دانلود اپلیکیشن علی بابا برای ios

دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن علی بابا

اپلیکیشن علی بابا برای آیفون

 نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات نرم افزار علی بابا برای آیفون :

علی‌بابا به عنوان کامل‌ترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن سفر در ایران است. با دانلود اپلیکیشن علی‌ بابا برای آیفون می توانید به کامل‌ترین لیست پروازها و حرکت قطارها دسترسی داشته باشید. این پایان داستان نیست، تمام هتل‌های مقصد خود را مشاهده و با مشاهده امکانات و هزینه اقامت در آن و دسترسی هتل، اقدام به رزرو هتل دلخواه خود نمایید.

اپلیکیشن علی‌بابا برای ios با عرضه یک محیط کاربرپسند و ساده و البته ارائه خدمات بی نقض و پشتیبانی ۲۴ ساعته توانسته سهم عمده‌ای از بازار مسافرتی کشور را در دست بگیرد.

علی‌بابا پا را از این فراتر گذاشته و با عقد قرارداد همکاری با ۱۵ ایرلاین خارجی توانسته فهرست کاملی از پروازهای بین‌المللی را به کاربران خود عرضه کند. و اقدام به ارائه سرویس برای پروازهای خارجی

علی‌بابا جهت جذب مشتری و کاهش هزینه مشتریان خود اقدام به ارائه تقویم قیمتی بر روی سایت خود نموده است تا مشتریان برای مسافرت‌های برنامه‌رزی شده خود از قبل لیست بلیط های هواپیما را مشاهده و کمترین قیمت اقدام به خرید آن بکنند.

اگر می خواهید بصورت چارتر به سفر خود بروید اپلیکیشن علی‌ بابا برای ios بهترین گزینه‌ی پیش روی شماست. علی‌بابا به علت قرارداد با بهترین چارتر کنندگان و نظارت خود بر روی آنها و همچنین استرداد پروازهای کنسل شده سفر شما بصورت چارتر توسط نرم افزار ios علی‌بابا را تضمین می کند.

در زمینه مسافرت‌های ریلی نیز بی شک اپلیکیشن علی‌ بابا برای آیفون گزینه اول انتخاب مسافران خواهد بود. علی بابا با در اختیار قراردادن بلیط قطار تمامی مسیرها از همه شرکت‌های ریلی به مشتری تردیدی در انتخاب نرم افزار ios علی‌ بابا نمی گذارد. کاربران با مقایسه امکانات و قیمت‌های قطارها مناسب‌ترین گزینه با توجه به شرایط خود را انتخاب می کنند.

عاشقان سفر می توانند با دانلود اپلیکیشن علی‌ بابا برای آیفون و با چند کلیک و صرف چند دقیقه به آسانی بهترین انتخاب برای وسیله و زمان مسافرات خود را انتخاب و با خیال آسوده از پاسخگو بودن علی‌بابا به مسافرت خود برود.

 

آشنایی با محیط اپلیکیشن علی بابا برای ios

با اجرای اپلیکیشن علی بابا برای آیفون وارد صفحه پیش فرض علی بابا شامل انتخاب گزینه نوع مسافرت خواهید بود.نرم افزار ios علی بابا برای دو نوع مسافرت هوایی و ریلی خدمات ارائه می دهد.

پروازهای داخلی

گام اول

اگر قصد مسافرت با استفاده از خطوط هوایی کشور را دارد بر روی گزینه پرواز داخلی کلیک و مبدا، مقصد و تاریخ رفت خود را انتخاب نمایید.
در صورتی که از زمان برگشت خود مطمئا ن هستید و می خواهید بلیط برگشت را هم رزرو کنید، بر روی گزینه دو طرفه کلیک نمایید.

اپلیکیشن علی بابا برای آیفون

گام دوم

در مرحله بعد تمام پروازهای واجد شرایط شما نمایش داده می شوند. و با لحاظ موجود بودن بلیط پرواز گزینه‌ی خود را از بین ایرلاین های مختلف انتخاب نمایید.
در پایین گوشه راست اپلیکیشن علی‌ بابا برای آیفون دو گزینه ؛ ترتیب ؛ و ؛ فیلتر ؛ جهت انتخاب آسانتر و سریعتر کاربران قرار داداه شده است.
با کلیک بر روی گزینه ؛ ترتیب ؛ می توانید لیست قیمت‌ها را از کم به زیاد و یا از زیاد به کم و همچنین ساعت پرواز ها را از صبح به شب مشاهده نمایید.

 

 

دانلود اپلیکیشن علی بابا برای ios

مرحله سوم

با کلیلک بر روی گزینه فیلتر صفحه‌ای برای شما باز می ود که در آن می توانید محدوده ساعت پرواز خود، حدود قیمت مدنظر خود، نوع خرید بلیط از بین دو حالت سیستمی و چارتر و کلاس بلیط خود از بین دو حالت اکونومی و بیزینس انتخاب کنید.
در انتها نیز اگر به خطوط هوایی شرکتی اطمینان بیشتری دارید و می خواهید از خدمات پروازی آن استفاده کنید وارد بخش ایرلاین شده و شرکت هوایی مدنظر خود را انتخاب نمایید.

 

نصب اپلیکیشن علی بابا برای آیفون

 

در پایین گوشه چپ اپلیکیشن علی‌ بابا برای آیفون نیز در صورت نبود پرواز دلخواه خود به نزدیکترین زمان یعنی روز قبل و روز بعد آن دسترسی داشته باشید.

 

مرحله چهارم

در مرحله بعد خلاصه‌ای اطلاعات پرواز شما شامل مبدا، مقصد، مدت زمان پرواز، شماره پرواز، کلاس پرواز، خدمات ویژه و همچنین پیش نمایشی از لیست قیمت ها برای گروه سنی بزرگسال، کودک و نوزاد مربوط به آن پرواز نشان داده می شود.

 

نسخه ios اپلیکیشن علی بابا برای آیفون

مرحله پبجم

با کلیک بر روی ؛ انتخاب این بلیط ؛‌‌ در نسخه ios اپلیکیشن علی بابا برای آیفون وارد صفحه جدیدی با عنوان مسافرین خواهید شد که یکی از گزینه‌های پیش فرض آن خود شما خواهید بود که بنابه اطلاعات حساب کاربری خود نرخ بلیط بر حسب بزرگسال، کودک و نوزاد نمایش داده می شود.

در صورت رزرو بلیط هواپیما برای نزدیک و آشنایان خود بر روی نوشته ؛ اضافه کردن مسافر جدید ؛ کلیک نمایید و با پر کردن مشخصات فردی آنها و زدن گزینه ؛ افزودن مسافر ؛ و همسفران خود را اضافه کنید.

 

برنامه علی بابا برای ایفون

مرحله ششم

پس از تعیین مسافران پرواز خود و با انتخاب این مسافران در نرم افزار علی بابا برای آیفون وارد صفحه رسید خرید بلیط پرواز خود خواهید شد. در صورت داشتن کد تخفیف و وارد کردن آن بنابه درصد تخفیف کد هزینه بلیط شما کاسته خواهد شد.
پس از اطمینان از اطلاعات درج شده با کلیک بر روی گزینه پرداخت اینترنتی اقدام به خرید و رزرو صندلی پرواز خود نمایید.

برنامه علی بابا برای ایفون

قطار

گام اول

در صورت قصد مسافرت با استفاده از خطوط ریلی کشور را دارید بر روی گزینه قطار داخلی کلیک و مبدا، مقصد و تاریخ رفت خود را انتخاب نمایید.
با کلیک بر روی باکس ؛ نوع و تعداد مسافران ؛ می توانید صندلی قطار خود را از بین واگن‌های مسافران عادی، ویژه برادران و ویژه خواهران انتخاب نمایید.
با دانلود اپلیکیشن علی بابا برای ios این امکان برای شما فراهم شده است در صورت تمایل و بالا بودن همسفر خود کوپه قطار را بصورت دربست رزرو و در جمعی صمیمی به راه بیافتید.

نصب اپلیکیشن علی بابا برای ios

گام دوم

در مرحله بعد همه قطارهای مطابق با شرایط شما نشان داده می شود. و ب در نظر گرفتن موجود بودن بلیط قطار گزینه‌ی خود را از بین شرکت رجا و رعد انتخاب کنید.
در پایین گوشه راست اپلیکیشن علی‌ بابا برای آیفون دو گزینه ؛ ترتیب ؛ و ؛ فیلتر ؛ جهت تسریع در انتخاب کاربران تابیه شده است.
با کلیک بر روی گزینه ؛ ترتیب ؛ لیست قیمت‌ها از کم به زیاد و یا از زیاد به کم و همچنین ساعت حرکت قطارها از صبح به شب به نمایش در خواهد آمد.

نرم افزار علی بابا برای ios

گام سوم

جهت تعیین محدوده ساعت حرکت خود، بازه‌ی قیمتی خود، نوع خرید بلیط از بین دو حالت سالنی و کوپه و شرکت ریلی از بین دو شرکت رعد و رجا بر روی گزینه فیلتر در نرم افزار علی بابا برای ios کلیک کنید.

 

نصب اپلیکیشن علی بابا برای آیفون

گام چهارم

پس از تعین قطار خود وارد صفحه‌ای خواهید شد که خلاصه‌ای از مشخصات رزرو شما همچون مبدا، مقصد، طول مدت حرکت، شماره قطار، نوع واگن، ظرفیت کوپه و قیمت بر حسب سن مسافر و امکانات رفاهی مثل دارای بودن تهویه، صوت و تصویر نشان داده می شود.

 

علی بابا برای ios

گام پنجم

در صورت تایید موارد نشان داده شده و کلیک بر روی ؛ انتخاب این بلیط ؛ لیست مسافران که بصورت پیش فرض خود شما یکی از گزینه‌های آن هستید به نمایش درمی آید. برای رزرو صندل برای افراد بیشتر در اپلیکیشن علی بابا برای آیفون بر روی اضافه کردن مسافر جدید کلیک نمایید.

 

دانلود نسخه ios اپلیکیشن علی بابا

گام ششم

پس از تعیین همسفران خود و یا رزرو قطار برای آشنایان خود با کلیک بر روی انتخاب این مسافران در نرم افزار علی بابا برای آیفون وارد صفحه رسید خرید بلیط قطار خود خواهید شد.
پس از اطمینان از مشخصات بلیط خود با کلیک بر روی گزینه پرداخت اینترنتی اقدام به خرید و رزرو صندلی قطار خود کنید.

لازم به ذکر است که از قسمت ؛ ارسال بلیط برای ؛ می توانید تعیین کنید که فاکتور بلیط رزرو شده توسط نرم افزار علی بابا برای ios برای چه کسی ایمیل و یا پیامک شود.

نرم افزار علی بابا برای ایفون

گام هفتم

کاربران پس از دانلود و نصب اپلیکیشن علی بابا برای آیفون با ورود به منوبار ( علامت سه خط در بالا سمت راست ) قادر خواهند بود بلیط‌هایی که تاکنون از علی بابا خریداری کرده‌اند همراه با مشخصات آن، تراکنش‌هایی که توسط نسخه ios نرم افزار علی بابا انجام داده‌اند مشاهده و همچنین بلیط‌های خود را استرداد نمایند.

 

نسخه ios نرم افزار علی بابا

خلاصه ویژگی های اپلیکیشن علی بابا برای آیفون :

جست و جو تمامی پروازهای مسیر مسافرت
انتخاب مناسب‌ترین پرواز قطار در کمترین زمان
رزرو هتل محل اقامت خود از میان بیش از هزار هتل
پرداخت هزینه‌های رزرو پرواز، قطار و هتل در بستری امن
دریافت بلیط مسافرت به صورت ایمیل و پیلامک
نمایش تاریخچه مسافرت کاربران جهت اطلاع از زمان مسافرت های خود

مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه علی بابا برای ایفون :

خرید بلیط پروازهای داخلی و قطار
رزرو قطعی هتل محل اقامت در سراسر ایران
قابلیت استرداد آنلاین بلیط هواپیما و قطار از طریق اپلیکیشن علی‌بابا
انتخاب بلیط، از بین تمامی پروازهای همه‌ی ایرلاین‌ها
انتخاب نوع چینش نتایج جستجو بر اساس قیمت و تاریخ پرواز
قابلیت فیلتر کردن نتایج جست‌وجو فقط برای بلیط‌های موجود
قابلیت فیلتر کردن نتایج جست‌وجو بر اساس ساعت پرواز هواپیماها
قابلیت فیلتر کردن نتایج جست‌وجو بر حسب نوع بلیط پرواز (چارتر، سیستمی)
قابلیت فیلتر کردن نتایج جست‌وجو بر حسب کلاس پرواز (اکونومی، بیزنس، فرست کلاس)
قابلیت فیلتر کردن نتایج جست‌وجو بر حسب ایرلاین
محاسبه سن مسافر با توجه به تاریخ تولد
نمایش لیست بلیط های خریداری شده قبلی
نمایش لیست مسافرین قبلی
امکان خرید اعتباری بلیطهای هواپیما
امکان نمایش گزارش تراکنش های حساب
قابلیت ارسال اطلاعات بلیط به تلفن و یا ایمیل شخص دیگر
ارائه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته

 

شما به کمک اپ ستور ایرانی سیبانه به راحتی می توانید اقدام به دانلود اپلیکیشن علی بابا برای ios نمایید.

شما همچنین می توانید با کلیک بر روی نرم افزارهای ایرانی iOS برای آیفون سایر نرم افزارهای ایرانی را مشاهده و دانلود نمایید.

اطلاعات دانلود اپلیکیشن علی بابا برای ios

حجم: ۹.۸MB
نسخه: ۴.۰.۲
آی او اس: ۹ و بالاتر

نظر کارشناسی درباره نرم افزار علی باب برای ایفون

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن علی بابا برای آیفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

نقاط منفی بعد از نصب اپلیکیشن علی بابا برای آیفون :

نبود موارد بسیاری در نرم افزار علی بابا به عنوان بزرگترین و معتبرترین اپلیکیشن خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس احساس میشم که از مهم‌ترین موارد آن می توان به نبود امکان رزرو اتوبوس، عدم قرارداد و در نتیجه روزرو هتل‌های کشور و یا حداقل هتل های معتبر کشور، نقشه و مشخصات کلی شهرها جهت انتخاب بهتر شهر مقصد جهت مسافرت اشاره کرد.

سوالات متداول در مورد نصب اپلیکیشن علی بابا برای آیفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه علی بابا برای ایفون از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟

  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار علی بابا برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن علی بابا را در گوشی آیفون تراست کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب اپلیکیشن علی بابا برای آیفون از طریق اپ استور سیبانه به  نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار علی بابا توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه دنلود نرم افزار علی بابا دچار مشکل باشد

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهد

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست