گیفت کارت اپل

گیفت کارت اپل

گیفت کارت اپل و یا به عبارت دیگر آیتونز کارت در واقع کارت‌های هدیه شرکت اپل است.این کارت‌های هدیه امکان خرید خدمات نرم افزاری و محصولات سخت افزاری اپل را برای کاربران فراهم می‌سارند. فلسفه اصلی طراحی و تولید این کارت‌ها فراهم ساختن شرایط هدیه دادن به عزیزانتان است ، اما در کشور ایران به دلیل عدم دسترسی به کارت‌های بانکی بین المللی به توفیقی اجباری برای کاربران ایرانی تبدیل شده است.

گیفت کارت اپل چیست
گیفت کارت

چه کالا و خدماتی را با گیفت کارت آیتونز می‌توان خرید

 گیفت کارت ها دارای کدهای اسکرچی هستند که با وارد کردن این کدها در حساب اپل آیدی به صورت اعتبار در اپل ایدی شما شارژ می شوند. از این اعتبار می توانید برای خرید کالاهای فیزیکی و دانلود کالاهای دیجیتالی مانند اپلیکشن ، کتاب، برنامه ، فیلم و موسیقی که معمولاً از طریق آیتونز ، اپ استور ، آیبوک، اپل موزیک قابل دانلود هستند استفاده کنید .

گیفت کارت آیتونز

گیفت کارت و آیتونز کارت استورهای مختلف

اپل استور و فروشگاه‌های مختلفی را برای کشورهای مختلفی دارد.هریک از این استورها دارای گیفت کارت‌های متفاوتی هستند و امکان استفاده از گیفت کارت کشور کانادا در استور کشور انگلستان وجود ندارد.زمانی که شما اقدام به ساخت اپل آیدی می‌کنید نیاز است تا کشور خود را انتخاب نمایید.با انتخاب کشور ، اپل ایدی شما در استور آن کشور قابل استفاده خواهد بود.

آموزش وارد کردن کد شارژ گیفت کارت در حساب اپل آیدی

برای شارژ اپل آیدی به کمک گیفت کارت از ۲ طریق می‌توانید اقدام نمایید.

نرم افزار آیتونز را در سیستم عامل مک و یا ویندوز اجرا کنید و سپس به کمک اپل آیدی خود Sign in شوید.

آموزش استفاده از iTunes >

از منوی Account وارد بخش Redeem شوید.میتوانید با انتخاب گزینه‌ی Use Camera گیفت کارت خود را جلوی دوربین کامپیوتر خود قرار دهید تا آیتونز به طور اتوماتیک کد شارژ کارت را خوانده و مبلغ آنرا در حساب اپل آیدی شما شارژ کند. همچنین می‌توانید کدشارژ گیفت کارت را به صورت دستی نیز وارد کنید.

گیفت کارت آیتونز

وارد نرم افزار Settings شده و از بخش iTunes & AppStore به کمک اپل آیدی خود Sign in شوید. سپس وارد نرم افزار AppStore شده و وارد بخش Redeem شده و حساب اپل آیدی خود را شارژ نمایید.

گیفت کارت اپ استور

سیبانه کارت جایگزین گیفت کارت اپل در ایران

به علت محدودیت های قیمتی و محدودیت دسترسی مستقیم به گیفت کارت آیتونز از داخل ایران، سیبانه کارت این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم ساخته تا با دلار ۱۰۰۰تومانی گیفت کارت اپل به نسخه اورجینال نرم افزارهای آیفون و آیپد دسترسی داشته باشند.

 

در مورد سیبانه کارت بیشتر بدانید >

سیبانه کارت
خرید گیفت کارت

پاسخ سوالات متداول در مورد گیفت کارت

خیر، امکان بلاک شدن این کدها و در نتیجه آنها بلاک شدن اپل آیدی شما وجود دارد.

خیر، برای استفاده از گیفت کارت آمریکا باید اپل آیدی آمریکا داشته باشید.

خیر، با توجه به این که در ایالت های مختلف کشور آمریکا و یا شهرهای مختلف سایر کشورها مقدار مالیات متفاوت است، براین اساس و بر اساس کشور و ایالت اپل آیدی شما برای خریدهای شما از اپ اسور اپل نیز مالیات تخصیص می یابد.

هر دو امکان دسترسی و دانلود اپلیکیشن های اورجینال آیفون و آیپد را فراهم می سازند.

سیبانه کارت امکان خرید اپلیکیشن های اورجینال آیفون و آیپد را از طریق اپل استور ایرانی سیبانه میسر می سازد در حالی برای استفاده از گیفت کارت اپل باید نرم افزارهای آیفون و آیپد را با نرخ دلار موجود در بازار خریداری کنید.

سیبانه کارت با نرخ ثابت دلار ۱۰۰۰ تومانی و گیفت کارت اپل با نرخ دلار روزانه قابل خرید.