اپلیکیشن دولت همراه برای آیفون

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن دولت همراه

دولت همراه برای ایفون

نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات پیشخوان دولت همراه برای ایفون :

دانلود مستقیم و رایگان پیشخوان دولت همراه برای ایفون امکان برخورداری از خدمات غیرحضوری الکترونیکی را برای کارهای دولتی و اداری ایجاد کرده است. با استفاده از این بستر امن می توانید از تمامی خدمات بیمه سلامت، سازمان تامین اجتماعی، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و وزارت اقتصاد و دارایی استفاده نمایید. تمامی استعلام ها با وارد کردن کدملی قابل دریافت هستند. شما برای استفاده از این برنامه احراز هویت نخواهید شد. فقط به یاد داشته باشید با شماره تلفنی که در سازمان ها ثبت نام کرده اید وارد برنامه شویدو اعتبار دفترچه های درمانی، خدمات شهروندی سلامت، استحقاق سنجی و بسیاری از خدمات دیگر را دریافت کنید.

آشنایی با محیط اپلیکیشن دولت همراه برای ios :

پس از نصب مستقیم دولت همراه برای ایفون جهت ورود به برنامه باید رمز تلفن همراه تان را باز کنید تا اجازه دسترسی به برنامه داده شود. ابتدا شماره تلفن تان را وارد کنید و سپس اجازه ارسال پیامک تایید را بدهید. کد ملی و تاریخ تولدتان را نیز در مرحله بعدی ثبت کنید تا حساب کاربری تان تکمیل شود. با ورود به صفحه اصلی برنامه می توانید 5 تب کاربردی را در پایین صفحه مشاهده کنید.

 

علاقه مندی ها

سامانه کارپوشه پیام ایران

خانه

آرشیو اخبار

حساب کاربری

 

منوی برنامه از سمت راست و با لمس علامت دولت همراه قابل دسترس است. ورود به درگاه با QR CODE، امضای دیجیتال، نشست های من، ارائه دهندگان خدمات، شماره های ضروری، خدمات دولت هوشمند، قوانین و مقررات، سوالات متداول، تماس با ما و خروج از حساب کاربری در منوی برنامه قرار دارند. با انتخاب هر کدام می توانید خدمات مربوطه را مشاهده کنید. در ادامه به توضیحات این گزینه ها خواهید پرداخت. همراه ما باشید.

 

علاقه مندی ها در dolat hamrah

همه خدماتی که در تب خانه نمایش داده می شوند قابلیت افزوده شدن به لیست علاقه مندی ها را دارند. بدین ترتیب با لمس آیکون ستاره کنار خدمات هر بخش می توانید یک لیست از آنها درست کرده و در مواقع ضروری تنها با مراجعه به آن تمامی نیازهایتان را برطرف کنید.

 

سامانه کارپوشه پیام ایران

نسخه رایگان نرم افزار دولت همراه برای ios استفاده از خدمات سامانه کارپوشه پیام ایران را برای کاربران خود فراهم کرده است. کافیست برای استفاده از آن با استفاده از کدملی و کلمه عبور وارد سامانه شوید. قابلیت ارسال و دریافت الکترونیکی بدون واسطه اعلان‌ها و مکاتبات بین دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های عمومی کشور از یک سو و آحاد مردم و موسسات حقوقی از سوی دیگر ایجاد با این سامانه ایجاد شده است.

 

خانه

نوار جستجوی بالای صفحه خانه امکان جستجو در بین تمامی خدمات قابل ارائه برنامه را به شما می دهد. حتی دسترسی به زیرمجموعه ها و بخش های داخلی هر قسمت نیز با جستجو قابل نمایش هستند. این خدمات به شرح زیر می باشند :

بیمه سلامت

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

وزارت اقتصاد و دارایی

 

هر یک از این خدمات به بخش های مختلفی تقسیم می شوند که باعث دریافت خدمات بیشتر برای متقاضیان می شود. بنابراین نصب دولت همراه ایفون علاوه بر دسترسی دادن به سازمان ها و ارگان ها، قابلیت دریافت خدمات از بخش های تحت پوشش آنها را نیز به شما می دهد.

 

بیمه سلامت

متقاضیان بیمه سلامت می توانند از خدمات شهروندی بیمه سلامت و همچنین استحقاق سنجی استفاده نمایند. بدین منظور باید کد پیامک ارسال شده به تلفن همراه تان را تایید کنید تا اطلاعات شهرونی بیمه سلامت شما نمایش داده شود. البته تنها در صورتیکه که اطلاعات شما در این سامانه ثبت شده باشد و عضو بیمه سلامت باشید می توانید از خدمات آن استفاده کنید. در غیر اینصورت می توانید به صورت غیرحضوری برای دریافت این خدمات ثبت نام کنید. استحقاق سنجی نیز به معنای مشاهده و استعلام مشخصات بیمه شده می باشد که از این قسمت قابل استعلام گیری است.

 

سازمان تامین اجتماعی

دسترسی به سابقه آخرین دستمزد بیمه شدگان و اعتبار دفترچه بیمه درمانی با اپلیکیشن دولت همراه برای ios صورت می گیرد. برای استعلام این خدمات باید کد ملی و شماره تلفن تان را وارد کنید. دقت کنید که برای استفاده از این سرویس باید شماره تلفن ثبت شده در سازمان تامین اجتماعی را وارد کنید تا کد به آن پیامک شود. می توانید جهت تغییر شماره به پروفایل مراجعه کنید. اعتبار دفترچه بیمه درمانی نیز تنها با وارد کردن کد ملی قابل استعلام می باشد.

 

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

تعداد خطوط مشترکین تلفن ثابت و سیار با وارد کردن شماره تلفن ثابت و همراه قابل استعلام است. می توانید گزینه ارسال پیامک را انتخاب کنید تا نتیجه این خدمات به شما ارسال شوند.

 

وزارت اقتصاد و دارایی

استعلام آخرین وضعیت شکواییه نیز با نصب دولت همراه برای ایفون امکان پذیر می باشد. جهت استفاده از این بخش می توانید به دو روش اقدام کنید. روش اول استعلام با کدملی 10 رقمی و روش دوم استعلام با کدملی و کد پیگیری می باشد.

 

آرشیو اخبار

شما در این تب می توانید جدیدترین اخبار روز را با جزئیات کامل مشاهده کنید. منبع تمامی اخبار در انتهای مطالب ذکر می شوند و می توانید با مراجعه به آن، نسخه اصلی را بخوانید. این اخبار در حوزه های آموزشی، سیاسی، امنیتی، نوآفرینی، الکترونیکی، قضایی، ملی، بودجه بندی و … می باشند.

 

حساب کاربری

نصب دولت همراه ایفون امکان استفاده از خدمات برنامه را تنها با وارد کردن مشخصات صحیح کاربر فراهم می کند. جنسیت، تاریخ تولد، نام پدر و کدملی کاربر به همراه شماره تلفن همراهش در این بخش نمایش داده می شوند. توجه کنید شماره ای که با آن وارد برنامه شده اید، به صورت پیشفرض برای خدماتی که نیاز به شماره دارند، استفاده می شود.

 

 

شما به کمک اپ استور ایرانی سیبانه به راحتی می توانید اقدام به نصب دولت همراه برای ایفون نمایید.

شما همچنین می توانید با کلیک بر روی نرم افزارهای ایرانی iOS برای آیفون سایر نرم افزارهای ایرانی را مشاهده و دانلود نمایید.

 

خلاصه ویژگی های اپلیکیشن دولت همراه ایفون :

 

 استعلام وضعیت بیمه شدگان

استفاده از خدمات سازمان تامین اجتماعی

استعلام اصالت و استاندارد کالاها با وارد کردن شناسه

سامانه کار پوشه پیام ایران و دریافت نامه های الکترونیکی

اطلاع از تاریخ اعتبار دفترچه های بیمه درمانی

پیگیری دریافت کارت ملی

رهگیری مرسوله های پستی

لیست شماره تلفن های ضروری

استحقاق سنجی و مشاهده وضعیت بیمه 

امضای دیجیتال

دریافت خدمات شهروندی بیمه سلامت

وضعیت آخرین درخواست مستمری

کمیسیون پزشکی (سازمان بهزیستی)

دسترسی به سابقه آخرین دستمزد بیمه شدگان

استعلام آخرین وضعیت شکواییه

امکان مشاهده آرشیو اخبار دولتی

ثبت نام در سامانه کار پوشه پیام ایران

اطلاعات دانلود مستقیم دولت همراه برای ایفون :

حجم: 32MB
نسخه: 11.14.22
آی او اس: 10 و بالاتر

نظر کارشناسی درباره اپلیکیشن دولت همراه برای ایفون

پس از دانلود و نصب پیشخوان دولت همراه برای ایفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

 

نقاط مثبت

اطلاع از وضعیت سهام عدالت

خرید شارژ و بسته اینترنتی

نمایش جزئیات معاینه فنی خودرو

ارائه خدمات غیرحضوری دولتی

نقاط منفی

این اپلیکیشن دارای نقطه ضعفی نمی باشد.

سوالات متداول در مورد نصب دولت همراه برای ایفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه دولت همراه از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟
  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار مدنظر برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن دولت همراه را در گوشی آیفون نصب کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب اپلیکیشن دولت همراه از طریق اپ استور سیبانه به نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار مدنظر توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه در دانلود اپلیکیشن دولت همراه ایفون دچار مشکل باشید

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهید

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.