دانلود اپلیکیشن اسنپ برای ios

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن اسنپ

اپلیکیشن اسنپ برای آیفون

 نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات نرم افزار اسنپ برای آیفون

اسنپ فعالیت خود را از سال ۹۳ را با نام تاکسی یاب شروع کرد و سال بعد نام شرکت خود را به اسنپ تغییر داده اند. پیدا کردن تاکسی مخصوصا در روزهای بارانی کار مشکل و زمانبری است. اپلیکیشن اسنپ برای آیفون کار پیدا کردن تاکسی در هر نقطه‌ی شهرهایی همچون را بسیار آسان کرده است

و با نصب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون در کمتر از یک دقیقه تاکسی خود را انتخاب و سفارش دهید تا نزدیک ترین اسنپ به محل حضور شما بیاید.

 

هزینه پایین

علت پایین بودن هزینه کرایه‌‌های اپلیکیشن اسنپ برای آیفون بالا بردن رانندگان اسنپ می باشد به این صورت که برای یک راننده مسیر برگشت به محل ثابت حذف شده است و رانندگان می‌تواند بعد از رساندن مسافر خود به مقصد، بلافاصله از همان منطقه یک مسافر دیگر سوار کرده و به مقصد دیگری برساند.

بنابراین تعداد سفرهای یک راننده بدون اتلاف وقت چندین برابر حالت عادی می‌شود. به همین‌دلیل نرخ کرایه مسافران نیز کمتر شده، درحالی‌که درآمد راننده افزایش می‌یابد.

 

مسافران نیز می توانند به دو صورت آنلاین یعنی کسر از اعتبار موجود در اپلیکیشن اسنپ برای ios و یا پرداخت پول نقد به خود راننده اسنپ هزینه سفر خود را پرداخت نمایند.

مسافران همچنین علاوه در تاکسی اسنپ می توانند تاکسی ویژه بانوان‌، موتور برای ارسال مرسولات و نیز موتور برای جابجایی مسافر برای دور از ترافیک کلانشهرها سفارش دهند.

 

ویژگی‌های مهم که باعث محبوبیت اپلیکیشن اسنپ برای آیفون شده است:

طراحی ظاهری کاربندپسند

اولین ویژگی که در جذب کاربر برای استفاده از اپلیکشن موثر است طراحی ظاهری و ساختار گرافیکی آن است. نسخه ios اپلیکیشن اسنپ با طراحی ساده، شیک و حساب شده و رنگ بندی خاص خود این ویژگی را برای کاربران خود به خوبی فراهم کرده است.

دسترسی آسان

یکی از مهم‌ترین برتری‌هایی که اپلیکشن اسنپ برای ios را از دیگر سرویس‌های تاکسی آنلاین مجزا کرده این است که مسافران بدون شک از وجود تاکسی اسنپ، در هر زمان که اراده کنند می‌توانند درخواست اسنپ بکنند.

 

سودمندی

برای تداوم استفاده کاربران از یک اپلیکیشن احساس کارایی و سود از استفاده از آن است. اپلیکیشن اسنپ برای آیفون به خوبی این مقوله را پوشش داده است به طوری که پس از مدت کوتاهی که به بازار عرضه و مورد استفاده کاربران قرار گرفت، اختلاف قیمت و در نتیجه سودی که کاربران با استفاده از اپلیکیشن اسنپ احساس کردند باعث رشد استفاده بی نظیر این اپلیکیشن گردید.

 

راحتی استفاده

چنانچه کاربری پس از دانلود و استقاده از اپلیکیشنی در رسیدن به هدف خود اذیت بشود دیگر به سراغ آن نخواهد رفت. توسعه دهندگان اپلیکیشن اسنپ برای آیفون به طور کامل این مورد راحل نموده‌اند و کاربران با چند کلی می توانند اسنپ خود را سفارش دهند.

معرفی به دوستان

باید رضایت از یک اپلیکیشن آنقدر بالا برود که باعث معرفی آن توسط کاربران به دیگران شود. اپلیکیشن اسنب برای ios از ابتدای عرضه خود چنان مورد توجه استفاده کنندگان آن قرار گرفت که تبلیغات آن از طریق کاربران بیش از تبلیغات محیطی آن بوده است.

 

آشنایی با محیط اپلیکیشن اسنپ برای ios

 

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن اسنپ و با اجرای آن وارد صفحه عضویت آن خواهید شد. با کلیک بر روی گزینه عضویت و پر کردن فیلدهای نام، آدرس ایمیل و رمز عبور، عضو اپلیکیشن اسنپ خواهید شد.

 

 

اپلیکیشن اسنپ برای آیفون

 

تایید شماره تلفن

در مرحله بعدی برای تکمیل عضویت شماره تلفن خود را وارد کنید تا کد تاییدی برای آن ارسال شود. با وارد کردن کد ارسالی و تایید آن عضویت شما کامل می شود.

 

دانلود اپلیکیشن اسنپ برای ios

 

فعال کردن لوکیشن

با ورود به مرحله بعد در صورت غیرفعال بودن لوکیشن ( موقعیت یاب ) آیفون درخواست فعال کردن آن را می نماید. سیستم موقعیت یاب جهت تعیین مبدا و مقصد و همچنینی تاکسی های اسنپ اطراف کاربران ضروری است. با فعال کردن سیستم موقعیت یاب مکان فعلی شما و همچنین اسنپ‌های فعال اطراف شما بر روی نقشه نمایان خواهند شد.

 

 

نصب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون

 

تعیین مقصد

حال می بایست مقصد خود را تعیین کنید. این کار به دو صورت امکان پذیر است، یا نام محل مورد نظر خود را با کلیک بر روی علامت ذره‌بین در بالا و تایپ نمایید و یا مقصد را از روی نقشه موجود جستجو کرده و پس از مشاهده آن بر روی آن نقطه صفحه نمایش را لمس کنید.

 

 

نسخه ios اپلیکیشن اسنپ برای آیفون

 

نوع وسیله نقلیه

با دانلود اپلیکیشن اسنپ برای ios قادر خواهید بود بعد از انتخاب مبدا و مقصد علاوه بر تاکسی معمولی خودرو ویژه بانوان و یا جهت کاهش اتلاف وقت در ترافیک موتور ویژه مسافر را انتخاب نمایید. همچنین برای ارسال کالای خود توسط موتورسیکلات نیز گزینه موتور ویژه مرسولات را برگزینید.

 

اپلیکیشن اسنپ برای ios

 

سفر دو طرفه

اگر قصد برگشت به محل کنونی خود را دارید و یا می خواهید علاوه بر مقصد انتخابی به مکان دیگری نیز بروید و همچنین در طول مسیر در مکانی کاری دارید و باید چند دقیقه یا ساعت رانند اسنپ توقف کند، بر روی دکمه گزینه در سمت چپ هزینه نوشته شده کلیک نمایید.

 

برنامه اسنپ برای ios

 

مشخصات راننده

با اطمینان از صحت انتخاب اسنپ خود بر روی دکمه درخواست اسنپ کلیک نمایید. پس از وقفه‌ای چند لحظه‌ای اپلیکیشن اسنپ برای آیفون راننده شما مشخص شده و نام، شماره تماس و مشخصات خودرو از نظیر نوع خودرو، رنگ و پلاک آن برای شما ارسال می‌شود.

نصب اپلیکیشن اسنپ برای ios

تنیظیمات

با کلیک بر روی آیکون سه خط در بالا سمت راست اپلیکیشن اسنپ برای ios وارد تنظیمات اپلیکیشن خواهید شد. در اینجا می توانید جهت پرداخت هزینه سفر بصورت اینترنتی اعتبار خود را به دو صورت پرداخت آنلاین و اسنپ کارت افزایش دهید.

 

نرم افزار اسنپ برای ios

 

اگر بوسیله نسخه ios اپلیکیشن اسنپ به صورت متوالی به یک یا چند نقطه سفر می کنید وارد بخش آدرس‌های منتخب شده و مقاصد خود را تعیین و اضافه کنید.

یکی از ویژگی‌های جالب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون مشاهده تاریخه سفرهای خود با اسنپ به همراه اطلاعات دقیق سفر همچون نام راننده، مدل خودرو، هزینه سفر و تاریخ و ساعت حرکت است.

 

نصب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون

 

شما به کمک اپ ستور ایرانی سیبانه به راحتی می توانید اقدام به دانلود اپلیکیشن اسنپ برای ios نمایید.

شما همچنین می توانید با کلیک بر روی نرم افزارهای ایرانی iOS برای آیفون سایر نرم افزارهای ایرانی را مشاهده و دانلود نمایید.

اطلاعات دانلود اپلیکیشن اسنپ برای ios

حجم: ۴۴MB
نسخه: ۳.۱۰.۲
آی او اس: ۹ و بالاتر

تایید قوانین پس از دانلود اپلیکیشن اسنپ برای ios

سن مجاز برای ثبت نام و استفاده از سرویس اپلیکیشن اسنپ برای ios هجده سال است و در صورت رعایت نکردن این موضوع از سوی کاربر و متوجه شدن اسنپ، حساب وی بلاک خواهد شد.

هر فرد تنها قادر به ایجاد یک حساب کاربری در اسنپ می باشد و نمی تواند با چند شماره مختلف برای یک مشخصت فردی برای نسخه ios اپلیکیشن اسنپ حساب کاربری ایجاد و از آن استفاده نماید.

رانندگان اسنپ به طور رسمی استخدام این شرکت نیستند بلکه اسنپ تنها واسطه‌ای برای ارتباط متقاضیان تاکسی به رانندگان شخصی اسنپ است.

بنابراین با درخواست اسنپ توسط کاربر، رانندگان اپلیکیشن اسنپ اختیار آن را دارند که آن سفارش را قبول و یا رد نمایند و اسنپ نمی‌تواند آنها را مجبور به قبول درخواست شما کند.

 

اپلیکیشن اسنپ هیچ مسئولیتی در قبال رفتار و کارها راننده که خلاف قوانین کشور باشد را بر عهده نمی‌گیرد و در صورت به وجود آمدن چنین مواردی کاربران باید از شخص خاطی شکایت کنید نه اسنپ!

 

استعمال دخانیات هنگام استفاده از خدمات اپلیکیشن اسنپ برای ios ممنوع است در نتیجه کاربران با ثبت نام در اسنپ می‌پذیرند هنگام سفر سیگار، پیپ و… استفاده نکنند.

اپیکیشن اسنپ برای آیفون نیز طبق قوانین راهنمایی و رانندگی کشور که خودرو را ملزم به حمل حداکثر ۴ مسافر را می دارد و سوار شدن بیش از این تعداد خلاف قانون است، به شما اجازه این کار را نمی‌دهد.

 

انتقال بار و کالا بدون حضور مسافر (مالک کالا) توسط اپلیکیشن اسنپ برای آیفون ممنوع است و کاربر حق ارسال کالا را نخواهد داشت. در نتیجه اگر کالای کاربر گم یا دزدیده شود اسنپ مسئولیت آن را نمی‌پذیرد.

متضاضان نسخه ios اپلیکیشن اسنپ هنگام استفاده از اسنپ مجاز به همراه داشتن سگ، یا سایر حیواناتی را ندارند چراکه همراه داشتن آنها در خودرو طبق قوانین ایران ممنوع است.

مسافران اپلیکیشن اسنپ مجاز به حمل کالاهای ممنوعه و خطرناکی مثل مواد مخدر، مشروبات الکلی، مواد آتش‌زا، مواد سمی، مواد رادیو اکتیو، مواد منفجره، سلاح و… هنگام سفر را ندارند.

متقاضیان اسنپ

متقاضیان اسنپ مبلغی که به عنوان هزینه سفر به اسنپ پرداخت می‌کنند یا حساب خود را شارژ می‌کنند قابل استرداد نیست و نمی‌توانند آن را از اسنپ پس بگیرند. همچنین پس از درخواست سفر حق اعتراض نسبت به هزینه آن را نخواهید داشت.

نسخه ios اپلیکیشن اسنپ مجاز است اطلاعات شخصی، اطلاعات مکانی، اطلاعات سفر و اطلاعات گوشی کاربران را ذخیره و مورد استفاده قرار دهد اما هیچ کاربر دیگری مجاز به ذخیره اطلاعات سایر مسافران و رانندگان نیست. در ضمن وظیفه محافظت از اطلاعات حساب شما برعهده خود شماست.

 

دسترسی‌های نسخه ios اپلیکیشن اسنپ در آیفون

اپلیکیشن اسنپ در آیفون کاربران آن به سه بخش اصلی شماره تلفن، تصاویر و موقعیت کاربر دسترسی دارد که شامل موارد اصلی زیر می‌شود.
تمام اکانت‌های موجود در آیفون
شماره تلفن، آی‌دی گوشی و محل فعال شدن تماس
تماس به هر کجا بدون نیاز به اجازه توسط شما
تشخیص موقعیت مکانی کاربران با استفاده از جی‌پی‌اس، وای‌فای یا شبکه‌های مخابراتی

 

همچنین در بخش سایر توانایی‌های اپلیکیشن، موارد زیر امکان دسترسی دارد.
مشاهده  مشخصات اپراتور ارتباطی کاربر
دسترسی کامل به نتورک گوشی کاربر
دریافت اطلاعات از طریق دیتای گوشی از اینترنت
اجازه برای نصب و یا غیر فعال کردن شورت کات بر روی صفحه اصلی گوشی
مشاهده اتصال دستگاه از طریق وای‌فای

 

با متوجه به موارد بالا به راحتی می توان فهمید که اپلیکیشن اسنپ، دسترسی نسبتا زیادی به اختیارات گوشی کاربران خود دارد اما در آپدیت های جدید این اپلیکیشن توانایی دسترسی به محتوای دستگاه، همچون عکس‌ها یا فیلم‌های کاربران دیگر وجود نداشته و در واقع این بخش از اختیارات اسنپ، توسط نسخه ios اپلیکیشن اسنپ حذف شده است.

نظر کارشناسی درباره نرم افزار اسنپ برای ایفون

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

نقاط منفی بعد از نصب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون :

بزرگترین و پرکاربرترین مشکلی که کاربران هنگام استفاده از اپلیکیشن اسنپ با آن مواجه هستند نقشه آن است زیراکه اسنپ بدون کار اختصاصی از نقشه گوگل استفاده می کند که نقشه شهر را بدون جزئیات دقیق آن ترسیم می کند که کاربران گاهی در پیدا کردن دقیق مقصد خود دچار مشکل می شوند.

سوالات متداول در مورد نصب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه اسنپ برای ایفون از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟

  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار اسنپ برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن اسنپ را در گوشی آیفون تراست کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون از طریق اپ استور سیبانه به  نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار اسنپ توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه دانلود نرم افزار اسنپ دچار مشکل باشد

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهد

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست