اخبار آیپد

اپل پاسخ ادعای خم‌شدن آیپد پرو ۲۰۱۸ را داد

بدون دیدگاه

بعد از خم شدن آیفون ۶ و انتقادات شدیدی که از اپل در این زمینه ایجاد شد هم اکنون بحث خم شدن آیپد پرو ۲۰۱۸ مطرح شده است. با سیبانه همراه باشید.

گویا اپل خم شدگی برخی مدل‌های آیپد پرو ۲۰۱۸ را تایید کرده است;و به نظر می‌رسد این خم‌شدگی در نتیجه‌ی فرآیند خنک‌سازی اجزای فلزی و پلاستیکی آیپد پرو ۲۰۱۸ هنگام تولید این محصول ذکر شده است.

اپل تایید کرده برخی مدل‌ها به هنگام تحویل دادن به مشتری دچار خم شدگی بوده‌اند; اما بنا به توضیحات اپل در مورد فرایند تولید این محصول، خم شدگی آیپد پرو ۲۰۱۸ را نمی‌توان از ایرادات این محصول دانست.

طبق توضیحات اپل این مشکل به مدل خاصی از آیپد پروهای ۲۰۱۸ مربوط نمی‌شود; و تمامی مدل‌های آنرا شامل می‌شود.با توجه به قیمت آیپد پرو ۲۰۱۸ از ۷۹۹ دلار (برای مدل پایه‌ی ۱۱ اینچ) تا ۱٬۸۹۹ دلار (برای مدل قدرتمند ۱۲.۹ اینچ با اتصال LTE و یک ترابایت حافظه‌ی داخلی) مشاهده‌ی چنین مشکلی با انتظارات خریدار سازگار نیست.

برخی کاربران مدعی شده‌اند که خم‌شدگی به‌تدریج و با استفاده‌ی روزمره ایجاد شده است; و عده‌ی قابل‌توجهی اعلام کرده‌اند که آیپد پرو آنها از لحظه‌ای که به‌دستشان رسیده، دارای خم‌شدگی بوده است.

همچنین اکثر گزارشات مربوط به مشکل خم‌شدگی آیپد پرو ۲۰۱۸ برای مدل LTE گزارش شده است.

اپل تایید کرده است که در برخی موارد، ادعای آن‌هایی که می‌گویند دستگاه‌شان از همان ابتدا خم‌شدگی داشته، صحت دارد.

 

مقاله‌های مرتبط:

اپل در پاسخ به کاربری که ادعای خم شدن آیپد پرو ۲۰۱۸ را مطرح کرده بود; اعلام کرد آیپد پرو شما قدرتمندترین آیپد موجود است.این پاسخ که می‌توان; تعابیر مختلفی از آن داشت با عبارت ” در صورت استفاده صحیح آیپد شما خم نخواهد شد” به پایان رسیده است.

 اپل از کاربران خود خواسته آیپد پرو خود را برای اپل بفرستد; تا تیم مهندسی این شرکت، بتواند این تبلت را مورد بررسی قرار دهد و آن را جایگزین کند.

در مدل LTE آیپد پرو جدید در قسمت کناری‌ از یک نوار پلاستیکی استفاده شده است; این قسمت‌های کناری، جاهایی هستند که در آن‌‌ها خطوط آنتن، بدنه را به دو بخش تقسیم می‌کند; و ظاهرا در همان‌جا نیز خمیدگی دیده شده است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی اینستاگرام سیبانه و کانال تلگرام سیبانه مراجعه نمایید.

 

       

فهرست
×