ایرانسل من برای ایفون

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن ایرانسل من

ایرانسل من برای ایفون

نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات کامل پس از دانلود اپلیکیشن ایرانسل من برای ایفون :

 

برای استفاده از خدمات اپراتورهای تلفن همراه، شرکت سازنده، کدهای مشخص برای هر دستوری را به صورت جدا برای مشترکین دائمی و اعتباری خود مشخص می کند. اما به خاطر سپردن تمام کدها و حتی به کار گرفتن آن ها، مشترکین را کلافه می کند. به منظور دسترسی یک جا، آسان و سریع به اطلاعات حساب سیم کارت و انجام خدمات به صورت تمام وقت و سریع، شرکت های اپراتور سیم کارت تلفن همراه، اپلیکیشنی را به صورت رایگان در اختیار مشترکین قرار می دهند. شما با دانلود ایرانسل من با لینک مستقیم برای ios می توانید از تمامی خدمات این برنامه استفاده کنید.

شرکت ایرانسل، برنامه ی ایرانسل من یا مای ایرانسل را به منظور دسترسی مشترکین خود به تمام اطلاعات حساب خود و انجام خدمات حساب شان با کمترین هزینه و بالاترین امنیت و دسترسی آسان و تمام وقت آن ها، به بازار ارائه کرده است.

 

آشنایی با محیط اپلیکیشن my irancell ios :

هنگام باز کردن برنامه، صفحه ی اصلی حساب خود را می بینید. در پایین صفحه، چهار تب دیگر برای شما نشان داده می شود که در ادامه مقاله می توانید، درباره آن ها بخوانید.

 

تب حساب

شارژ مجدد

خرید بسته

 خدمات

 پیشنهاد ها

 

هر تب امکانات و خدمات متمایزی به کاربران ارائه می دهد. شما هم با دانلود نرم افزار ایرانسل من برای ایفون می توانید از تمامی امکانات این برنامه به صورت رایگان استفاده نمایید.

 

my irancell ios

 

حساب کاربری myirancell ios

در کادر بالا نام کاربری، شماره موبایل حساب و موجودی اصلی و شگفت انگیز تان را می توانید ببینید. با لمس کادر قرمز رنگ شارژ اضطراری، در مواقع ضروری که حساب تان شارژ کافی ندارد، شارژ اضطراری دریافت کنید.

در پایین این کادر بسته های اینترنت، مکالمه، پیامک و کیف دیجیتال خود را مشاهده کنید. با مشاهده سرویس های ویژه در پس از دانلود رایگان نرم افزار ایرانسل من برای ایفون می توانید از خدمات دیگر اپلیکیشن های ایرانی از جمله لنز، اسنپ، اسنپ فود، اسنپ مارکت، بیمه بازار، پیشواز و دیگر برنامه ها بهره مند شوید.

در بالای تب حساب سه خط افقی را می بینید که کنار آن “حساب من” نوشته شده است. با لمس آن شماره تلفن و مالک شماره حساب برای شما نشان داده می شود. در بالای صفحه می توانید زبان برنامه را به انگلیسی یا فارسی تغییر دهید.

همچنین پرونده، سرویس های کیف پول دیجیتال، تاریخچه، آهنگ پیشواز، خدمات سیم کارت، آموزش ها، کد دستوری، تست سرعت، نظر سنجی، ارتباط با ما، پرسش های متداول و در آخر خروج از تمام حساب ها را ببینید.

در انتهای این صفحه اشتراک حساب اینستاگرام، توییتر، گوگل و آپارات myirancell ios نیز نشان داده شده است.

 

نرم افزار ایرانسل من برای ایفون

 

پرونده

امنیت

مدیریت پیامک های تبلیغاتی

تنظیمات دریافت پیام های سیستم

انتخاب پس زمینه ی فوتبالی

خدمات رومینگ

مدیریت شماره های ذخیره شده

طرح کنترل مصرف آزاد

بازیابی کد قفل گشای شخصی

اطلاعات پرونده

اطلاعات حساب

سرویس های کیف پول دیجیتال

تاریخچه

آهنگ پیشواز

خدمات سیم کارت

تمامی خدمات مربوط به موارد بالا در تب حساب کاربری قابل انجام می باشند. برای آشنایی کامل با هر قسمت، لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید. و سپس با دانلود ایرانسل من با لینک مستقیم برای ایفون تمامی نیازهای مربوط به اعتبار سیمکارت تان را به سادگی و در عرض چند دقیقه برطرف کنید.

 

 

پرونده من

با ورود به پرونده ی حساب تان سه تب تنظیمات، اطلاعات پرونده و اطلاعات حساب تان را می بینید.

 

امنیت برنامه myirancell ios

در این تب، می توانید رمز ورود به برنامه را تغییر دهید و اثر انگشت خود را برای امنیت بیشتر برنامه و حساب تان در اختیار برنامه قرار دهید.

 

مدیریت پیامک های تبلیغاتی

با لمس آیتم مدیریت پیامک های تبلیغاتی، می توانید تبلیغات را فعال یا غیر فعال کنید.

 

تنظیمات دریافت پیام های سیستم

با ورود به این صفحه، می توانید انتخاب کنید که از کدام روش پیام های حساب خود را دریافت کنید. از سه طریق دریافت پیام ها ممکن است. این سه طریق پیامک، ایرانسل من و ایمیل وارد شده در حساب myirancell ios می باشد.

 

انتخاب پس زمینه ی فوتبالی

با انتخاب این آیتم می توانید بک گراند ایرانسل من را  به طرح تیم مورد علاقه تان تغییر دهید.

 

خدمات رومینگ

با لمس این آیتم می توانید رومینگ موبایل تان را فعال یا غیرفعال کنید.

 

مدیریت شماره های ذخیره شده

به وسیله ی این آیتم می توانید حساب های دیگر شماره موبایل ایرانسل را اضافه یا حذف کنید.

 

طرح کنترل مصرف آزاد

با استفاده از این گزینه، می توانید تنظیمات خود را به شکلی تغییر دهید که با اتمام بسته ی اینترنت، سرویس اینترنت شما غیر قابل استفاده شود. وقتی بسته ی اینترنت شما رو به اتمام باشد یا به اتمام برسد، به شما پیامک فرستاده می شود‌. برای ادامه استفاده از خدمات اینترنت همراه، می توانید بسته ی خود را تمدید کنید، بسته ی جدید بخرید یا این گزینه را غیرفعال کنید و به صورت آزاد از اینترنت استفاده کنید.

 

بازیابی کد قفل گشای شخصی

با لمس این آیتم دو کد قفل گشای شخصی تان را می توانید ببینید. پس از دانلود ایرانسل من با لینک مستقیم ios رمز عبور و احراز هویت تان را حتما کامل کنید.

 

اطلاعات پرونده

در این تب، اطلاعات پرونده ی خود ازجمله شماره تلفن همراه، نام کاربری و دارنده ی حساب، آدرس پست الکترونیکی، شماره تماس، نشانی، شماره سریال سیم کارت و زبان حساب کاربری را می توانید ببینید و در صورت لزوم، آن ها را تغییر دهید.

 

اطلاعات حساب

در این تب، نوع حساب به صورت اعتباری یا دائمی، و حقیقی یا مجازی، وضعیت حساب به صورت فعال یا غیر فعال، تاریخ فعالسازی حساب، مشاهده سیم کارت های ایرانسل ثبت نام شده با نام کاربری و اطلاعات یکسان و طرح های خود را ببینید.

 

نصب ایرانسل من برای ایفون

 

سرویس های کیف پول دیجیتال

با لمس این آیتم، مدیریت اعتبار کیف پول دیجیتال تان را تنظیم می کنید. همچنین می توانید دسته بندی سرویس های دیجیتال، مسابقات و پیشنهادات ویژه، پیشنهادات داغ کیف پول دیجیتال و سرویس های فعال خود را ببینید و آن ها را مدیریت کنید.

 

اپلیکیشن ایرانسل من برای ایفون

تاریخچه

در تاریخچه ی شماره حساب تان می توانید تاریخچه ی بسته های افزایشی، تغییر طرح تعرفه، شارژ مجدد، شارژ آنلاین، جزئیات کارکرد دو روز آخر، سرویس بیمه، بسته های اینترنت هدیه داده شده و هدایای دریافتی سرویس های ویژه را در my irancell ios ببینید.

 

 

آهنگ پیشواز

با لمس این گزینه به سایت آهنگ پیشواز ایرانسل هدایت می شوید و می توانید موزیک مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 

خدمات سیم کارت

با ورود به این صفحه، در بالای این صفحه سه تب تبدیل به دائمی، تبدیل خط به 4G  و مسدودیت و رفع مسدودیت را می بینید.

 

نصب ایرانسل من برای ios

 

تبدیل به دائمی

می توانید به سادگی و مشاهده شرایط و برخورداری از مزایا، سیم کارت اعتباری خود را به سیم کارت دائمی تغییر دهید.

 

تبدیل خط بهG4

اگر سیم کارت شما،G4 نیست ولی موبایل شما از این فناوری پشتیبانی می کند، می توانید به آسانی سیم کارت خود را G4 کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

 

مسدودیت یا رفع مسدودیت

چنانچه شماره موبایل شما به دلایلی مسدود شده به رفع مسدودیت بپردازید و یا اگر به سرقت رفته و در خطر سوء استفاده قرار گرفته، آن را مسدود کنید.

 

 

 

شارژ مجدد

بی اغراق بیشترین استفاده روزمره از اپلیکیشن های سیمکارت ها، جهت خرید شارژ اعتباری می باشد. با اپلیکیشن ها راحت تر و آسان تر می توان شارژ تهیه کرد. شما هم می توانید با ورود به تب شارژ مجدد در برنامه my irancell ios به سه طریق برای خود و دوستانتان شارژ تهیه نمایید.

 

شارژ مستقیم

 شارژ اضطراری

 از طریق کارت شارژ

را در بالای تب مشاهده می کنید.

 

شارژ مستقیم با دانلود ایرانسل من با لینک مستقیم ios 

در شارژ مستقیم به سه صورت شارژ آنلاین، شارژ شگفت انگیز و شارژ به مبلغ دلخواه می توانید حساب خود را مستقیما شارژ کنید.

در کادر زرد رنگ بالای صفحه شارژ خودکار نوشته شده است و شما می توانید حساب ایرانسل خود را به حساب بانکی تان متصل کرده و با گذر از حد آستانه اعتبارتان (حداقل ۲۰۰ تومان) سیم کارت خود را به اندازه ی دلخواه به دو صورت عادی و شگفت انگیز شارژ کنید و سرویس شارژ خودکار خود را مدیریت کنید.

 

از طریق شارژ کارت

در این تب می توانید بدون استفاده از کدها، کد شانزده رقمی را در نسخه قدیمی ایرانسل من وارد کرده و شارژتان را دریافت کنید.

اگر کارت شارژ شما مخدوش شده باشد شماره سریال آن را در قسمت مشخص شده وارد کنید و حداقل هشت رقم از اعداد کد شارژ را وارد کنید و شارژ خود را دریافت نمایید.

 

شارژ اضطراری

خدمات شارژ اضطراری my irancell ios به شما این امکان را می دهد تا هنگامی که شارژ حساب ایرانسل تان رو به اتمام است، حسابتان را بدون پرداخت در لحظه شارژ کنید و مبلغ شارژ شده و هزینه ی آن را در تراکنش بعدی بازپرداخت کنید. هزینه ی دریافت هر شارژ اضطراری ۵۰۰ ریال می باشد.

 

 

خرید بسته

با لمس خرید بسته صفحه ای با گزینه های زیر برایتان نمایش داده می شود.

 اینترنت

 مکالمه

 چندکاربره

 رومینگ

 بوم

 پیشنهادها

 اختصاصی

 خدمات اضطراری

توضیحات تکمیلی را می توانید در ادامه بخوانید. شما تنها با دانلود و نصب نرم افزار ایرانسل من با لینک مستقیم برای ایفون امکان استفاده رایگان از تمامی خدمات این برنامه را خواهید داشت.

 

اینترنت

با لمس گزینه اینترنت بسته های پیشنهادی شما و بسته های پرفروش و همه ی بسته های ایرانسل برای تان نمایش داده می شود.

 

دانلود myirancell برای ios

 

مکالمه

با لمس این گزینه میتوانید همه ی بسته های مکالمه ۳۰ روزه را ببینید. با خرید بسته های مکالمه هم می توانید در مصرف هزینه ها صرفه جویی کنید و هم امکان صحبت طولانی مدت را دارید.

 

چند کاربره myirancell ios

حساب چند کاربره، می توانید یک بسته ی اینترنتی همراه بخرید و آن را بین اعضای خانواده و دوستانتان به اشتراک کنید. جهت استفاده از این تعرفه کافی است گزینه فعالسازی حساب چند کاربره لمس کنید و یک بسته ی اینترنت چند کاربره خریداری کنید.

 

دانلود اپلیکیشن ایرانسل من برای ایفون

 

رومینگ

اول کشور مورد نظر خود را از این قسمت انتخاب کنید، سپس اپراتور های مورد استفاده تان را انتخاب و بسته های موجود را مشاهده و خریداری کنید.

 

بوم

از طریق این آیتم می توانید تعداد پیامک های فارسی ایرانسلی و دقایق مکالمه ایرانسلی و حجم اینترنت خود را وارد کرده و بسته مورد نظرتان را خریداری کنید.

 

دانلود اپلیکیشن ایرانسل من برای ios

 

اضطراری

برای برخورداری از امکان استفاده از خدمات اضطراری باید حداقل سه ماه از عضویت شما در شبکه ایرانسل من گذشته باشد و هر ماه حداقل ده هزار تومان در این شبکه تراکنش داشته باشید. خدمات شارژ و اینترنت در صورت اتمام یا کم شدن آن، به صورت لحظه ای در اختیارتان قرار می گیرد.

 

خدمات

با ورود به تب خدمات امکانات ویژه ای برایتان مهیا شده است که می توانید از آنها بهره مند شوید. امکانات این تب شامل موارد زیر می باشد.

 

مشاهده ریز کارکرد

شارژ برای دیگران

سرویس خط به خط

در ادامه ویژگی های هر کدام را کامل توضیح خواهیم داد.

 

مشاهده ریز کارکرد

برای دریافت رایگان ریزکارکرد یا جزئیات مصرف خود در بازه های زمانی پانزدا روزه پس از انتخاب بازه روی گزینه درخواست کلیک کنید. نتیجه ظرف زمان حداکثر بیست ثانیه به صورت فایل PDF قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را هم در قسمت مشخص شده وارد کنید تا اطلاعات را از طریق ایمیل دریافت کنید.

 

شارژ برای دیگران

با لمس این گزینه در بالای صفحه، دو گزینه شارژ برای دیگران و سرویس خط به خط را پس از دانلود اپلیکیشن ایرانسل من با لینک مستقیم برای ios مشاهده می کنید.

 

سرویس خط به خط

با استفاده از این سرویس می توانید خط اعتباری دوستانتان را شارژ کنید یا صورت حساب خط دائمی شان را بپردازید. این امکان برای انتقال شارژ به مشترکین سیم کارت های اینترنت ثابت ( TD-LTE) نیز فراهم می باشد.

اگر شارژ کافی در حساب تان ندارید یا صورت حساب خط دائمی خود را پرداخت نکرده اید، می توانید از طریق این سرویس از دوستان تان بخواهید خط شما را شارژ یا صورت حساب تان را پرداخت کنند.

 

 

شما به کمک اپ استور ایرانی سیبانه به راحتی می توانید اقدام به دانلود اپلیکیشن ایرانسل من برای ایفون نمایید.

شما همچنین می توانید با کلیک بر روی نرم افزارهای ایرانی iOS برای آیفون سایر نرم افزارهای ایرانی را مشاهده و دانلود نمایید.

 

 

 

 

خلاصه‌ای ویژگی های my irancell ios :

دسته بندی مناسب امکانات در تب‌ها

امکان استفاده از خدمات با سرعت پایین اینترنت

حجم پایین

بسیار کاربردی و در عین حال آسان و قابل آموزش

امکان استفاده از زبان انگلیسی در کنار زبان فارسی از برنامه

کیفیت مناسب تصاویر استفاده شده در برنامه my irancell ios

دسترسی یکپارچه به اطلاعات حساب سیمکارت

امنیت دو مرحله ای هنگام ورود با شماره موبایل

انتخاب تم برنامه

امکان استفاده از خدمات برنامه های لنز، اسنپ، اسنپ فود، اسنپ مارکت، بیمه بازار

دارای نسخه PWA

اطلاعات دانلود اپلیکیشن ایرانسل من برای ایفون

حجم:  MB ۲۹
نسخه: ۲.۳
آی او اس: ۹ و بالاتر

نظر کارشناسی پس از دانلود ایرانسل من با لینک مستقیم ios :

پس از دانلود اپلیکیشن ایرانسل من برای ایفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

 

نقاط مثبت

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

امکان تست سرعت اینترنت

انتخاب تم برنامه

تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی

نقاط منفی 

بالارفتن هزینه ها هنگام ساختن بسته های انتخابی

وجود تبلیغات

سوالات متداول در مورد دانلود ایرانسل من با لینک مستقیم ios از اپ استور سیبانه

 

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios نرم افزار ایرانسل من  از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟
  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود و نصب برنامه و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن ایرانسل من را در گوشی آیفون راست کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب ایرانسل من از طریق اپ استور ایرانی سیبانه به نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار ایرانسل توسط شرکت سازنده، آخرین نسخه آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه در دانلود نرم افزار ایرانسل من برای ایفون دچار مشکل باشید

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهید

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.