دانلود اپلیکیشن اسنپ برای ios

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن اسنپ

دانلود اسنپ برای ایفون

 نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات نرم افزار اسنپ برای ایفون

اسنپ مسافر فعالیت خود را از سال ۹۳ را با نام تاکسی یاب شروع کرد و سال بعد نام شرکت خود را به اسنپ تغییر داده اند. طبیعتا پیدا کردن تاکسی مخصوصا در روزهای بارانی کار مشکل و زمانبری است. اپلیکیشن اسنپ برای ایفون کار پیدا کردن تاکسی در هر نقطه‌ی شهرهایی همچون تهران ، مشهد ، شیراز، اصفهان ، تبریز و سایر شهرهای بزرگ را بسیار آسان کرده است.

و با نصب اسنپ برای ایفون در کمتر از یک دقیقه تاکسی خود را انتخاب و سفارش دهید تا نزدیک ترین اسنپ به محل حضور شما بیاید.

نسخه جدید برنامه اسنپ با امکانات بسیار بیشتر این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم ساخته تا در کنار استفاده از خدمات مسافربری اسنپ از سایر امکانات این برنامه استفاده کنند.
بروزرسانی جدید برنامه اسنپ برای ایفون امکان سفارش غذا یا همان اسنپ فود، خرید از سوپرمارکت، خرید بلیط پرواز، استفاده از پزشک مشاور، استفاده از اسنپ باکس و سایر خدمات اسنپ را فراهم می سازد.

ما در این مقاله به بررسی تمام ویژگی‌ها و خدمات نرم‌افزار اسنپ برای آیفون می پردازیم. با سیبانه همراه باشید.

 

 

دانلود اسنپ برای ios

مدیریت هزینه ‌ها به کمک برنامه اسنپ آیفون

پایین بودن هزینه کرایه‌‌های برنامه اسنپ برای ایفون بالا بودن تعداد مسافران ، کاربران اسنپ می باشد به این صورت که برای یک راننده مسیر برگشت حذف شده است و رانندگان می‌تواند بعد از رساندن مسافر خود به مقصد، بلافاصله از همان منطقه یک مسافر دیگر سوار کرده و به مقصد دیگری برساند.

بنابراین تعداد سفرهای یک راننده بدون اتلاف وقت چندین برابر حالت عادی می‌شود. به همین‌دلیل نرخ کرایه مسافران نیز کمتر شده، درحالی‌که درآمد راننده افزایش می‌یابد.

در نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ مسافران کاربران ایفون میتوانند پس از دانلود برنامه می به دو صورت آنلاین یعنی کسر از اعتبار موجود و یا پرداخت پول نقد به راننده اسنپ هزینه سفر خود را پرداخت نمایند.

همچنین اسنپ امکان استفاده از خدمات ویژه مانند تاکسی ویژه بانوان‌، موتور برای ارسال مرسولات و نیز موتور برای جابجایی مسافر برای دور از ترافیک کلانشهرها را برای کاربران ایفون خود در آپدیت جدید نرم افزار تعبیه کرده است. طبیعتا کاربران سیبانه به راحتی می‌توانند نسبت به دانلود و یا آپدیت این برنامه اقدام نمایند.

ویژگی‌های مهم که باعث محبوبیت برنامه اسنپ برای ایفون شده است:

با ما همراه باشیم تا تمام این ویژگی ها را با جزییات بررسی کنیم.

طراحی کاربندپسند و یوزرفرند :

اولین ویژگی که در جذب کاربر برای استفاده از اپلیکشن موثر است طراحی ظاهری و ساختار گرافیکی آن است. نسخه ios اپلیکیشن اسنپ دارای طراحی ساده و یکپارچه‌ای هست که در نسخه جدید و یا به عبارت دیگر آخرین آپدیت بهبودهای مفیدی هم داشته است.

 

استفاده آسان :

از مهم‌ترین برتری‌هایی که دانلود اسنپ برای ios را از دیگر سرویس‌های تاکسی آنلاین مجزا می‌کند سهولت استفاده از آن برای مسافران می‌باشد. نسخه جدید برنامه اسنپ برای ایفون امکان تهیه تاکسی را آسان‌تر کرده و ایرادات بارگزاری نقشه رابه حداقل ممکن رسانده است.

 

سودمندی :

برای تداوم استفاده کاربران از یک اپلیکیشن احساس کارایی از خدمات آن است. پس از نصب اسنپ برای ایفون به خوبی متوجه خواهید شد که این شرکت این مقوله را پوشش داده است به طوری که پس از مدت کوتاه عرضه به بازار، مورد استفاده کاربران قرار گرفت. اختلاف قیمت و در نتیجه سودی که کاربران با استفاده از اپلیکیشن اسنپ احساس کردند باعث رشد استفاده بی نظیر این اپلیکیشن گردید.

 
راحتی استفاده :

طبیعتا اگر کاربر پس از دانلود و استقاده از اپلیکیشن خاص در رسیدن به هدف خود اذیت شود دیگر به سراغ آن نخواهد رفت. توسعه دهندگان اپلیکیشن اسنپ برای آیفون به طور کامل این مورد را تحلیل کرده و کاربران با چند کلیک می توانند اسنپ خود را سفارش دهند.علاوه بر این در آپدیت جدید نرم‌افزار اسنپ برای ایفون امکان سفارش تاکسی برای دیگران نیز میسر شده است که راحتی استفاده از این برنامه را چندین برابر نسخه‌ها دانلود شده قبلی این برنامه کرده است.

 

معرفی به دوستان :

باید رضایت از یک اپلیکیشن آنقدر بالا برود که باعث معرفی آن توسط کاربران به دیگران شود. اپلیکیشن اسنب برای ios از ابتدای عرضه خود چنان مورد توجه استفاده کنندگان آن قرار گرفت که تبلیغات آن از طریق کاربران بیش از تبلیغات محیطی آن بوده است.امکان دریافت شارژ هدینه نیز نقش مهمی در این زمینه داشت و کابران این برنامه سفرهای رایگان زیادی را با این روش تجربه کرده‌اند.

 

بررسی اجمالی خدمات برنامه اسنپ برای ios

محدودیت‌های اعمال شده توسط اپل برای کاربران و شرکت های ایرانی باعث شد اسنپ هم همانند سایر برنامه‌های ایرانی از App Store حذف شود و امکان دانلود آن توسط کاربران ایرانی از طریق اپ استور اپل محدود گردد.همین مساله باعث اعمال تغییراتی در نسخه منتشر شده توسط شرکت اسنپ شد. نسخه جدید برنامه اسنپ برای ایفون که از طریق اپ استور سیبانه نیز قابل دانلود است که به صورت PWA نیز منتشر شده، مجموعه‌ای از خدمات این شرکت را پوشش می دهد.

با دانلود و اجرای اپلیکیشن اسنپ در آیفون خود تم این برنامه به رنگ سازمانی این شرکت یعنی سبز خود نمایی می کند، کیف پول شما در کنار مجموعه‌ای از خدمات اصلی این شرکت که شامل اسنپ!، اسنپ بایک، باکس و وانت است قابل دسترسی است. در بخش پایینی سایر خدمات از قبیل غذا یا همان اسنپ فود ، سوپرمارکت و سایر گزینه ها در دسترس است.
شبکه اجتماعی با پایین کشیدن صفحه نمایش داده شده و گزینه‌های قرعه کشی در بخش پایینی آن قرار گرفته است.

آشنایی با محیط برنامه اسنپ برای ios

برنامه اسنپ نیز همانند سایر برنامه‌های خدماتی دانلود شده برای ایفون امکان ورود و ثبت نام با استفاده از شماره موبایل را فراهم می کند. پس از دانلود برنامه اسنپ و اجرای آن در آیفون خود بخش ورود و یا عضویت آن اجرا می گردد.

 

تایید شماره تلفن

حال کدی از سمت اسنپ برای تایید شماره موبایل شما ارسال می‌گردد با وارد کردن آن کد می‌توانید فرایند ورود و یا ثبت نام خود در برنامه اسنپ برای آیفون را تکمیل کنید.

snapp ios

 

 

اسنپ!

اولین بخش قابل استفاده در برنامه استفاده از خدمات تاکسی آنلاین برنامه اسنپ است.
با انتخاب آن در آیفون خود امکان تهیه تاکسی برای خود و دیگران همچنین انتخاب مبدا و مقصد سفر میسر می گردد.

فعال کردن لوکیشن

با ورود به بخش اسنپ در این این برنامه در صورت غیرفعال بودن لوکیشن ( موقعیت یاب ) آیفون درخواست فعال کردن آن را می نماید. سیستم موقعیت یاب جهت تعیین مبدا و مقصد و همچنینی تاکسی های اسنپ اطراف کاربران ضروری است. در نسخه جدید برنامه اسنپ برای ایفون، این شرکت بهبودهای کابردی و قابل توجهی را در بارگزاری نقشه اعمال کرده است.

 

اسنپ ios

تعیین مقصد

پس از انتخاب مبدا با کمک فعالسازی لوکیشن، قدم بعدی تعیین مقصد است که از طریق جست‌و‌جو نام و یا انتخاب مستقیم آن از روی نقشه انجام می شود.تغییرات جدید اپل در رابط کاربری کیبورد آیفون نیز باعث شده امکان جست و جو در برنامه اسنپ آسان‌تر از گذشته باشد.

 

برنامه اسنپ برای ایفون

 

نوع وسیله نقلیه

با دانلود اسنپ برای ایفون قادر خواهید بود بعد از انتخاب مبدا و مقصد علاوه بر تاکسی معمولی، خودرو ویژه بانوان و یا جهت کاهش اتلاف وقت در ترافیک موتور ویژه مسافر را انتخاب نمایید. در نسخه جدید برنامه اسنپ انتخاب موتور برای ارسال محصولات از این بخش حذف شده و در بخش اسنپ باکس امکان دسترسی مجزا به آن فراهم شده است.

 

نصب اسنپ برای ایفون

 

سفر دو طرفه

اگر قصد برگشت به محل اولیه خود و یا انجام سفرهای مختلف با یک تاکسی را دارید شرکت این امکان را در برنامه اسنپ فراهم ساخته است، بدین منظور کافیست پس از دانلود آن در آیفون خود وارد بخش سفر دوطرفه شده و موارد مورد نظر خود را اعمال کنید.

 

دانلود اسنپ برای ios

مشخصات راننده

مهمترین بخش امنیتی برنامه اسنپ اطلاعات راننده از قبیل شماره پلاک خودرو و تصویر راننده می باشد. در آپدیت برنامه اسنپ برای آیفون که در سال ۹۹ اتفاق افتاد امکان برقراری تماس امن برای کاربران و راننده میسر شد به طوری که مسافر و راننده از شماره هم مطلع نشوند.

 

دانلود اسنپ برای ایفون

تنیظیمات

با انتخاب گزینه اکانت امکان دسترسی به تنظیمات برنامه برای کابران آیفون میسر می‌گردد و گزینه هایی از قبیل دریافت خبرنامه، مدیریت پرداخت ، تماس امن و سایر موارد از طریق این بخش قابل بررسی و کنترل است.

 

اسنپ ایفون

چنانچه در نسخه ios برنامه اسنپ به صورت متوالی به یک یا چند نقطه سفر می کنید میتوانید وارد بخش آدرس‌های منتخب شده و مقاصد پیش فرض و پرکاربرد خود را انتخاب نمایید.
از ویژگی‌های نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ برای آیفون امکان مشاهده اطلاعات سفر، دریافت پیامک تراکنش‌ها، نمایش ترافیک مسیر می باشد.

اسنپ باکس

این سرویس از جمله اولین خدمات شرکت اسنپ است، کاربران با این سرویس امکان ارسال مرسوله‌های خود در داخل شهر را دارند.طبیعتا کاربران آیفون نیز پس از دانلود اسنپ از اپ استور سیبانه امکان استفاده از این خدمات را خواهند داشت.

اسنپ بایک

ترافیک بالای شهرها را در کنار عجله خود برای رسیدن به مقصد تصور کنید، کاملا متوجه حس و حال شما شدیم. اسنپ برای این مشکل چاره‌ای اندیشیده و امکان استفاده از سرویس موتور برای فرار از ترافیک شهری را فراهم کرده. شما کافیست آیفون خود را از جیب درآورده و با دانلود اسنپ از این خدمات استفاده نمایید.

 

وانت

حمل و نقل و اسباب کشی شاید جزو پرمشقت ترین کارها برای هر انسانی باشد،از پیدا کردن وانت گرفته تا حمل مطمئن لوازم مدنظر.اسنپ برای پیدا کردن وانت چاره اندیشیده و امکان تهیه وانت در نسخه جدید وآپدیت نهایی این برنامه برای کاربران آیفون میسر شده است.

 

غذا

سرویس غذا یا همان اسنپ فود امکان تهیه غذا از رستران مورد علاقه شما را میسر می سازد، این روزها که همه درگیر کار و مشغله هستند این سرویس اسنپ کمک شایانی به مدیریت زمان خواهد کرد. کاربران آیفون در برنامه جدید اسنپ امکان استفاده از این سرویس را خواهند داشت.

 

پرواز

 

تهیه بلیط با نازلترین قیمت بنا به ادعای اسنپ با سرویس اسنپ تریپ میسر شده است. کاربران آیفون برنامه اسنپ میتوانند در آپدیت جدید این برنامه از این سرویس استفاده نمایند و نسبت به تهیه بلیط هواپیما از آن اقدام نمایند.

 

دانلود برنامه اسنپ برای ایفون

پزشک و مشاور

استفاده و دسترسی به پزشک و استفاده از مشاوره آنها به صورت آنلاین سرویس جدیدی است که اسنپ آنرا توسعه داده است. این سرویس به کمک نسخه جدید برنامه اسنپ قابل دسترسی است و کاربران آیفون نیز می‌توانند پس از دانلود، از آن استفاده کنند.

 

هتل

رزرو هتل و دسترسی به مشخصات هتل ‌ها به خوبی گویای جامع بودن خدمات شرکت اسنپ است، کابران آیفون نیز با دانلود برنامه اسنپ می توانند از رزرو هتل استفاده کنند.

 

فروشگاه

همکاری فروشگاه‌های بزرگ با اسنپ این امکان را برای کاربران اسنپ فراهم کرده تا به صورت آنلاین از فروشگاه مدنظر خود خرید کنند.برای استفاده از این خدمات در آیفون خود تنها کافیست برنامه اسنپ را دانلود و نصب کنید.

 

اسباب کشی

شاید شبیه وانت ولی کمی کاربردی تر برای مواقع اسباب کشی توسعه داده شده است. انتخاب وانت سبک ، وانت سنگین از این بخش قابل دسترسی است. نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ برای آیفون استفاده از این خدمات را به صورت پیوسته و جامع میسر کرده است.

اتوبوس

تهیه بلیط اتوبوس با قیمت مناسب بنا به ادعای اسنپ با سرویس اسنپ تریپ میسر شده است. نرم‌افزار اسنپ برای آیفوندر آپدیت جدید خود این سرویس را فعال کرده کاربران میتوانند نسبت به تهیه بلیط اتوبوس از آن اقدام نمایند.

 

قطار

خاطرات خوش سفر با قطار هرگز فراموش شدنی نیست، پس هم اکنون نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ برای ایفون را دانلود و بلیط قطار خودت رو تهیه کن

نیکوکاری

حس شرکت در کارهای خیر وصف شدنی نیست، اسنپ این امکان را فراهم کرده تا با پرداخت هزینه در کارهای خیر شرکت کنید. این کار بسیار ساده و آسان است، کاربران آیفون کافیست تا این برنامه را دانلود کنند تا بقیه کارها را اسنپ انجام دهد.

اسنپ کلاب

عضویت در کلاب اسنپ و شرکت در قرعه کشی‌های این شرکت به واسطه سوپراپلیکیشن اسنپ میسر شده است. آپدیت جدید این برنامه برای آیفون که خود اسنپ آنرا سوپر اپلیکیشن نام گذاری کرده امکانات متنوعی را از جمله برنده شدن جوایز فراهم کرده است.

سرمایه‌گذاری

مدیریت سهام‌های خود و احراز هویت سجام بخشی از خدمات نسخه جدید برنامه اسنپ برای کاربران آیفون است. با دانلود نسخه جدید این برنامه میتوانید به خدمات جدید اسنپ دسترسی داشته باشید.

اطلاعات دانلود اسنپ برای ios

حجم: ۳۱ MB
نسخه: ۶.۱۷.۲
آی او اس: ۱۱ و بالاتر

 

تایید قوانین پس از دانلود برنامه اسنپ برای ایفون

سن مجاز برای ثبت نام و استفاده از سرویس اپلیکیشن اسنپ برای ios هجده سال است و در صورت رعایت نکردن این موضوع از سوی کاربر و متوجه شدن اسنپ، حساب وی بلاک خواهد شد.

هر فرد تنها قادر به ایجاد یک حساب کاربری در اسنپ می باشد و نمی تواند با چند شماره مختلف برای یک مشخصت فردی برای نسخه ios اپلیکیشن اسنپ حساب کاربری ایجاد و از آن استفاده نماید.

رانندگان اسنپ به طور رسمی استخدام این شرکت نیستند بلکه اسنپ تنها واسطه‌ای برای ارتباط متقاضیان تاکسی به رانندگان شخصی اسنپ است.

بنابراین با درخواست اسنپ توسط کاربر، رانندگان اپلیکیشن اسنپ اختیار آن را دارند که آن سفارش را قبول و یا رد نمایند و اسنپ نمی‌تواند آنها را مجبور به قبول درخواست شما کند.

اپلیکیشن اسنپ هیچ مسئولیتی در قبال رفتار و کارها راننده که خلاف قوانین کشور باشد را بر عهده نمی‌گیرد و در صورت به وجود آمدن چنین مواردی کاربران باید از شخص خاطی شکایت کنید نه اسنپ!

استعمال دخانیات هنگام استفاده از خدمات برنامه اسنپ برای ios ممنوع است در نتیجه کاربران با ثبت نام در اسنپ می‌پذیرند هنگام سفر سیگار، پیپ و… استفاده نکنند.

نرم افزار اسنپ ایفون نیز طبق قوانین راهنمایی و رانندگی کشور که خودرو را ملزم به حمل حداکثر ۴ مسافر را می دارد و سوار شدن بیش از این تعداد خلاف قانون است، به شما اجازه این کار را نمی‌دهد.

انتقال بار و کالا بدون حضور مسافر (مالک کالا) توسط اپلیکیشن اسنپ برای ایفون ممنوع است و کاربر حق ارسال کالا را نخواهد داشت. در نتیجه اگر کالای کاربر گم یا دزدیده شود اسنپ مسئولیت آن را نمی‌پذیرد.

متضاضان دانلود اسنپ برای ایفون هنگام استفاده از اسنپ مجاز به همراه داشتن سگ، یا سایر حیواناتی را ندارند چراکه همراه داشتن آنها در خودرو طبق قوانین ایران ممنوع است.
مسافران اپلیکیشن اسنپ مجاز به حمل کالاهای ممنوعه و خطرناکی مثل مواد مخدر، مشروبات الکلی، مواد آتش‌زا، مواد سمی، مواد رادیو اکتیو، مواد منفجره، سلاح و… هنگام سفر را ندارند.

متقاضیان اسنپ

کاربران آیفون برنامه اسنپ مبلغی که به عنوان هزینه سفر به اسنپ پرداخت می‌کنند یا حساب خود را شارژ می‌کنند قابل استرداد نیست و نمی‌توانند آن را از اسنپ پس بگیرند. همچنین پس از درخواست سفر حق اعتراض نسبت به هزینه آن را نخواهید داشت.

پس از دانلود اسنپ برای ایفون مجاز است اطلاعات شخصی، اطلاعات مکانی، اطلاعات سفر و اطلاعات گوشی کاربران را ذخیره و مورد استفاده قرار دهد اما هیچ کاربر دیگری مجاز به ذخیره اطلاعات سایر مسافران و رانندگان نیست. در ضمن وظیفه محافظت از اطلاعات حساب شما برعهده خود شماست.

دسترسی‌های نسخه ios اسنپ ایفون

در نسخه PWA و جدید اسنپ برای آیفون دسترسی این شرکت به تصاویر و سایر اطلاعات کاربران غیر ممکن است و تنها در صورت اجازه کاربر امکان دسترسی به لوکیشن یا همان موقعیت مکانی کاربر میسر می باشد.

تمام اکانت‌های موجود در آیفون غیر قابل دسترسی است .

شماره تلفن، آی‌دی گوشی و محل فعال شدن تماس برای اسنپ غیر ممکن است .

تشخیص موقعیت مکانی کاربران با استفاده از جی‌پی‌اس، وای‌فای یا شبکه‌های مخابراتی .

 
همچنین در بخش سایر توانایی‌های اپلیکیشن، موارد زیر امکان دسترسی دارد.

مشاهده  مشخصات اپراتور .

دسترسی به نتورک گوشی کاربر میسر نیست .

همانظور که می دانید در نسخه‌های قبلی اطلاعات زیادی از آیفون شما با دانلود و نصب اسنپ در اختیار این شرکت قرار می گرفت که حال با آپدیت جدید این دسترسی ها محدودتر شده است. از این رو با بررسی موارد بالا به راحتی می توان فهمید که پس از دانلود اسنپ برای ایفون ، دسترسی نسبتا زیادی به اطلاعات گوشی کاربران وجود ندارد.

نظر کارشناسی درباره نرم افزار اسنپ برای ایفون :

بلاشک نسخه جدید برنامه اسنپ برای آیفون را میتوان یک سوپر اپلیکیشن نامید، اسنپ در این نسخه توانسته بخش اعظمی از نیاز کاربران ایرانی از قبیل خدمات حمل و نقل، تهیه غذا، تهیه بلیط و … را پوشش دهد.

 

خلاصه‌ای از امکانات اپلیکیشن اسنپ برای ایفون :

طراحی ظاهری یوزر فرند و کاربرپسند
دسته بندی مناسب و کابردی خدمات شرکت
امکان مشاهده ترافیک مسیر
امکان استفاده از زبان انگلیسی در کنار زبان فارسی از برنامه
امکان برقراری تماس امن
امکان تهیه اسنپ برای خود و دیگران
دارای نسخه PWA

نقاط منفی بعد از نصب اسنپ برای ایفون :

شاید بزرگترین مشکل برنامه اسنپ عدم امکان دانلود آن از App Store اپل باشد که ان مشکل را ما در سیبانه حل کرده‌ایم. کاربران آیفون به راحتی می‌توانند با استفاده از اپ استور سیبانه نسبت به دانلود این برنامه اقدام نمایند.

 

شما به کمک اپ ستور ایرانی سیبانه به راحتی می توانید اقدام به دانلود اسنپ برای ایفون نمایید.

شما همچنین می توانید با کلیک بر روی نرم افزارهای ایرانی iOS برای آیفون سایر نرم افزارهای ایرانی را مشاهده و دانلود نمایید.

اطلاعات دانلود اسنپ برای ios

حجم: ۴۵ MB
نسخه: ۵.۷.۰
آی او اس: ۹ و بالاتر

تایید قوانین پس از دانلود اسنپ برای ایفون

سن مجاز برای ثبت نام و استفاده از سرویس اپلیکیشن اسنپ برای ios هجده سال است و در صورت رعایت نکردن این موضوع از سوی کاربر و متوجه شدن اسنپ، حساب وی بلاک خواهد شد.

هر فرد تنها قادر به ایجاد یک حساب کاربری در اسنپ می باشد و نمی تواند با چند شماره مختلف برای یک مشخصت فردی برای نسخه ios اپلیکیشن اسنپ حساب کاربری ایجاد و از آن استفاده نماید.

رانندگان اسنپ به طور رسمی استخدام این شرکت نیستند بلکه اسنپ تنها واسطه‌ای برای ارتباط متقاضیان تاکسی به رانندگان شخصی اسنپ است.

بنابراین با درخواست اسنپ توسط کاربر، رانندگان اپلیکیشن اسنپ اختیار آن را دارند که آن سفارش را قبول و یا رد نمایند و اسنپ نمی‌تواند آنها را مجبور به قبول درخواست شما کند.

 

اپلیکیشن اسنپ هیچ مسئولیتی در قبال رفتار و کارها راننده که خلاف قوانین کشور باشد را بر عهده نمی‌گیرد و در صورت به وجود آمدن چنین مواردی کاربران باید از شخص خاطی شکایت کنید نه اسنپ!

 

استعمال دخانیات هنگام استفاده از خدمات برنامه اسنپ برای ios ممنوع است در نتیجه کاربران با ثبت نام در اسنپ می‌پذیرند هنگام سفر سیگار، پیپ و… استفاده نکنند.

نرم افزار اسنپ ایفون نیز طبق قوانین راهنمایی و رانندگی کشور که خودرو را ملزم به حمل حداکثر ۴ مسافر را می دارد و سوار شدن بیش از این تعداد خلاف قانون است، به شما اجازه این کار را نمی‌دهد.

 

انتقال بار و کالا بدون حضور مسافر (مالک کالا) توسط اپلیکیشن اسنپ برای ایفون ممنوع است و کاربر حق ارسال کالا را نخواهد داشت. در نتیجه اگر کالای کاربر گم یا دزدیده شود اسنپ مسئولیت آن را نمی‌پذیرد.

متضاضان دانلرد اسنپ برای ایفون هنگام استفاده از اسنپ مجاز به همراه داشتن سگ، یا سایر حیواناتی را ندارند چراکه همراه داشتن آنها در خودرو طبق قوانین ایران ممنوع است.

مسافران اپلیکیشن اسنپ مجاز به حمل کالاهای ممنوعه و خطرناکی مثل مواد مخدر، مشروبات الکلی، مواد آتش‌زا، مواد سمی، مواد رادیو اکتیو، مواد منفجره، سلاح و… هنگام سفر را ندارند.

متقاضیان اسنپ

متقاضیان اسنپ مبلغی که به عنوان هزینه سفر به اسنپ پرداخت می‌کنند یا حساب خود را شارژ می‌کنند قابل استرداد نیست و نمی‌توانند آن را از اسنپ پس بگیرند. همچنین پس از درخواست سفر حق اعتراض نسبت به هزینه آن را نخواهید داشت.

پس از دانلود اسنپ برای ایفون مجاز است اطلاعات شخصی، اطلاعات مکانی، اطلاعات سفر و اطلاعات گوشی کاربران را ذخیره و مورد استفاده قرار دهد اما هیچ کاربر دیگری مجاز به ذخیره اطلاعات سایر مسافران و رانندگان نیست. در ضمن وظیفه محافظت از اطلاعات حساب شما برعهده خود شماست.

 

دسترسی‌های نسخه ios اسنپ ایفون

اپلیکیشن اسنپ در آیفون کاربران آن به سه بخش اصلی شماره تلفن، تصاویر و موقعیت کاربر دسترسی دارد که شامل موارد اصلی زیر می‌شود.
تمام اکانت‌های موجود در آیفون
شماره تلفن، آی‌دی گوشی و محل فعال شدن تماس
تماس به هر کجا بدون نیاز به اجازه توسط شما
تشخیص موقعیت مکانی کاربران با استفاده از جی‌پی‌اس، وای‌فای یا شبکه‌های مخابراتی

 

همچنین در بخش سایر توانایی‌های اپلیکیشن، موارد زیر امکان دسترسی دارد.
مشاهده  مشخصات اپراتور ارتباطی کاربر
دسترسی کامل به نتورک گوشی کاربر
دریافت اطلاعات از طریق دیتای گوشی از اینترنت
اجازه برای نصب و یا غیر فعال کردن شورت کات بر روی صفحه اصلی گوشی
مشاهده اتصال دستگاه از طریق وای‌فای

 

با متوجه به موارد بالا به راحتی می توان فهمید که پس از دانلود اسنپ برای ایفون ، دسترسی نسبتا زیادی به اختیارات گوشی کاربران خود دارد اما در آپدیت های جدید این اپلیکیشن توانایی دسترسی به محتوای دستگاه، همچون عکس‌ها یا فیلم‌های کاربران دیگر وجود نداشته و در واقع این بخش از اختیارات اسنپ، توسط نسخه ios اپلیکیشن اسنپ حذف شده است.

نظر کارشناسی درباره نرم افزار اسنپ برای ایفون

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن اسنپ برای ایفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت بروز رسانی جهت رفع نیازهای کاربران از بهترین نقاط مثبت این برنامه است.

نقاط منفی بعد از نصب اسنپ برای ایفون :

بزرگترین و پرکاربرترین مشکلی که کاربران هنگام استفاده از اپلیکیشن اسنپ با آن مواجه هستند نقشه آن است زیراکه اسنپ بدون کار اختصاصی از نقشه گوگل استفاده می کند که نقشه شهر را بدون جزئیات دقیق آن ترسیم می کند که کاربران گاهی در پیدا کردن دقیق مقصد خود دچار مشکل می شوند.

سوالات متداول در مورد نصب اسنپ برای ایفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود اسنپ برای ایفون از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟

  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار اسنپ برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن اسنپ را در گوشی آیفون تراست کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب اپلیکیشن اسنپ برای آیفون از طریق اپ استور سیبانه به  نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار اسنپ توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه دانلود برنامه اسنپ برای ایفون دچار مشکل باشد

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهد

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست