عکس ها را با آیفون، اپل و آیپاد لمسی خود عکس بگیرید و ویرایش کنید

با نحوه گرفتن عکس های دقیق با دوربین درآیفون، اپل و آیپاد لمسی آشنا شوید; سپس لحظه ای با ابزارهای ویرایش قدرتمند که به طور مستقیم به دستگاه شما ساخته شده اند ویرایش کنید.

 

عکاسی با آیفون

برنامه دوربین خود را باز کنید

لحظه ای کامل می تواند در هر لحظه اتفاق بیافتد; بنابراین خوب است بدانید که چگونه سریع به دوربین خود دسترسی پیدا کنید; چند راه برای باز کردن برنامه دوربین شما وجود دارد.

صفحه اصلی

عکاسی حرفه ای با آیفون

از صفحه اصلی خود، برنامه دوربین را لمس کنید.

مرکز کنترل

عکس برداری با آیفون

مرکز کنترل را باز کنید ، سپس روی  ضربه بزنید  .

صفحه قفل

گرفتن عکس با آیفون

برای دسترسی به دوربین، به سمت چپ ضربه بزنید یا  فشار دهید .

آموزش عکاسی با ایفون

شکار لحظه ها

تصویر کامل با تکنولوژی پیشرفته پیکسل در آیفون، اپل و آیپاد لمسی خود را دریافت کنید. همه چیز شما باید انجام دهید این است که چیزی زیبا پیدا کنید; برنامه دوربین را باز کنید، و دکمه شاتر را ضربه بزنید. 

خلاقیت خود را با ویژگی های دوربین عالی مانند عکس های زنده ; فیلتر دوربین و  حالت پرتره بر روی آیفون ۷ پلاس، آیفون ۸ پلاس و آیفون و بعد از آن بکشید.

گاهی اوقات می خواهید بیش از یک عکس منظم را انتخاب کنید; صفحه را به سمت چپ یا راست بکشید یا روی برچسب های حالت دوربین ضربه بزنید تا زمان گذر، اسلوم، ویدئو، عکس; مربع یا پانو را انتخاب کنید .

فلش: فلاش LED بر روی آیفون خود و آی پاد لمسی نور عکس شما را هنگامی که به آن نیاز دارید; می دهد.  برای روشن یا خاموش کردن آن روی  ضربه بزنید 

HDR : عکس های مختلف را در معرض های مختلف می گیرد و به طور خودکار آنها را ترکیب می کند تا به شما یک عکس زیبا را به شما نشان دهد.

عکس زنده  : با آیفون ۶s و بعد، ۱  شما می توانید آنچه را که بصورت زنده اتفاق می افتد در حرکت و صدا.ثبت کنید; عکس زنده به طور پیش فرض فعال است  برای خاموش کردن آن  روی  ضربه بزنید.

تایمرآیا از گرفتن تصاویر به مدت طولانی خسته شدید ؟ دستگاه خود را در جایی قرار دهید; سپس روی  ضربه بزنید  . یک شمارش معکوس ۳ یا ۱۰ ثانیه را انتخاب کنید; روی دکمه شاتر ضربه بزنید، سپس به محل عکس بروید و لبخند بروید.

دوربین رو به جلو: برای گرفتن عکس سلفی با دوربین جلو; روی  ضربه بزنید زاویه کامل را پیدا کنید; سپس دکمه شاتر را فشار دهید. و با آیفون ۶s و بعد از آن; ۱  شما می توانید از صفحه اصلی به عنوان فلش برای خودتان استفاده کنید.


Burst: تلاش برای گرفتن عکس عالی  سعی کنید در حالت پشت سر هم فقط دکمه شاتر را فشار دهید و نگه دارید; حالت Burst چندین عکس را در یک زمان می گیرد تا شما بتوانید از عکس های مختلف بهترین آن را انتخاب کنید.

زوم: با استفاده از قابلیت زوم دیجیتال برنامه دوربین برای ایجاد چیزی که دور به نظر می رسد به نزدیک میکشد. قبل از گرفتن عکس; هر جایی که می خواهید تصویر را در مرکز صفحه بزرگتر کنید; لبه های بیرونی را از بین ببرید، وخارج کنید.

بر روی آیفون ۷ پلاس، آیفون ۸ پلاس یا آیفون X و بعد از آن، ۱x را برای زوم با کیفیت عالی از دورتر ضربه بزنید; اگر می خواهید زوم بیش از ۲ برابر یا تصویر را کنترل کنید; ۱x یا ۲x را لمس کرده و نگه دارید تا یک نوار لغزنده را بچرخانید که به شما امکان می دهد تا ۱۰ برابر زوم کنید.

عکسها و ویدیوهای خود را پیدا کنید

شما می توانید تمام مجموعه خود را در هر دو برنامه عکس و برنامه دوربین بر روی آیفون، اپل و آیپاد لمسیخود پیدا کنید.

. برنامه Photos را باز کنید و روی برگه Photos در پایین صفحه ضربه بزنید; شما عکس ها و ویدیوهای خود را به لحظات; مجموعه ها و سال ها سازماندهی خواهید کرد.

. شما همچنین می توانید عکس های خود را از برگه آلبوم ها دسترسی پیدا کنید; روی همه عکس ها ضربه بزنید، عکس ها و ویدیوهای شما به ترتیب زمانی نشان داده می شوند.

. در برنامه دوربین روی نماد آخرین عکس که برای دیدن آن در کتابخانه عکس خود گذاشتید; ضربه بزنید. در آیفون ۶ sو بعد، ۱  شما می توانید یک پیش نمایش سریع زمانی که شما Peek و Pop را به آیکون با لمس سه بعدی دریافت کنید.

عکس خود را در عرض چند ثانیه ویرایش کنید

شما می توانید شاهکارهای عکس را روی آیفون، اپل و آیپاد لمسی خود ایجاد کنید. پس از گرفتن عکس خود; آن را در برنامه Photos باز کنید و روی ویرایش ضربه بزنید. سپس می توانید اندازه عکس; زاویه، نور و موارد دیگر خود را تنظیم کنید. اگر دوست ندارید که تغییرات شما چگونه ظاهر شود; روی لغو ضربه بزنید و می توانید به اصل بازگردید.

افزایش بلافاصله

بهبود خودکار بلافاصله در معرض نور، کنتراست; اشباع و سایر ویژگی های تصویر شما را بهبود می بخشد. این سریعترین راه برای ایجاد عکس شگفت انگیز شما ست.

بریدن و چرخش

شما می توانید گوشه های ابزار شبکه را برای تنظیم عکس خود بکشید; سپس چرخ را برای چپ را راست کردن عکس خود حرکت دهید.

فیلترها را اعمال کنید

برای فیلتر عکس ساخته شده در دستگاه خود; روی آزمایش ضربه بزنید. عکس خود را یک اثر رنگ متفاوت; مانند Vivid یا Dramatic. یا سعی کنید کلاسیک سیاه و سفید به نظر می رسد مانند مونو و Silvertone.

نور و رنگ را تنظیم کنید

روی Light، Color، یا B & W ضربه بزنید و از کشویی هوشمند برای یافتن یهتر به نظر رسیدن تصویر استفاده کنید; برای تنظیم دقیق، به  و یا   ضربه بزنید و از منوی ابزارهای شخصی استفاده کنید.

فهرست
×