اپلیکیشن سیبانه

محدودیت ها را بشکن.

امکانات آیفون و آیپد در دستان توست.

سیبانه

به واسطه متفاوت بودن نحوه تعامل محصولات اپل با کاربران و همچنین محدودیت هایی که از سوی شرکت اپل برای کاربران ایرانی اعمال شده است استفاده از App Store برای کاربران ایرانی با محدودیت های فراوانی مواجه بوده است، از این رو سیبانه را به عنوان اپ استور ایرانی نرم افزارهای اورجینال آی او اس (iOS) طراحی و توسعه داده ایم. چشم اندازی جدید به واسطه تحقیق و توسعه همکاران ما در سیبانه در انتظار کاربران و توسعه دهند گان نرم افزارهای پلتفرم آی او اس است.۹۹ درصد کاربران و توسعه دهندگان از سیبانه راضی هستند پس شما نیز هم اکنون به استفاده کنندگان سیبانه بپیوندید.

طراحی شده بر اساس نیاز کاربران ایرانی

استفاده آسان از امکانات سیبانه همواره بخشی مهم در توسعه اپلیکیشن سیبانه بوده است، زیرا بر این باور هستیم که هیچ چپزی به اندازه سادگی استفاده از یک اپلیکیشن خوشایند کاربران نخواهد بود. در طراحی تمام بخش ها سمی شده است کاربران به راحتی نرم افزار مورد نیاز خود را پیدا کنند. جست و جوی آسان، دسترسی ساده به دسته بندی ها، توسعه بخش پیشنهادی، پرفروش ترین ها، جدیدترین ها در کنار مشاهده توضیحات نرم افزارها به زبان فارسی ابزارهایی هستند که شما را در انتخاب نرم افزار مورد نیاز خود یاری خواهند کرد.

خرید نرم افزار اورجینال در سیبانه

امکان خرید با ریال

اپلیکیشن های اورجینال اپ استور در سیبانه

اورجینال بودن نرم افزارها

بروزرسانی رایگان نرم افزارهای سیبانه

امکان بروزرسانی رایگان نرم افزارها

توضیحات فارسی نرم افزارها در اختیار شماست

همکاران ما در بخش تحریر و ترجمه سعی بر آن داشته اند که ترجمه نرم افزارها را بر اساس آخرین بروزرسانی نرم افزارها در اختیار کاربران ایرانی قرار دهند. کاربران ما بر این باور هسنند که دسترسی به ترجمه فارسی نو توضیحات نرم افزاره ها نقش بسزایی را در سهولت انتخاب نرم افزار مورد نیاز را برایشان ایفا میکند. از این رو تمرکز ویژه ای را بر این بخش معطوف کرده ایم.

دانلود سیبانه
sibaneh

نوتیفیکیشن‌های روزانه

روزانه آخرین و جدیترین نرم افزارهای مورد نیاز و درخواست شده کاربران را به بخش نرم افرار اضافه می کنیم و از طریق ارسال نوتیفیکیشن اطلاع رسانی لازم را در اختیار کاربران قرار میدهیم. بدین ترتیب هیچ نرم افزاری نیست که از اضافه شدن آن به بخش نرم افزار بی اطلاع باشید.

ترفندها و آموزش ها

نرم افزارههایی وجود دارند که علاوه بر توضیحات نیاز به آموزش و توضیحات تفصیلی تری هستند. در این موارد تنها به توضیحات فارسی این نرم افزارها بسنده نکرده ایم. از طریق بخش آموزش سیبانه میتوانید ترفند و آموزش استفاده از این نرم افزارها را فرا بگیرید.

بخش آموزش سیبانه >

ترفنده و آموزش های آیفون
اپ استور سیبانه

تخفیفات روزانه بی نظیر هستند

تعدادی از نرم افزارها هستند که به صورت لحظه ای وارد بخش حراجی ها می شوند. با بررسی این بخش میتوانید نرم افزارهای مورد نظر خود را با شرایط ویژه تهیه کنید. باید توجه کنید نرم افزارها بصورت لحظه ای وارد این بخش می شوند.

شبکه های اجتماعی و سیبانه

ما به خوبی به این باور رسیده ایم که شبکه های اجتماعی میتوانند همانند مسیری حیاتی راه ارتباطی پربازدهی را بین سیبانه و کاربران ابجاد کنند. آخرین اخبار مربوط به سیبانه و محصوللات اپل را میتوانید از طریق شبکه های اجتماهی ما در یافت کنید.

اینستاگرام >
تلگرام >

شبکه های اجتماعی سیبانه
پشتیبانی سیبانه

پایان ماجرا بسیار زیباست

چنانچه نرم افزار مورد نیاز خود را در بخش نرم افزار سبیانه پیبدا نکردید ننها کافیست از طریق بخش درخواست نرم افزار ، لبنک آیتونز نرم افزار مورد نظر را برای ما ارسال نمایید تا نسبت به اضافه کردن آن به بخش نرم افزار اقدام کنیم.

آموزش درخواست نرم افزار >
دستورالعمل بررسی و تایید نرم افزارهای درخواستی >

زمان پایان یافتن محدودیت ها و ورود به دنیای جدیدی از استفاده آیفون و آیپد فرا رسیده است

آیا برای استفاده از سیبانه آماده هستید؟

دانلود اپلیکیشن سیبانه >

دانلود مستقیم سیبانه >