اخبار مک

با ترک‌پد اپل بیشتر آشنا شوید

بدون دیدگاه

از زمانی که Apple برای اولین بار در لپ تاپ PowerBook خود از Touchpad یا همان Trackpad استفاده کرد;در اکثر لپ‌تاپ‌ها استفاده از ترک‌پد به یک استاندارد تبدیل شد. با سیبانه همراه باشید

بنا به ادعای اپل که بی‌راه هم نیست اپل Trackpad را مجددا اختراع کرد و قابلیت Multi-Touch را به آن افزود تا کاربران بتواند; دستورات همزان بیش از دو انگشت را از طریق آن به کامپیوتر منتقل کنند;اپل لقب جادویی را به ترک‌پد‌ها و ماوس‌های خود اضافه کرد است تا گویای ویژگی های منحصربفرد آنها باشد.

Trackpad جادویی اپل قابلیت دریافت همزمان دستورات بیش از یک انگشت را دارند این قابلیت باعث می‌شود; کنترل بیشتری را بر روی درخواست‌های خود از کامپیوتر داشته باشید; برای مثال شما می‌توانید با کشیدن ۲ انگشت خود کل صفخه مرورگر را تغییر دهید و یا با کشیدن ۳ انگشت بین نرم افزارهای در حال اجرا جابه جا شوید.

 

مقاله‌های مرتبط:

حالا Apple تاچ پد جداگانه ای را ساخته است که برروی هر کامپیوتری قابل نصب است; تاچ پد ها معمولا بخشی از نوت بوک ها و نت بوک ها هستند; ولی این یکی که Apple Magic Trackpad نام دارد بصورت جداگانه به فروش می رسد. این محصول هم مانند تمام محصولات نقاط مثبت و منفی خاصی دارد.

تاچ پد Magic Trackpad سطح بسیار بزرگتری دارد که باعث می‌شود; بتوانید به راحتی روی آن مانور دهید. سطح آن ۱۳ در ۱۱ سانتی متر است. ارتباط این تاچ پد از طریق Bluetooth انجام می شود و این از مزایای این سیستم است.

دقت دریافت دستورات کاربر در این محصول بسیار بالاست اما قیمت بالای آن را می‌توان از ویژگی‌های منفی این دیوایس دانست.

قیمت Apple Magic Trackpad حدود ۹۰ دلار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی اینستاگرام سیبانه و کانال تلگرام سیبانه مراجعه نمایید.

       

 

فهرست
×