دانلود اپلیکیشن مدال برای ios

این اپلیکیشن برای آیفون و آیپد طراحی شده است.

نرم افزار مدال

Medal

اسکرین شات ها

توضیحات نرم افزار مدال برای آیفون

 

تولید محتوا اختصاصی

برای تولید محتوای ورزشی اپلیکیشن مدال برای آیفون بر خلاف اکثر منابع ارائه دهندگان اخبار و حواشی ورزشی که از منابع دیگری کپی برداری می کنند، تیم قدرتمند از نویسندگان و تحلیل گران ورزشی را گرد آوری کرده تا تمامی محتوای ورزشی اپلیکیشن مدال را خود تجزیه و تحلیل و بعد به رشته تحریر در آورند.

لیگ های مختلف

توسعه دهندگان اپلیکیشن مدال برای آیفون با این ایده که این اپ را به عنوان تخصصی ترین اپلیکیشن فوتبالی کشور به کاربران معرفی کنند پا را از لیگ برتر ایران فراتر گذاشته و اطلاعات، زمانبندی بازی‌ها، اخبار و تیم های شرکت کننده لیگ های سایر کشورهای محبوب در ایران همچون لالیگا، برتر جزیره، سری آ، بوندسلیگا، لوشامپیونه‌، ترکیه‌، یونان‌، روسیه و لیگ اروپا و لیگ قهرمانان آسیا در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

ورزش های دیگر

با دانلود اپلیکیشن مدال برای ios می توانید علاوه بر آگاهی از اخبار و حواشی مربوط به فوتبال از خبرهای برجسته‌ی ورزش‌های دیگر به خصوص کشتی، بسکتبال و ورز‌ش‌های رزمی باخبر و نتایج آنها را به صورت آنلاین دریافت کنید

انواع محتوا

سعی توسعه دهندگان اپلیکیشن مدال برای آیفون بر این بوده تا نیاز تمامی سلیقه‌های کاربران خود را برطرف کند بدین منظور تنها به ارائه محتوا با چند تصویر مربوط به آن اکتفاء نکرده است. افرادی که زیاد به خواندن مطالب ندارند با ورود به بخش مجله نسخه ios اپلیکیشن مدال ویدیو مربوط به خبر مورد علاقه خود را مشاهده کرده و لذت ببرند.

ویژه مسابقات

با نصب اپلیکیشن مدال برای آیفون با فرارسیدن مناسبت‌های مختلف همچون بازی‌های آسیایی، جام جهانی، المپیک و غیره به منوی صفحه اول نسخه ios نرم افزار مدال بخشی با آن عنوان اضافه خواهد شد تا بدون نیاز به مراجعه به منابع دیگر از نتایج و اخبار و حواشی آن مسابقات اطلاع یابید.

 

با دانلود اپلیکیشن مدال برای ios می توانید اطلاعات کاملی در مورد باشگاه ها و تمامی بازیکنان لیگ های داخلی و خارجی بدست آورید.  آمار بازی ها، جدول امتیازات و اخبار باشگاه و حواشی، سوابق و بازیکنان محبوب خود را دریافت کنید. با دتلود اپلیکیشن مدال برای ios از آخرین نتایج مسابقات معتبر داخلی و بین المللی مطلع شوید و با پیش بینی این مسابقات جوایز ارزنده ای تا یک میلیارد تومان دریافت نمایید. 

 

آشنایی با محیط اپلیکیشن مدال برای ios

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن مدال برای آیفون و اجرای آن به صورت پیش فرض وارد صفحه اخبار آن خواهید شد. تپ اخبار از ۳ بخش، تخبار مجله، مناسبت ورزشی ( جام جهانی‌، المپیک‌، مسابقات آسیایی و…) تشکیل شده است:

اخبار

در بالای این صفحه از نرم افزار مدال برای آیفون بنر مهم‌ترین اخبار ورزشی روز ایران و جهان و خلاصه‌ای از آن قرار داده شده است.

 

اپلیکیشن مدال برای آیفون

 

در زیر بنرها آیکون‌هایی با عناوینی بنابه زمان خود که چه تورنومنتی از مسابقات و به ویژه مسابقات ورزشی در حال برگذاری هست قرار گرفته که بیشتر حواشی مسابقات همچون گل‌های برتر مسابقات ورزشی قرار قرار گرفته است.
به جرئت می توان برترین آیکون را آیکون کاریکاتور نامید که تنها در اپلیکیشن مدال چنین امکانی وجود دارد که مسائل روز ورزشی را با زبان طنز بیان کند.

 

 

دانلود اپلیکیشن مدال برای ios

جدیدترین اخبار

در ادامه جدیدترین اخبار فوتبالی داخل و خارج از کشور را مشاهده خواهید نمود، برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن وارد خبر مربوطه شده و از خبر اختصاصی مدال در مورد آن و زمان آن مطلع شوید. در انتهای خبر نیز می توانید از نظرات سایر کاربران نیز اطلاع یافته و با آنها تعامل داشته باشید.

 

 

نصب اپلیکیشن مدال برای آیفون

با اسکرول صفحه به پایین قسمتی با نام فوتبال ایران را مشاهده خواهید نمود که تنها به ارائه اخبار و حواشی مربوط به لیگ برتر کشورمان می پردازد.
پس از قسمت دیگری با عنوان فوتبال خارجی وجود دارد که خبرهای لیگ های معتبر سایر کشورها را قرار داده‌اند تا دنبال کنندگان حرفه‌ای تره دنیای فوتبال از تمامی خبرهای فوتبالی جهان اطلاع داشته باشند.

نسخه ios اپلیکیشن مدال برای آیفون

 

اپلیکیشن مدال برای آیفون تنها به خبرهای فوتبالی اکتفاء نکرده و با پوشش خبر ها و حواشی های مهم ورزش‌های دیگر در بخش منهای فوتبال علاقمندان دنیای ورزش را از مراجعه به منابع دیگر بی نیاز کرده است.

 

مجله

به صراحت می توان گفت بخش مجله اپلیکیشن مدال برای ios اختصاصی ترین بخش این اپلیکیشن است که با تهیه ویدیوهای و انیمیشن‌های فوق العاده علاوه بر انعکاس اخبار لبخند را نیز به لب کاربران خود می آورد.

 

شیر تو شیر

مجموعه اپلیکیشن مدال برای آیفون با صداگذاری عالی بر روی کلیپ های مختلف فوتبالی و ارائه آنها در بخش شیر تو شیر لحظات شادی را در کنار اطلاع رسانی ورزشی به کاربران خود تقدیم می کند.

 

اپلیکیشن مدال برای ios

انیمیشن

شرکت های بسیاری در سرتاسر دنیا اتفاقات برجسته دنیا را بصورت انیمیشن به همراه کنایه ها و بزرگنمایی ساخته و در فضای مجازی پخش می کنند. نویسندگان اپلیکیشن مدال با جمع آوری بهترین انیمیشن ها و صداگذاری مناسب روی آنها، در بخش انمیشن برای کاربران خود عرضه می کند.

 

 

برنامه مدال برای ios

هاشور

بخش دیگری که نسخه ios اپلیکیشن مدال یه صورت اختصاصی در مورد مسائل روز حواشی فوتبالی کار می کند بخش هاشور است. در این بخش با ساخت کلیپ با مجریگری یک خانم با درون مایه طنز و تقریبا اشاره به مسائل برجسته هفته طرفداران زیادی را برای خود جذب کرده است.

 

 

 

پیشنهاد مدال

در این بخش کارشناسان اپلیکیشن مدال برای آیفون پس از گردآوری اخبار و حواشی مختلف ورزشی دنیا از میان آنها بهترین ها را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار می دهند.

نرم افزار مدال برای ios

مدال شو

برنامه جالب و بی دروایسی مدال شو با مجریگری بازیکن سابق تیم ملی مهرداد میناوند که روزهای یکشنبه از طریق برنامه اینترنتی مدال ساخته و پخش می شود. در این برنامه به حواشی زندگی ۱۰۰ ستاره فوتبالی و ورزشی کشور و طرح سوالاتی که تاکنون به آنها جراب نداده‌اند پرداخته می شود. در بخش مدال شو اپلیکیشن مدال برای آیفون می توانید به آرشیوی از کلیپ ها دسترسی داشته باشید.

 

 

نصب اپلیکیشن مدال برای آیفون

مصاحبه های اختصاصی

همان طور که قبلا اشاره کردیم گروه تحریریه نرم افزار مدال برای ios نوشته ها و اخبار و حواشی خود را بصورت اختصاصی و بدون کپی برداری از منابع دیگر انجام می دهند، نقطه عطف این این کار در مصاحبه های اختصاصی اپلیکیشن مدال است که از نزدیک با افراد مورد نظر خود گفتگو و اقدام به انتشار صحبت های آنها می نمایند.

 

مدال برای ios

لیگ ها

با کلیک بر روی منو لیگ ها پس از دانلود اپلیکیشن مدال برای آیفون علاوه بر لیگ کشورمان لیستی از محبوب ترین لیگ های کشورهای مختلف در ایران همچون لالیگا، سری آ، بوندسلیگا، لوشامیونه، ترکیه، روسیه، قطر و نیز لیگ اروپا، لیگ قهرمانان اروپا و لیگ قهرمانان آسیا را مشاهده خواهید نمود.
وارد لیگ مدنظر خود شده و رتبه تیم ها ، امتیازات ، زمانبندی بازی ها و اخبار مربوط به آن لیگ را مشاهده نمایید.

نرم افزار مدال برای آیفون

جوایز

در کنار خواندن اخبار، مشاهده کلیپ های جالب از حواشی بازیکنان و تیم ها، نتایج بازی های لیگ های مختلف جهان را پیش بینی و در قرعه کشیاپلیکیشن مدال برای آیفون شرکت کنید. برای مشاهده امتیاز و رتبه خود وارد بخش جوایز شده و بر روی باکس های جوایز بدون قرعه کشی، جوایز ویژه ماهانه و قرعه کشی روزانه کلیک کنید.

 

دانلود نسخه ios اپلیکیشن مدال

مسابقات

اگر می خواهید از نتایج تمامی بازی های مهم دنیا باخبر شوید تنها کافیست وارد بخش مسابقات شوید و از بالا تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید تا نتایج بازی ا را به تفکیک های مختلف مشاهده کنید.

نسخه ios نرم افزار مدال

تنظیمات

با کلیک بر روی آیکون در بالا سمت چپ اپلیکیشن مدال وارد تنظمات آن شوید. با ورود به بخش عضویت ۳ طرح عضویت را مشاهده خواهید نمود که جهت دسترسی به ویدیوهای اختصاصی، یادداشت‌ها و اخبار و پیش بینی ن محدود مسابقات باید مبلغ ناچیزی پرداخت نمایید.

معرفی اپلیکیشن مدال

 

و با ورود به بخش ورزش‌ها می توانید از مهم ترین اخبار سایر رشته‌های ورزشی چون بدنسازی، هنرهای رزمی، والیبال، بسکتبال‌، کشتی‌، وزنه برداری و غیره باخبر شوید.

 

اپلیکیشن مدال آیفون

 

خلاصه ویژگی های اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون‌ :

 • دسترسی به ویدئو های جذاب ورزشی
 • نتایج مسابقات لیگ های فوتبال معتبر داخلی و خارجی
 • دسترسی به اطلاعات بیش از ۲۰.۰۰۰ بازیکن
 • اخبار و حواشی ورزشی روز
 • امکان جستجوی پروفایل بیش از ۱۰۰۰ تیم
 • امکان پیش بینی مسابقات
 • طراحی استاندارد و کاربر پسند

 

با نصب نرم افزار مدال برای آیفون و پیش‌بینی در یک لیگ و در یک هفته جوایز نقدی بدون قرعه‌کشی  تعلق می‌گیرد:

همچنین در صورت پیش بینی درست حتی یک بازی در هر لیگی هم در قرعه کشی ماهیانه یک دستگاه خودرو شرکت داده می شوید.

توجه:  برای پیش بینی یک لیگ (لیگ های خارجی) باید اشتراک طلایی برنامه مدال ایفون را تهیه نموده باشید.

نحوه‌ی خرید اشتراک طلایی به این صورت است که می توانید با پرداخت مستقیم پکیج‌های سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه را خریداری نموده و یا این اشتراک را از طریق پرداخت اپراتوری تهیه نمایید.

 

فعلا برای سایر بازی‌ها (لیگ اروپا، لیگ قهرمانان، بازی‌های ملی، بازی‌های جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا و…) در صورت پیش بینی درست در قرعه‌کشی ماهانه شرکت داده می‌شوید.

شما می‌توانید با پیش‌بینی‌های درست در این بازی‌ها شانس خود را در بردن جایزه قرعه‌کشی ماهانه بالا ببرید.

 

برای مشاهده سایر نرم افزارهای ایرانی حذف شده از اپ استور اینجا کلیک کنید.

اطلاعات دانلود اپلیکیشن مدال برای ios

حجم: ۱۳.۳۸MB
نسخه: ۲.۵.۳
آی او اس: ۹ و بالاتر

نظر کارشناسی درباره نرم افزار مدال برای ایفون

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن مدال برای آیفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

نقاط منفی بعد از نصب اپلیکیشن مدال برای آیفون :

پس از دانلود اپلیکیشن مدال برای ios و کار با بخش های مختلف آن می توان گفت که نرم افزار مدال دارای نقطه ضعف بزرگی نیست و بیشتر موارد مربوط به مسابقات و اخبار وحواشی آن را پوشش داده ولی به علت همین گستردگی کار مواردی چون آمار، ترکیب،دیدارهای قبلی و آمار بازیکنان هر بازی تقریبا خالی است.

سوالات متداول در مورد نصب اپلیکیشن مدال برای آیفون از اپ استور سیبانه

 • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه مدال برای ایفون از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟

 • خیر، با نصب اپ استور سیبانه بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار مدال برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

 • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن مدال را در گوشی آیفون تراست کنم؟
 •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

 • می توانم با نصب اپلیکیشن مدال برای آیفون از طریق اپ استور سیبانه به  نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
 • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار مدال توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه دنلود نرم افزار مدال دچار مشکل باشد

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهد

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.