اپ استور سیبانه

چرا ما اپ استور سیبانه را منحصربفرد می نامیم؟

اولین بار در ایران

ما در سیبانه با تمرکز بر انتشار اپ‌های اورجینال و بررسی شده اپل اقدام به طراحی و توسعه اپ استور ایرانی سیبانه نمودیم. محور تمرکز سیبانه فعالیت در راستای تسهیل دسترسی کاربران ایرانی به نرم افزارهای اورجینال اپل بدون داشتن محدودیت است.

 

 

امنیت فداشدنی نیست !

بسیاری از کاربران اپل به دلیل تمرکز شدید این شرکت بر روی حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران محصولات این شرکت را انتخاب می کنند. کنترل شدید اپل بر روی اپلیکیشن های منتشر شده در اپ استور نیز به همین جهت است. خط مشی ما در سیبانه فعالیت بر همین ساز و کار است و از این رو سیبانه استوری امن و مطمئن برای دسترسی به نرم افزارهای آیفون، آیپد و به طور کل سیستم عامل iOS است.

اپلیکیشن های ایرانی

در راستای خط و مشی سیبانه که تمرکز به اورجینال و مورد تایید بودن اپلیکیشن ها از طرف اپل و شرکت های ایرانی است تنها نرم افزارهای تایید شده‌ی بانکی و ایرانی امکان انتشار و عرضه در سیبانه را دارند، از این رو ممکن هست برخی اپ های ایرانی امکان دسترسی از طریقه اپ استور سیبانه را نداشته باشند به محض عرضه نسخه تایید شده‌ی بانکی و ایرانی از طرف بانک ها و شرکت های ایرانی امکان دسترسی به آنها از طریق سیبانه میسر خواهد شد.

 

بستر انتشار اپ های ایرانی

بنا به دلایل متعددی برخی اپ های ایرانی اجازه انتشار در اپ استور اپل را پیدا نمیکنند. سیبانه در راستای تسهیل فعالیت برای شرکت و توسعه دهندگان ایرانی ساز و کاری منحصربفرد را در اختیار آنان قرار می دهند تا کسب و کار خود را توسعه دهند.

 

اپلیکیشن منحصربفرد ; اپ استور منحصربفرد