دانلود اپلیکیشن هفت هشتاد برای ios

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن هفت هشتاد

اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون

 نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات نرم افزار هفت هشتاد برای آیفون :

نرم افزار هف هشتاد یک نرم افزار کاربردی برای پرداخت های غیر حضوری توسط گوشی همراه می باشد که در آن میتوانید به راحتی قبض های خدماتی خود را پرداخت کنید ، شارژ بخرید ، قبض موبایل خودتان را پرداخت کنید و بسته های اینترنت بخرید.
اولین مشخصه قابل توجه  این نرم افزار که با آن روبرو میشویم این است که کاربران میتوانند در قسمت  تنظیم خدمات مورد علاقه، چیدمان خدمات را به صورت دلخواه خود شخصی سازی نمایند.

 

آشنایی با محیط اپلیکیشن هفت هشتاد برای ios

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون یک محیط اپلیکیشنی جدید و جذاب شاهد هستیم. یک دایره بزرگ ساحته شده از دایره‌های دوار کوچک، ایده جالب توسعه‌دهندگان نسخه ios نرم افزار هفت هشتاد است که کمتر با چنین طراحی‌های نوآورانه‌ای در کشور روبرو هستیم.

 

اپلیکیشن هفت هشتاد ( ۷۸۰ ) برای آیفون

شارژ سیم کارت اعتباری

اولین سرویسی که هنگام لود کردن اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون با آن مواجه می شودید سرویس شارژ سیم کارت‌های اعتیاری سه اپراتور بزرگ کشور یعنی همراه اول، ایرانسل و رایتل است که این امکان را مهیا کرده است تا با وارد کردن شماره نزدیکان خود به آنها نیز شارژ خریداری کنید.

در نسخه ios اپلیکیشن هفت هشتاد کاربران می توانند به چهار روش شارژ مستقیم، دریافت کد پین همراه اول، دریافت کد پین ایرانسل و دریافت کد پین رایتل و از بین مبالغ ۱۰ ، ۲۰، ۵۰ ، ۱۰۰ ، ۲۰۰ هزار تومان سیم کارت اعتباری خود را شارژ کنند.

دانلود اپلیکیشن هفت هشتاد ( ۷۸۰ ) برای ios

خرید بسته اینترنت

با دانلود اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون و ورود به بخش خرید بسته اینترنت برای سیم کارت خود و یا دیگران اینترنت روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالیانه که هر کدام از آنها متناسب با مدت زمان خود دارای بسته‌های متنوعی جهت انتخاب مطابق با نیاز کاربر هستند خریداری کنند.

 

 

نصب اپلیکیشن هفت هشتاد ( ۷۸۰ ) برای آیفون

پرداخت قبض

نسخه ios اپلیکیشن هفت هشتاد جزء کامل‌ترین سرویس‌های ارائه پرداخت قبوض کشور است. کافیست وارد بخش پرداخت قبض شده و قبوض موبایل ( اپراتورهای ایرانسل، همراه اول، رایتل )، قبض خدماتی ، ADSL ( تنها شرکت آسیاتک ) ، WIMAX ( تنها وایمکس ایرانسل ) و جریمه رانندگی خود را پرداخت نمایید.

 

نسخه ios اپلیکیشن هفت هشتاد ( ۷۸۰ ) برای آیفون

تنظیم خدمات مورد علاقه

همان طور که در ابتدا نیز عرض کردیم نه تنها نرم افزار هفت هشتاد برای ایفون از طراحی ظاهری سطح بالایی برخوردار هست که این امکان را برای کاربران نیز مهیا کرده تا بر اساس کارهای پرتکراری خود مواردی را در صفحه اول کم و زیاد کنند.

۸ سرویس از جمله خیریه، شاررژ خودکار، موجودی، تکرار آخرین تراکنش، شارژ هدیه، استعلام، گزارش تراکنش، خرید بسته ترکیبی در بخش تنظیم خدمات مورد علاقه در اختیار کاربران نرم افزار هفت هشتاد برای ایفون قرار گرفته شده است تا از بین آنها ۵ مورد را به صلاح دید خود انتخاب کرده تا در صفحه اول اپلیکیشن هفت هشتاد قرار گیرد.

 

 

اپلیکیشن ۷۸۰ برای آیفون

انتقال وجه کارت به کارت

به جرئت می توان گفت انتقال پول از کارت به کارت دیگری پرکاربرد‌ترین قابلیت اپلیکیشن‌های پرداختی از سوی کاربران آنها است، اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون نیز این مورد را به خوبی متوجه و اقدام به ارائه سرویس کارت به کارت از اکثر بانک‌های کشور نموده است.

 

برنامه هفت هشتاد ( ۷۸۰ ) برای ios

خیریه

به شکر خدا کمک‌های انجام شده در اپلیکیشن‌های پرداختی روز به روز در حال افزایش است شما نیز می توانید با دانلود اپلیکیشن هفت هشتاد برای ios در امور خیریه همچون تهیه لوازم التحریر برای کودکان نیازمند، کمک جهت خرید جهیزیه، آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، کمک به زلزله زدگان، محک، تنجمن اتیسم ایران، انجمن ام اس، شیرخوارگان آمنه و غیره شرکت نمایید.

 

نصب اپلیکیشن هفت هشتاد ( ۷۸۰ ) برای ios

شارژ خودکار

سرویس ویژه‌ای که در میان اپلیکیشن‌های پرداختی تنها هفت هشتاد به خود اختصاص داده سرویس شارژر خودکار سیم کارت‌های اعتیاری است. کاربران با نصب اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون و ورود به بخش شارژ خودکار نوع بسته و مبلغ آن به هنگام رسیدن اعتبار سیم کارت به مبلغ تعیین شده به صورت خودکار سیم کارت آنها شارژ شود.

 

نرم افزار هفت هشتاد ( ۷۸۰ ) برای ios

موجودی

با ورود به بخش موجودی و وارد کردن شماره کارت، رمز دوم، cvv2 و تاریخ انقضاء کارت خود می توانید موجودی حساب مربوط به کارت را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که کارمزرد ۱۲۰۶ ریال توسط بانک صادرکننده کارت کاز حساب شما کسر خواهد شد.

نصب اپلیکیشن هفت هشتاد ( ۷۸۰ ) برای آیفون

تکرار آخرین تراکنش

کاربران اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون می توانند برای انجام دوباره آخرین کار پرداختی خود وارد بخش تکرار آخرین تراکنش شده و در کنمترین زمان ممکن پرداخت خود را انجام دهند.

 

برنامه هفت هشتاد برای ایفون

شارژ هدیه

کاربران جهت خرید و یا سوپرایز دوستان خود می توانند از طریق بخش شارژ هدیه و وارد کردن شماره دوست و آشنای خود برای او اعتبار سیم کارت خریداری نماید.

 

 

نرم افزار هفت هشتاد برای ایفون

تنظیمات اپلیکیشن ۷۸۰ برای آیفون

کاربران جهت شخصی سازی و آگاهی از تراکنش‌های خود و موارد دیگر با کلیک بر روی آیکون سه خطی موجود در بالا گوشه راست اپ با گزینه‌های مختلفی روبرو می شوند. برای ذخیره کردن کارت‌های بانکی خود جهت تسریع در امور پرداخت وارد بخش مدیریت کارت شوید همچنین برای استفاده از آخرین سرویس‌های نسخه ios اپلیکیشن ۷۸۰ بر روی به روز رسانی کلیک نمایید.

 

نسخه ios نرم افزار هفت هشتاد ( ۷۸۰ )

قرعه کشی‌ها

با نصب اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون و انجم تراکنش‌های مالی به حساب کاربری کاربران امتیازاتی افزوده می شود تا شانس آنها در کسب جوایز ویژه نرم افزار هفت هشتاد همچون ۵۰۰ میلیون تومانی ، گوشی Galaxy s9 افزایش یابد.

 

دانلود نسخه ios اپلیکیشن هفت هشتاد ( ۷۸۰ )

 

کار خلاقانه‌ای که نرم افزار هفت هشتاد برای ایفون جهت معرفی برندگان جوایز خود نموده است، ضبظ و ارائه ویدیو از برندگان پیشین قرعه کشی آن است. برای مشاهده ویذیو‌ها بر روی آیکون پخش در پایین گوشه چپ صفحه اول اپلیکیشن هفت هشتاد کلیک نمایید.

 

خلاصه ویژگی های اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون‌ :

– خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری (ایرانسل، همراه اول، رایتل)
– خرید بسته های افزایشی اینترنت ۳G,4G و td-lte
– پرداخت کلیه قبوض از طریق (بارکد خوان، شناسه قبض و شناسه پرداخت و همچنین استعلام قبض میان دوره و پایان دوره خطوط دائمی همراه اول)
– مشاهده موجودی کارت (تمامی کارت های بانکی عضو شتاب)
– شخصی سازی دسترسی به سرویس‌ها
– شرکت در امور خیریه
ـ شارژ اعتبار سیم‌ کارت بصورت خودکار
ـ استعلام موجودی در کارت‌ بانک‌ها
ـ خرید شارژ هدیه به دوستان و آشنایان
ـ شارژ اینترنت مودم خانگی
ـ شارژ اینترنت مودم بی سیم
– مشاهده جزئیات تراکنش های مالی
– مدیریت کارت ها
– کسب امتیاز و شرکت در قرعه کشی ها ی متنوع با انجام هر تراکنش

اطلاعات دانلود اپلیکیشن هفت هشتاد برای ios

حجم: ۲۱MB
نسخه: ۲.۱۹.۰
آی او اس: ۹ و بالاتر

نظر کارشناسی درباره نرم افزار هفت هشتاد برای ایفون

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

نقاط منفی بعد از نصب اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون :

پس از کار با سرویس های مختلف اپلیکیشن هفت هشتاد متوجه شدیم که نقاط ضعف اصلی آن در بخش کارت به کارت به علت تعداد کم قرارداد با بانکهای معتبر نسبت به سایر رقبای خود و همچنین تعداد بسیار کم شرکت ها تحت قرارداد در بخش ADSL و WIMAX سرویس پرداخت قبض می باشد.

 

سوالات متداول در مورد نصب اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه هفت هشتاد برای ایفون از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟

  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار هفت هشتاد برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن هفت هشتاد را در گوشی آیفون تراست کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب اپلیکیشن هفت هشتاد برای آیفون از طریق اپ استور سیبانه به  نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار هفت هشتاد توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه دنلود نرم افزار هفت هشتاد دچار مشکل باشد

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهد

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.