ردگیری و پیدا کردن دیوایس گمشده و یا دزدیده شده اپل

زمانی که شما ویژگی Find My iPhone را در آیفون خود فعال می‌کنید،سرویس آیکلود به شما کمک می‌کند که آیفون گم شده و یا دزدیده شده خود را پیدا کنید.

پیدا کردن آیفون گم شده

در وبسایت رسمی آیکلود وارد شوید و با استفاده از اپل آیدی خود که در سرویس آیکلود استفاده کرده ‌اید آیفون ، آیپد ، آیپاد ، مک ، اپل واچ و ایرپاد خود را بر روی نفشه پیدا کنید.

ورود به وبسایت آیکلود >

دریافت اپلیکیشن Find My iPhone

آخرین نسخه نرم افزار فایند مای آیفون را از اپ استور ایرانی سیبانه دریافت کنید و به کمک آن آیفون ، آیپد ، آیپاد ، مک ، اپل واچ و ایرپاد گم شده خود را بر روی نقشه پیدا کرده و رهیابی کنید.

دریافت اپلیکیشن سیبانه >

آشنایی با Activation Lock

قابلیت Activation lock این امکان را برای کاربران محصولات اپل ایجاد کرده است تا در صورت گم شدن و یا دزدیده شده آدیوایس خود اطلاعات خود را امن نگه دارند.

بیشتر بدانید >

روشن کردن Find My iPhone

ویژگی فایند مای ایفون را در هر کدام از دیوایس‌های اپل خود فعال کنید تا در صورت گم و یا دزدیده شدن به آنها دسترسی داشته باشید.

با نحوه فعالسازی Find My iPhone بیشتر آشنا شوید >

استفاده از Find My iPhone

زمانی که شما از نرم افزار فایند مای آیفون و یا وبسایت رسمی آیکلود استفاده می‌کنید می‌توانید محل دیوایس‌های اپل خود را بر روی نقشه مشاهده کرده و یا به کمک ایجاد آلارم آنها را پیدا کنید. همچنین می‌توانید ایفون و یا سایر دیوایس های خود را در حالت Lost Mode به معنی گم و دزدیده شده قرار دهید و محل آنرا ردیابی کنید. همچنین میتوانید اطلاعات خود از قبیل تصاویر و فیلم ها را از راه دور پاک کرده و مانع از دسترسی سایر افراد از قبیل شخص سارق به آنها شوید.

آشنایی با تمام ویژگی‌های Find My iPhone>

پیدا کردن آیفون ، آیپد و آیپاد

پیدا کردن موقعیت مکانی تقریبی دیوایس آی او اس گم شده

چگونه محل آیفون ، آیپد و آیپاد خود را پیدا کنیم؟

پیدا کردن آیفون گم شده

پیدا کردن مک

پیدا کردن موقعیت مکانی تقریبی دیوایس مک

چگونه محل مک خود را پیدا کنیم؟

پیدا کردن دیوایس دستگاه اپل

استفاده از Find My iPhone برای پیدا کردن موقعیت AirPods

ایا نمیتوانید ایرپادهای خود را پیدا کنید؟ از فایند مای آیفون استفاده کنید تا با پخش صدا از ایرپادهای خود و یا به کمک موقعیت جغرافیایی ، آنها را پیدا کنید.

چگونه محل ایرپادهای خود را پیدا کنیم؟

پیدا کردن دستگاه دزدیده شده اپل

پیدا کردن اپل واچ

پیدا کردن موقعیت مکانی تقریبی اپل واچ

چگونه محل اپل واچ خود را پیدا کنیم؟

آیفون خود را گم کرده اید؟

اگر متوجه شده‌اید که آیفون خود را گم کرده‌اید و یا آیفون شما دزدیده شده و به سرقت رفته است انجام این مراحل می‌تواند در پیدا کردن آیفون خود و یا محافظت از اطلاعات آیفونتان به شما کمک کند

دریافت آموزش استفاده از Find My iPhone