دانلود اپلیکیشن آپ برای ios

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن آپ

برنامه آپ برای ایفون

 نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات برنامه آپ برای آیفون :

اپلیکیشن آپ در ابتدا با هدف یک نرم افزار تخصصی خدمات پرداخت ظهور کرد و سپس با گسترش فعالیت خود عملا به یک اپلیکیشن چند منظوره بی نقض تبدیل شد. به طوری که به وسیله دانلود آپ برای ایفون می توان بسیاری از امور وقت گیر روزانه را بصورت آنلاین و تنها با چند کلیک انجام داد.

با دانلود اپلیکیشن آپ برای ios و نصب این نرم افزار روی گوشی هوشمند خود، می توانید از سرویس هایی مثل خرید شارژ تلفن همراه، خرید شارژ اینترنت، بیمه شخص ثالث، انتقال پول به صورت کارت به کارت، خرید بلیت قطار، دریافت موجودی حساب. پرداخت قبوض، کمک به موسسات خیریه، ثبت اسناد و املاک، خدمات خودرو، خدمات قوه قضاییه و سایر خدمات آن استفاده کنید

لازم به ذکر است که تمامی خدمات ارائه شده توسط برنامه آپ برای ایفون به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته شده است.

از لحاظ امنیت نیز به علت اینکه نرم افزار آپ مستقیما با اطلاعات شخصی شما در ارتباط است . توسعه هندگان اپلیکیشن آپ توسعه دهندگان آن توجهی ویژه‌ای روی آن کرده‌اند تا جایی که تا امروز هیچ گزارشی از نفوذ و حملات مخرب تاثیرگذار روی آن نشده است.

 

معرفی بخش های مختلف برنامه آپ برای ایفون :

شارژ اینترنت

کاربران نرم افزار آپ با ورود به بخش شارژ اینترنت بدون محدودیت در نوع اپراتور ( همراه اول، ایرانسل، رایتل، آیتل، رایتل، آذزتل، تالیا ) برای سیم کارت خود یا نزدیکانشان شارژ خریداری کنید.

پس از دانلود آپ برای ایفون در قسمت وایمکس کاربران آن می توانند برای دو نوع وایمکس ایرانسل و مبین نت شارژ خریداری نمایند.

در قسمت ADSL نیز نیز با انتخاب شرکت خدماتی ADSL خود از بین گزینه‌‌های شاتل و آساتک، صبانت، مخابرات مودم اینترنل خانگی خود را شارژ و استفاده نمایند.

دانلود آپ برای ایفون

کارت به کارت

با دانلود اپلیکیشن آپ برای ios دیگر لازم نیست از چند اپلیکیشن بانکی استفاده نمایید. به جرئت می توان گفت نرم افزار آپ تمام بانک ها را تحت پوشش قرار داده است. تنها با چند کلیک مبلغ مدنظر خود را بین بانک های دلخواه خود انتقال دهید.

 

 

دانلود برنامه آپ برای ایفون

با وارد کردن مشخصات کارت‌های بانکی شماره کارت‌ها ذخیره می شوند تا در دوره‌های بعدی از انجام کارهای تکراری اجتناب کنید.
و در آخر پس از انتقال موفقیت آمیز پول خود رسید آن در صورت نیاز به ارسال فرد دیگر به شما نمایش داده می شود.

 

خرید شارژ

فرق نمی کند شما از چه سیم کارتی استفاده می کنید. با دانلود اپلیکیشن آپ برای ios تنها کافی است وارد بخش خرید شارژ شده و پس از انتخاب سیم کارت خود از بین اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل، آیتل، آذرتل، تالیا و وارد کردن شماره تلفن خود و یا نزدیکانتان و تعیین دلخواه مبلغ شارژ، اعتبار سیم کارت خود را افزایش دهید.

 

آپ ios

قبض خدماتی

دیگر لازم نیست برای هر کاری خود را درگیر ترافیک خیابان‌ها و صف‌های طولانی بانک‌ها بکنید، قبض‌هایتان را در دستتان گرفته. پس از با دانلود آپ برای ایفون وارد بخش قبض خدماتی شده و با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت قبوض خود را پرداخت نمایید.

 

 

 

آپ برای ایفون

موجودی کارت

جهت اطلاع از موجودی کارت خود پس از دانلود برنامه آپ برای ایفون وارد بخش موجودی کارت شده و با وارد کردن شماره کارت، رمز دوم کارت، cvv2 و تاریخ انقضا کارت خود موجودی کارت‌های خود را مشاهده نمایید.

 

دانلود اپلیکیشن آپ برای ios

قبض موبایل و تلفن

جزء اولین خدماتی که نرم افزار آپ برای ios به مشتریان خود عرضه کرد، پرداخت قبوض موبایل و تلفن بود است. وارد این بخش شده شماره خود را وارد کرده و بر روی مرحله بعد کلیک کرده و بنابه خواست خود قبض میان دوره و یا پایان دوره خود را پرداخت نمایید.

 

نصب آپ برای آیفون

نیکوکاری

دیگر بهانه‌ای برای کمک به موسسات خیریه معتبر نمانده است، تنها کافیست خواهان خوشحالی هم وطن خود باشید. وارد بخش نیکوکاری شده و از بین موسساتی همچون محک، ستاد بازسازی عتبات عالیات، زنجیره امید، مهر آفرین، بهزیستی، جامعه حمایت از بیماران ام اس، وقف بیماران سرطان و غیره انتخاب و مبلغ که خواهان وقف آن هستید را تعیین کنید.

 

دانلود آپ ios

بیمه

یکی از جدیدترین خدماتی که اپلیکیشن آپ برای ios آیفون برای رفاه کاربران ارئه کرده است خدمات بیمه است. اگر فردی محتاط و آیندنگر هستید این بخش را از دست ندهید.
پس از دانلود اپلیکیشن آپ برای آیفون وارد بخش بیمه شده و بنابه نیاز خود از بین بیمه‌های شخص ثالث اتومبیل، بیمه مسافری خارج از کشور، آتش سوزی و زلزله، آتش سوزی طرح اصناف، حوادث انفرادی، حوادث سفر داخل کشور بیمه مدنظر خود را انتخاب کنید.

 

 

آپ ایفون

هر سرویس بیمه بنابه مقتضا شامل چندین طرح مختلف است. کاربران پس از انتخاب نوع بیمه خود وارد صفحه طرح‌های موجود برای آن بیمه می شوند و برحسب نیاز خود طرح مدنظر خود را انتخاب می کنند.

دانلود آپ برای آیفون

تله پرداز

اپلیکیشن آپ حتی برای خرید‌های شما از فروشگاه‌ها، شرکت‌ها نیز برنامه ریزی کرده است و تنها کافیست پس از خرید از فروشگاه‌ها، شرکت‌های تحت قرارداد با آپ کد پزیرنده را لمس و کد پرداخت را وارد کنید.

 

دانلود برنامه آپ برای آیفون

بلیط قطار

شما می توانید با دانلود آپ برای ایفون با خیال آسوده اقدام به رزرو بلیط قطار از تمام تقاط کشور بکنید. پس از تعیین مبدا، مقصد و تاریخ حرکت تمام بلیط‌های موجود برای شما نمایش داده می شود که می توانید نسبت به زمان و بودجه خود اقدام به خرید بلیط قطار کنید.

 

 

آپ برای آیفون

ثبت اسناد و املاک

امروزه تمامی کارها بصورت اینرنتی اجام می گیرد، کارهای املاک و اسناد مربوط به آن نیز از این امر مستثنا نیست. برای پرداخت هزینه اسناد مربوط به معاملات بانکی وارد بخش ثبت اسناد و املاک برنامه آپ ios شده و پس از وارد کردن شناسه قبض پرداخت خود را انجام دهید.

 

 

اپلیکیشن آپ برای ایفون

آپتل

با دانلود اپلیکیشن آپ برای ios در صورت نیاز می توانید به سرعت اقدام به خرید سیم کارت‌های دائمی نسل جدید آپتل با شماره دلخواه خود نمایید.

 

اپلیکیشن آپ برای ios

امتیازگیری

اکثر اپلیکیشن ها قابلیت افزایش اعتبار درون برنامه از طرق مختلف را ایجاد کرده‌اند. نسخه ios اپلیکیشن آپ برای ایفون نیز برای کاربران خود بستری فراهم کرده تا کاربران با تکان دادن گوشی و در نتیجه پر کردن دایره‌ای اعتبار درون برنامه خود را افزایش و در پرداخت‌ها از آنها استفاده نمایند.

 

دانلود آسان پرداخت آپ براي آيفون

سرمایه گذاری

اگر فردی آیندنگر و اهل سرمایه گذاری هستید می توانید با دانلود برنامه آپ برای ایفون و ورود به بخش سرمایه گذاری می توانید ارزش سهام شرکت‌هایی که در لیست صندوق‌ها هستند اطلاع یابید و هم از ارزش سهام خود شرکت آسان پرداخت و اگر سهام دار این شرکت‌ها باشید تغییرات ارزش سهام خود را بصورت آنلاین مشاهده نمایید.

 

دانلود اپليكيشن اپ براي ايفون

خدمات خودرو

خدمات خودرو شامل دو طرح خدمات پارکینگ و بزرگراه و امدادخودرو ایران است:

با استفاده از خدمات پارکینگ و بزرگراه می توانید برخی هزینه‌های مربوط به خودرو همچون هزینه پارکینگ، عوارض اتوبان و غیره را با دانلود آپ برای ایفون و کیف پول آن انجام دهید.

در بخش امداد خودرو نیز می توانید با خرید کارت اشتراک امداد خودرو ایران از تخفیف ۳۳٪ بهره مند شده و فقط با پرداخت ۸۹ هزار تومان، به مدت یکسال و بصورت نامحدود از خدمات اعزام امدادگر، حمل خودرو، مشاوره و غیرهاستفاده نمایید.

 

 

نصب آپ براي آيفون

قوه قضاییه

چنانچه خواهان پرداخت فاکتورهای مربوط به قوه قضاییه بصورت آنلاین هستید با دانلود برنامه آپ برای ایفون و ورود به بخش قوه قضاییه و وارد کردن شناسه دریافت وجه این امر را به راحتی انجام دهید.

دانلود اپ ایفون

خلاصه‌ای از امکانات اپلیکیشن آپ برای ios :

– خرید شارژ برای سیمکارتهای اعتباری همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا

– انتقال وجه کارت به کارت

– خرید بلیط قطار

– امکان تکرار خریدهای قبلی پس از دانلود آپ برای ios

– امکان شارژ کیف پول آپ و پرداخت بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت بانکی

– امکان استفاده از سرویس شارژ خودکار (اتوشارژ) با دانلود اپلیکیشن آپ برای آیفون ویژه کاربران ایرانسل

– خرید بسته های اینترنت ۳G  و ۴G ایرانسل پس از دانلود آپ برای ایفون

– پرداخت قبض آب، برق، گاز و تلفن از طریق اسکن بارکد توسط بارکدخوان یا وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت

– استعلام و پرداخت قبوض میان دوره و پایان دوره خطوط دائمی همراه اول

– پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی با استفاده از دانلود اپلیکیشن آپ برای آیفون

– کمک به موسسات خیریه پس دانلود برنامه آپ برای ایفون

– شارژ اینترنت وایمکس و  ADSL

– پرداخت هزینه دادرسی،پرداختهای بیمه ایران و خرید از هزاران فروشگاه مجهز به کارتخوان آپ با استفاده از تله پرداز

– خرید بیمه شخص ثالث، آتش سوزی مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث سفر

– مشاهده سابقه و جزئیات تراکنش های انجام شده

– مدیریت کارت های بانکی

– دریافت امتیاز بعد از هر تراکنش با تکان دادن گوشی در بخش امتیاز گیری

– خرید با استفاده از امتیازهای

دقت کنید که برای استفاده از خدمات اپلیکیشن آپ می بایست به اینترنت متصل باشید.
پی از دانلود برنامه آپ برای ایفون در صورت عدم دسترسی به اینترنت می توانید پرداخت های خود را از طریق سامانه #۷۳۳* انجام دهید.

لازم به ذکر است که سرویس دریافت موجودی کارت بانکی به دستور بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موقتا قطع می باشد.

 

شما به کمک اپ ستور ایرانی سیبانه به راحتی می توانید اقدام به دانلود اپلیکیشن آپ برای ios نمایید.

برای مشاهده سایر نرم افزارهای ایرانی حذف شده از اپ استور اینجا کلیک کنید.

اطلاعات دانلود اپلیکیشن آپ برای ios

حجم: ۱۴.۴MB
نسخه: ۲.۷.۰
آی او اس: ۸ و بالاتر

نظر کارشناسی درباره برنامه آپ برای ایفون

پس از دانلود آپ برای ایفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

نقاط منفی بعد از نصب اپلیکیشن آپ برای آیفون :

به جرئت نسخه ios آپ را می توان یکی از کامل‌ترین نرم افزارهای پرداختی کشور دانست ولی هیچ چیز کامل نیست و توسعه دهندگان برنامه آپ برای آپ باید مواردی چون خدمات خودرو، صندوق سرمایه گذاری، بیمه به علت پایین بودن گزینه انتخاب نوع خدمات را گسترش دهند و همچنین می توانند علاوه بر بلیت قطار، امکان رزرو بلیط هواپیما و اتوبوس نیز به صورت آنلاین فراهم آورند.

سوالات متداول در مورد دانلود برنامه آپ برای ایفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه آپ برای ایفون از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟

  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه  بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار آپ برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن آپ را در گوشی آیفون تراست کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با دانلود اپلیکیشن آپ برای آیفون از طریق اپ استور سیبانه به نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار آپ توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه دانلود نرم افزار آپ دچار مشکل باشد

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهد

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی