دریافت و نصب نسخه ios اپلیکیشن ۷۲۴

 اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون

نرم افزار ایرانی

اسکرین شات ها

توضیحات نرم افزار ۷۲۴ برای آیفون :

اپلیکیشن ۷۲۴ که به اپلیکیشن سه سوت نیز معروف است توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش توسعه داده شده است و به علت پشتیبانی بانک سامان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین بانکهای خصوصی کشور از قدرت مالی خوبی برخوردار است.
اپلیکیشن ۷۲۴ یک اپلیکیشن پرداختی می باشد که تمام نیازهای اولیه کاربران در زمینه پرداخت های مالی آنلاین همچون پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته اینرنتی، کارت به کارت را پشتیبانی می کند.

در اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون با هر تراکنشی که برای پرداخت‌های خود انجام می دهید علاوه بر کسب امتیاز برای قرعه کشی، بخشی از مبلغ پرداخت نیز در کیف پول شما ذخیره شده و می توانید در هنگام خرید شارژ یا بسته اینترنتی از آن استفاده نماید.

 

آشنایی با محیط اپلیکیشن ۷۲۴ برای ios

پس از دانلود اپلیکیشن ۷۲۴ برای ios و اجرای آن بصورت پیش فرض وارد صفحه‌ای خواهید شد که لیستی از سرویس‌هایی که توسط اپلکیشن ۷۲۴ ارائه می شود را مشاهده خواهید نمود.

 

اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون

کارت به کارت

به وسیله اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون می توانید از طریق ۲۳ بانک معتبر کشور پول خود را جابجا کنید. وارد بخش کارت به کارت شوید و با وارد کردن شماره کارت مبدا، مقصد و مبلغ مدنظر اقدام به انتقال پول به کارت دیگر نمایید.

نسخه ios اپلیکیشن ۷۲۴ برای تسریع در امور کاربران بخش کارت‌های پر مراجعه و کارت‌های من را نیز توسعه و در اختیار کاربران قرار داده است.

 

 

دانلود اپلیکیشن ۷۲۴ برای ios

شارژ

جهت شارژ اعتبار سیم کارت خود و یا نزدیکانتان بصورت آنلاین وارد بخش شارژ شوید. با نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون می توانید از هر سه اپراتور بزرگ کشور یعنی همراه اول، ایرانسل و رایتل و به مبالغ ارائه شده شارژ خریداری کنید.

 

نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون

بسته اینترنتی

امروزه استفاده مداوم از اینترنت و مصرف بسته‌های اینترنتی جزء جدانشدنی زندگی ما شده است. اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون با فراهم کردن محیطی کاربرپسند این امکان را داده است تا به راحتی نوع سیم کارت، مدت زمان و مبلغ بسته را مشاهده و با توجه به نیاز خود بسته اینترنتی مناسبی را خریداری کنید.

 

نسخه ios اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون

سپ کارت

سپ کارت، کارتی مغناطیسی متصل به شبکه شتاب که قابلیت شارژ توسط سازمان و یا دارنده کارت را دارد و توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان صادر می‌شود. با استفاده از سپ کارت، پرداخت‌های غیرنقدی به کارکنان به صورت الکترونیکی و به سادگی و سرعت انجام می‌شود که در هر زمانی بدون نیاز به جمع‌آوری دوباره کارت‌ها با مبالغ دلخواه قابل شارژ است. مزیت اصلی سپ کارت در مقایسه با محصولات مشابه، امکان استفاده از آن در بزرگترین شبکه تخفیف الکترونیک در کشور است.
اگر از دارندگان سپ کارت باشید، توسط اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون قادر خواهید بود با جستجو مراکز پذیرنده این کارت را مشاهده و خریدهای خود را بصورت تخفیف دار انجام دهید.

 

اپلیکیشن ۷۲۴ برای ios

دوست به دوست

نسخه ios اپلیکیشن ۷۲۴ را نصب و با معرفی به دوستان خود پول و امتیاز هدیه بگیرید. پس از نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون وارد بخش دوست به دوست شده کدی را که در قسمت کد من برای شما درج شده را کپی و به دوستان خود فرستاده و از او بخواهید پس از نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون وارد بخش دوست به دوست شده و در قسمت هدیه من کد ارسالی را وارد کند.

در این صورت با اولین تراکنش دوستتان، مبلغ ۷۲۴ تومان به کیف پول هر دو شما اضافه خواهد شد. در ضمن اگر دوستانتان اپلیکیشن ۷۲۴ را نصب کنند با هر خرید شارژ، پرداخت قبض‌، مشاهده موجودی و کارت به کارت دوستانتان ۵ امتیاز هدیه دریافت خواهید نمود.

برنامه ۷۲۴ برای ios

قبض

جهت پرداخت قبوض موبایل، قبض های آب‌، برق‌، گاز و غیره و همچنین قبض های مربوط به تامین اجتماعی وارد بخش قبض اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون شده و توسط اسکن شناسه های قبض و یا وارد کردن دستی آنها اقدام به پرداخت قبض های خود نمایید.

 

نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای ios

گزارش‌ها

امتیازی که همه اپلیکیشن‌های پرداخت مالی دارند امکان مشاهده تاریخه تراکنش‌های گذشته است، اما سیستم گزارش‌های آنلاین اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون متفارت‌تر از سایر رقبای خود عمل کرده و این امکان را به کاربران داده است تا تراکنش‌های خود را به تفکیک استفاده از خدمات مانند خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی، کارت به کارت، پرداخت قبوض و غیره مشاهده و با فهمیدن ریز هزینه‌های خود پرداخت‌های آتی خود را با برنامه ریزی انجام دهد.

نرم افزار ۷۲۴ برای ios

پیش بینی

اگر اهل فوتبال هستید و خود را در این رشته ورزشی حرفه‌ای می دانید بهترین گزینه برای شما، بخش پیش بینی است. با دانلود اپلیکیشن ۷۲۴ برای ios می توانید با پیش بینی درست مسابقات لیگ برتر کشور امتیاز خود را برای شرکت در قرعه کشی اپلیکیشن ۷۲۴ افزایش دهید.
در صورت پیش بینی دقیق بازی ۲۵ امتیاز، پیش بینی برنده یا مساوی بودن بازی با تفاضل گل صحیح ۱۵ امتیاز و تنها با پیش بینی صحیح برنده یا مساوی بودن بازی ۱۰ امتیاز به امتیازات شما افزوده خواهد شد.

جوایز قرعه کشی

افرادی که بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ امتیاز کسب کنند، در قرعه کشی جایزه ۲۰ میلیون ریالی شرکت خواهند کرد.
افرادی که بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ امتیاز کسب کنند، در قرعه کشی جایزه ۵۰ میلیون ریالی شرکت خواهند کرد.
افرادی که بین ۷۰۰ امتیاز یا بیشتر کسب کنند، در قرعه کشی جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی شرکت خواهند کرد.

 

نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون

احسان

اگر می خواهید در کارهای خیر سهیم باشید کافیست پس از نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون وارد بخش احسان شده و از بین موسساتی همچون محک، بهزیستی، مهر آفرین و غیره بنابه انتخاب خود در امور خیریه شرکت کنید.

 

۷۲۴ برای ios

بیمه

یکی دیگر از خدمات اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون ارائه خدمات بیمه‌ای گروه بیمه سامان است. کاربران می توانند از بین ۳ نوع بیمه مسافرتی، ساختمان، حوادث انفرادی که خود شامل طرح های متنوعی چون دندانپزشکی، مشاور حقوقی، اموال، سفر، آتش سوزی، زلزله، مسمومیت و غیره است را بنابه نیاز خود به صورت آنلاین خریداری نمایند.

 

نرم افزار ۷۲۴ برای آیفون

روزنامه

اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون سرویسی ارائه کرده که سایر رقبای از آن بی بهره‌اند، ارائه روزنامه‌های بروز که کاربران با ورود به آن می توانند روزنامه و تاریخ نشر آن را انتخاب و به مطالعه آن بپردازند.

 

دانلود نسخه ios اپلیکیشن ۷۲۴

خلاصه ویژگی های اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون‌ :

ـ کارت به کارت با امکان ذخیره کارت‌های پرمراجعه
ـ خرید شارژ سیم کارت از هر سه اپراتور بزرگ کشور
ـ خرید بسته اینترنتی سیم کارت از همراه اول و ایرانسل
ـ پرداخت قبوش خدماتی و تامین اجتماعی
ـ کمک به موسسات خیریه
ـ خرید طرح های مختلف بیمه
ـ دسترسی به روزنامه‌های پرمخاطب کشور

اطلاعات

حجم: ۶.۵MB
نسخه: ۵.۸.۲
آی او اس: ۹ و بالاتر

نظر کارشناسی درباره نرم افزار ۷۲۴ برای ایفون

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون و استفاده از ویژگی های این اپلیکیشن ایرانی می توان گفت

نقاط منفی بعد از نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون :

اولین نقطه ضعفی که در همان لحظه اول کار پس از دانلود اپلیکیشن ۷۲۴ برای ios با آن مواجه هستیم طراحی ظاهری آن است که نسبت به رقبای خود از طراحی شیک و کاربرپسند برخوردار نیست. مورد دیگری که شاید بتوان به آن ایراد گرفت عدم قرارداد با اپراتورهای تازه کار همچون آپتل، آذرتل و تالیا برای خرید شارژ از آن اپراتورها است.

 

سوالات متداول در مورد نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون از اپ استور سیبانه

  • آیا برای دانلود و نصب نسخه ios برنامه ۷۲۴ برای ایفون از اپ استور سیبانه نیاز به اپل آیدی دارم؟

  • خیر، با نصب اپلیکیشن سیبانه بدون نیاز به ساخت اپل آیدی می توانید اقدام به دانلود نرم افزار ۷۲۴ برای ایفون و همچنین هزاران نرم افزار ios ایرانی و اورجینال موجود در اپ استور اپل نمایید.

 

  • چگونه می توانم اپلیکیشن های ios ایرانی همچون نسخه ios اپلیکیشن ۷۲۴ را در گوشی آیفون تراست کنم؟
  •  با مشاهده مطلب نصب نرم افزارهای ios ایرانی به سادگی این کار را انجام دهید.

 

  • می توانم با نصب اپلیکیشن ۷۲۴ برای آیفون از طریق اپ استور سیبانه به  نسخه های بروز آن دسترسی داشته باشم؟
  • بله، با آپدیت نسخه ios نرم افزار ۷۲۴ توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبانه ارائه و ناتیفیکیشن جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

. چنانچه دنلود نرم افزار ۷۲۴ دچار مشکل باشد

. بخواهید نرم افزار ios دلخواهی سفارش دهد

. و یا سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای ios

با ارسال تیکت، گروه پشتیبانی سیبانه با افتخار آماده حل مسائل و مشکلات شما کاربران اپ استور ایرانی سیبانه هستند.

جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات در مورد نرم افزارهای ios با شبکه های اجتماعی سیبانه در ارتباط باشید:

 

    اکانت اینستاگرام سیبانه، اپ استور ایرانی     کانال تلگرام سیبانه، اپ استور ایرانی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست