ای استخدام برای ایفون

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن مدنظر.

ای استخدام برای ایفون

نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات نرم افزار ای استخدام برای ایفون :

امروزه به دلیل کثرت منابع خبرب کاغذی و یا اینترنتی، روزنامه ها، نیازمندی ها، سایت ها و … به طور حتم یک فرد قادر به تهیه، بررسی و اطلاع به هنگام از کلیه اخبار، آگهی و فراخوان ها و نحوه اقدام به آن ها نیست. به همین منظور نیاز به وجود منابع خبری معتبر و در دسترس احساس می شود. با دانلود ای استخدام برای ایفون موقعیت های شغلی پیدا کنید و در صورت نیاز آگهی ثبت کنید تا نیروی کار متقاضی را جذب کنید.

اپلیکیشن ای استخدام آگهی های استخدامی محلی و کشوری را پس از تایید صحت آنها بازنشر می کند. ای استخدام آگهی ها را براساس رشته تحصیلی، تخصص کاری و شهر و استان مرتب می کند و به کاربران خود پیام و ایمیل می دهد. این برنامه تنها خدمات آگهی و اطلاع رسانی را ارائه می کند.

 

آشنایی با محیط اپلیکیشن eestekhdam برای ایفون :

پس از دانلود eestekhdam برای ایفون، در اولین ورود به برنامه باید شماره موبایل، ایمیل، نام کامل، جنسیت و اطلاعات تحصیلی و سابقه کاری مورد نظرتان را وارد کنید.

پس از تکمیل اولیه رزومه خود و ثبت نام در برنامه، با هر بار ورود به برنامه، چهار آیتم مهم را در بالای صفحه تان می بینید که این آیتم ها به صورت زیر می باشند. در ادامه هر کدام را جداگانه توضیح خواهیم داد.

 

مهم امروز

استان محل اقامت شما

سراسری

مهم ترین شغل ها در ارتباط با رزومه تان

 

دسته بندی آگهی های هر شهر و استان و نمایش برای ساکنین آن شهر کمک می کند تا بدون اتلاف وقت برای جستجوی یک آگهی در اطرافتان به راحتی آنها را در اختیار داشته باشید. برای آشنایی با هر قسمت تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

مهم امروز

در این بخش از ای استخدام برای ios، مهم ترین آگهی های استخدامی را در رابطه با رزومه خود می بینید. این بخش با اولویت زمانی ترتیب داده شده و آگهی تمامی استان ها و شهر ها در آن نشان داده می شود. با لمس قلب کنار هر آگهی می توانید آن آگهی را به لیست علاقه مندی های خود بیفزایید.

 

استان محل اقامت شما

اگر در رزومه تان استان خود را وارد کرده باشید، این گزینه را خواهید دید. در این بخش آگهی های مربوط به رزومه تان را در استان محل اقامت تان می بینید. مثلا اگر ساکن استان کرج هستید در این بخش صرفا آگهی های استان کرج را خواهید دید. این بخش نیز با اولویت زمانی مرتب شده است و شما با استفاده از آیتم ذره بین می توانید آگهی مورد نظر خود را نیز پیدا کنید. با لمس علامت قلب امکان افزودن هر آگهی به لیست علاقه مندی ها وجود دارد.

 

سراسری

در این قسمت سازمان های استخدامی دولتی و سراسری را در تمام نقاط ایران مشاهده می کنید. با دانلود ای استخدام برای ایفون، آگهی های مربوط به سازمان ها و ادارات دولتی مانند نیروی پدافند هوایی، نیروی انتظامی، نیروی زمینی و هوایی ارتش، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، دانشگاه های علوم پزشکی، آموزش و پرورش، وزارت نیرو، شرکت پتروشیمی، قوه قضاییه، دیوان عالی، سازمان هواشناسی، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان شیلات، جنگل ها و مراتع، سازمان زندان ها، سازمان دامپزشکی، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان بهره وری ایران، سازمان نظام مهندسی و دگر سازمان ها و وزارت ها را مشاهده کنید.

 

مهم ترین شغل ها در ارتباط با رزومه تان

اپلیکیشن ای استخدام با توجه به رزومه تان مهم ترین شغل را در این قسمت برای تان به نمایش می گذارد. برای مثال اگر در رشته اقتصاد تحصیل کرده باشید و آن را در رزومه تان وارد کرده باشید در این قسمت تمام بانک ها، موسسات قرض الحسنه، موسسات مالی و اعتباری، پست بانک ها و … برای شما نشان داده می شوند.

 

نمایش رزومه شما به کارفرمایان

در پایین این آیتم ها گزینه نمایش رزومه به کارفرمایان را می بینید و می توانید آن را فعال یا غیرفعال کنید. همچنین می تونید استان محل اقامت خود را ویرایش کنید تا آگهی های شما تغییر کند. پس از دانلود eestekhdam برای ایفون، با لمس و انتخاب هر استان آگهی های مربوط به رزومه تان در آن استان نمایش داده می شوند.

در سمت چپ و بالا گزینه ذره بین را می بینید با لمس و انتخاب آن، شغل مورد نظرتان را با انتخاب موقعیت شغلی و رشته تحصیلی، موقعیت شغلی، استان، جنسیت و نوع قرارداد مشخص و آگهی های مربوطه را مشاهده کنید.

در سمت راست و بالای صفحه سه خط افقی را می بینید که با لمس آن گزینه های زیر برایتان نمایش داده می شود.

 

صفحه اصلی

جستجو

علاقه مندی ها

آگهی های دریافتی

اخبار استخدامی

ویرایش رزومه

دانلود رزومه

رزومه های ارسال شده

تنظیمات

درباره ما

تماس با ما

درج آگهی

گزارش اشکال

نسخه برنامه

 

صفحات درباره ما و تماس با ما راه ارتباطی شما با پشتیبانی برنامه می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و آن را رفع نمایید.

 

علاقه مندی ها

با ورود به این صفحه لیست آگهی هایی را که به علاقه مندی اضافه کرده بودید خواهید دید. می توانید هر کدام را از لیست حذف کنید.

 

آگهی های دریافتی

پس از دانلود ای استخدام برای ایفون با توجه به رزومه تان آگهی هایی را برایتان ارسال می کند که می توانید آن ها را در این قسمت مشاهده کنید.

 

اخبار استخدامی

در این بخش می توانید قوانین استخدام سازمان ها وادارات، نتایج پذیرش و سوالات آزمون های استخدامی، فراخوان ها، اخبار واریز یا افزایش حقوق قشرهای مختلف، طرح ها و نمونه کارهای شرکت های مختلف را مشاهده کنید.

ویرایش رزومه

در این قسمت می توانید اطلاعات رزومه تان را تغییر دهید. این اطلاعات شامل نام کامل، شماره موبایل، ایمیل، وضعیت تاهل، جنسیت، وضعیت سربازی، استان محل زندگی، وضعیت اشتغال، اطلاعات تحصیلی، مهارت ها، سوابق تحصیلی، پروژه ها، دوره ها، مدارک و گواهینامه ها، مقالات، ژورنال ها و کتاب ها، پیوندها و توضیحات تکمیلی هستند.

 

دانلود رزومه

این قسمت به شما امکان دانلود رزومه حرفه ای و کامل تان را می دهد. با دانلود eestekhdam برای ایفون و ثبت رزومه کاری، این بخش فعال خواهد شد.

 

تنظیمات

در این قسمت تنظیمات مربوط به دریافت اعلان ها، تناسب آگهی، نمایش رزومه به کارفرمایان و منطقه آگهی را انجام دهید. همچنین گزینه ی خروج از حساب را هم در این قسمت مشاهده می کنید.

 

درج آگهی

شما با درج آگهی در وب سایت از مزیت انتشار گسترده آگهی تان در فضای وب بهره مند خواهید شد. شما با انتشار آگهی خود از طریق دانلود ای استخدام برای ایفون، با کم ترین هزینه، بیشترین بازخورد را دریافت خواهید کرد.

 

گزارش اشکال

این قسمت امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات و هرگونه مشکلی که در عملکرد سیستم مشاهده کرده اید را با ذکر جزئیات به شما داده است.

 

شما به کمک اپ استور ایرانی سیبانه به راحتی می توانید اقدام به دانلود اپلیکیشن eestekhdam برای ایفون نمایید.

شما همچنین می توانید با کلیک بر روی نرم افزارهای ایرانی iOS برای آیفون سایر نرم افزارهای ایرانی را مشاهده و دانلود نمایید.

 

خلاصه ویژگی های اپلیکیشن ای استخدام برای ios :

نمایش آگهی‌ها به تفکیک استان 
اطلاع از آخرین اخبار استخدامی بانکها ، موسسات و ارگانهای دولتی و شرکتهای خصوصی
سیستم جستجو در میان آگهی‌ها بر اساس تناسب با رشته تحصیلی یا موقعیت شغلی
ارسال نوتیفیکیشن(اعلان) آگهی‌های مرتبط با شما بصورت منظم
اعلان مشاغل و آگهی های مرتبط با « رشته تحصیلی » شما بصورت نوتیفیکیشن
اعلان مشاغل و آگهی های مرتبط با « موقعیت های شغلی » مد نظر شما
ذخیره و آرشیو اعلان‌های دریافتی 

اطلاعات دانلود eestekhdam برای ایفون :

حجم: 13MB
نسخه: 5.4.5
آی او اس: 10 و بالاتر

نظر کارشناسی درباره نرم افزار ای استخدام برای ios

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن ای استخدام و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

 

نقاط مثبت

ارائه آگهی ها به تفکیک شهر و استان

افزودن آگهی

ارسال نوتیفیکیشن

جستجو آگهی ها بر اساس رشته تحصیلی

نقاط منفی

 نقطه منفی در این برنامه وجود ندارد.

سوالات متداول در مورد نصب اپلیکیشن ای استخدام برای آیفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه ای استخدام از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟
  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار مدنظر برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن ای استخدام را در گوشی آیفون نصب کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب اپلیکیشن ای استخدام از طریق اپ استور سیبانه به  نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار مدنظر توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

 

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه در دانلود نرم افزار ای استخدام برای ایفون دچار مشکل باشید

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهید

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.