تعمیر آیفون

سرویس و تعمیر آیفون

تعمیرات آیفون

کجا می توانم تعمیرات مورد تأیید اپل را پیدا کنم؟

شما می توانید تعمیرات اپل تأیید شده و خدمات را در فروشگاه اپل یا یکی از ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل خود دریافت کنید; شما همچنین می توانید آیفون خود را به یک مرکز تعمیر اپل ارسال کنید; تکنسین ها در همه این مکان ها آموزش اپل را دریافت می کنند. آنها همان خدمات با کیفیت بالا را با قطعات اصلی اپل ارائه می دهند; تعمیرات توسط اپل پشتیبانی می شود.

یک قرار ملاقات یا سرویس درخواست کنید

یاد بگیرید که چگونه آیفون خود را آماده تعمیر کنید

تعمیر اپل

تعمیر آیفون چقد طول میکشه؟

فروشگاه اپل و بسیاری از ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل ما ارائه خدمات روزانه برای برخی از تعمیرات; مانند تعمیر صفحه نمایش. اگر شما آیفون خود را به طور مستقیم به مرکز تعمیرات اپل ارسال کنید یا اگر تکنسین شما بخواهد آن را به شما ارسا ل کند.

تعمیرات آیفون

تعمیر آیفون چقدر هزینه دارد؟

پس از بررسی آی فون خود، تکنسین شما کل هزینه های تعمیر یا جایگزینی را محاسبه میکند; در برخی موارد، تعمیر ممکن است توسط گارانتی اپل، برنامه AppleCare یا قانون مصرف کننده پوشش داده شود.

 
هزینه تعمیرات صفحه نمایش

هزینه تعمیرات باتری

هزینه تعمیرات دیگر

تعمیر صفحه آیفون

شما می توانید صفحه نمایش آیفون شکسته شده را در یک فروشگاه اپل; سرویس مجاز Apple یا با ارسال آن به مرکز تعمیرات اپل تعمیر کنید; اگر برنامه AppleCare + دارید، می توانید از آن برای پوشش دادن تعمیر صفحه استفاده کنید.

همه این مکان ها از قطعات اصلی اپل استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که روی صفحه شما پس از تعمیر، روی گوشی می کند; برخی از مکانها خدمات مشابه در همان روز را ارائه می دهند. 

قرار ملاقات یا درخواست سرویس

هزینه های تعمیر صفحه نمایش را ببینید

تعویض باتری آیفون

شما می توانید باطری آیفون خود را در Apple Store، یک ارائه دهنده خدمات مجاز Apple، و یا با ارسال آن به مرکز تعمیرات اپل جایگزین کنید; مکان های مجاز ما از قطعات اصلی اپل استفاده می کنند.

ضمانت Apple Limited شامل یک باتری است که از نقص در تولید ناتوان است، اما باتری هایی که از استفاده عادی استفاده می کنند را پوشش نمی دهد; هزینه جایگزینی باتری بستگی به مدل آیفون شما دارد و یا با گارانتی; طرح AppleCare یا قانون مصرف کننده تحت پوشش قرار گیرد.

اگر شما با برنامه AppleCare پوشش داده شده اید و باتری آیفون شما تنها ۸۰ درصد یا کمتر از ظرفیت اصلی خود را نگه می دارد; ما باتری شما را بدون پرداخت هزینه تعویض می کنیم. 

قرار ملاقات یا درخواست سرویس

هزینه های تعویض باتری را ببینید

 

سایر تعمیرات آیفون

آیا برای مقاصد دیگری مانند دکمه Home یا آسیب مایع نیاز به تعمیر دارید؟

. اگر مشکل آیفون شما توسط گارانتی اپل پوشش داده می شود; برنامه AppleCare یا قانون مصرف کننده، هزینه ای وجود ندارد; این شامل آسیب اتفاقی نیست که نیاز به هزینه دارد.

. اگر آیفون شما آسیب اتفاقی داشته باشد و پوشش AppleCare + را داشته باشید; می توانید یکی از حوادث آسیب های تصادفی خود را برای پوشش تعمیر استفاده کنید; هر حادثه پوشش خسارت اتفاقی; بسته به برنامه شما، به هزینه خدمات AppleCare + یا هزینه خسارت وارد می شود; همانطور که در زیر نشان داده شده است. 

اگر آیفون شما آسیب دیده باشد و شما پوشش apple care + را نداشته باشید; هزینه تعمیر آن بسته به تعمیرات، تا هزینه گارانتی کمتر در زیر متفاوت خواهد بود; این قیمت از گارانتی برای تعمیرات ساخته شده توسط اپل توزیع شده است; اپراتورهای مجاز اپل ممکن است هزینه های خود را تعیین کنند.

مطمئن نیستید که پوشش داده شده است؟  بررسی کنید که آیا AppleCare + با وارد کردن شماره سریال آیفون شما را نیز پوشش می دهد. 

سایر هزینه های تعمیر آیفون در ایالات متحده

 

 

 

 

 

قیمت خارج از گارانتی فقط مربوط به تعمیرات ساخته شده توسط اپل است; اپراتورهای مجاز اپل ممکن است قیمت های خود را تعیین کنند; تمام هزینه ها درآمریکا دلار هستند و مالیات دارنداگر ما آی فون شما را بفرستیم;  هزینه حمل و نقل ۶٫۹۵ دلار اضافه خواهد شد .

درباره AppleCare + برای iPhone بیشتر بدانید

سرقت و از دست دادن آیفون

اگر آیفون شما گم شده یا دزدیده شود و شما AppleCare + را با Theft and Loss دارید، می توانید ادعا کنید که آیفون گمشده خود را جایگزین کنید.

 

 

 

 

 

در مورد سرقت و از دست دادن باAppleCare + اطلاعات بیشتری کسب کنید

قطعات اصلی آیفون

قطعات اصلی اپل برای تعمیرات با کیفیت بسیار مهم هستند. یک فروشگاه اپل یا یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل برای اطمینان از این که محصول خود را به همان شیوه ای که باید انجام دهید، به کار بگیرید. 

لوازم جانبی اپل

لوازم جانبی مارک های اپل، از جمله آداپتور برق، تحت قانون گارانتی و مصرف کننده ما قرار دارد. لوازم جانبی برند اپل که در جعبه همراه محصول شما هستند نیز توسط برنامه AppleCare + شما پوشش داده شده است. برای جزئیات، با حامل خود، اپل یا ارائه دهنده خدمات مجاز Apple تماس بگیرید.

گارانتی Apple Limited برای لوازم جانبی را بخوانید.

با پشتیبانی اپل تماس بگیرید

 

برای تعمیر خود آماده شوید

قبل از دریافت خدمات برای آی فون خود، باید چندین مرحله را برای محافظت از اطلاعات خود، مانند تهیه پشتیبان و خاموش Find My iPhone بگذارید.

یاد بگیرید چگونه آیفون خود را برای تعمیر آماده کنید

خدمات تعویض اکسپرس

خدمات جایگزین اکسپرس، مزایای برنامه AppleCare + شما است.

درباره جایگزین اکسپرس آیفون بیشتر بدانید

گارانتی محصول شما

ضمانت Apple Limited تا بعد یک سال از تاریخ خرید محصول شما، آیفون و لوازم جانبی مارکدار Apple را دربرابر نقص تولید قرار می دهد. ضمانتنامه اپل محدود علاوه بر حقوق ارائه شده توسط قانون مصرف کننده است.

گارانتی ما آسیب ناشی از حوادث یا تغییرات غیر مجاز را پوشش نمی دهد. برای اطلاعات کامل گارانتی را مشاهده کنید. شما می توانید وضعیت گارانتی خود را آنلاین بررسی کنید و اطلاعات مربوط به پرونده خرید خود را به روز کنید  اگر خطایی در سوابق ما وجود داشته باشد. اگر ضمانت ما، برنامه AppleCare شما یا قانون مصرف کننده تعمیر شما را پوشش ندهد، هزینه های غیرقانونی را پرداخت خواهید کرد.

وضعیت گارانتی خود را بررسی کنید

قانون مصرف کننده آیفون

کشور یا منطقه شما ممکن است قوانین مربوط به حفاظت از مصرف کنندگان برای برخی از مشکلات تعمیر را داشته باشد.

درباره قوانین حقوق مصرف کننده خود بیشتر بدانید

تضمین ما بعد از خدمات

ما خدمات خود را از جمله قطعات جایگزین را به مدت ۹۰ روز یا مدت زمان باقیمانده از ضمانت اپل یا پوشش AppleCare + تضمین می کنیم، هر کدام که بیشتر طول بکشد. ما این پیشنهاد را هر زمان که از ما یا از یک ارائه دهنده خدمات مجاز Apple مطلع می شوید، ارائه دهید. این علاوه بر حقوق ارائه شده توسط قانون مصرف کننده است.

شرایط و ضوابط تعمیر اپل

سیاست حفظ حریم خصوصی اپل را مطالعه کنید