شخصی خود شما اپل آیدی بسازد.

آیا می توان بدون داشتن اپل آیدی به نرم افزارهای اپل دسترسی داشت؟

 

سیبانه به عنوان اپ استور ایرانی این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم ساخته تا بدون نیاز به اپل آیدی ( apple id ) شخصی به نرم افزارهای اورجینال و مورد تایید اپل دسترسی داشته باشند.

چنانچه اپل آیدی شخصی نیز دارید می توانید به کمک خدمات ویژه سیبانه ز قبیل دریافت نرم افزارهای اورجینال و پولی اپل با نرم دلار ۱۰۰۰ تومانی تجربه‌ای شگفت انگیز از استفاده آیفون و آیپد خود داشته باشید.

انجمن اپل آیدی در اپ استور ایرانی

شرکت در انجمن اپل آیدی سیبانه

شما کاربران عزیز می توانید سوالات و تجربیات خود را با سایر کاربران سیبانه در میان گذاشته و….

ورود به انجمن اپل ایدی >

پلن یک

تحویل آنی

۱۰۰۰۰ تومان

دائمی و بدون محدودیت

تحویل آنی پس از پرداخت

ایمیل معتبر @yahoo.com

پشتیبانی آنلاین

پلن دو

سفارشی با ایمیل شما

۱۵۰۰۰ تومان

دائمی و بدون محدودیت

تحویل بین ۱۵ دقیقه تا ۵ ساعت کاری

ایمیل شما

پشتیبانی آنلاین

پلن یک

اپل آیدی آمریکا

۲۰۰۰۰ تومان

دائمی و بدون محدودیت

تحویل ۱ روز کاری

ایمیل شما

پشتیبانی آنلاین

پلن چهار

۲۵۰ عدد کارت

۱۵۰۰۰۰۰ تومان

دائمی و بدون محدودیت

کارتهای pvc ۷۶۰ میکرون

ایمیل معتبر @yahoo.com

پشتیبانی آنلاین