دانلود اپلیکیشن فیلیمو برای ios

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن فیلیمو

اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون

نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات نرم افزار فیلیمو برای آیفون :

اپلیکیشن فیلیمو آرشیوی از بهترین فیلم‌ها‌، سریال‌های و انیمیشن‌های سینمای ایران و جهان است که به راحتی برای تماشا در اختیار شما قرار گرفته است.

با نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون امکان مشاهده ی فیلم ها و سریال‌های دلخواه خود را به صورت انلاین خواهید داشت. کیفیت فیلم‌ها به صورت خودکار بر اساس سرعت اینترنت شما تنظیم شده تا وقفه‌ای در پخش فیلم ایجاد نشده و بدون نگرانی و بی‌وقفه فیلم مورد نظر خود را مشاهده یا دانلود نمایید..

علاوه بر مشاهده آنلاین فیلم‌ها و سریال‌ها امکان دانلود فیلم و مشاهده‌ی ان در زمانی دیگر بصورت آفلاین نیز فراهم شده است. در ضمن در نسخه ios اپلیکیشن فیلیمو کاربران می توانند فیلم‌ها مورد علاقه خود را علامت گذاری کنند تا در زمان دیگری آن را مشاهده و یا دانلود نمایند.
فیلم‌ها و سریال‌های خارجی موجود در اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون توسط تیم فیلیمو دوبله و یا زیرنویس فارسی شده‌اند و با مطالعه اطلاعات فیلم همچون نام بازیگران، سازندگان و همچنین نظرات و رای سایر کاربران و مشاهده تصاویر و تریلر بهترین ها را متناسب با سلیقه خود انتخاب و مشاهده نمایید.

با نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون می توانید انبوهی از فیلم‌ها، سریال‌ها و انیمیشن‌ها را براساس ژانرهای مختلفی نظیر اکشن‌، علمی – تخیلی‌، کمدی‌، خانوادگی‌، عاشقانه‌، تاریخی‌، وحشت در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با عضویت در اپلیکیشن فیلیمو بصورت روزانه و ۱، ۳، ۶ ، ۱۲ ماهانه به تمام آنها دسترسی خواهید داشت.
لازم به ذکر است که اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون توسط گروه آپارات توسعه و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

 

آشنایی با محیط اپلیکیشن فیلیمو برای ios

پس از نصب اپلکیشن فیلیمو برای آیفون و اجرای آن بصورت پیش فرض وارد بخش ویترین اپلیکشن فیلیمو خواهید شد.

اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون

ویژه

اولین بخشی در اختیار کاربران است ردیفی با عنوان ویژه‌ می باشد. در این بخش فیلم‌هایی در ستونی به نام ویژ‌ه‌ها قرار دارند که می توان گفت گلچینی از داغ‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های چند ماهه گذشته ایران و جهان در آن گنجانده شده است.

دانلود اپلیکیشن فیلیمو برای ios

برترین‌ها

در ادامه بنر‌هایی با مضامینی چون ۲۵۰ فیلم برتر جهان، فیلم‌هایی که اسکار دریافت کرده‌اند،برندگان جشنواره فجر، پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران و مجموعه‌ای از فیلم‌های کلاسیک جهان وجود دارد که با دانلود اپلیکیشن فیلیمو برای ios به تمامی آنها دسترسی خواهید داشت.

 

نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون

بازیگران خارجی

بخشی که پس از نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون با آن سوپرایز خواهید شد دسترسی به فیلم‌های جهان به تفیکیک بازیگران است. بازیگر مورد علاقه خود را پیدا و بر روی بنر آن کلیک کنید و با مشاهده فیلم‌های بازیگر محبوب خود لذت ببرید.

 

نسخه ios اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون

تازه‌های فیلیمو

همگام با سینمای ایران و جهان به پیش بروید. با دانلود اپلیکیشن فیلیمو برای ios دیگر هیچ فیلم محبوب و برتر ایرانی و خارجی را از دست نخواهید داد. به بخش تازه‌های فیلیمو سر بزنید و از مشاهده تازه‌ترین فیلم‌ها و سریال‌ها با سلیقه خود لحظات خوشی را سپری کنید.

اپلیکیشن فیلیمو برای ios

کارگردان‌های بزرگ

هستند افرادی که فیلم‌ها با را عمق بیشتر مشاهده و تجزیه و تحلیل آنها و در نتیجه شناخت کارگردان‌های بزرگ دنیای هنر به پیش می روند. اگر جزء چنین افزادی هستید کافیست پس از نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون سری به قسمت کارگردان‌های بزرگ بزنید

 

برنامه فیلیمو برای ios

برترین‌های هر سال

اگر جزء افرادی هستید که فقط علاقمند به فیلم‌های بروز دنیا هستید پس نرم افزار فیلیمو برای ایفون را از دست ندهید چراکه اپلیکیشن فیلیمو گلچینی از برترین فیلم‌های خارجی آخرین سال میلادی را برای شما کنار گذاشته است.

نصب اپلیکیشن فیلیمو برای ios

داغ‌ترین فیلم‌های سینمای ایران

برترین‌های سینمای ایران را یکجا داشته باشید و با خیال آسوده در کنار خانوادتان از مشاهده آنها لذت ببرید.

 

نرم افزار فیلیمو برای ios

کارگردان‌های ایرانی

کم نبوده کارگردان‌های زبده‌ی ایرانی که با ساخت فیلم‌های ارزنده علاوه بر جذب مخاطبان خاص سینما باعث تحسین بزرگان سینمای جهان نیز شده و جوایز بزرگی همچون اسکار را بدست آورده‌اند. سبک کارگردان مورد علاقه خود را انتخاب و به تماشای آثار هنری او بنشینید.

 

 

نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون

انیمیشن

دیگر دوره‌ای که بتوان با چند کارتون تکراری کودکان را راضی نگه داشت تمام شده است و روزانه ده‌ها انیمیشن جذاب و کیفیت بالا روانه بازار می شوند که حتی علاوه بر کودکان مخاطبان بزرگسال بسیاری دارند به طوری که در چند سال گذشته از بین ده فیلم پرمخاطب دنیا حداقل سه مورد آن را انیمیشن‌ها به خود اختصاص داده‌اند. چه بسا مشاهده بهترین آنها در کنار کودک خود لحظات بسیار خوشی را رقم خواهد زد.

 

فیلیمو برای ios

سریال خارجی

دیگر سرمایه گذاران مکپانی‌های بزرگ سینمایی به سودهای بزرگ فیلم‌های سینمایی راضی نبوده و با تحقیق و ساخت سریال‌های چند فصلی و تسخیر بازار سینمایی جهان مخاطبان وفاداری به سریال‌های خود را جمع کرده‌ند که برای مشاهده فصل‌های جدید آن لحظه شماری می کنند اگر شما نیز جزء این افراد هستید در دانلود و نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون درنگ نکنید.

 

نرم افزار فیلیمو برای آیفون

اسکار

اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون برای کاربران با دانش خود نیز برنامه‌هایی کنار گذاشته است. آنان که می خواهند سطح خود را با دانش سینمای جهان همگام سازند به بخش اسکار اپلیکیشن فیلیمو سر بزنند تا فیلم‌هایی از نظر کارشناسان دارای عناوینی چون بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی، بهترین فیلم، بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلمنامه قتباسی در جشنواره اسکار هستند اطلاع یافته و مشاهده نمایید.

دانلود نسخه ios اپلیکیشن فیلیمو

دسته‌ها

همه چیز برای پیدا کردن فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه شما فراهم شده است. وارد تب دسته‌های اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون شده و با توجه به سلیقه و حال و هوای خود فیلم دلخواه خود را از بین دسته‌ایی همچون فیلم ایرانی، سریال، انیمیشن‌، اکشن، علمی – تخیلی‌، کمدی‌، عشقانه‌، وحشت جستجو کنید.
انتخاب دسته‌ها در اینجا پایان نمی یابد داخل هر دسته فیلم‌ها در زیر دسته‌هایی نظیر تاز‌ها ترین‌ها،‌ منتخب کاربران‌، بازیگران و کارگردان‌های برجسته در حوضه‌ی آن دسته و غیره برای انتخاب بهتر کربران نیز گنجانده شده است.

نسخه ios نرم افزار فیلیمو 

گالری آفلاین

با عضویت در اپلیکیشن فیلیمو برای ios می توانید فیلم‌ها را به صورت آفلاین نیز مشاهده نمایید. با ورود به بخش گالری آفلاین خود فیلم‌هایی که برای مشاهده به صورت آفلاین اضافه کرده‌اید را مشاهده خواهید نمود.

معرفی اپلیکیشن فیلیمو

مشاهده‌ها

چنانچه کاربران در طول کار با اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون از فیلم‌ یا سریالی خوششان بیاید و وقت کافی برای مشاهده آن در آن زمان را نداشته باشند می توانند آنها را نشانه گذاری کرده تا در وقت مناسب به تماشای آن بنشینند.

اپلیکیشن فیلیمو آیفون

پروفایل

برای استفاده کامل از همه‌ی خدمات اپلیکیشن ios فیلیمو می بایست نسبت به عضویت و خرید اشتراک اقدام نمود. از بخش پروفایل بر روی خرید کلیک کرده و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید اشتراک ۱ ماهه، ۳ ماهه، ۶ و ۱۲ ماه نمایید.

نرم افزار فیلیمو آیفون

خلاصه‌ای از امکانات اپلیکیشن آپ برای ios :

طراحی ظاهری کاربرپسند
دسته بندی فیلم‌ها و سریال‌ها
امکان پخش بدون قطعی فیلم ها حتی با اتصال های کم سرعت
دوبله ی فارسی یا زیر نویس فارسی تمامی فیلم ها
کیفیت مناسب فیلم ها و سریال ها
تفییر خودکار کیفیت فیلم های در حال پخش با توجه به سرعت اینترنت شما
امکان دانلود فیلم داخل اپلیکیشن و تماشای آن در زمانی دیگر
دارای حجم اینترنت رایگان بر روی برخی ISP ها
ارائه فیلم‌های بروز دنیا
نمایش کیفیت های مختلف فیلم به صورت خودکار بر اساس سرعت

 

 

شما به کمک اپ ستور ایرانی سیبانه به راحتی می توانید اقدام به دانلود اپلیکیشن فیلیمو برای ios نمایید.

شما همچنین می توانید با کلیک بر روی نرم افزارهای ایرانی iOS برای آیفون سایر نرم افزارهای ایرانی را مشاهده و دانلود نمایید.

 

اطلاعات دانلود اپلیکیشن فیلیمو برای ios

حجم: ۸.۷MB
نسخه: ۲.۹.۵
آی او اس: ۸ و بالاتر

نظر کارشناسی درباره نرم افزار فیلیمو برای ios

 

نقاط منفی بعد از نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون :

پس از دانلود اپلیکیشن فیلیمو برای ios و کار با بخش‌های مختلف آن می توان گفت که اپلیکیشن فیلیمو دارای نقطه ضعف بزرگی نمی باشد و تقریبا تمام نیاز کاربران حوضه خود را تامین نموده است.

سوالات متداول در مورد نصب اپلیکیشن فیلیمو برای آیفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه فیلیمو برای ایفون از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟

  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود اپلیکیشن فیلیمو برای ios و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن فیلیمو را در گوشی آیفون تراست کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب اپلیکیشن فیلمو برای آیفون از طریق اپ استور سیبانه به  نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار فیلیمو توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه دنلود نرم افزار فیلیمو دچار مشکل باشد

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهد

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست