اپل آیدی

اپل آیدی چیست؟

اپل آیدی، حساب کاربری شما برای استفاده از محصولات و خدمات ارائه شده توسط اپل می باشد; که این خدمات شامل دانلود اپلیکیشن از AppStore ، استفاده از سرویس iCloud ، استفاده از سرویس Apple Music و خرید از وب سایت اپل می شود. در واقع می‌توان گفت اپل هویت شما را به کمک اپل آیدی ( apple id ) شما شناسایی کرده و نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌کند.

اپل ایدی یک اکانت شخصی بوده که به کمک یک آدرس ایمیل معتبر و شخصی ایجاد می‌شود. شما برای ساخت اپل آیدی می توانید از سرویس‌های ارائه دهنده ایمیل مانند یاهو و گوگل استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که به دلیل اهمیت امنیت اپل آیدی حتما باید از ایمیل شخصی خودتان برای ساخت اپل آیدی استفاده کنید. استفاده از ایمیل شخصی و معتبر از آن جهت اهمیت پیدا خواهد کرد که فراموشی apple id شما می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را متوجه شما و آیفون ، آیپد ، آیپاد ، مک بوک ، اپل واچ و سایر دیوایس‌های اپلی شما سازد.

اپل آیدی چیست
کاربرد اپل آیدی

کاربرد اپل ایدی

برای استفاده امکانات و ویژگی‌های محصولات و خدمات ارائه شده توسط اپل نیاز مبرمی به اپل ایدی خواهید داشت.

محصولات سخت افزاری اپل را می‌توان در دسته‌های زیر دسته بندی کرد.

آیفون – iPhone
آیپد – iPad
آیپاد – iPad
اپل واچ – Apple Watch
iMac – آیمک
MacPro – مک پرو
MaBook – مک بوک
MacBook Air – مک بوک ایر
MacMini – مک مینی
AppleTV – اپل تی وی
AirPort TimeCapsule – ایرپورت تایم کپسول

سرویس‌های ارائه شده توسط اپل نیز همگی برای انکه قابل استفاده باشند به داشتن اپل ایدی نیازمند هستند. این سرویس‌ها را می‌توان در دسته‌های زیر دسته بندی کرد.

اپ استور آی او اس – iOS App Store
مک اپ استور – Mac App store
AppleMusic – اپل موزیک
آیکلود – iCloud
آیتیونز – iTunes
iBook – آی بوک
فیس تایم – Face time
iMessage آی مسیج-
Find My iPhone – فایند مای آیفون
Find My iPad فایند مای آیپد –
Find My Mac – فایند مای مک
Find My Friend – فایند مای فرند

برای استفاده از هریک از خدمات ذکر شده و خدماتی که اپل در آینده برای کاربران خود ایجاد خواهد کرد نیازمند داشتن اپل ایدی شخصی هستید.
لازم به ذکر است که اپل ایدی ( apple id ) شناسه کاربری شما برای احراز هویت شما می باشد; از این رو در صورت فراموش کردن اطلاعات مربوط به اپل آیدی امکان بازیابی اطلاعات خود را نخواهید داشت; و حتی گاهی خسارت وارده به شما فراتر از از دست دادن اطلاعات خواهد بود و شما امکان استفاده از دیوایس خود که می‌تواند شامل آیفون ، آیپد ، مک و … باشد را نخواهید داشت; از این رو علاوه بر ذحیره اطلاعات اپل ایدی خود در محلی امن حتما از یک ایمیل شخصی و معتبر برای ساخت اپل آیدی استفاده کنید.

مراحل ساخت اپل آیدی

۱- ایجاد یک ایمیل شخصی و معتبر

چنانچه یک ایمیل شخصی و معتبر ندارید به کمک وبسایت یاهو و یا گوگل که امکان ایجاد ایمیل به کاربران ایرانی را نیز فراهم کرده اند وارد شده و یک ایمیل ایجاد کنید.

 

apple id

ترفندهای اپل ایدی ( apple id )

اپل ایدی در بخش‌ها و سرویس‌های متعدد اپل مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این سرویس‌ها میتوان به سرویس iTunes & AppStore و سرویس iCloud اشاره کرد.

برای استفاده از اپل ایدی در سرویس iTunes & AppStore و در سیستم عامل iOS وارد نرم افزار Settings در آیفون و یا آیپد خود شوید. سپس گزینه‌ی iTunes & AppStore را انتخاب و  اپل آیدی خود به همراه رمز عبور آنرا وارد نمایید. حال می‌توانید وارد نرم افزار AppStore شوید و نسبت به دانلود نرم افزار مورد علاقه خود اقدام نمایید.

برای استفاده از سرویس iCloud در سیستم عامل iOS وارد نرم افزار Settings شوید و قسمت iCloud را انتخاب کرده و اطلاعات اپل ایدی ( apple id ) خود را به همراه رمزعبور خود وارد کنید.

اپل ایدی

پاسخ به سوالات متداول در مورد استفاده از اپل آیدی

اپ استور ایرانی سیبانه

خرید اپل آیدی

چنانچه قادر به ساخت اپل آیدی توسط خود نیستید و یا وقت کافی ندارید، گروه پشتیبانی سیبانه آماده است تا با کمترین قیمت و با ایمیل شخصی خود شما اپل آیدی بسازد.

آیا می توان بدون داشتن اپل آیدی به نرم افزارهای اپل دسترسی داشت؟

 

سیبانه به عنوان اپ استور ایرانی این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم ساخته تا بدون نیاز به اپل آیدی ( apple id ) شخصی به نرم افزارهای اورجینال و مورد تایید اپل دسترسی داشته باشند.

چنانچه اپل آیدی شخصی نیز دارید می توانید به کمک خدمات ویژه سیبانه ز قبیل دریافت نرم افزارهای اورجینال و پولی اپل با نرم دلار ۱۰۰۰ تومانی تجربه‌ای شگفت انگیز از استفاده آیفون و آیپد خود داشته باشید.

انجمن اپل آیدی در اپ استور ایرانی

شرکت در انجمن اپل آیدی سیبانه

شما کاربران عزیز می توانید سوالات و تجربیات خود را با سایر کاربران سیبانه در میان گذاشته و….

ورود به انجمن اپل ایدی >

پلن یک

تحویل آنی

۱۰۰۰۰ تومان

دائمی و بدون محدودیت

تحویل آنی پس از پرداخت

ایمیل معتبر @yahoo.com

پشتیبانی آنلاین

پلن دو

سفارشی با ایمیل شما

۱۵۰۰۰ تومان

دائمی و بدون محدودیت

تحویل بین ۱۵ دقیقه تا ۵ ساعت کاری

ایمیل شما

پشتیبانی آنلاین

پلن یک

اپل آیدی آمریکا

۲۰۰۰۰ تومان

دائمی و بدون محدودیت

تحویل ۱ روز کاری

ایمیل شما

پشتیبانی آنلاین

پلن چهار

۲۵۰ عدد کارت

۱۵۰۰۰۰۰ تومان

دائمی و بدون محدودیت

کارتهای pvc ۷۶۰ میکرون

ایمیل معتبر @yahoo.com

پشتیبانی آنلاین